Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Για εμένα...

Πήγαινε κάτω 
+8
Berg
kaisaras
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
YouAreTooSlow
fast.
Mush
GoddessIrida
EagleEye
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:54 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Αυτό το θέμα είναι για να ξεκαθαρίσουμε μερικά πραγματάκια γιατί βλέπω ότι πολλοί από εσάς δεν με συμπαθείτε και δικαίωμα σας.
Παράθεση :
Βρε απωθημένο το έχει ο EagleEye να γίνει MOD η GM το έχει αναφέρει ξανά .
EagleEye το να ασκείς εξουσία δεν είναι απλό πράγμα και δεν μπορούν να τα καταφέρουν όλοι και από ότι καταλαβαίνω είσαι ένας από αυτούς.

Πότε είπα ότι θέλω όμως να γίνω MOD/GM και δεν το θυμάμαι εγώ ο ίδιος?
Η "εξουσία" που άσκησα ήταν το να πω την γνώμη μου για το θέμα και για τον Block33? (δημοκρατία δεν έχουμε)
Παράθεση :
Απο ότι καταλαβαίνεις είμαι ένας που δεν μπορεί να ασκήσει εξουσία ε?
Ποτέ δεν μου άρεσε η εξουσία φίλε μου kaisaras. Πάντα την μισώ την εξουσία γιατί συνήθως φθείρει τους ανθρώπους που δεν είναι δυνατοί όπως έφθειρε και την Inazuma. Είμαι όμως περίεργος να μάθω αν όλα αυτά που λέτε για εμένα θα είχατε τα κότσια να μου τα πείτε face to face και όχι μέσω υπολογιστή. Και επιπλέον γιατί μιλάς έτσι για εμένα χωρίς να με ξέρεις? Γιατί δεν δέχεσαι τις άσχημες γνώμες? Μήπως γιατί η αλήθεια σε πονάει και εσένα και όλους σας? Έχετε δικαίωμα να λέτε ότι θέλετε για εμένα αλλά όχι να με προσβάλλετε και να αποφασίσετε αν είμαι κατάλληλος να διαχειριστώ την εξουσία.


Και όσο για εσένα [MOD]inazuma δεν έχω να πω πολλά πράγματα. Τους φίλους μας μπορούμε να τους αποχαιρετήσουμε μέσω ΠΜ για να μην γεμίζει το forum με αχρείαστα θέματα ή θα μπορούσες-σαν άτομο που έχει την εξουσία-να μεταφέρεις το θέμα στην ενότητα spam γιατί περί αυτού πρόκειται.
Παράθεση :
και απλός είπε πως τιμωρήθηκε που είναι το κακό? γιατί τέτοια επίθεση? αν αυτός γίνεται μια φορά ρεζίλη που τιμωρήθηκε για κάτι τότε εσείς γινόσαστε 10 φορές που ασχολείστε και του επιτίθεστε έτσι....όλοι κάποια στιγμή έχουμε τιμωρηθεί είτε επειδή χρησιμοποιήσαμε hack είτε επειδή δώσαμε λογαριασμό αλλού κτλ κτλ....άνθρωποι είμαστε λάθη κάνουμε...δεν πρέπει λοιπόν να κρίνουμε τόσο σκληρά τον άλλο γιατί μπορεί κάποια στιγμή να έρθουμε στην θέση του

δεν θέλω να δικαιολογήσω κανέναν
Inazuma όχι μην δικαιολογείς κανέναν έτσι είναι το σωστό άλλωστε. Και εσύ που έχεις την εξουσία λοιπόν σε ρωτάω είπες είπε ότι τιμωρήθηκε( 2.16 Η συζήτηση για αποκλεισμούς και προειδοποιήσεις δεν επιτρέπεται. Επιπλέον προειδοποίηση θα δοθεί αν γίνει κάτι τέτοιο. Συζητήστε για κάτι τέτοιο με τον συντονιστή που αναμίχθηκε ή κάποιον ανώτερο του μέσω Προσωπικού μηνύματος, e-mail, ή IRC.

Μην πάρετε τίποτα ως επιθέσεις. Απλά θέλω να πω την γνώμη μου και να πάρω μερικές απαντήσεις για αυτά τα θέματα. Smile

Περιμένω πολλές απαντήσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:08 pm

DEADALIVE έγραψε:
Παράθεση :

Επίσης, τρός... τονίζεται στο "ο" άρα γράφεται με "ω"...

Η λέξη "τρως" είναι μονοσύλλαβη άρα δεν τονίζεται. xD

Ααα και ο EagleEye πιστέυω ότι είναι καλό παιδί και έχει βοηθήσει πολλά άτομα απλά τον ανάγκασαν να φερθεί έτσι όταν ξεκίνησαν να του μιλάν απότομα επειδή είπε μια γνώμη που δεν άρεσε σε πολλούς.

πως μου ξέφυγε αυτό pfff... :nowwhat: affraid

its time of true!!!


EagleEye έγραψε:
arkoudas8 έγραψε:
φίλε εγώ έφαγα το μπαν για τιν μία φορά που το δούλεψα ,τόρα τι να σου πω????


Εσύ πρέπει να μάθεις να συμπεριφέρεσαι αγόρι μου. Αν εγώ σκοτώσω μια φορά μπορώ να πω τι λες τι έγινε μια φορά σκότωσα? Είσαι σοβαρός τώρα η το λες για πλάκα? Μια φορά θέλει για να κάνεις τα καλύτερα items. Εγώ λέω να ράψεις το στοματάκι σου γιατί δεν σε παίρνει να μιλάς έτσι. Φιλικά.

EagleEye έγραψε:
arkoudas8 έγραψε:
ε φίλε εγώ τα items μου μόνος μου τα έκανα χορίς το hack απλά το κατέβασα να δω πως λειτουργεί

Μας περνάς για βλάκες ρε φίλε? Τράβα στο σχολείο να μάθεις να συμπεριφέρεσαι. Να δεις πως δουλεύει? Έκλεψες, έκανες κάτι κακό αν το κατάλαβες. Και σου ξαναλέω εγώ αν πάρω ένα πιστόλι και βαρέσω την μάνα σου να δω πως είναι δεν θα υπάρχει πρόβλημα ε?

EagleEye έγραψε:
arkoudas8 έγραψε:
κλ άστο φίλε μού, όλα τα τούμπανα του κόκκινου να φάμε μόνιμο δεν μου φένετε λογικό

θα μπω μέσα στο pc να σε καθαρίσω ρε. ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ(Ο Chuck Norris είπε σοβαρέψου και ο σοβάς ρεύτηκε). Τα τούμπανα του κόκκινου με το Switchbot καλά πάθατε. Γιατί εγώ τον φίλο μου τον Γιάννη η τον Αντώνη που ήταν τούμπανα τους είδα μέσα και σήμερα οπότε άσε τις βλακείες. Smile

και αλλα πολλά(χειρότερα) που είναι σε κλειδωμένα thread και βαριέμαι να τα κάνω copy paste xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:12 pm

DEADALIVE έγραψε:
Παράθεση :

Επίσης, τρός... τονίζεται στο "ο" άρα γράφεται με "ω"...

Η λέξη "τρως" είναι μονοσύλλαβη άρα δεν τονίζεται. xD

Ααα και ο EagleEye πιστέυω ότι είναι καλό παιδί και έχει βοηθήσει πολλά άτομα απλά τον ανάγκασαν να φερθεί έτσι όταν ξεκίνησαν να του μιλάν απότομα επειδή είπε μια γνώμη που δεν άρεσε σε πολλούς.

Έχεις μεγάλο δίκιο! Πως μου ξέφυγε... :whip:
Ντροπή μου Embarassed


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Οrigami στις Σαβ Φεβ 25, 2012 1:20 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:17 pm

Οrigami έγραψε:

Έχεις μεγάλο δίκιο! Πως μου ξέφυγε... :whip:
Ντροπή μου Embarassed

έκανες και ένα ορθογραφικός λάθος ξαναδές το post σου και θα καταλάβεις :awesome:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:19 pm

YouAreTooSlow έγραψε:
Οrigami έγραψε:

Έχεις μεγάλο δίκιο! Πως μου ξέφυγε... :whip:
Ντροπή μου Embarassed

έκανες και ένα ορθογραφικός λάθος ξαναδές το post σου και θα καταλάβεις :awesome:

Εντάξει... τώρα πάει! Ρεζίλι!

Βασικά τώρα που το ξανά κοιτάω... δεν είναι λάθος! Και έτσι προφέρεται Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:05 pm

Ελάτε! Εδώ είμαστε να μιλήσουμε για τον EagleEye. Μην ασχολείστε με τα ορθογραφικά λάθη. Πείτε κάτι με ουσία για το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:07 pm

YouAreTooSlow έγραψε:
DEADALIVE έγραψε:
Παράθεση :

Επίσης, τρός... τονίζεται στο "ο" άρα γράφεται με "ω"...

Η λέξη "τρως" είναι μονοσύλλαβη άρα δεν τονίζεται. xD

Ααα και ο EagleEye πιστέυω ότι είναι καλό παιδί και έχει βοηθήσει πολλά άτομα απλά τον ανάγκασαν να φερθεί έτσι όταν ξεκίνησαν να του μιλάν απότομα επειδή είπε μια γνώμη που δεν άρεσε σε πολλούς.

πως μου ξέφυγε αυτό pfff... :nowwhat: affraid

its time of true!!!


EagleEye έγραψε:
arkoudas8 έγραψε:
φίλε εγώ έφαγα το μπαν για τιν μία φορά που το δούλεψα ,τόρα τι να σου πω????


Εσύ πρέπει να μάθεις να συμπεριφέρεσαι αγόρι μου. Αν εγώ σκοτώσω μια φορά μπορώ να πω τι λες τι έγινε μια φορά σκότωσα? Είσαι σοβαρός τώρα η το λες για πλάκα? Μια φορά θέλει για να κάνεις τα καλύτερα items. Εγώ λέω να ράψεις το στοματάκι σου γιατί δεν σε παίρνει να μιλάς έτσι. Φιλικά.

EagleEye έγραψε:
arkoudas8 έγραψε:
ε φίλε εγώ τα items μου μόνος μου τα έκανα χορίς το hack απλά το κατέβασα να δω πως λειτουργεί

Μας περνάς για βλάκες ρε φίλε? Τράβα στο σχολείο να μάθεις να συμπεριφέρεσαι. Να δεις πως δουλεύει? Έκλεψες, έκανες κάτι κακό αν το κατάλαβες. Και σου ξαναλέω εγώ αν πάρω ένα πιστόλι και βαρέσω την μάνα σου να δω πως είναι δεν θα υπάρχει πρόβλημα ε?

EagleEye έγραψε:
arkoudas8 έγραψε:
κλ άστο φίλε μού, όλα τα τούμπανα του κόκκινου να φάμε μόνιμο δεν μου φένετε λογικό

θα μπω μέσα στο pc να σε καθαρίσω ρε. ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ(Ο Chuck Norris είπε σοβαρέψου και ο σοβάς ρεύτηκε). Τα τούμπανα του κόκκινου με το Switchbot καλά πάθατε. Γιατί εγώ τον φίλο μου τον Γιάννη η τον Αντώνη που ήταν τούμπανα τους είδα μέσα και σήμερα οπότε άσε τις βλακείες. Smile

και αλλα πολλά(χειρότερα) που είναι σε κλειδωμένα thread και βαριέμαι να τα κάνω copy paste xD

αυτό τι είναι ρε συ? Τι δείχνεις εδώ? Σαν τους Δημοσιογράφους κάνεις ρε είσαι έλεος. Σοβαρέψου ρε αγόρι μου λίγο. Its time of true λέει. Νομίζεις ότι είσαι και Anonymous τώρα? Δεν πάμε καλά. ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ. Αν δεν αλλάξεις θα έχεις μπελάδες στην ζωή σου να το ξέρεις. Όλα αυτά που έγραψες τώρα πρέπει να πεις και τι είναι αλλιώς δεν είσαι σωστός. Όλα αυτά τα έλεγα σε ένα παιδί που διαμαρτυρόταν γιατί έφαγε ban ενώ χρησιμοποίησε ΜΙΑ φορά το switchbot και όχι πολλές. Οπότε κρίνε τώρα... καλά έπαθε που τα άκουσε. Και δεν πρόκειται να παρατήσω το Forum τελικά μόνο και μόνο γιατί βλέπω ότι οι περισσότεροι με συμπαθούν και καταλαβαίνουν ότι ζήτησα συγνώμη για τα λάθοι μου. Smile Είσαι ο μόνος που γίνεσαι τόσο ξεδιάντροπος με την συμπεριφορά του. Οι άντρες δεν συμπεριφέρονται έτσι. Και όπως είπαν σε σχόλια από πάνω για καλό δικό σου ωρίμασε γρήγορα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANbOom11




Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : lemesos
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:11 pm

δεν εχο να 3εκα8αρισο κατι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:16 pm

Επίσης εγώ δεν πούλησα ούτε ειρωνεία, ούτε έβρισα κανέναν. Δεν μίλησα προσωπικά και δεν πρόσβαλα ΚΑΝΕΝΑΝ κατονομαστικά. Και επειδή τώρα το είδα. Όχι δεν έχεις δικαίωμα να μου μιλάς έτσι. Το έχεις χάσει το δικαίωμα και νομίζω ότι όλοι εδώ συμφωνούμε. Εκλιπαρώ ένας MOD να κλειδώσει το θέμα γιατί δεν αντέχω άλλο. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το ξαναζητήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:19 pm

Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυιάς και βλακείας είναι οτι η ιδιοφυία έχει όρια :mistake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:52 pm

EagleEye έγραψε:



αυτό τι είναι ρε συ? Τι δείχνεις εδώ? Σαν τους Δημοσιογράφους κάνεις ρε είσαι έλεος. Σοβαρέψου ρε αγόρι μου λίγο. Its time of true λέει. Νομίζεις ότι είσαι και Anonymous τώρα? Δεν πάμε καλά. ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.

san tous misiografous kano?? i dimosiografi tis plistes fores parapioun ta pragmata kai emfanisoun opous tous simferoun ara auto pou les einai telios akiro pame parakato pios sou ipe oti nomizo oti ime anonymous, katapianese apo ena its time of true epidi den exis kati ousiastiko na pis agori mou



Αν δεν αλλάξεις θα έχεις μπελάδες στην ζωή σου να το ξέρεις.

δεν θα μου μάθεις εσυ εμενα για την ζωή γιατί πρώτoν είμαι μεγαλύτερος σου και δεύτερον είσαι πολύ πιο ανώριμος από ότι είμαι εγώ...
Παράθεση :
Όλα αυτά που έγραψες τώρα πρέπει να πεις και τι είναι αλλιώς δεν είσαι σωστός.

αν γίνετε φιλε μου μάθε να συντάσσεις μια πρόταση γιατί δεν βγαίνει νόημα από αυτό που λες...

Παράθεση :

Όλα αυτά τα έλεγα σε ένα παιδί που διαμαρτυρόταν γιατί έφαγε ban ενώ χρησιμοποίησε ΜΙΑ φορά το switchbot και όχι πολλές.
έλεγες και αλλα πολλά σε άλλους((αν δεις κάποιος τα προηγούμαι post θα το καταλάβει))
Παράθεση :

Οπότε κρίνε τώρα... καλά έπαθε που τα άκουσε. Και δεν πρόκειται να παρατήσω το Forum τελικά
ήμουν σίγουρος φιλε μου, είπες ότι πρόκειται να το παρατήσεις για να σε παρακαλέσουν μερικοί να φύγεις αφού είδες ότι δεν έγινε αυτό καταπιάστηκες από τα λεγόμενα μου nice

Παράθεση :
Είσαι ο μόνος που γίνεσαι τόσο ξεδιάντροπος με την συμπεριφορά του. Οι άντρες δεν συμπεριφέρονται έτσι. Και όπως είπαν σε σχόλια από πάνω για καλό δικό σου ωρίμασε γρήγορα...

σοβαρά ρε άντρα?? όταν λες δεν συμπεριφέρονται έτσι η άντρες τι εννοείς? πρέπει να κάτσω να σε βλέπω να χειραγωγείς τους πάντες?? α ρε καημένε...


Παράθεση :
Επίσης εγώ δεν πούλησα ούτε ειρωνεία, ούτε έβρισα κανέναν. Δεν μίλησα προσωπικά και δεν πρόσβαλα ΚΑΝΕΝΑΝ κατονομαστικά. Και επειδή τώρα το είδα. Όχι δεν έχεις δικαίωμα να μου μιλάς έτσι. Το έχεις χάσει το δικαίωμα και νομίζω ότι όλοι εδώ συμφωνούμε.

καλά σας λέει το παιδί κλειδώστετο γιατί θα αναγκαστώ να κάνω και αλλα quote από post και είναι ήδη έτοιμος να πάθη εγκεφαλικό έχει αρχίσει να βγάζει καπνούς από τα αυτιά :rofl:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TzouTzouKa ツ

TzouTzouKa ツ


Αριθμός μηνυμάτων : 255
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλλιθέα
Φύλλο : Θηλυκό

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:07 pm

Καθεστε και ασχολειστε με μικροπραγματα και αηδιες !! Γενικως πρεπει να σοβαρευτειτε και να καταλαβεται οτι ειναι ενα *ΑΠΛΟ GAME*..Προς τι οι εχθρες οι σποντες οι ειρωνιες οι βρισιες και οτι αλλο προηγειτε ενος τσακωμου?! Ζηστε ο καθενας τη ζωουλα του χωρις να ασχολειστε με των υπολοιπων..Απο τη στιγμη που το μονο που εχετε να κανετε ειναι να σχολιαζεται ο ενας τον αλλων παει να πει οτι η δικη σας ζωη δεν εχει νοημα.. και για να μην το περνατε ολο αυτο στους αλλους σταματηστε να κρινετε μαθετε να αγαπατε που λεει και το τραγουδι Smile
Επισης με τον Eagle δεν εχω τιποτα προσωπικο ισα ισα κιολας μια χαρα παιδι φαινεται αν και πολλες φορες λιγο επιθετικος.. αλλα προτιμω να κοιταω την καμπουρα μου και να μην σχολιαζω τους υπολοιπους! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:20 pm

TzouTzouKa έγραψε:
Καθεστε και ασχολειστε με μικροπραγματα και αηδιες !! Γενικως πρεπει να σοβαρευτειτε και να καταλαβεται οτι ειναι ενα *ΑΠΛΟ GAME*..Προς τι οι εχθρες οι σποντες οι ειρωνιες οι βρισιες και οτι αλλο προηγειτε ενος τσακωμου?! Ζηστε ο καθενας τη ζωουλα του χωρις να ασχολειστε με των υπολοιπων..Απο τη στιγμη που το μονο που εχετε να κανετε ειναι να σχολιαζεται ο ενας τον αλλων παει να πει οτι η δικη σας ζωη δεν εχει νοημα.. και για να μην το περνατε ολο αυτο στους αλλους σταματηστε να κρινετε μαθετε να αγαπατε που λεει και το τραγουδι Smile
Επισης με τον Eagle δεν εχω τιποτα προσωπικο ισα ισα κιολας μια χαρα παιδι φαινεται αν και πολλες φορες λιγο επιθετικος.. αλλα προτιμω να κοιταω την καμπουρα μου και να μην σχολιαζω τους υπολοιπους! Smile

ωραία αυτά που λες όμως όταν εγώ ζητάω συγνώμη για την συμπεριφορά μου και αυτός μιλάει όπως μιλάει από πάνω δεν αξίζει... Λυπάμαι αλλά δεν αξίζει τίποτα. Είμαι επιθετικός το ξέρω και για αυτό πάντα μετά που το ξανασκέφτομαι με καθαρό μυαλό ζητάω συγνώμη. Αλλά άτομα σαν τον YouAreTooSLow δες τι κάνουν... Εγώ τι άλλο πρέπει να κάνω? Έμεινες ο μόνος που με αντιπαθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:24 pm

TzouTzouKa έγραψε:
Καθεστε και ασχολειστε με μικροπραγματα και αηδιες !! Γενικως πρεπει να σοβαρευτειτε και να καταλαβεται οτι ειναι ενα *ΑΠΛΟ GAME*..Προς τι οι εχθρες οι σποντες οι ειρωνιες οι βρισιες και οτι αλλο προηγειτε ενος τσακωμου?! Ζηστε ο καθενας τη ζωουλα του χωρις να ασχολειστε με των υπολοιπων..Απο τη στιγμη που το μονο που εχετε να κανετε ειναι να σχολιαζεται ο ενας τον αλλων παει να πει οτι η δικη σας ζωη δεν εχει νοημα.. και για να μην το περνατε ολο αυτο στους αλλους σταματηστε να κρινετε μαθετε να αγαπατε που λεει και το τραγουδι Smile
Επισης με τον Eagle δεν εχω τιποτα προσωπικο ισα ισα κιολας μια χαρα παιδι φαινεται αν και πολλες φορες λιγο επιθετικος.. αλλα προτιμω να κοιταω την καμπουρα μου και να μην σχολιαζω τους υπολοιπους! Smile

να η tzoutzouka είναι 14 και είναι πιο ώριμη και από τον eagle και από μένα :whip: (δεν το λέω ειρωνικά)
(με κατάφερε και πέσα στο επίπεδο του :wow: )


EagleEye έγραψε:
Έμεινες ο μόνος που με αντιπαθεί.

το παράκανες αυτό δεν πρέπει να το λες εσύ αλλα οι άλλοι... lol deja νυ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την YouAreTooSlow στις Σαβ Φεβ 25, 2012 3:32 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:27 pm

YouAreTooSlow έγραψε:
TzouTzouKa έγραψε:
Καθεστε και ασχολειστε με μικροπραγματα και αηδιες !! Γενικως πρεπει να σοβαρευτειτε και να καταλαβεται οτι ειναι ενα *ΑΠΛΟ GAME*..Προς τι οι εχθρες οι σποντες οι ειρωνιες οι βρισιες και οτι αλλο προηγειτε ενος τσακωμου?! Ζηστε ο καθενας τη ζωουλα του χωρις να ασχολειστε με των υπολοιπων..Απο τη στιγμη που το μονο που εχετε να κανετε ειναι να σχολιαζεται ο ενας τον αλλων παει να πει οτι η δικη σας ζωη δεν εχει νοημα.. και για να μην το περνατε ολο αυτο στους αλλους σταματηστε να κρινετε μαθετε να αγαπατε που λεει και το τραγουδι Smile
Επισης με τον Eagle δεν εχω τιποτα προσωπικο ισα ισα κιολας μια χαρα παιδι φαινεται αν και πολλες φορες λιγο επιθετικος.. αλλα προτιμω να κοιταω την καμπουρα μου και να μην σχολιαζω τους υπολοιπους! Smile

να η tzoutzouka είναι 14 και είναι πιο ώριμη και από τον eagle και από μένα :whip: (δεν το λέω ειρωνικά)
(με κατάφερε και πέσω στο επίπεδο του :wow: )

Μην το συνεχίζεις για τον Θεό. Άσε τα γ****α επίπεδα και ξεκόλλα. Οκ είμαι ανώριμος, είμαι επιθετικός, είμαι αποκρουστικός, είμαι αντιπαθητικός είμαι ότι αρνητικό υπάρχει. Τ Ε Ρ Μ Α. Ζήτησα να κλειδώσει οπότε σας παρακαλώ μην γράφετε άλλα πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:30 pm

EagleEye έγραψε:
TzouTzouKa έγραψε:
Καθεστε και ασχολειστε με μικροπραγματα και αηδιες !! Γενικως πρεπει να σοβαρευτειτε και να καταλαβεται οτι ειναι ενα *ΑΠΛΟ GAME*..Προς τι οι εχθρες οι σποντες οι ειρωνιες οι βρισιες και οτι αλλο προηγειτε ενος τσακωμου?! Ζηστε ο καθενας τη ζωουλα του χωρις να ασχολειστε με των υπολοιπων..Απο τη στιγμη που το μονο που εχετε να κανετε ειναι να σχολιαζεται ο ενας τον αλλων παει να πει οτι η δικη σας ζωη δεν εχει νοημα.. και για να μην το περνατε ολο αυτο στους αλλους σταματηστε να κρινετε μαθετε να αγαπατε που λεει και το τραγουδι Smile
Επισης με τον Eagle δεν εχω τιποτα προσωπικο ισα ισα κιολας μια χαρα παιδι φαινεται αν και πολλες φορες λιγο επιθετικος.. αλλα προτιμω να κοιταω την καμπουρα μου και να μην σχολιαζω τους υπολοιπους! Smile

ωραία αυτά που λες όμως όταν εγώ ζητάω συγνώμη για την συμπεριφορά μου και αυτός μιλάει όπως μιλάει από πάνω δεν αξίζει... Λυπάμαι αλλά δεν αξίζει τίποτα. Είμαι επιθετικός το ξέρω και για αυτό πάντα μετά που το ξανασκέφτομαι με καθαρό μυαλό ζητάω συγνώμη. Αλλά άτομα σαν τον YouAreTooSLow δες τι κάνουν... Εγώ τι άλλο πρέπει να κάνω? Έμεινες ο μόνος που με αντιπαθεί.

Συμφωνώ με τον EagleEye, και σαν σωστός κύριος βλέπεις πως απάντησε το θέμα. Αλλά ρε ΥouAreTooSlow, φέρσου και εσύ με κατανόηση και ζήτα συγνώμη για την επιθετική συμπεριφορά σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 6:09 am

YouAreTooSlow ωραίο το trolling αλλά θα πρέπει να καταλάβεις πως έχουμε και κανόνες.... έχεις 10 μέρες αποκλεισμό (τον λόγο τον ξέρεις)
πρέπει να μάθετε να ξεχωρίζετε κάποια πράγματα.... άλλο λέω την γνώμη μου για κάποιον για να γίνει καλύτερος και άλλο λέω κάτι για κάποιον με σκοπό να τον προσβάλω....
YouAreTooSlow επίσης έχεις μόνιμο αποκλεισμό από το chat (όταν είδα τις φωτογραφίες που μου έστειλαν.... έτριβα τα ματιά μου)
και να ξέρετε κάτι...ο άνθρωπος δεν κρίνεται ούτε απο τα ορθογραφικά του αλλά ούτε και από την ηλικία του....κρίνετε μόνο από τον χαρακτήρα του Smile
αν το επιθυμεί ακόμα ο EagleEye να μου πει να το κλειδώσω
edit:με πρόλαβε άλλος...στον αποκλεισμό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 6:34 am

EagleEye


Η γνώμη μου είναι να μην δίνεις σημασία όταν μιλάνε άσχημα για σένα και σου την λένε . Να ξέρεις όμως όταν λες την άποψή σου θα δεχτείς κριτική και θετική και αρνητική πρέπει να συγκρατείς μόνο αυτά που αξίζουν και αυτά που πιστεύεις ότι θα σου χρησιμεύσουν κάπου τα υπόλοιπα απλά άστα να υπάρχουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 6:35 am

[MOD]inazuma έγραψε:
YouAreTooSlow ωραίο το trolling αλλά θα πρέπει να καταλάβεις πως έχουμε και κανόνες.... έχεις 10 μέρες αποκλεισμό (τον λόγο τον ξέρεις)
πρέπει να μάθετε να ξεχωρίζετε κάποια πράγματα.... άλλο λέω την γνώμη μου για κάποιον για να γίνει καλύτερος και άλλο λέω κάτι για κάποιον με σκοπό να τον προσβάλω....
YouAreTooSlow επίσης έχεις μόνιμο αποκλεισμό από το chat (όταν είδα τις φωτογραφίες που μου έστειλαν.... έτριβα τα ματιά μου)
και να ξέρετε κάτι...ο άνθρωπος δεν κρίνεται ούτε απο τα ορθογραφικά του αλλά ούτε και από την ηλικία του....κρίνετε μόνο από τον χαρακτήρα του Smile
αν το επιθυμεί ακόμα ο EagleEye να μου πει να το κλειδώσω
edit:με πρόλαβε άλλος...στον αποκλεισμό

Ναι σε παρακαλώ να το κλειδώσεις γιατί δεν έχει νόημα. Το έστειλα και στον Cyclops μαζί και μάλλον για αυτό σε πρόλαβε.( 10 μέρες αποκλεισμό? Δηλαδή μετά θα ξανα μπεί να μας κάνει μπάχαλο? χμμ... Εμένα ο Cyclops μου είπε ότι ήταν από παντού ban. Απάντησέ μου και κλείδωσε το μετά.

[GM]Petalouda αυτό έκανα αλλά άργησα λίγο να το καταλάβω. Ευτυχώς αυτός με έκανε πιο δυνατό. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Για εμένα... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 6:41 am

EagleEye έγραψε:
[MOD]inazuma έγραψε:
YouAreTooSlow ωραίο το trolling αλλά θα πρέπει να καταλάβεις πως έχουμε και κανόνες.... έχεις 10 μέρες αποκλεισμό (τον λόγο τον ξέρεις)
πρέπει να μάθετε να ξεχωρίζετε κάποια πράγματα.... άλλο λέω την γνώμη μου για κάποιον για να γίνει καλύτερος και άλλο λέω κάτι για κάποιον με σκοπό να τον προσβάλω....
YouAreTooSlow επίσης έχεις μόνιμο αποκλεισμό από το chat (όταν είδα τις φωτογραφίες που μου έστειλαν.... έτριβα τα ματιά μου)
και να ξέρετε κάτι...ο άνθρωπος δεν κρίνεται ούτε απο τα ορθογραφικά του αλλά ούτε και από την ηλικία του....κρίνετε μόνο από τον χαρακτήρα του Smile
αν το επιθυμεί ακόμα ο EagleEye να μου πει να το κλειδώσω
edit:με πρόλαβε άλλος...στον αποκλεισμό

Ναι σε παρακαλώ να το κλειδώσεις γιατί δεν έχει νόημα. Το έστειλα και στον Cyclops μαζί και μάλλον για αυτό σε πρόλαβε.( 10 μέρες αποκλεισμό? Δηλαδή μετά θα ξανα μπεί να μας κάνει μπάχαλο? χμμ... Εμένα ο Cyclops μου είπε ότι ήταν από παντού ban. Απάντησέ μου και κλείδωσε το μετά.

[GM]Petalouda αυτό έκανα αλλά άργησα λίγο να το καταλάβω. Ευτυχώς αυτός με έκανε πιο δυνατό. Wink

δεν ήξερα αν ήταν αποκλεισμός από όλα και επειδή λείπει ο admin για να ρωτήσω ειπα να μην κάνω βιαστική κίνηση που μπορεί να είναι λάθος.... κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Για εμένα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντίο και από εμένα
» Αποχωρίσεις Μελών
» ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?
» γιατί δεν μου ρίχνει κουτιά φεγγαριού εμένα?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: