Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Αποχωρίσεις Μελών

Πήγαινε κάτω 
+50
8sapollonas1
Energia
AudiR8
Shamanoubis[G.E]
[MOD]Psycho
Katia92
Alex50
kotsios22
KiriosPonos
Avenger1
Phoenix
mikel25-AbSoLLuTT
Gap
Bob1990
SexyFairy
[MOD]Tsunami
Κωστακης
Xar0S
cotshos97b
PantaMaziSou
EisteEleos
si3ouanyeah
AkAtAnIkItOs
zerop1
iBloOdy'
JonnyWalker
Valvoline
GEOtrelos72
DreamSaman
PsiXoO
Nasusiro
Κοτόπουλος-Jeff
ElaiZa
fontasdeli
I3lackAttack
ImeSura
Ready2Die
RayQuaza(DFT)
Choco
Swordsman
PerastikoS
Im a Ninja
HellGhost12
QueenOfKiss
Johnys_OnTime
Petter
Odine
DarkSoul
PoisonNova
TwistedFate7
54 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ αποχοχωρηση   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 3:58 am

Λοιπον,Με τα τωρινα δεδομενα δεν θα μπορεσω να ξαναπαιξω ρεβεντον μετιν2.Λογος:Αφορητο λαγ, ειχα προβλημα με το λαγ πριν καν γινουν αυτα τα γεγονοτα.Οποτε τωρα θα ειναι απιθανο να παιξω.Τα λευτα μου δεν προκειται να τα κλαψω μιας και 1) ειναι καπου στην 1 10αρα ή 25αρα αλλα κυριως γιατι τα δονατε ειναι σαν ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον αδμιν για τον καταπληκτικο σερβερ.Ελπιζω να αλλαξουν τα πραγματα για να μπορεσω ΚΑΠΟΤΕ να ξαναρχισω το ρεβεντον.Αμα δεν γινει τιποτα απολυτως ευχαριστω πολλα παιδεια για τις ωραιες στιγμες που μου χαρισαν σε αυτο το παιχνιδι. ΑΝΤΙΟ σε ολους απο τον TwistedFate7 και αντιο στους ΦΙΛΟΥΣ απο τον Κλεάνθη Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 4:04 am

Αν ξαναγίνει κάτι και γίνει ο Server να μας ξανάρθεις :lips:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkSoul




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Chios,Greece
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 5:40 am

απο οτι φεναιτε ολοι θα το παρατισουν σιγα σιγα.....δν γινετε να παιξουμαι ετσι μονο 60 ατομα....... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Odine

Odine


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Αλικαρνασσος Ηρακλειο Κρητης
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΙ MISFITS ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ!   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 5:56 am

Μετά απο περίπου 10 μήνες παιχνιδιού και όπως ήρθαν τα πράγματα ήρθε η ώρα να αποχαιρετήσουμε και εμείς το παιχνίδι.Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τα παιδιά που στελέχωσαν την συντεχνία μας για μικρό ή μεγάλο χρονικό διάστημα.Επίσης ευχαριστούμε εχθρούς και φίλους για για τις μοναδικές στιγμές που περάσαμε στο παιχνίδι.Να σημειωθεί ότι οι περισσότεροι από μας παρατήσαμε το μέτιν τελείως οπότε το όνομα σε όποιον άλλο σέρβερ και να εμφανιστεί είναι απλά αντιγραφή Wink
Καλή συνέχεια σε όλους και να περνάτε καλά! ΑΝΤΙΟ ΑΠΟ MISFITS!!!!





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 5:57 am

αφου δεν ειναι σιγουρο .. ετσι νομιζω εγω..περιμενετε μεχρι να ανοιξει τουλαχιστον και θα δουμε μετα τι θα γινει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johnys_OnTime

Johnys_OnTime


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:00 am

Επίσης να ευχαριστήσουμε τους γνωστούς σε όλους μας Heretics οι οποίοι μας μάζευαν τόσο καιρό πόντους για εμάς :P καλή συνέχεια στη ζωή σου odine Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/OnTimeHD?feature=guide
DarkSoul




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Chios,Greece
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:07 am

Καλη σινεχεια στιν ζωη σου Odine και επισεις σε ολους τους MISFITS.Καλα να περνατε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:07 am

ναι..καλά περάσαμε Very Happy: :P και με καλές και με κακές στιγμές..αρκετό ξύλο φάγατε(πλακίτσα :P)
καλή σας συνεχεια από The1 :DD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
QueenOfKiss

QueenOfKiss


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Φύλλο : Θηλυκό

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:09 am

Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο.Εφόσον δεν είναι τίποτα σίγουρο γιατί πρέπει να παίρνουμε βιαστικές αποφάσης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HellGhost12




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:14 am

Παρα τις απεριοριστες λογομαχιες που ειχαμε στο παιχνιδι καλη σας συνεχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:26 am

Αν είναι 60 άτομα θα φύγω και εγώ αλλά αν είναι όπως παλιά θα ξανά παίξω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:28 am

QueenOfKiss έγραψε:
Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο.Εφόσον δεν είναι τίποτα σίγουρο γιατί πρέπει να παίρνουμε βιαστικές αποφάσης...
Η επισιμη ανακoινωση τoυ admin αναφερει oτι πανω απo 60 ατoμα θα δημιoυργoυν lag.Στην clan ειμασταν 88. 2 τινα υπαρχoυν :η θα παιζαμε με βαρδιες η με ελευθερo :p Oυτε σε εμας αρεσε η καταληξη αυτη αλλα καλυτερα να τo σταματησoυμε τωρα και να τoν θυμoμαστε ως ενα καλo server παρα ενα server με lag και ωραριo.Καλη συνεχεια κι απo εμενα σε oλα τα παιδια και ειδικα σε μπλε -κoκκινoυς γιατι χωρις αντιπαλo δεν υπαρχει διασκεδαση. :thanx:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PerastikoS στις Κυρ Αυγ 26, 2012 6:36 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Swordsman

Swordsman


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κέρκυρα
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:32 am

Καλή συνέχεια στην ζωή σας,κρίμα που κατέληξε έτσι ο ρεβέντον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:35 am

με τα τωρα δεδομενα και εγω παραταω
αν ποτε βρεθει εταιρια ή κατι τετοιο θα το μαθω απο το φορουμ και τοτε τα ξαναλεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
RayQuaza(DFT)

RayQuaza(DFT)


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:36 am

Σας ευχομαι καλη συνεχεια,αποχωρο και εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
QueenOfKiss

QueenOfKiss


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Φύλλο : Θηλυκό

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:42 am

PerastikoS έγραψε:
QueenOfKiss έγραψε:
Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο.Εφόσον δεν είναι τίποτα σίγουρο γιατί πρέπει να παίρνουμε βιαστικές αποφάσης...
Η επισιμη ανακoινωση τoυ admin αναφερει oτι πανω απo 60 ατoμα θα δημιoυργoυν lag.Στην clan ειμασταν 88. 2 τινα υπαρχoυν :η θα παιζαμε με βαρδιες η με ελευθερo :p Oυτε σε εμας αρεσε η καταληξη αυτη αλλα καλυτερα να τo σταματησoυμε τωρα και να τoν θυμoμαστε ως ενα καλo server παρα ενα server με lag και ωραριo.Καλη συνεχεια κι απo εμενα σε oλα τα παιδια και ειδικα σε μπλε -κoκκινoυς γιατι χωρις αντιπαλo δεν υπαρχει διασκεδαση. :thanx:
Ναι αλλά δεν ξέρουμε αν θα διαρκέση για πολύ όλο αυτό με τα 60 άτομα και την lagg :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ready2Die

Ready2Die


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:43 am

Εγω ακομα δεν ξερω αν θα σταματησω αλλα αν ειναι τοσο χαλια οσο ακουγεται την κανω κ εγω...δεν θα πω πολλα απλα ενα ευχαριστω στα παιδια για τις ωραιες στιγμες στην κλαν νομιζα πως ηξερα καποια πραγματα απο μετιν ομως βρεθηκαν ατομα να με διαξευσουν.. καλη συνεχεια λειπον αν κ με τους περισσοτερος δεν θα χαθουμε τελειως...θα σας πριζω... οσο για τους υπολειπους...μπορειται να κοιμαστε υσηχοι η καλν που ολοι φοβοσασταν δεν θα σας χαλασει για αλλη μια φορα τα σχεδια...(ΠΛΑΚΙΤΣΑ) Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:43 am

Τί;Πότε το αποφασίσατε αυτό;Αν είναι να αφήσετε το game εσείς τότε εγώ τι κάνω από το reventon.Δεν μπορώ να παίξω σε αυτό το server χωρίς την αγαπημένη μου clan οπότε σας αποχεραιτώ και εγώ καλή σας συνέχεια λοιπόν Wink.Φίλοι και εχθροί θα μου λείψετε και θέλω να πω κάτι τελευταίο.Με τα άτομα του κόκκινου ή του μπλε δεν είχα κάποιο λόγο για να τσακόνομε άγρια με λογομαχίες και ότι έλεγα στο ξύλο π.χ. ''περαστικά'' :P για πλάκα τα έλεγα ένα παιχνίδι είναι (ήταν) δεν έχω κάτι μαζί σας και εσείς οι ίδιοι με κάνατε να διασκεδάζω σε αυτό το παιχνίδι Wink :surrender:.Σας αποχεραιτώ καλή συνέχεια σε όλους Smile και αντίο MISFITS :sad:.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:44 am

Δεν γίνεται με 60 άτομα (ποιος θα προλάβει να παίξει χωρίς lag;)

Κρίμα που μία τόση μεγάλη συντεχνία θα χαθεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
I3lackAttack

I3lackAttack


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Τόπος : ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ ΑΝΑΘΕΜΑ
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:48 am

Τι μπορω να πο κριμα ο server. Αντιο και απο εμενα να περναται καλά , αν κάποτε ανοίξει οπος παλια χορις lags μποροι και να επανέλθω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fontasdeli

fontasdeli


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : kerkyra
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 7:05 am

καλη συνεχεια και απο εμενα σε ολους σας, δεν σας γνωρισα πολυ καλα, αλλα χαρηκα που ημουν αν οχι στην πρωτη, στην καλυτερη και αητητη κλαν του σερβερ! καλη συνεχεια, και αν καλυτερευσει η κατασταση του σερβερ, ισως επανελθω κι εγω, και ξαναειδοθουμε Smile μεχρι τοτε καλη συνεχεια σε ολους, στο παιχνιδι οσοι συνεχισετε, αλλα και στην πραγματικη σας ζωη Smile θα μου λειψετε!! :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElaiZa




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Hrthe o Piou
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 7:06 am

Καλή συνέχεια και από εμένα Νίκο Smile

Και γω επιστροφή στις παλιές καλές αγάπες του gr... Rolling Eyes

Και μη ξεχάσεις το gr... Nα μπένεις που και που να ρίχνουμε κανένα κινήγη στις φλόγες όπως εκείνο το ωραίο βραδάκι! :P

Καλά να περνάς και καλή αντάμοση :beer:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 7:11 am

Καλή συνέχεια και απο εμένα,απο τον αγαπημένο σας ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.
Τα παρατάω και εγώ,θα ΄χω να θυμάμαι 1 υπέροχο server Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasusiro

Nasusiro


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Πειραιας
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 7:15 am

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΜΕ ΤΑ ΤΩΡΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΙΣΩΣ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΑΝ ΓΙΝΕΙ Ο SERVER ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενα αντιο   Αποχωρίσεις Μελών EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 7:19 am

Αποχωρω κ εγω απο το σερβερ αν τυχον ανοιξει θα το δω στο φορουμ.Κριμα και ηταν ο καλυτερος σερβερ αλλα αφου ηρθαν ετσι τα πραγματα εξ' αιτιας ενος κομπλεξικου gm πραττουμε αναλογως.
Alyx μπραβο απο μενα για οσο διηρκησε ηταν ο καλυτερος σερβερ πριβε κ ελληνικος και με προσιτες τιμες στο ιτεμσοπ.
Δεν θα αρχισω τωρα για λεφτα κλπ, οι περισσοτεροι ειχαμε βαλει λευφτα αλλα κανεις δεν ειπε οτι δεν προκειται να κλεισει,οι περισσοτεροι πριβε κλεινουν γιατι οχι κ αυτος?(αλλα η αιτια ειναι πολυ ανορθοδοξη εξ' αιτιας του ΥΠΟΤΙΘΙΜΕΝΟΥ ΜΑΓΚΑ GM)
,τελος παντων ετσι ειναι οι πριβε

Ευχαριστω ολους οσους με βοηθησαν και μου καναν παρεα στην πορεια μου στο σερβερ.

Καλη συνεχεια σε ολους τα λεμε αν ξανανοιξει ο server.


PsiXaKiaS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αποχωρίσεις Μελών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Κατάταξη Μελών
» Σχετικά με την απομάκρυνση offline μελών Συντεχνίας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: