Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Αποχωρίσεις Μελών

Πήγαινε κάτω 
+50
8sapollonas1
Energia
AudiR8
Shamanoubis[G.E]
[MOD]Psycho
Katia92
Alex50
kotsios22
KiriosPonos
Avenger1
Phoenix
mikel25-AbSoLLuTT
Gap
Bob1990
SexyFairy
[MOD]Tsunami
Κωστακης
Xar0S
cotshos97b
PantaMaziSou
EisteEleos
si3ouanyeah
AkAtAnIkItOs
zerop1
iBloOdy'
JonnyWalker
Valvoline
GEOtrelos72
DreamSaman
PsiXoO
Nasusiro
Κοτόπουλος-Jeff
ElaiZa
fontasdeli
I3lackAttack
ImeSura
Ready2Die
RayQuaza(DFT)
Choco
Swordsman
PerastikoS
Im a Ninja
HellGhost12
QueenOfKiss
Johnys_OnTime
Petter
Odine
DarkSoul
PoisonNova
TwistedFate7
54 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ αποχοχωρηση   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 3:58 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Λοιπον,Με τα τωρινα δεδομενα δεν θα μπορεσω να ξαναπαιξω ρεβεντον μετιν2.Λογος:Αφορητο λαγ, ειχα προβλημα με το λαγ πριν καν γινουν αυτα τα γεγονοτα.Οποτε τωρα θα ειναι απιθανο να παιξω.Τα λευτα μου δεν προκειται να τα κλαψω μιας και 1) ειναι καπου στην 1 10αρα ή 25αρα αλλα κυριως γιατι τα δονατε ειναι σαν ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον αδμιν για τον καταπληκτικο σερβερ.Ελπιζω να αλλαξουν τα πραγματα για να μπορεσω ΚΑΠΟΤΕ να ξαναρχισω το ρεβεντον.Αμα δεν γινει τιποτα απολυτως ευχαριστω πολλα παιδεια για τις ωραιες στιγμες που μου χαρισαν σε αυτο το παιχνιδι. ΑΝΤΙΟ σε ολους απο τον TwistedFate7 και αντιο στους ΦΙΛΟΥΣ απο τον Κλεάνθη Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 12:50 pm

Εδώ μπορείτε να γράφετε τα αποχαιρετιστήρια ποστ σας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Psycho στις Κυρ Αυγ 26, 2012 1:11 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xar0S




Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012
Τόπος : Χαλκίδα
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 12:51 pm

Συμφωνω μαζι σου Petter και kotsios22.Το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να εχουμε υπομονη και να μην το παρατησουμε..αυτο ειναι το θεμα και η ολη ιστορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 12:52 pm

Εαν ο σερβερ επιστρέψει στην παλια του μορφή δεν θα αποχωρήσει κανείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 1:05 pm

[MOD]Psycho έγραψε:
Εδώ μπορείτε να γράφετε τα αποχαιρετιστήρια ποστ σας.

Προτείνω να αλλάξεις τη λέξη αποχωρητήριο με την λέξη αποχαιρετιστήριο γιατί είναι κάπως.... :P
Αν ο σέρβερ ξαναγίνει όπως ήτανε νομίζω θα είμαστε οι περισσότεροι και πάλι ον. Άλλωστε κανείς δεν είχε βαρεθεί το παιχνίδι, ίσα ίσα παίζαμε και το απολαμβάναμε. Οπότε αν βρεί ο Αdmin κάποια λύση και επιστρέψουμε στις παλιές καλές μέρες θα τα ξαναπούμε Smile .
Χάρηκα που είδα τόσους κόκκινους να κάνουνε ποστ στο αποχαιρετιστήριο των MISFITS , τελικά ατιμούλικα μας αγαπούσατε κατα βάθος παραδεχτείτε το :P :P ( πλακίτσα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 1:10 pm

Ναι έχεις δίκιο,βιασύνη.. από μικρό μου το λέγανε :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 1:33 pm

https://reventon-forum.forumgreek.com/t5376-topic#50050 μετα απο αυτο το ελπιδοφορο ποστ σκεφτεστε ακομα να το διαλυσετε? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AudiR8

AudiR8


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 1:38 pm

Έτσι όπως ήρθαν τελικά τα πράγματα και εφόσον δεν αλλάξει κάτι ήρθε η ώρα να αποχωρίσω και εγώ να πω ένα αντίο σε φίλους και εχθρούς που γνώρισα μέσα στο παιχνίδι. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην κλαν μου τους ΜΙΣΦΙΤΣ για της όμορφες στιγμές που περάσαμε, ευχομε να περνάτε καλά σε όλους!!!

Υ.Γ:Και όπως είπε η SexyFairy άμα διορθωθεί το πρόβλημα με τον σέρβερ και γίνη όπως παλιά ετοιμαστείτε για έναν ζεστό χειμώνα cheers

Ως τότε καλή συνέχεια σε όλους!!! :
-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AkAtAnIkItOs




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 2:11 pm

ποτε μη λετε ενα οριστικο αντιο πεδια σιγουρα 8α 3αναειδοθουμε Wink [εχει ο καιρος γιρισματα ] να το θιμαστε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Energia

Energia


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2012
Τόπος : Κρητη
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 3:25 pm

Οπως πολλα ατομα απο τους MISFITS ετσι κι εγω με τη σειρα μου σας αποχαιρετω...!Περασαμε πολυ καλα ολους αυτους τους μηνες και το διασκεδασαμε αρκετα!Αλλωστε το παιχνιδι πλεον δεν θα ειναι οπως παλια..Καλη συνεχεια σε ολους! Και μια ειδικη αναφορα στα φιλαρακια μου Odine,SexyFairyy,Bob,OnTime,Perastiko,AZAZIEL,sanyh και σε ολα τα αλλα ατομα απο την ανικητη MISFITS!!!!! Kαι κατι ακομα για ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ODINE : ΑΛΛΑΞΕ ΟΜΑΔΑ ΡΕ ΒΑΖΕΛΑΑΑΑΑ!!! :P

Αντιο παιδακια!!!! :hats_off:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 10:11 pm

Κλεάνθη απάντησε λίγο στα pm που σου κάνω ρε...:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8sapollonas1




Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 11:11 pm

Εισαστε ανηποφορι εκει που πρεπει να στειριξετε το βαζετε στα ποδια???οταν βρισκετε τα σκουρα την κοπανατε??? αυτο ειναι η μαγγια σας ??? κανονικα 8α πρεπει τορα οταν ανοιξει ο σερβερ ο αλεξ να διαγραψει οσους αποχορισανε οικιοθελος γιατι δεν αξιζει να εισαστε σε αυτον τον σερβερ...κι αν εδο το βαζετε στα ποδια ??? στην πραγματικι ζοη σας τι θα κανετε???<<<<ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΣΕΡΒΕΡ>>>>
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BestNinja1




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Τόπος : a8hna
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 12:28 am

Οι admins λενε πος ο server θα ξανανοιξει.Δεν πιστευω να λενε ψεματα Evil or Very Mad ελπιζω (οπος ολοι) ο server να ανοιξει γρηγορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iwanna16




Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012
Τόπος : Καπου θα ειμαι κι εγω :Ρ
Φύλλο : Θηλυκό

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 1:13 am

Συμφωνώ με τον bestninja1 δεν νομίζω είναι ψέματα ότι θα ξανά ανοίξει ο server. Επίσης δεν θέλω να βλέπω άτομα να σταματάνε το game επειδή έγινε αυτό που έγινε στον server Mad bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 4:27 am

8sapollonas1 έγραψε:
Εισαστε ανηποφορι εκει που πρεπει να στειριξετε το βαζετε στα ποδια???οταν βρισκετε τα σκουρα την κοπανατε??? αυτο ειναι η μαγγια σας ??? κανονικα 8α πρεπει τορα οταν ανοιξει ο σερβερ ο αλεξ να διαγραψει οσους αποχορισανε οικιοθελος γιατι δεν αξιζει να εισαστε σε αυτον τον σερβερ...κι αν εδο το βαζετε στα ποδια ??? στην πραγματικι ζοη σας τι θα κανετε???<<<<ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΣΕΡΒΕΡ>>>>
Το θέμα στο οποίο όλοι οι ΜISFITS κάναμε ποστ ήτανε "Το αντίο των Misfits" με θεματοθέτη τον Odine, απλά ( κακώς) έγινε συγχώνευση με άλλες θεματικές ενότητες με αντικείμενο την αποχώρηση μελών απο το παιχνίδι. (Psycho γιατί δεν μας το άφησες ανεξάρτητο το θέμα μας? Νομίζω το δικαιούμαστε αλλα δεν πειράζει Sad )
Υπήρξαμε ανέκαθεν συντεχνία με όλη τη σημασία της λέξης, το 90% των μελών γνωριζόμαστε με το μικρό μας όνομα, μάθαμε να παίζουμε παρείστικα και αυτό μας το χαρακτηριστικό μας έδωσε διάρκεια και επιτυχίες. Θεωρήσαμε σώφρων να δηλώσουμε την αποχώρηση μας φοβούμενοι οτι το gameplay θα είναι χαμηλού επιπέδου....Εκτός αυτού κάποιοι απο την συντεχνία ίσως θέλουνε να συνεχίσουνε ανεξαρτήτως της κατάστασης που θα είναι ο server, γιατί αυτά τα παιδιά να τα κρατάμε δέσμιους μιας συντεχνίας που ίσως δεν γίνει ξανά ενεργή?
Οι ΜΙSFITS περιμένουμε όπως περιμένουνε τόσοι ακόμη να δούμε τις εξελίξεις και τις κινήσεις απο πλευράς Admin, αν πάνε όλα κατ' ευχήν θα τα ξαναπούμε in game Very Happy .Aπλά όσο πιο σύντομα έρθουνε οι εξελίξεις τόσο το καλύτερο , όσο είναι ζεστό ακόμη το θέμα :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 5:34 am

H συντεχνεια ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει σε σερβερ,και με με καλους (σα χαρακτηρες )+ικανοτητες,παιχτες!Ευτηχως δε θα πατε πουθενα,μιας και ολα θα πανε μια χαρα ! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 5:42 am

Γιατί όπως ανέφερες το αντίο των misfits ήταν στην πραγματικότητα κάποιον μελών της και όχι ολόκληρης συντεχνίας.Δεδομένου αυτού όπως και επίσης η αποχώρηση σας είναι προσωρινή,συνυπολογίζοντας και όλα τα υπόλοιπα θέματα με κοινό ενδιαφέρον μεταφέρθηκαν σε ένα συγκεκριμένο θέμα γλυτώνοντας έτσι χώρο,εντάσεις (θα το δείξει ο χρόνος αυτό) και κυρίως κάπως ποιο αθόρυβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JohnyLoca

JohnyLoca


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 5:50 am

λοιπον... ημουνα καινουριος παιχτης στην ΑΗΤΤΗΤΗ ΚΛΑΝ ΜΙΣΦΙΤΣ.. αν και ημουνα παλια με τον νινντζα μου k0l0k0c. σε συνολο 4 ημερων ειχα σχεον τελειωσει κι την αγαπημενη μας τσοοοοοο σοοοοο γιανγκ Basketball πιστευω ενσοματωθηκα με την κλαν, εκανα φιλους εχθρους.. οπως και η κλαν μου αποχωρω και εγω, εως οτου ο σερβερ επαναλητουργησε. ο αλυξ εδειξε προσωπο και θα τον στηριξω..
ενα βαθυ ΑΝΤΙΟ απο μενα.. αμα ειχα κανα καβγα με κανενα συγχωρεστεμε, να θυμαστε μονο τα καλα :awesome:

Magistros-Shamy Healer-MISFITS καλη συνεχεια παιδια μου. :imfao: :surrender:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχωρίσεις Μελών   Αποχωρίσεις Μελών - Σελίδα 4 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 5:10 pm

[MOD]Psycho έγραψε:
Γιατί όπως ανέφερες το αντίο των misfits ήταν στην πραγματικότητα κάποιον μελών της και όχι ολόκληρης συντεχνίας.Δεδομένου αυτού όπως και επίσης η αποχώρηση σας είναι προσωρινή,συνυπολογίζοντας και όλα τα υπόλοιπα θέματα με κοινό ενδιαφέρον μεταφέρθηκαν σε ένα συγκεκριμένο θέμα γλυτώνοντας έτσι χώρο,εντάσεις (θα το δείξει ο χρόνος αυτό) και κυρίως κάπως ποιο αθόρυβα.
Απο την στιγμή που ο αρχηγός δηλώνει την αποχώρηση των Misfits απο το παιχνίδι πάει να πει οτι ισχύει... Αναφερόμαστε στην αποχώρηση της συντεχνίας με την μορφή που είχε και όχι μεμονωμένα στα μέλη. Όσα παιδιά θέλουνε να συνεχίσουνε εννοείτε οτι είναι ελεύθεροι να το κάνουνε. Απλά η συντεχνία δεν πρόκειται να αλλάξει χέρια οπότε τους Misfits που ξέρατε και αγαπήσατε ξεχάστε τους :P . Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να είναι πιο αθόρυβη η αποχώρηση μας, εμείς όπου πηγαίναμε κάναμε αισθητή την παρουσία μας , γιατί αυτό να πρέπει να αλλάξει στο φόρουμ?:P .
Κουβέντα να γίνεται βέβαια είναι όλα αυτά....Αλλα είναι τα σημαντικά τώρα Smile .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αποχωρίσεις Μελών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Κατάταξη Μελών
» Σχετικά με την απομάκρυνση offline μελών Συντεχνίας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: