Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Omega196




Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012

ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM   ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM EmptyΚυρ Σεπ 16, 2012 2:36 am

Πρώτον όταν πάρουμε κάποιο μπαν και ζητήσουμε εξήγηση στο game απο τους gm αυτοί μας λέναι να στήλουμε ticket , ενώ απλά μπορούν να μας εξηγήσουν εκείνη την στιγμή. Έτσι εγώ αναρωτιέμαι, πρέπει να πάω στείλω ticket επειδή οι gm δεν κάνουν την δουλειά τους, δηλαδή να μας λύσουν τις απορίες σύμφωνα με το παιχνίδι, αντιθέτως κάθονται afk όλη την ώρα και περιμένουνε σαν αρπακτικά για κάποιο να πει "βρισια" και να του βάλουν ενα 10ημερο μπαν( που αν ηταν κάποιος "διασημος" παίχτης απλως θα έτρωγε προηδοποίηση) αντί να βλέπουν τα σημαντικά ζητήματα σαν σπαμ κιλλ, κλεψιές, στημένα war, χακς, ανταλλαγές με αληθινά λεφτά. Όπως και να έχει εγώ έστειλα το ticket και εδώ και 8 μέρες ακόμη περιμένω απάντηση..... Γι΄αυτό μας θέλετε να στέλνουμε ticket?? για να μας γράφεται?? Επιπρόσθετα όταν στέλνω εγώ ticket για κάποιο που βρίζει την οικογένεια μου στην μέση της πλατείας δεν του κάνεται τίποτα, και όταν αναγκάζομαι εγώ να του απαντήσω επειδή δεν κάνετε την δουλεία σας μου βάζετε και μπαν απο πανω ενώ στον άλλο τίποτα.... ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΚΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΙΡΙΟΙ!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
'Deppy

'Deppy


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ρόδος
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM   ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM EmptyΚυρ Σεπ 16, 2012 3:58 am

Θα σου πρότεινα να κάνεις ένα ticket και να μην δημιουργείς τζάμπα φασαρία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Omega196




Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012

ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM   ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM EmptyΚυρ Σεπ 16, 2012 4:24 am

αν διεβαζες το ποστ μου θα έβλεπες ότι έκανα.... 3 μάλιστα και εδω και 8 μέρες δεν πείρα απάντηση!! Δικαιοσυνη στο μεγαλειο της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GM
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 2ος ατλανιδα????? βοηθεια καποιος..!!!
» παρακαλω ενας gm να μου απαντησει γρηγορα
» Κάποιος να με help
» κάποιος να με βοηθήσει
» ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: