Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Για εμένα...

Πήγαινε κάτω 
+8
Berg
kaisaras
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
YouAreTooSlow
fast.
Mush
GoddessIrida
EagleEye
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:54 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Αυτό το θέμα είναι για να ξεκαθαρίσουμε μερικά πραγματάκια γιατί βλέπω ότι πολλοί από εσάς δεν με συμπαθείτε και δικαίωμα σας.
Παράθεση :
Βρε απωθημένο το έχει ο EagleEye να γίνει MOD η GM το έχει αναφέρει ξανά .
EagleEye το να ασκείς εξουσία δεν είναι απλό πράγμα και δεν μπορούν να τα καταφέρουν όλοι και από ότι καταλαβαίνω είσαι ένας από αυτούς.

Πότε είπα ότι θέλω όμως να γίνω MOD/GM και δεν το θυμάμαι εγώ ο ίδιος?
Η "εξουσία" που άσκησα ήταν το να πω την γνώμη μου για το θέμα και για τον Block33? (δημοκρατία δεν έχουμε)
Παράθεση :
Απο ότι καταλαβαίνεις είμαι ένας που δεν μπορεί να ασκήσει εξουσία ε?
Ποτέ δεν μου άρεσε η εξουσία φίλε μου kaisaras. Πάντα την μισώ την εξουσία γιατί συνήθως φθείρει τους ανθρώπους που δεν είναι δυνατοί όπως έφθειρε και την Inazuma. Είμαι όμως περίεργος να μάθω αν όλα αυτά που λέτε για εμένα θα είχατε τα κότσια να μου τα πείτε face to face και όχι μέσω υπολογιστή. Και επιπλέον γιατί μιλάς έτσι για εμένα χωρίς να με ξέρεις? Γιατί δεν δέχεσαι τις άσχημες γνώμες? Μήπως γιατί η αλήθεια σε πονάει και εσένα και όλους σας? Έχετε δικαίωμα να λέτε ότι θέλετε για εμένα αλλά όχι να με προσβάλλετε και να αποφασίσετε αν είμαι κατάλληλος να διαχειριστώ την εξουσία.


Και όσο για εσένα [MOD]inazuma δεν έχω να πω πολλά πράγματα. Τους φίλους μας μπορούμε να τους αποχαιρετήσουμε μέσω ΠΜ για να μην γεμίζει το forum με αχρείαστα θέματα ή θα μπορούσες-σαν άτομο που έχει την εξουσία-να μεταφέρεις το θέμα στην ενότητα spam γιατί περί αυτού πρόκειται.
Παράθεση :
και απλός είπε πως τιμωρήθηκε που είναι το κακό? γιατί τέτοια επίθεση? αν αυτός γίνεται μια φορά ρεζίλη που τιμωρήθηκε για κάτι τότε εσείς γινόσαστε 10 φορές που ασχολείστε και του επιτίθεστε έτσι....όλοι κάποια στιγμή έχουμε τιμωρηθεί είτε επειδή χρησιμοποιήσαμε hack είτε επειδή δώσαμε λογαριασμό αλλού κτλ κτλ....άνθρωποι είμαστε λάθη κάνουμε...δεν πρέπει λοιπόν να κρίνουμε τόσο σκληρά τον άλλο γιατί μπορεί κάποια στιγμή να έρθουμε στην θέση του

δεν θέλω να δικαιολογήσω κανέναν
Inazuma όχι μην δικαιολογείς κανέναν έτσι είναι το σωστό άλλωστε. Και εσύ που έχεις την εξουσία λοιπόν σε ρωτάω είπες είπε ότι τιμωρήθηκε( 2.16 Η συζήτηση για αποκλεισμούς και προειδοποιήσεις δεν επιτρέπεται. Επιπλέον προειδοποίηση θα δοθεί αν γίνει κάτι τέτοιο. Συζητήστε για κάτι τέτοιο με τον συντονιστή που αναμίχθηκε ή κάποιον ανώτερο του μέσω Προσωπικού μηνύματος, e-mail, ή IRC.

Μην πάρετε τίποτα ως επιθέσεις. Απλά θέλω να πω την γνώμη μου και να πάρω μερικές απαντήσεις για αυτά τα θέματα. Smile

Περιμένω πολλές απαντήσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:44 am

Οrigami έγραψε:
Ναί, είσαι πολύ χρήσιμος! Ρε συ, είμαι 220 lvl που να πάω για exp? :P

220? ascaria αρχή αρχή μέσα στο μπούγιο. Σε 30 ώρα θα είσαι 250 :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:49 am

αχαχαχαχαχαχαχαχα :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 6:48 am

EagleEye έγραψε:



[...]Youaretooslow δεν χρειάζεται τόση ειρωνία και τόση έχθρα. [...]

ότι δίνεις παίρνεις άντε για.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:07 am

YouAreTooSlow έγραψε:
EagleEye έγραψε:



[...]Youaretooslow δεν χρειάζεται τόση ειρωνία και τόση έχθρα. [...]

ότι δίνεις παίρνεις άντε για.

θυμάμαι ότι είχες πει ότι συμπεριφέρομαι σαν εσένα. Όχι γιατί εγώ έχω μάθει να σέβομαι όταν κάποιος μιλάει ωραία και χωρίς τσαμπουκά. Για εμένα στα μάτια μου δεν έχεις πια αξία γιατί ενώ εγώ ζητάω συγνώμη εσύ μου μιλάς έτσι. Είσαι πολύ ανώριμος τελικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:07 am

YouAreTooSlow έγραψε:
EagleEye έγραψε:



[...]Youaretooslow δεν χρειάζεται τόση ειρωνία και τόση έχθρα. [...]

ότι δίνεις παίρνεις άντε για.

θυμάμαι ότι είχες πει ότι συμπεριφέρομαι σαν εσένα. Όχι γιατί εγώ έχω μάθει να σέβομαι όταν κάποιος μιλάει ωραία και χωρίς τσαμπουκά. Για εμένα στα μάτια μου δεν έχεις πια αξία γιατί ενώ εγώ ζητάω συγνώμη εσύ μου μιλάς έτσι. Είσαι πολύ ανώριμος τελικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:13 am

EagleEye έγραψε:
YouAreTooSlow έγραψε:
EagleEye έγραψε:



[...]Youaretooslow δεν χρειάζεται τόση ειρωνία και τόση έχθρα. [...]

ότι δίνεις παίρνεις άντε για.

θυμάμαι ότι είχες πει ότι συμπεριφέρομαι σαν εσένα. Όχι γιατί εγώ έχω μάθει να σέβομαι όταν κάποιος μιλάει ωραία και χωρίς τσαμπουκά. Για εμένα στα μάτια μου δεν έχεις πια αξία γιατί ενώ εγώ ζητάω συγνώμη εσύ μου μιλάς έτσι. Είσαι πολύ ανώριμος τελικά.

θα βγει και από πάνω τώρα ο άνθρωπος, μας κάνει και μαθήματα ωριμότητας ο eagleeye τι άλλο θα δούμε, τελοσπάντων επειδή σε βαρέθηκα, βαριέμαι να σου απαντήσω bb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:27 am

YouAreTooSlow έγραψε:
EagleEye έγραψε:
YouAreTooSlow έγραψε:
EagleEye έγραψε:



[...]Youaretooslow δεν χρειάζεται τόση ειρωνία και τόση έχθρα. [...]

ότι δίνεις παίρνεις άντε για.

θυμάμαι ότι είχες πει ότι συμπεριφέρομαι σαν εσένα. Όχι γιατί εγώ έχω μάθει να σέβομαι όταν κάποιος μιλάει ωραία και χωρίς τσαμπουκά. Για εμένα στα μάτια μου δεν έχεις πια αξία γιατί ενώ εγώ ζητάω συγνώμη εσύ μου μιλάς έτσι. Είσαι πολύ ανώριμος τελικά.

θα βγει και από πάνω τώρα ο άνθρωπος, μας κάνει και μαθήματα ωριμότητας ο ΕagleΕye τι άλλο θα δούμε, τελοσπάντων επειδή σε βαρέθηκα, βαριέμαι να σου απαντήσω bb

Επειδή με βαρέθηκες μπορείς απλά να μην ασχολείσαι μαζί μου. Δεν πρόκειται να δώσω απάντηση για το αν είμαι ώριμος ή όχι. Υπάρχουν άτομα που μπορείς να ρωτήσεις... Δεν θα ήταν σωστό να κρίνω εγώ τον εαυτό μου γιατί θα έλεγα το πώς θα ήθελα να ήμουν και όχι το πως είμαι. Εγώ ξέρω όμως ότι ποτέ δεν αντιμίλησα και ποτέ δεν έβρισα έναν άνθρωπο που μιλούσε όμορφα και χωρίς θράσος. Πες με μαλάκα πες με κορόιδο πες με όπως θέλεις δικαίωμα σου. Smile Και επίσης συμβουλές μου αρέσει να μου δίνουν άτομα στην ηλικία μου η μεγαλύτερα γιατί ξέρουν παραπάνω από εμένα. Άρα άδικος ο κόπος σου γιατί πάνω από 13 χρονών δεν σε κάνω να είσαι με τέτοια γλώσσα και τέτοια ορθογραφικά λάθη. Smile αα και κάτι ακόμα που θυμήθηκα: "Μην κρίνεις για να μην κριθείς" Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EagleEye στις Σαβ Φεβ 25, 2012 8:09 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:41 am

Ο ΜΕΡΑΚΛΗΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.... ΕΙΝΑΙ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΟΤΕΡΗΜΑ.....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΤΡΟΠΟΥΣ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:43 am

MysticA13 έγραψε:
Ο ΜΕΡΑΚΛΗΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.... ΕΙΝΑΙ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΟΤΕΡΗΜΑ.....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΤΡΟΠΟΥΣ...

Αυτό πάει σε ποιόν σε εμένα? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 7:59 am

EagleEye έγραψε:



Και επίσης συμβουλές μου αρέσει να μου δίνουν άτομα στην ηλικία μου η μεγαλύτερα γιατί ξέρουν παραπάνω από εμένα. Άρα άδικος ο κόπος σου γιατί πάνω από 13 χρονών δεν σε κάνω να είσαι με τέτοια γλώσσα και τέτοια ορθογραφικά λάθοι. Smile αα και κάτι ακόμα που θυμήθηκα: "Μην κρίνεις για να μην κριθείς" Smile

και πολύ λες 5 χρόνων είμαι, :rofl: :rofl: 0xa0xa τι άλλη πατάτα θα πετάξεις ρε αγόρι μου :imfao:, ορθογραφικά λάθη που κάνω φέρε ένα παράδειγμα μην γραφεις απλά για να γραφεις ...

Παράθεση :
αα και κάτι ακόμα που θυμήθηκα: "Μην κρίνεις για να μην κριθείς" Smile
το λέει ο eagleeye αυτό? πες μου οτι δεν διαβάζω καλά... κλαίωωωωωω... :rofl: :rofl: :imfao: :imfao: xD


Έχει επεξεργασθεί από τον/την YouAreTooSlow στις Σαβ Φεβ 25, 2012 8:04 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaisaras

kaisaras


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 53
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 8:01 am

Πες μας και την ηλικία σου την αληθινή όμως για να γνωρίζουμε αν πρέπει να ασχοληθούμε με την Πάρτη σου η ¨Οχι......
Χρήζει ειδικής περιπτώσεως ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 8:08 am

Παράθεση :
πάντα λέω αυτό που πιστεύω φιλε μου, χαίρομαι που το ήξερες από πριν και ήσουν σίγουρος ότι θα το κάνω...
όσο για τα guilt games άστα για άλλη φορα να ξεχαστούν λίγο όλα αυτά που εξφεντονιζες προς όλες τις κατευθύνσης... καλή συνέχεια και σε εσένα
1
Παράθεση :
ότι δίνεις παίρνεις άντε για
2 (τραγικό) Ότι έκανα στο Post της Inazuma κάνει και εδώ τώρα. Οπότε μην μιλάς καθόλου.

Η ηλικία μου είναι 16 και με λένε Τάσο Wink

YouAreTooSlow παράτα με ρε φίλε. Να κλειδώσει το Post γιατί πολλές μπούρδες μαζεύτηκαν και δεν αντέχω άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 8:16 am

EagleEye έγραψε:
Παράθεση :
πάντα λέω αυτό που πιστεύω φιλε μου, χαίρομαι που το ήξερες από πριν και ήσουν σίγουρος ότι θα το κάνω...
όσο για τα guilt games άστα για άλλη φορα να ξεχαστούν λίγο όλα αυτά που εξφεντονιζες προς όλες τις κατευθύνσης... καλή συνέχεια και σε εσένα
1
Παράθεση :
ότι δίνεις παίρνεις άντε για
2 (τραγικό) Ότι έκανα στο Post της Inazuma κάνει και εδώ τώρα. Οπότε μην μιλάς καθόλου.

Η ηλικία μου είναι 16 και με λένε Τάσο Wink

τραγικά λάθη μου φιλε έχεις δίκαιο πρέπει να με κλείσουν αμέσως μεσα :rofl: , omg ρε φιλε πρέπει να τρος πολύ ξύλο στην ζωή σου για να κανεις έτσι affraid

Παράθεση :

YouAreTooSlow παράτα με ρε φίλε. Να κλειδώσει το Post γιατί πολλές μπούρδες μαζεύτηκαν και δεν αντέχω άλλο.
(τα post δεν κλειδώνουν τα thread κλειδώνουν αλλα είσαι μικρός ακόμα θα μάθεις κάποτε Smile )

ρε φιλε έχω πέσει από την καρεκλα με τόσο γέλιο... :rofl: έτσι άμα τελειώνουν τα επιχειρήματα αρχίσει ο τσαμπουκάς και οι αερολογίες :plusone:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Berg

Berg


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 10:54 am

Λοιπόν.YouAreTooSlow,άλλη φορά θα μιλάς ποιο κόσμια κατάλαβες?.Από που και ως που μιλάς έτσι;
EagleEye μην δίνεις σημασία στους ανύπαρκτους
Για εμένα... - Σελίδα 2 2427201833
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 11:01 am

Berg0099 έγραψε:
Λοιπόν.YouAreTooSlow,άλλη φορά θα μιλάς ποιο κόσμια κατάλαβες?.Από που και ως που μιλάς έτσι;
EagleEye μην δίνεις σημασία στους ανύπαρκτους
Για εμένα... - Σελίδα 2 2427201833

εσύ τώρα που κολλας? omg να δούμε ποιον άκυρο ακόμα θα κουβαλήσει ο eagle για να τον υπεράσπιση :crazy:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 11:18 am

Έαν δεν επιτύχεις με την πρώτη προσπάθεια, κατέστρεψε κάθε τι που αποδεικνύει ότι προσπάθησες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 11:40 am

MysticA13 έγραψε:
Έαν δεν επιτύχεις με την πρώτη προσπάθεια, κατέστρεψε κάθε τι που αποδεικνύει ότι προσπάθησες Very Happy

τι θέλει να πει ο ποιητής :hmmm:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:13 pm

Ώρα μου τώρα να μιλήσω ξανά. YouAreTooSlow, έχεις πολλά νεύρα και πιστεύω πως πρέπει να μάθεις να σέβεσαι. Εξήγησε μου ποιο είναι το πρόβλημα με τον EagleEye; Θα περιμένω απάντηση ώστε να δούμε αν μπορεί να κάνει κάτι ο EagleEye για να τα αλλάξει. Θέλω να ξαναγίνεται φίλοι. Τώρα με τον Berg0099 γιατί θύμωσες; Την γνώμη του πάει να πει το παιδί και εσύ του την λες κιόλας. Σκέψου το θέμα από την άλλη πλευρά. Όταν κάνω κάτι, σκέφτομαι πως θα αντιδράσουν οι άλλοι πρώτα. Και με το θέμα του EagleEye με την ορθογραφία, πρέπει να σκεφτείς οτι ο υπολογιστής είναι λίγο διαφορετικός από το γράψιμο. Πάντα κάτι σου ξεφεύγει αφού συνήθως πολλοί βάζουν Greeklish.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:24 pm

Radi έγραψε:
Ώρα μου τώρα να μιλήσω ξανά. YouAreTooSlow, έχεις πολλά νεύρα και πιστεύω πως πρέπει να μάθεις να σέβεσαι. Εξήγησε μου ποιο είναι το πρόβλημα με τον EagleEye; Θα περιμένω απάντηση ώστε να δούμε αν μπορεί να κάνει κάτι ο EagleEye για να τα αλλάξει. Θέλω να ξαναγίνεται φίλοι. Τώρα με τον Berg0099 γιατί θύμωσες; Την γνώμη του πάει να πει το παιδί και εσύ του την λες κιόλας. Σκέψου το θέμα από την άλλη πλευρά. Όταν κάνω κάτι, σκέφτομαι πως θα αντιδράσουν οι άλλοι πρώτα. Και με το θέμα του EagleEye με την ορθογραφία, πρέπει να σκεφτείς οτι ο υπολογιστής είναι λίγο διαφορετικός από το γράψιμο. Πάντα κάτι σου ξεφεύγει αφού συνήθως πολλοί βάζουν Greeklish.

είμαι απόλυτα ήρεμος εγώ φιλε... ο eagleeye ήταν νευριασμένος(ίσως είναι ακόμα) και τα χώνε σε οποιον έβρισκε λέγοντας ασυναρτησίες, είχε και απαίτηση(κλαίγοντας) να τον σέβονται όλοι μετά από όλες εκείνες τι αρλούμπες που λεγε, όπως είπα και πιο πριν την αδικία δεν την αντέχω για αυτό του μιλάω έτσι και έχω κάθε δικαίωμα το κάνω(δεν κάνω κάτι που δεν έκανε και αυτός)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:28 pm

Πιστεύω ότι και οι 2 πλευρές έχουν μια υπερβολή και μια έχθρα. Κάντε κάτι να τα βρείτε γιατί δεν βλέπω να γίνετε κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlowMotion




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Ηλικία : 111
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:38 pm

EagleEye δεν σε ξερω φιλε μου...αλλα εχω ακουσει πολλα για εσενα!! κ εχω μια αποψη !!!Εισαι καλος ανθωπος κ εχεις παντα προθεση να βοηθησεις ..θα ητανε κριμα να παρατησεις τον σερβερ..ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!! Επισης YouAreTooSlow δν εχω κατι να πω ...Μονο μια συμβουλη θελω να σε δωσω {Οσο χρονων κ να εισαι κοιταξε να ορημασεις γρηγορα κ να φερεσε πιο ηρεμα..Θα ηθελα να πιστευω μετα απο αυτο που σε ειπα στο επομενο σου ποστ να φερθεις πιο καλυτερα :}
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:45 pm

YouAreTooSlow έγραψε:
EagleEye έγραψε:
Παράθεση :
πάντα λέω αυτό που πιστεύω φιλε μου, χαίρομαι που το ήξερες από πριν και ήσουν σίγουρος ότι θα το κάνω...
όσο για τα guilt games άστα για άλλη φορα να ξεχαστούν λίγο όλα αυτά που εξφεντονιζες προς όλες τις κατευθύνσης... καλή συνέχεια και σε εσένα
1
Παράθεση :
ότι δίνεις παίρνεις άντε για
2 (τραγικό) Ότι έκανα στο Post της Inazuma κάνει και εδώ τώρα. Οπότε μην μιλάς καθόλου.

Η ηλικία μου είναι 16 και με λένε Τάσο Wink

τραγικά λάθη μου φιλε έχεις δίκαιο πρέπει να με κλείσουν αμέσως μεσα :rofl: , omg ρε φιλε πρέπει να τρος πολύ ξύλο στην ζωή σου για να κανεις έτσι affraid

Παράθεση :

YouAreTooSlow παράτα με ρε φίλε. Να κλειδώσει το Post γιατί πολλές μπούρδες μαζεύτηκαν και δεν αντέχω άλλο.
(τα post δεν κλειδώνουν τα thread κλειδώνουν αλλα είσαι μικρός ακόμα θα μάθεις κάποτε Smile )

ρε φιλε έχω πέσει από την καρεκλα με τόσο γέλιο... :rofl: έτσι άμα τελειώνουν τα επιχειρήματα αρχίσει ο τσαμπουκάς και οι αερολογίες :plusone:


Ένα ορθογραφικός λάθος: είναι ΤΑ λάθοι (είναι πολλά), όχι τα λάθη... :Ρ
Επίσης, τρός... τονίζεται στο "ο" άρα γράφεται με "ω"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:47 pm

Οrigami έγραψε:



Ένα ορθογραφικός λάθος: είναι ΤΑ λάθοι (είναι πολλά), όχι τα λάθη... :Ρ
Επίσης, τρός... τονίζεται στο "ο" άρα γράφεται με "ω"...
έκανα ορθογραφικός λάθος ε xD

το γράψα επίτηδες ;p, μόλις στέρησες τα χαρά από τον eagle να με διορθώσει :wow:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την YouAreTooSlow στις Σαβ Φεβ 25, 2012 12:50 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:49 pm

YouAreTooSlow έγραψε:
Οrigami έγραψε:



Ένα ορθογραφικός λάθος: είναι ΤΑ λάθοι (είναι πολλά), όχι τα λάθη... :Ρ
Επίσης, τρός... τονίζεται στο "ο" άρα γράφεται με "ω"...

αυτό γράψα επίτηδες ;p, μόλις στέρησες τα χαρά από τον eagle να με διορθώσει :wow:


Ελά μωρέ σιγά! Μην κάνετε σαν παιδιά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DEADALIVE

DEADALIVE


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:56 pm

Παράθεση :

Επίσης, τρός... τονίζεται στο "ο" άρα γράφεται με "ω"...

Η λέξη "τρως" είναι μονοσύλλαβη άρα δεν τονίζεται. xD

Ααα και ο EagleEye πιστέυω ότι είναι καλό παιδί και έχει βοηθήσει πολλά άτομα απλά τον ανάγκασαν να φερθεί έτσι όταν ξεκίνησαν να του μιλάν απότομα επειδή είπε μια γνώμη που δεν άρεσε σε πολλούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Για εμένα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντίο και από εμένα
» Αποχωρίσεις Μελών
» ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?
» γιατί δεν μου ρίχνει κουτιά φεγγαριού εμένα?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: