Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?   ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:27 am

Καλημέρα. Σημερα πρόσεξα ότι κατι δεν πάει καλά με τα ελιξήρια. Σε 2 διαφορετικούς παίκτες πάτησα ελιξήριο, δεν μου το αφαίρεσε απο τον κατάλογο, δεν μου έγραψε ότι δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω ακόμη εν ολίγοις ήτανε λες και δεν το είχα καθόλου. Βέβαια και στα δύο quest πέτυχε η παράδοση αντικειμένου αν και τα ελιξήρια εξακολουθούν να βρίσκονται στους καταλόγους. Λέτε να ήτανε η τυχερή μου μέρα σημερα και οι αποστολές να ήτανε επιτυχής και τα ελιξήρια να μου έμειναν? Και κάτι ακόμη. Πάνω δεξιά στην οθόνη δίπλα απο τα εικονίδια του αλόγου και της αποθήκης υπάρχουνε 2 εικονίδια το ένα λεει: Αν αποτύχει η εκμάθιση έχεις ακόμη 1 προσπάθεια και το δεύτερο: η πιθανότητα να μάθεις απο τα βιβλία αναβαθμίστηκε κατά παράγοντα 2,5. Επειδή η μνήμη μου είναι λίγο αδύναμη , αυτα τα έγραφε εκεί ανέκαθεν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?   ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:25 am

Αυτα τα γραφεί εκει οταν πατήσεις τα παπιρακια για προσεκτική ανάγνωση και διάβασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?   ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 5:03 am

Όπως είπε και ο Fast αυτά είναι από τα παπυράκια αλλά εγώ δεν θυμάμαι να χρησιμοποίησα ποτέ παπυράκια αλλά μου το εμφανίζει. Όσο για το πρώτο, τι να σου πω? Μπορεί να μην πατήθηκε την ώρα που έκανες το κλικ και να μην τα πήρε αλλά η παράδοση του αντικειμένου σου να ήταν επιτυχής. Μπορεί όμως, να πατήθηκαν και να εξαφανιστούν... (εύχομαι το πρώτο).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?   ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 5:37 am

Γνωριζω τι ειναι τα εικονίδια απλά τελευταία φορά χρησιμοποιησα προσεκτικη και παπυράκι πριν 6 μήνες οπότε είναι λίγο άκυρο να εμφανίζονται τώρα :P
Origami τα ελιξήρια ακόμη είναι στον κατάλογο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AndreasLoupo




Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?   ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:25 am

εμενα μια φορα μου εχει εξαφανιστει και το ειχα πατησει πολλεσ φορες τωρα εχω το δευτερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?   ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:27 am

Τότε είσαι τυχερή SexyFairy :whip: ... δεν ξέρω αν οφείλεται σε Bug βέβαια οπότε δεν μπορώ να σου δώσω εγώ μια ξεκάθαρη απάντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?   ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:24 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Για εμένα...
» το λαπτοπ κλεινει μονο του
» Μόνο όποιος τα έχει να με Pm
» γιατί δεν μου ρίχνει κουτιά φεγγαριού εμένα?
» ΓΙΑ ΛΟΤΟΥΣ ΜΟΝΟ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: