Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Για εμένα...

Πήγαινε κάτω 
+8
Berg
kaisaras
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
YouAreTooSlow
fast.
Mush
GoddessIrida
EagleEye
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:54 pm

Αυτό το θέμα είναι για να ξεκαθαρίσουμε μερικά πραγματάκια γιατί βλέπω ότι πολλοί από εσάς δεν με συμπαθείτε και δικαίωμα σας.
Παράθεση :
Βρε απωθημένο το έχει ο EagleEye να γίνει MOD η GM το έχει αναφέρει ξανά .
EagleEye το να ασκείς εξουσία δεν είναι απλό πράγμα και δεν μπορούν να τα καταφέρουν όλοι και από ότι καταλαβαίνω είσαι ένας από αυτούς.

Πότε είπα ότι θέλω όμως να γίνω MOD/GM και δεν το θυμάμαι εγώ ο ίδιος?
Η "εξουσία" που άσκησα ήταν το να πω την γνώμη μου για το θέμα και για τον Block33? (δημοκρατία δεν έχουμε)
Παράθεση :
Απο ότι καταλαβαίνεις είμαι ένας που δεν μπορεί να ασκήσει εξουσία ε?
Ποτέ δεν μου άρεσε η εξουσία φίλε μου kaisaras. Πάντα την μισώ την εξουσία γιατί συνήθως φθείρει τους ανθρώπους που δεν είναι δυνατοί όπως έφθειρε και την Inazuma. Είμαι όμως περίεργος να μάθω αν όλα αυτά που λέτε για εμένα θα είχατε τα κότσια να μου τα πείτε face to face και όχι μέσω υπολογιστή. Και επιπλέον γιατί μιλάς έτσι για εμένα χωρίς να με ξέρεις? Γιατί δεν δέχεσαι τις άσχημες γνώμες? Μήπως γιατί η αλήθεια σε πονάει και εσένα και όλους σας? Έχετε δικαίωμα να λέτε ότι θέλετε για εμένα αλλά όχι να με προσβάλλετε και να αποφασίσετε αν είμαι κατάλληλος να διαχειριστώ την εξουσία.


Και όσο για εσένα [MOD]inazuma δεν έχω να πω πολλά πράγματα. Τους φίλους μας μπορούμε να τους αποχαιρετήσουμε μέσω ΠΜ για να μην γεμίζει το forum με αχρείαστα θέματα ή θα μπορούσες-σαν άτομο που έχει την εξουσία-να μεταφέρεις το θέμα στην ενότητα spam γιατί περί αυτού πρόκειται.
Παράθεση :
και απλός είπε πως τιμωρήθηκε που είναι το κακό? γιατί τέτοια επίθεση? αν αυτός γίνεται μια φορά ρεζίλη που τιμωρήθηκε για κάτι τότε εσείς γινόσαστε 10 φορές που ασχολείστε και του επιτίθεστε έτσι....όλοι κάποια στιγμή έχουμε τιμωρηθεί είτε επειδή χρησιμοποιήσαμε hack είτε επειδή δώσαμε λογαριασμό αλλού κτλ κτλ....άνθρωποι είμαστε λάθη κάνουμε...δεν πρέπει λοιπόν να κρίνουμε τόσο σκληρά τον άλλο γιατί μπορεί κάποια στιγμή να έρθουμε στην θέση του

δεν θέλω να δικαιολογήσω κανέναν
Inazuma όχι μην δικαιολογείς κανέναν έτσι είναι το σωστό άλλωστε. Και εσύ που έχεις την εξουσία λοιπόν σε ρωτάω είπες είπε ότι τιμωρήθηκε( 2.16 Η συζήτηση για αποκλεισμούς και προειδοποιήσεις δεν επιτρέπεται. Επιπλέον προειδοποίηση θα δοθεί αν γίνει κάτι τέτοιο. Συζητήστε για κάτι τέτοιο με τον συντονιστή που αναμίχθηκε ή κάποιον ανώτερο του μέσω Προσωπικού μηνύματος, e-mail, ή IRC.

Μην πάρετε τίποτα ως επιθέσεις. Απλά θέλω να πω την γνώμη μου και να πάρω μερικές απαντήσεις για αυτά τα θέματα. Smile

Περιμένω πολλές απαντήσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 1:14 pm

μα η συζητήσει δεν έγινε επειδή τιμωρήθηκε ένα αντίο είπε και απλώς είπε πως φεύγει για αυτών τον λόγο... ούτε ζήτησε να φύγει το ban ούτε τίποτα....και από τα λίγα ποστ που διάβασα είδα τους περισσοτέρους να έχουν μια επιθετική στάση όχι μόνο εσύ
edit:και σε πολλά forum όταν είναι να αποχωρήσει κάποιος το γράφει σε post....και πίστεψε με αν ασκούσα εξουσία δεν θα έμενα μόνο στα λόγια....θα έπεφταν και προειδοποιήσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 1:21 pm

Είναι εντελώς χαζό τώρα αυτό που μου λες. Στο καλό αν φεύγει επειδή χρησιμοποίηση hack γιατί πρέπει να μας το λέει? Αυτό από μόνο του προκαλεί. Και αν ήσουν σωστή θα έπρεπε να είχες διαβάσει όλα τα post. Αυτός μου επιτέθηκε ενώ εγώ μίλησα γενικά χωρίς να αναφέρω το όνομά του. Μετά όμως το κατάλαβε και ο ίδιος και δεν το συνέχισε. Οπότε μην λες την συμπεριφορά μου επιθετική βλέποντας λίγα σχόλια γιατί είσαι λάθος. Όσο για την επίθεση που μου κάναν εμένα δεν μίλησες καθόλου έτσι? Αυτό είναι κατάχρηση της εξουσίας πιστεύω. Μου είπε ότι είμαι άτομο που δεν ξέρει να διαχειρίζεται την εξουσία και ότι έχω πει πως θέλω να γίνω MOD/GM κτλ. αλλά δεν με υπερασπίστηκες. Και σε ρωτώ δεν είναι δουλειά σου να βάζεις τάξη στο Forum? Δεν με trollarei έτσι? (με προκαλεί για λογομαχία εννοώ.) . Θέλω απαντήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 1:28 pm

καλό μου μίλησα γενικά για επιθετική στάση δεν είπα πως μόνο εσύ του επιτέθηκες... επίσης αποφεύγω να βλέπω τσακωμούς γιατί δεν μου αρέσουν.... συγχώρεσε με αν σε αδίκησα κάπου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 1:31 pm

καλό μου? :P οκ μαμά. ** χρονών είμαστε και οι 2. Σε συγχωρώ αλλά δεν θέλω να δημιουργούνται τέτοιες εντάσεις και έχθρες. Και όσο και αν δεν σου αρέσουν αυτή είναι η δουλειά σου. Smile Για να αποκτήσεις μια πλήρη άποψη πρέπει να δεις από όλες τις διαστάσεις και από όλες τις πλευρές. Οπότε σκέψου το.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mush




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρος
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 2:20 pm

EagleEye οτι εχεις γινει τσιρακι του φορουμ ειναι γνωστο απο τον καιρο που ανοιξε αυτο το φορουμ ηθελες να ησουν πρωτος στους ΤΟP Ποστερς χωρις παρεξηγηση μου τιν δινεις αγρια ετσι οπως κανεις και εκανες γιατι? Γιατι προσπαθεις να μημηθεις τον OnTime και αυτος παρομια εκανε αλλα εσυ το παρακανες με τον OnTime δεν εχω τπτ μια χαρα παιδι ειναι αντιθετως προθυμος να βοηθησει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 2:44 pm

Mush έγραψε:
EagleEye οτι εχεις γινει τσιρακι του φορουμ ειναι γνωστο απο τον καιρο που ανοιξε αυτο το φορουμ ηθελες να ησουν πρωτος στους ΤΟP Ποστερς χωρις παρεξηγηση μου τιν δινεις αγρια ετσι οπως κανεις και εκανες γιατι? Γιατι προσπαθεις να μημηθεις τον OnTime και αυτος παρομια εκανε αλλα εσυ το παρακανες με τον OnTime δεν εχω τπτ μια χαρα παιδι ειναι αντιθετως προθυμος να βοηθησει!

ωραίος τρόπος να μιλάς πάντως. Τσιράκι? να μημηθώ ? Ηθελα να είμαι πρώτος στους Τοπ ποστερς? Εγώ δηλαδή δεν είμαι πρόθυμος να βοηθήσω έτσι? Αυτό δεν λες τώρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 3:03 pm

Εδώ κολλάει το " δυο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα".
Ειρήνη υμών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 3:40 pm

Mush έγραψε:
EagleEye οτι εχεις γινει τσιρακι του φορουμ ειναι γνωστο απο τον καιρο που ανοιξε αυτο το φορουμ ηθελες να ησουν πρωτος στους ΤΟP Ποστερς χωρις παρεξηγηση μου τιν δινεις αγρια ετσι οπως κανεις και εκανες γιατι? Γιατι προσπαθεις να μημηθεις τον OnTime και αυτος παρομια εκανε αλλα εσυ το παρακανες με τον OnTime δεν εχω τπτ μια χαρα παιδι ειναι αντιθετως προθυμος να βοηθησει!

μου άρεσε αυτό: χωρίς παρεξήγηση μου την δίνεις αγρια :rofl:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:23 am

fast. έγραψε:
Εδώ κολλάει το " δυο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα".
Ειρήνη υμών.
εξήγησε. Με τις σπόντες δεν βγαίνει νόημα. Πείτε όλοι τι πιστεύεται για εμένα. Θέλω να ακούσω γνώμες. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 12:24 pm

Λοιπόν τελευταίο μου Post στον reventon. Ακούστε τι έχω να πω εγώ.
Fast. Το γλύψιμο επίσης μπορούμε να το κάνουμε οι άνθρωποι μόνο και μόνο γιατί ο άλλος έχει ένα αξίωμα και όχι για όφελος απαραίτητα. Αν είχα κάποιο αξίωμα πας ένα στοίχημα ότι δεν θα μου έλεγε κανείς τίποτα? Γιατί έτσι είναι αυτό και είναι εντελώς λάθος. ManoliC ξαναλέω ότι το όνομά σου δεν αναφέρθηκε πουθενά και όλα αυτά τα έλεγα γενικά. Για εσένα καίσαρα δεν θα σχολιάσω. Ένα ανώριμο παιδάκι είσαι και το γάμησες το θέμα. Δεν έχεις δικαίωμα να μου μιλάς έτσι ο χειρότερος άνθρωπος του κόσμου να ήμουν. Η δουλειά του GM είναι όσο έχει ελεύθερο χρόνο είναι να είναι in-game και να βοηθάει οπότε απλά η Inazuma έκανε σωστά την δουλειά της και δεν χρειάζεται να της χαϊδεύεται τα αυτιά.
Παράθεση:
ο eagleeye έχει καταντήσει να γίνει πιο σαρκαστικός και αντιπαθητικός από εμένα

κοίτα να δεις ε. Αντιπαθητικός έχω καταντήσει? Εγώ που από τότε που άνοιξε το forum είμαι όλη την ώρα κυριολεκτικά online προσπαθώντας να βοηθήσω? Και το ευχαριστώ είναι όλο αυτό το μίσος και όλη αυτή η έχθρα? Τότε δεν έχω άλλο λόγο εδώ στο Forum γιατί δεν με θέλει κανείς. Δεν θέλω να μιλήσω ενάντια σε άλλων ατόμων γιατί δεν θα μου χωρέσει να τα γράψω όλα αυτά που νιώθω. Είμαι τόσο στεναχωρημένος με εσάς που δεν έχω άλλα λόγια. Alyx είσαι το καλύτερο παιδί και μου άρεσαν οι κουβέντες που κάναμε για θέματα εκτός game. Ευχαριστώ πολύ που μου χάρισες ωραίες στιγμές και ελπίζω να μην τα παρατήσεις όπως κάνω και εγώ ότι και αν σου πούνε. Αν είχες άλλους 3-4 άξιους βοηθούς στον server θα ήταν ίσως ο καλύτερος της Ευρώπης. Αλλά με άτομα που με έναν τίτλο καβαλάνε το καλάμι και δεν κάνουν την δουλειά τους δεν θα πας μπροστά. Δεν αναφέρω ονόματα γιατί θα έχουμε πάλι πνεύμα αντιλογίας. Και ας πω και άσχημα την γνώμη μου. [MOD]Inazuma μάθε να χειρίζεσαι σωστά της καταστάσεις. Δες επίθεση που μου κάνουν και εσύ μιλάς για spam??? Είσαι σοβαρή έτσι? Γιατί εμένα που δεν μίλησα τόσο άσχημα και μίλησα απλά έντονα μου έκανες σκηνή. Εδώ τόσα άτομα και εσύ λές για spam? Ασχολίαστο πραγματικά. Αντίο σε όλους σας και ευχαριστώ για την στήριξη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 12:45 pm

από ότι είδα δεν είναι το τελευταίο post σου όπως προανάφερες... αυτό που κανεις είναι τσαμπουκάς εκ του ασφαλούς, είσαι αναγκασμένος για κάποιον λόγο να παρατήσεις το παιχνίδι για αυτό ή αποφάσισες να βγάλει από μέσα σου όσα κράταγες πριν επειδή φοβόσουνα ή θες να σε αντιπαθήσουν όλοι για κάποιον λόγο... με έχεις μπερδέψει :hmmm:

ps : και ο ορισμός του γλειψίματος είναι ότι καλοπιάνεις κάποιον για να κερδίσεις κάτι από αυτόν...άρα άμα ντιέ εχεις να κερδίσει κάτι δεν λέγεται γλείψιμο :whip:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 1:02 pm

Παιδιά δεν υπάρχει θέμα κατά την γνώμη μου. Ο καθένας βγάζει μια δικιά του απόφαση. Μην ξεχνάς οτι δεν σε ξέρουν ψυχικά πολύ καλά αλλά μόνο πρακτικά (το διαδικτυακό παιχνίδι είναι έτσι).
Η Γνώμη μου: Είσαι μια χαρά παιδί αλλά προσπαθείς ώρες ώρες να την πεις σε κάποιους. Καταλαβαίνουμε όλοι οτι υπάρχει δημοκρατία και όλοι μιλάνε ελεύθερα. Αυτή τη συζήτηση τώρα την άνοιξες για να πούμε για εσένα. Προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο από εσένα. Μια χαρά παιδί είσαι. Όσο για τον Fast, είναι άνθρωπος που κάνει πλάκες και τώρα μια πλάκα έκανε. Γιατί το πήρες σοβαρά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 1:04 pm

YouAreTooSlow έγραψε:
από ότι είδα δεν είναι το τελευταίο post σου όπως προανάφερες... αυτό που κανεις είναι τσαμπουκάς εκ του ασφαλούς, είσαι αναγκασμένος για κάποιον λόγο να παρατήσεις το παιχνίδι για αυτό ή αποφάσισες να βγάλει από μέσα σου όσα κράταγες πριν επειδή φοβόσουνα ή θες να σε αντιπαθήσουν όλοι για κάποιον λόγο... με έχεις μπερδέψει :hmmm:

ps : και ο ορισμός του γλειψίματος είναι ότι καλοπιάνεις κάποιον για να κερδίσεις κάτι από αυτόν...άρα άμα ντιέ εχεις να κερδίσει κάτι δεν λέγεται γλείψιμο :whip:

ήμουν σίγουρος. Γεια σου και σε εσένα. Καλή συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 1:05 pm

Radi έγραψε:
Παιδιά δεν υπάρχει θέμα κατά την γνώμη μου. Ο καθένας βγάζει μια δικιά του απόφαση. Μην ξεχνάς οτι δεν σε ξέρουν ψυχικά πολύ καλά αλλά μόνο πρακτικά (το διαδικτυακό παιχνίδι είναι έτσι).
Η Γνώμη μου: Είσαι μια χαρά παιδί αλλά προσπαθείς ώρες ώρες να την πεις σε κάποιους. Καταλαβαίνουμε όλοι οτι υπάρχει δημοκρατία και όλοι μιλάνε ελεύθερα. Αυτή τη συζήτηση τώρα την άνοιξες για να πούμε για εσένα. Προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο από εσένα. Μια χαρά παιδί είσαι. Όσο για τον Fast, είναι άνθρωπος που κάνει πλάκες και τώρα μια πλάκα έκανε. Γιατί το πήρες σοβαρά;

ο fast. είναι φίλος μου πλάκα κάνουμε. Smile οπότε πειραζόμασταν. Ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου. Με βοηθάς να γίνω καλύτερος με τέτοιου είδους συζήτηση. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 1:11 pm

Να ξέρεις η γνώμη είναι το παν και όχι η γνώση. Σκέψου ότι δεν γίνετε ουσιαστικά κανένας καβγάς. Απλός μια μικρή αντιλογία. Θα ήθελα κάποια στιγμή να σου πουν όλοι συγνώμη γιατί καλό παιδί είσαι και εσυ. Αυτο το θέμα το έκανες για να ανοιχθείς προσωπικά. Βλέπεις οτι υπάρχει συνενώηση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 1:14 pm

Βλέπω μια απόλυτη έχθρα προς το παρών Sad. Δες παράδειγμα την φήμη μου. Από 7 πήγε 0 ξαφνικά κάνοντας αυτό το άνοιγμα. Αν όμως όλοι λέγαν την γνώμη τους σαν εσένα και όχι σαν τον Kaisaras θα σας άκουγα και θα άλλαζα τα σφάλματα και τα ελλατώματά μου. Αλλά τώρα που χρειάζονται MODs και GMs δεν τους βρίσκουμε μέσα σχεδόν ποτέ. Και πάλι σε ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 2:08 pm

EagleEye έγραψε:


ήμουν σίγουρος. Γεια σου και σε εσένα. Καλή συνέχεια.

πάντα λέω αυτό που πιστεύω φιλε μου, χαίρομαι που το ήξερες από πριν και ήσουν σίγουρος ότι θα το κάνω...
όσο για τα guilt games άστα για άλλη φορα να ξεχαστούν λίγο όλα αυτά που εξφεντονιζες προς όλες τις κατεύθυνσης... καλή συνέχεια και σε εσένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 2:22 pm

YouAreTooSlow έγραψε:
EagleEye έγραψε:


ήμουν σίγουρος. Γεια σου και σε εσένα. Καλή συνέχεια.

πάντα λέω αυτό που πιστεύω φιλε μου, χαίρομαι που το ήξερες από πριν και ήσουν σίγουρος ότι θα το κάνω...
όσο για τα guilt games άστα για άλλη φορα να ξεχαστούν λίγο όλα αυτά που εξφεντονιζες προς όλες τις κατεύθυνσης... καλή συνέχεια και σε εσένα.

λες και σου έβρισα την μάνα. Δηλαδή έλεος. Εξφεντόνισα τι να πω... ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 2:45 pm

EagleEye έγραψε:


λες και σου έβρισα την μάνα. Δηλαδή έλεος. Εξφεντόνισα τι να πω... ευχαριστώ.

lol εσύ κανεις σαν πως και σου βρίσα την μάνα :plusone: , βασικά σαν πως και σου βρίσαν όλοι την μάνα :rofl: πάντως μου αρέσει που επανήλθε ο πραγματικός σου χαραχτήρας σου πάλι! να πέφτουν η μάσκες :shithappens:

ο άλλος γλείφει του αλλου του τρέχουν τα σάλια κτλπ :hmmm: θες να σου χαϊδεύουν και τα αυτάκια μετά από όλα αυτά που τους είπε?? έλεος ρε φιλε δηλαδή.. και σταματα να κλαις που σου τα χώνουν όλοι γιατί εσύ άνοιξες αυτό το thread ζητώντας να σου πουν την γνώμη τους για σένα.. :mistake: κάτι είπες ότι θα παρατήσεις το forum, εγώ ακόμη εδώ σε βλέπω είπαμε καλή συνεχεια bb στο καλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:01 pm

Δεν ξέρω... το μόνο που μπορεί να νιώσει κανείς διαβάζοντας ΟΛΗ την συζήτηση που έχει γίνει ειναι στεναχώρια. Δεν μου άρεσει να βλέπω ανθρώπους που μαλώνουν, πόσο μάλλον να κάθεσαι και να επιτίθεσαι σε έναν άνθρωπο που απλά είπε την γνώμη του! Λυπάμαι ειλικρινά... δεν ξέρω τι έχει κάνει πια αυτός ο άνθρωπος και τον μισεί το 30% του σέρβερ. Ζήλια? Τι υπάρχει ανάμεσα? Υπάρχουν τόσα ερωτήματα που μπορείς να θέσεις εδώ πέρα. Όταν βλέπεις έναν άνθρωπο να χτίζει ένα ένα τα τούβλα του (αυτοπεποίθηση) και τον βλέπεις να τα πάει καλά, αμέσως θες να του το γκρεμίσεις! Στην παρούσα φάση βλέπω έναν άνθρωπο (EagleEye) να προσπαθεί να χτίσει τα τούβλα του (να προσφέρει βοήθεια δηλαδή, να τα καταφέρνει, να κάνει τόσα ωραία πράγματα δηλαδή βλέπεις οτι έχει ταλέντο) και οι 30% εδώ προσπαθούν να του τον χαλάσουν! EagleEye κακώς που τα παράτησες γιατί οτι σε ρίχνει σε κάνει πιο δυνατό. Εκτός από αυτό, ο διαχειρισμός σου ήταν λίγο λάθος... οταν βοηθάς κάποιον δεν χρειάζεται σε μια δύσκολη στιγμή να το κοπανήσεις. Στο είπα για καλό, πρόσεξε. Ξέρεις οτι σου έχω ιδιαίτερη συμπάθεια! Και μια τελευταία ΓΕΝΙΚΗ κουβέντα... Ο.τι δεν φτάνεις κράζεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:11 pm

Οrigami έγραψε:
Δεν ξέρω... το μόνο που μπορεί να νιώσει κανείς διαβάζοντας ΟΛΗ την συζήτηση που έχει γίνει ειναι στεναχώρια. Δεν μου άρεσει να βλέπω ανθρώπους που μαλώνουν, πόσο μάλλον να κάθεσαι και να επιτίθεσαι σε έναν άνθρωπο που απλά είπε την γνώμη του! Λυπάμαι ειλικρινά... δεν ξέρω τι έχει κάνει πια αυτός ο άνθρωπος και τον μισεί το 30% του σέρβερ. Ζήλια? Τι υπάρχει ανάμεσα? Υπάρχουν τόσα ερωτήματα που μπορείς να θέσεις εδώ πέρα. Όταν βλέπεις έναν άνθρωπο να χτίζει ένα ένα τα τούβλα του (αυτοπεποίθηση) και τον βλέπεις να τα πάει καλά, αμέσως θες να του το γκρεμίσεις! Στην παρούσα φάση βλέπω έναν άνθρωπο (EagleEye) να προσπαθεί να χτίσει τα τούβλα του (να προσφέρει βοήθεια δηλαδή, να τα καταφέρνει, να κάνει τόσα ωραία πράγματα δηλαδή βλέπεις οτι έχει ταλέντο) και οι 30% εδώ προσπαθούν να του τον χαλάσουν! EagleEye κακώς που τα παράτησες γιατί οτι σε ρίχνει σε κάνει πιο δυνατό. Εκτός από αυτό, ο διαχειρισμός σου ήταν λίγο λάθος... οταν βοηθάς κάποιον δεν χρειάζεται σε μια δύσκολη στιγμή να το κοπανήσεις. Στο είπα για καλό, πρόσεξε. Ξέρεις οτι σου έχω ιδιαίτερη συμπάθεια! Και μια τελευταία ΓΕΝΙΚΗ κουβέντα... Ο.τι δεν φτάνεις κράζεις!

για τσέκαρε τα post του "χτίστη"(lol) εδώ μέσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 5:13 pm

EagleEye έγραψε:
Λοιπόν τελευταίο μου Post στον reventon. Ακούστε τι έχω να πω εγώ.
Fast. Το γλύψιμο επίσης μπορούμε να το κάνουμε οι άνθρωποι μόνο και μόνο γιατί ο άλλος έχει ένα αξίωμα και όχι για όφελος απαραίτητα. Αν είχα κάποιο αξίωμα πας ένα στοίχημα ότι δεν θα μου έλεγε κανείς τίποτα? Γιατί έτσι είναι αυτό και είναι εντελώς λάθος.

Για μένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο. αν κάνει κάποιος κάτι ετσι όπως το παρουσιάζεις εγώ δεν θα το έλεγα γλύψιμο αλλά ηλιθιότητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:54 am

fast. έγραψε:
EagleEye έγραψε:
Λοιπόν τελευταίο μου Post στον reventon. Ακούστε τι έχω να πω εγώ.
Fast. Το γλύψιμο επίσης μπορούμε να το κάνουμε οι άνθρωποι μόνο και μόνο γιατί ο άλλος έχει ένα αξίωμα και όχι για όφελος απαραίτητα. Αν είχα κάποιο αξίωμα πας ένα στοίχημα ότι δεν θα μου έλεγε κανείς τίποτα? Γιατί έτσι είναι αυτό και είναι εντελώς λάθος.

Για μένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο. αν κάνει κάποιος κάτι ετσι όπως το παρουσιάζεις εγώ δεν θα το έλεγα γλύψιμο αλλά ηλιθιότητα.

γνώμη σου. Εγώ στα παιχνίδια έτσι το αντιλαμβάνομαι όμως. Και ακόμα προσπαθώ να καταλάβω το γιατί. :P
Youaretooslow δεν χρειάζεται τόση ειρωνία και τόση έχθρα. Σε παρακαλώ πολύ μην αντιμιλάς σε όποιον λέει κάτι καλό για εμένα και θέλει να με βοηθήσει να γίνω καλύτερος... Origami σε ευχαριστώ πολύ και δεν ξέρω αν πραγματικά θέλω να φύγω γιατί μου αρέσει να βοηθάω τα άτομα που νοιάζονται εδώ μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Για εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για εμένα...   Για εμένα... EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:33 am

Ναί, είσαι πολύ χρήσιμος! Ρε συ, είμαι 220 lvl που να πάω για exp? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Για εμένα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντίο και από εμένα
» Αποχωρίσεις Μελών
» ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΑΤΙ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?
» γιατί δεν μου ρίχνει κουτιά φεγγαριού εμένα?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: