Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....

Πήγαινε κάτω 
+17
ThePunisher4
DarkLord007
Κοτόπουλος-Jeff
Shogun
Panther12
petros
BergBergBerg
fast.
RENOOB
EmilyAnimexX
GoddessIrida
ProSuraGR
Petter
AnaC
LightSpeed
[MOD]Tsunami
EisteEleos
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:55 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Βαρέθηκα κάποια άτομα εδώ μέσα ως γνωστό ποια είναι. Τα έχω πει και από μόνη μου 100000 φορές....
απλώς mod psyxo πως σε λένε μάθε να ρίχνες προειδοποιήσεις σε όλους και να μην κάνεις εξαιρέσεις στους ''ΦΙΛΑΡΑΚΟΥΣ ΣΟΥ'' . γιατί όταν ήμουνα sgm ήμουνα δίπλα σου στην βοήθεια όποια και να ήταν αυτή ΑΝ θυμάσαι.
Αντίο παιδιά <3333 και να τρώτε πολλές φράουλες¨* και παρακαλώ τον Admin να διαγράψει το acc μου γιατί δεν μπορώ εγώ.... -.-''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:58 pm

MissFortune έγραψε:
MrΚοτόπουλος έγραψε:


Χαχαχαχαχα :imfao: μπορείς να δεις ποιος έκανε συζητήσεις που κανονικά γίνονται σε ΠΜ

Δεν ξέρω τι γίνεται μεταξύ σας,μεταξύ όλων δηλαδή,έχω δει αρκετές συζητήσεις εναντίον της Petaloudas και ακόμη δεν έχω μάθει τον λόγο.
Δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε τρεις και λίγο σε κάθε ποστ διαμάχες μεταξύ σας.
Ακόμη δεν έχω μάθει τι πρόβλημα υπάρχει.

Ούτε εγώ έχω καταλάβει τι γίνεται ...
Τι έγινε guys? Τι τρέχει πάλι με την πεταλούδα; Αφήστε την στην ησυχία της και λύστε τις διαφορές σας στα pms. Μας έχετε κάνει 1.000.000.000.000.000 Volt την τάση των νεύρων μας.... Έλεος πια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:59 pm

Shamanoulis[G.E] δεν έχω πρόβλημα αλώστε δεν βγήκα εγώ να κατηγορήσω δημόσια!
LearnToPlay το αρχικό post το βλέπεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 2:05 pm

GoddessIrida έγραψε:
Shamanoulis[G.E] δεν έχω πρόβλημα αλώστε δεν βγήκα εγώ να κατηγορήσω δημόσια!
LearnToPlay το αρχικό post το βλέπεις?

Ούτε αυτή έπρεπε να το γράψει αυτό δημόσια αλλά ούτε εσείς να της φέρεστε ετσι. Και να ξέρετε και οι 2 πως όταν φανερώνετε τα προσωπικά σας δίνεται στον καθένα δικαίωμα να εμπλακεί και από επάνω σας ενοχλεί που κάποιοι προσπαθούν να κάνουν τον διαιτητή για να σταματήσουν την μετατροπή του ReventonMt2Forum σε Battlefield3Forum... Έλεος πια ....

Υ.Γ. Ειρήνη χάρηκα που σε γνώρισα έστω και πολύ λίγο. Καλό καλοκαίρι , καλά μπάνια , καλά να περνάς και καλή συνέχεια σε όλη την ζωή σου. Ελπίζω να ξαναμιλήσουμε κάποτε... Sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LearnToPlay στις Τετ Ιουν 27, 2012 2:08 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 2:07 pm

LearnToPlay έγραψε:
GoddessIrida έγραψε:
Shamanoulis[G.E] δεν έχω πρόβλημα αλώστε δεν βγήκα εγώ να κατηγορήσω δημόσια!
LearnToPlay το αρχικό post το βλέπεις?

Ούτε αυτή έπρεπε να το γράψει αυτό δημόσια αλλά ούτε εσείς να της φέρεστε ετσι. Και να ξέρετε και οι 2 πως όταν φανερώνετε τα προσωπικά σας δίνεται στον καθένα δικαίωμα να εμπλακεί και από επάνω σας ενοχλεί που κάποιοι προσπαθούν να κάνουν τον διαιτητή για να σταματήσουν την μετατροπή του ReventonMt2Forum σε Battlefield3Forum... Έλεος πια ....
Εγώ παίρνω Engineer elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 2:20 pm

LearnToPlay το έχει κάνει 2 φορές αν δεν μπορεί να καταλάβει μόνη της ότι είναι λάθος και ότι εφόσον τα λέει δημόσια έχει ο καθένας το δικέομα να σχολιάσει τότε δεν της φταίω εγώ! επίσης όταν μου απαντάνε με τέτοια ειρωνεία (και μάλιστα στα πμ που δεχόμουν ήταν επειδή ειρωνευόμουν αλλά δεν κοιτάμε τα χάλια μας που ούτε καν δεν ειρωνευόμουν!) εκνευρίζομαι
και ας μπλεχτεί όποιος θέλει προσωπικά δεν έχω πρόβλημα γιατί δεν έχω κάτι να κρύψω είμαι αυτή που είμαι Smile πάντως ομολογώ πως έχεις δίκαιο αλλά και πάλι όταν μιλάνε έτσι για τους άλλους ενώ και αυτοί έχουν λερωμένη την φωλιά τους οργίζομαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 2:31 pm

Κλειδώνει μιας και έχει ξεφύγει και αναμένονται προειδοποιήσεις.Επίσης το να μπαίνει κάποιος,πρώην μέλος της Δ.Ο στην θέση του SGM με μικρό παίχτη,να με βρίζει σε πμ και μετά να βάζει φραγμό δεν είναι καθόλου ώριμο και σωστό.Αναθεώρησε τις απόψεις σου και τον τρόπο συμπεριφοράς σου γιατί όπως λες στα μικρά να σου μιλάνε όμορφα έτσι θέλω να μου μιλάς κι εσύ όπως σου μιλάω,γιατί για εμένα μικρό είσαι.Έχω όλα τα ΠΜς και ιν γαμε και στο φόρουμ με τις συνομιλίες και θα σταλθούν κανονικά στην φόρμα επικοινωνίας όπου ξέρουν εκεί τι ενέργειες πρέπει να γίνουν.

Υ.Γ Να σου ευχηθώ με την σειρά μου καλή συνέχεια και καλό καλοκαίρι.

Edit: Όποιος κάνει παραβίαση των κανόνων,δέχεται προειδοποίηση.Οπότε αυτό που λες είναι άστοχο.
___________________

GoddessIrida έγραψε:
RENOOB έχεις δίκιο ήρθα να κάνω συζήτηση με ανώριμα (ban me plz)
Ρetalouda ποιος μίλησε για μαγκιές? μην μου πεις πως θες να με δείρεις αααχαχχααχαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχααχχααχχαχαχαχχαχαχαχααχχααχ

GoddessIrida έγραψε:
RENOOB είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα
GoddessIrida έγραψε:
ασχολούμαι??? πφφφ μου έχεις γεμίσει το in box και πιστεύεις ακόμα πως εγώ ασχολούμαι? επίσης όταν βγάζεις κάτι στην δημοσιότητα σταματά να είναι θέμα τον 2 ατόμων και γίνετε θέμα όλον! να σκεφτόμαστε και τι λέμε! έχεις και @@ ? δεν το ήξερα αν το γυρίσω σε εσένα θα έρθω χοχοχο τώρα το ποιος μας έχει ζαλίσει το @ από την ημέρα που πήρε λίγη δύναμη άσε να το κρίνουν άλλοι...και που είσαι...μην με απειλείς πως θα το πεις στον alyx (μαμά τα παιδάκια με πειράζουν) γιατί τρέμω :O μας απειλούσες όταν ήσουν gm μας απειλείς και τώρα? για δες το χέρι σου φτάνει στον ποπό σου? αχαχαχα
GoddessIrida έγραψε:
πάλι καλά που δεν είπες πως είμαι boss της yakuza >.< το γεγονός ότι πήγες στον alyx δείχνει πως ψάχνεις τον μπαμπά σου (στην περίπτωση μας τον alyx) γιατί μόνη σου μαλών δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα... κρίμα! τα σκυλιά τέτοια ώρα δεν κοιμούνται? απορώ... ήθελα να σε διώξω από gm? θα ήθελες να σου δώσω τέτοια σημασία... όσο για τον ποπό σου δεν με απασχολεί για το χέρι ρώτησα αλλά είναι που ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται
GoddessIrida έγραψε:
αχαχαχα δεν θα ασχοληθώ παραπάνω ένα έχω να πω η έξοδος είναι δεξιά επάνω στο "αποσύνδεση" αχαχαχαχα

GoddessIrida - 5 προειδοποίησεις για σπαμ

RENOOB έγραψε:
δεν ξέρω πόσο είσαι και στα @@ μου όσο είσαι έτσι όπως φέρεσαι να πας στο ανηλίκον η σε αναμορφοτίριο
RENOOB έγραψε:
τι σε νοιάζει εσένα θα μιλάω όπως μου μιλάνε καταλάβες? και αν είναι να κάνει ένα θέμα να ακούει καλά λόγια και να ρχέτε μια να μας τα κάνει τσουρέκια δεν φτέω καταλάβες?μιλάω όπως μου μιλάνε και η αλλοι καταλαβες?εμένα δεν θα μου λες τι να κάνω οκ??μπαμπάς μου είσαι αντή να πεις στιν έριδα τιπότα λες για μένα

RENOOB - 2 προειδοποίησεις για σπαμ


Ρetalouda έγραψε:
GoddessIrida είπε ο γάιδαρος ΚΑΙ ΨΩΦΙΣΕ ΜΕΤΑ...
Ρetalouda έγραψε:
και να γράψει άσε την να μιλάει μόνη της.... θα νομίζει ότι μας τάπωσε και θα χαρεί.... ¨)
Ρetalouda έγραψε:
UndexBerg έγραψε:
RENOOB , μάθε να μιλάς κόσμια κατάλαβες;
Πεταλούδα και Ίριδα,κόψτε το εδώ ΤΕΛΟΣ.
καλά εσένα δεν σου πέφτει λόγος κανονικά γιατί έιναι δικό μας θέμας, αλλά 6 μήνες η κοπελίτσα μας , μου έχει πρήξει τα @@ δεν με αφήνει ήσυχη έχω σκυλοβαρεθεί να ασχολείται κάθε τρεις και λίγο μαζί μου. Επίσης όταν λέω ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ Ή ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΝΝΟΩ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ. αλλά ρε φίλε μου όταν ασχολούνται μαζί μου υποκείμενα και δεν με αφήνουν ΗΣΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΒΙΑ ΕΛΕΟΣ Η ΝΑ ΠΩ....ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ΄.
[quote="Ρetalouda"]
MrΚοτόπουλος έγραψε:
Δεν μας παρατάς??Σαν πολύ δεν μας τα πες?Σαν πολύ θάρρος δεν πήρες?Εκτός το οτι έγραψεσ 49385320 φορές οτι θα φύγεις, ξεφτηλίζεις και με τον χειρότερο τρόπο 1 άνθρωπο δημόσια και πραγματικά δν καταλαβαίνω τι κερδίζεις.Κόψε αυτό που κάνεις και όσο για τον Psycho αν δεν έκανε καλά την δουλειά θα είχε πάρει πόδι απο τον Αντμίν Άλυξ.Δεν μπορείς να κρίνεις εσύ τι κάνει γιατί έχουμε κριτές με 1ο και κυριότερο τον Αντμίν και αν σε ενοχλεί τόσο ΠΜ.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Very Happy

εσύ ειδικά να βουλώσεις το στόμα σου και να πας να μιλάς στους φίλους σου . Επίσης και ΆΛΛΕΣ εχουν κάνει 439θ590725063784510683450163 ποστ ότι φεύγουν αλλά ακόμα εδώ είναι. Το τι κάνω εγώ ξέρω πολύ καλά και τι επίπτωση έχει και το τι γίνεται. Εντάξει αγοράκι?? άντε μάκια τώρα. ααα... και καλό καλοκαίρι να έχεις Very Happy
[quote]
Ρetalouda έγραψε:
MissFortune έγραψε:
Παιδιά,μπορείτε να σταματήσετε λίγο ?
Τι έγινε μεταξύ σας,ακόμη το έχω απορία.
Δεν είναι μέρος για να καυγαδίζετε εδώ,αυτά σε pms.
Ρώτα τα ίδια άτομα , απορώ πως δεν το ξέρεις το μισώ μέτιν το ξέρει.

Μαρία κόψε το δούμελα γιατί τόσες φορές έχουμε μιλήσει αλλά όλο μαλα...ιεσ ήσουνα. ντάξει. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΟΚΟΡΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Φ... ΒΑΡΕΘΗΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ. ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΛΎΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Ή ΑΠΛΩΣ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ???? ΣΕ ΤΟΣΑ ΠΜ ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ??? ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΡΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ .... ΠΟΣΟ ΠΟΙΑ/??ΕΦΤΑΣΑ ΣΕΜΕΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΥΣΩ ΜΟΝΗ ?? ΡΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙΣ?

Petalouda - 4 προειδοποίησεις για σπαμ,1 προειδοποίηση για προσβολή

MrΚοτόπουλος έγραψε:
"ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩς ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ "
Κοίτα λίγο τον λόγο σου και μετά μίλα για μικρή ηλικία και μεγάλη!!
Επίσης και εγώ ξέρω να μην κρίνεις για να μην κριθείς.
Και όταν μιλάς οτι σου έχω πρίξει τα @@ αρχίζω και γελάω γιατί μου θυμίζεις κάτι 13χρονα που μιλάνε με τους φίλους τους.
Κι αν είσαι ΜΑΓΚΑΣ με @@ μην απορίπτεις αυτά που σου λέω λέγοντας ότι με απαξιείς γιατί αν είσαι έξυπνη βρες απάντηση για να το βουλόσω!
MrΚοτόπουλος έγραψε:
Πεστο ότι έχεις πρόβλημα και με τον fast. μήπως έχει @@ όποτε σε συμφαίρει και αν θες να πάμε για καφέ οκ αλλα εσύ κερνάς ααα και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

MrΚοτόπουλος - 2 προειδοποίησεις για προσβολή,1 προειδοποίηση για 2πλο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντίο...
» Forum
» Απορία με το FORUM.
» Αντιο και απο μενα.
» Υπογραφή forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: