Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....

Πήγαινε κάτω 
+17
ThePunisher4
DarkLord007
Κοτόπουλος-Jeff
Shogun
Panther12
petros
BergBergBerg
fast.
RENOOB
EmilyAnimexX
GoddessIrida
ProSuraGR
Petter
AnaC
LightSpeed
[MOD]Tsunami
EisteEleos
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:55 am

Βαρέθηκα κάποια άτομα εδώ μέσα ως γνωστό ποια είναι. Τα έχω πει και από μόνη μου 100000 φορές....
απλώς mod psyxo πως σε λένε μάθε να ρίχνες προειδοποιήσεις σε όλους και να μην κάνεις εξαιρέσεις στους ''ΦΙΛΑΡΑΚΟΥΣ ΣΟΥ'' . γιατί όταν ήμουνα sgm ήμουνα δίπλα σου στην βοήθεια όποια και να ήταν αυτή ΑΝ θυμάσαι.
Αντίο παιδιά <3333 και να τρώτε πολλές φράουλες¨* και παρακαλώ τον Admin να διαγράψει το acc μου γιατί δεν μπορώ εγώ.... -.-''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:58 am

Ρetalouda έγραψε:
Βαρέθηκα κάποια άτομα εδώ μέσα ως γνωστό ποια είναι. Τα έχω πει και από μόνη μου 100000 φορές....
απλώς mod psyxo πως σε λένε μάθε να ρίχνει προειδοποιήσεις σε όλους και να μην κάνεις εξαιρέσεις στους ''ΦΙΛΑΡΑΚΟΥΣ ΣΟΥ'' -.-''


Πέστα κούκλα μου...Φράουλες και παραλία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:09 am

Καλή συνέχεια και καλές φράουλες. lol!
Petalouda......... :/ δεν ξέρω τι να πω,δεν έχω καταλάβει ακόμη τι γίνετε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:09 am

Αντίο Καλό καλοκαίρι με πολλές βουτιές Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnaC

AnaC


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2012
Τόπος : unknown
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:11 am

Καλο καλοκαιρι πεταλουδα...:P κανε μια βουτια για ολουσ μαςVery Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:13 am

MissFortune έγραψε:
Καλή συνέχεια και καλές φράουλες. lol!
Petalouda......... :/ δεν ξέρω τι να πω,δεν έχω καταλάβει ακόμη τι γίνετε.....
όταν εγώ σχολιάζω κάτι είναι σπαμ βρε συ, όταν στέλνουνε τικετ για σπαμ στον MOD μας την λένε και από πάνω ότι κάνουνε και καλά την δουλειά τους . συγγνώμη δεν ήξερα ότι απαγορεύονται τα τίκετ σε ΜOD, lόταν ήταν ο Τίμος διακρίσεις δεν έκανε και τον παραδέχομαι σε αυτο.

LightSpeed έγραψε:
Αντίο Καλό καλοκαίρι με πολλές βουτιές Very Happy
ευχαριστώ..... επίσης <33333333333



* έλα βρε να κάνεις και εσύ βουτιά...!!!! καλοκαίρι είναι μετά το χειμώνα τι να κάνεις ??? γεμίζεις μπανιέρα και σκέφτεσαι την θάλασσα!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:15 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:14 am

[color=cyan]καλή σου συνέχεια και καλο καλοκαιρι..
να περασεις καλα..μην μας ξεχασεις :p[color=cyan
ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Fraoules1308572362


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Petter στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:16 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ProSuraGR




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : leukada
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:15 am

Καλο καλοκαιρι πολλες φραουλες και πολλες βουτιες. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:16 am

παρακαλώ? είπα πως θα κρατούσα το στόμα μου κλειστό αλλά δεν περίμενα πως θα έφτανες έως εκεί!!!! να σου θυμίσω μια ψυχή που σου έστειλε pm με έναν που έβριζε και η απάντηση σου ήταν πως είχε νεύρα????????????????? αυτά τα ξεχνάμε???????????? και μετά από 4 pm που σου έστειλε το παιδί αποφάσισες να ρήξεις ban???? αυτά τα θύμιασε? σε παρακαλώ να κρήνης πρώτα τον εαυτό σου και μετά τους άλλους!!! άντε γιατί αν αρχίσω εγώ να βγάζω τα άπλυτα σας στην φόρα δεν θα έχει τέλος το post μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EmilyAnimexX

EmilyAnimexX


Αριθμός μηνυμάτων : 369
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Φεγγάρι
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:17 am

Α ρε Βασίλισσα Πεταλούδα μιν φίγειςς!!Τουλαχιστον δοσε κατι για να κρατίσουμε επαφή!
Καλο καλοκαίρη καλές βουτιές θα φάω πολλές φράουλες και ελπίζω να σε ξαναδούμε!Sad
Στίλε πμ το φβ σου ή το σκυπε σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:17 am

οχιιιιιιι γιατί το κάνεις αυτό θα μου λείψεις και μάζεβα λοτούς για να πάρω φρουτάκια απο σενα.(χδ)..... γιατί φευγις ποοοοοοοο καλο καλοκαίρι και φραουλιτσες΄)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ProSuraGR




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : leukada
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:17 am

Σου ευχομαι ενα πολυ ορεο καλοκαιρι και σε εσας επεισης παιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:17 am

Petter έγραψε:
[color=cyan]καλή σου συνέχεια και καλο καλοκαιρι..
να περασεις καλα..μην μας ξεχασεις :p
ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Fraoules1308572362


Φράαααααααααααααουλεςςςς !!!! Ο_Ο αχ... να σε καλά .... θα πάω μετά να φάω και άλλες...!!!
Δεν σας ξεχνάω καλύτερα και ολας να ηρεμήσω μια και καλή και όταν επιστρέψω να είναι σαν μια καινούρια αρχή γιατί το κακό έχει παραγίνει.





Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:22 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:19 am

Όταν θέλουμε να πούμε κάτι προσωπικό υπάρχουν και τα πμ. Αν δε κάνω λάθος αυτά είναι και λόγια σου. Δεν θέλω και δεν παίρνω το μέρος κανενός, άλλωστε ποιανού να πάρω μόνο υπονοούμενα διαβάζω, Πάντως καλό θα και πραγματικά σε ενδιαφέρει να φτάσει στα αυτιά αυτουνού που τον ενδιαφέρει, να το λες στα ίσια.

Καλό καλοκαίρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:23 am

GoddessIrida έγραψε:
παρακαλώ? είπα πως θα κρατούσα το στόμα μου κλειστό αλλά δεν περίμενα πως θα έφτανες έως εκεί!!!! να σου θυμίσω μια ψυχή που σου έστειλε pm με έναν που έβριζε και η απάντηση σου ήταν πως είχε νεύρα????????????????? αυτά τα ξεχνάμε???????????? και μετά από 4 pm που σου έστειλε το παιδί αποφάσισες να ρήξεις ban???? αυτά τα θύμιασε? σε παρακαλώ να κρήνης πρώτα τον εαυτό σου και μετά τους άλλους!!! άντε γιατί αν αρχίσω εγώ να βγάζω τα άπλυτα σας στην φόρα δεν θα έχει τέλος το post μου!


τα άπλυτα μπαίνουν στο πλυντήριο Ariel και είναι πάλι καθαρά , θα σε παρακαλούσα επίσης να μην μου χαλάς το θέμα , να φτιάξεις ένα δικό σου και να λες εκεί ότι θες. Μήπως λες για αυτόν τον τύπο>>>????




fast.
συμφωνώ μαζί σου απόλυτα. Αλλά όταν και από Δ.Ο. σου μιλάνε δεν ξέρω και εγώ πως, από την άλλη να λένε μερικά άτομα μα....ες για μένα και στο τέλος να συνδυάζονται όλα αυτά . Λυπάμαι αλλά όταν έχω θυμό δεν ελέγχο τον εαυτό μου. Μερικά πράγματα έχουν και το όριο τους λυπάμαι το δικό μου το ποτηράκι δεν άντεξε άλλο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:28 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:27 am

το θέμα είναι χαλασμένο από την στιγμή που το έφτιαξες δεν χρειαζόσουν εμένα ^-^ και σε παρακαλώ να μην εμποδίζεις την ομαλή λειτουργία του forum με τέτοια post!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:28 am

μμμμ θέλω φρουτάκια....... αυτό για σένα πεταλούδα
:Rose:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:30 am

EmilyAnimexX έγραψε:
Α ρε Βασίλισσα Πεταλούδα μιν φίγειςς!!Τουλαχιστον δοσε κατι για να κρατίσουμε επαφή!
Καλο καλοκαίρη καλές βουτιές θα φάω πολλές φράουλες και ελπίζω να σε ξαναδούμε!Sad
Στίλε πμ το φβ σου ή το σκυπε σου!


θα σου στείλω πμ Smile

GoddessIrida μην κλες και εσύ το ίδιο κάνεις εμποδίζει να λειτουργούν!!! κοπελίτσα μου σύ<3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:32 am

αχχχ ναι θα συμφωνήσω και εγώ αν άκουγα κάτι που δεν μου άρεσε και δεν ήξερα τι να πω τα ιδία θα έλεγα χιχιχιχ
edti: εγώ απλά απαντάω σε post που μου χαλάνε την αισθητική


Έχει επεξεργασθεί από τον/την GoddessIrida στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:34 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:33 am

πεταλούδα και σε μένα φβ η σκυπε


goldes κονιο........ φύγε απο το θέμα αν ήρθες να μας τα κάνεις τσουρέκια


Έχει επεξεργασθεί από τον/την RENOOB στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:34 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:34 am

RENOOB έγραψε:
μμμμ θέλω φρουτάκια....... αυτό για σένα πεταλούδα
:Rose:
να σε καλά :P
GoddessIrida έγραψε:
αχχχ ναι θα συμφωνήσω και εγώ αν άκουγα κάτι που δεν μου άρεσε και δεν ήξερα τι να πω τα ιδία θα έλεγα χιχιχιχ
edti: εγώ απλά απαντάω σε post που μου χαλάνε την αισθητική


και εγώ από τον υπολογιστή ξέρεις τι μάγκας που είμαι???
edit: φώναξε αισθητικό να στην φτιάξει .... να μην στην χαλάω βρε συ<3:D


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:37 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:37 am

RENOOB έχεις δίκιο ήρθα να κάνω συζήτηση με ανώριμα (ban me plz)

Ρetalouda ποιος μίλησε για μαγκιές? μην μου πεις πως θες να με δείρεις αααχαχχααχαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχααχχααχχαχαχαχχαχαχαχααχχααχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BergBergBerg

BergBergBerg


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Αγίου Μελετίου & Αχαρνών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:39 am

Αντίο Ειρήνη,να είσαι ευτυχισμένη στη ζωή σου,να περνάς πάντοτε καλά,να κάνεις συνεχώς μπάνια και για μένα φυσικά μια βουτιά ο.Ο Ααα..και να κοιτάς πάντα με το κεφάλι ψηλά Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:40 am

RENOOB έγραψε:
πεταλούδα και σε μένα φβ η σκυπε


goldes κονιο........ φύγε απο το θέμα αν ήρθες να μας τα κάνεις τσουρέκια
θα σου στείλω και εσένα.
GoddessIrida έγραψε:
RENOOB έχεις δίκιο ήρθα να κάνω συζήτηση με ανώριμα (ban me plz)

Ρetalouda ποιος μίλησε για μαγκιές? μην μου πεις πως θες να με δείρεις

εμ... ανήλικα δεν δέρνουμε. και είναι σαν πάω να δείρω το παιδί μου.... μπαα δεν θα το έκανα αυτό όσο και .... είσαι. Very Happy


Παράθεση :
Αντίο Ειρήνη,να είσαι ευτυχισμένη στη ζωή σου,να περνάς πάντοτε καλά,να κάνεις συνεχώς μπάνια και για μένα φυσικά μια βουτιά ο.Ο Ααα..και να κοιτάς πάντα με το κεφάλι ψηλά


πρέπει να μάθω να ελέγχο τα νεύρα μου και μετά να κοιτάω με το κεφάλι ψηλά Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:42 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:42 am

ανήκα δεν δέρνουμε????wtf? o.0
παιδί σου??? πότε με έκανες? στα 3 σου? χοχοχοχο nC άντε γεια ρεεε άντε γεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντίο...
» Forum
» Απορία με το FORUM.
» Αντιο και απο μενα.
» Υπογραφή forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: