Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....

Πήγαινε κάτω 
+17
ThePunisher4
DarkLord007
Κοτόπουλος-Jeff
Shogun
Panther12
petros
BergBergBerg
fast.
RENOOB
EmilyAnimexX
GoddessIrida
ProSuraGR
Petter
AnaC
LightSpeed
[MOD]Tsunami
EisteEleos
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:55 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Βαρέθηκα κάποια άτομα εδώ μέσα ως γνωστό ποια είναι. Τα έχω πει και από μόνη μου 100000 φορές....
απλώς mod psyxo πως σε λένε μάθε να ρίχνες προειδοποιήσεις σε όλους και να μην κάνεις εξαιρέσεις στους ''ΦΙΛΑΡΑΚΟΥΣ ΣΟΥ'' . γιατί όταν ήμουνα sgm ήμουνα δίπλα σου στην βοήθεια όποια και να ήταν αυτή ΑΝ θυμάσαι.
Αντίο παιδιά <3333 και να τρώτε πολλές φράουλες¨* και παρακαλώ τον Admin να διαγράψει το acc μου γιατί δεν μπορώ εγώ.... -.-''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:54 pm

Δεν μας παρατάς??Σαν πολύ δεν μας τα πες?Σαν πολύ θάρρος δεν πήρες?Εκτός το οτι έγραψεσ 49385320 φορές οτι θα φύγεις, ξεφτηλίζεις και με τον χειρότερο τρόπο 1 άνθρωπο δημόσια και πραγματικά δν καταλαβαίνω τι κερδίζεις.Κόψε αυτό που κάνεις και όσο για τον Psycho αν δεν έκανε καλά την δουλειά θα είχε πάρει πόδι απο τον Αντμίν Άλυξ.Δεν μπορείς να κρίνεις εσύ τι κάνει γιατί έχουμε κριτές με 1ο και κυριότερο τον Αντμίν και αν σε ενοχλεί τόσο ΠΜ.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkLord007

DarkLord007


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αγία Βαρβάρα - Αττική
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:57 pm

Καλέ γιατί φεύγεις ? Τι θα κάνουμε χωρίς την Petalouda? Ελπίζω να αλλάξεις γνώμη και αν δεν αλλάξεις γνώμη καλό καλοκαίρι και να έχεις ότι επιθυμείς στη ζωή σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:00 pm

MrΚοτόπουλος έγραψε:
Δεν μας παρατάς??Σαν πολύ δεν μας τα πες?Σαν πολύ θάρρος δεν πήρες?Εκτός το οτι έγραψεσ 49385320 φορές οτι θα φύγεις, ξεφτηλίζεις και με τον χειρότερο τρόπο 1 άνθρωπο δημόσια και πραγματικά δν καταλαβαίνω τι κερδίζεις.Κόψε αυτό που κάνεις και όσο για τον Psycho αν δεν έκανε καλά την δουλειά θα είχε πάρει πόδι απο τον Αντμίν Άλυξ.Δεν μπορείς να κρίνεις εσύ τι κάνει γιατί έχουμε κριτές με 1ο και κυριότερο τον Αντμίν και αν σε ενοχλεί τόσο ΠΜ.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Very Happy


εσύ ειδικά να βουλώσεις το στόμα σου και να πας να μιλάς στους φίλους σου . Επίσης και ΆΛΛΕΣ εχουν κάνει 439θ590725063784510683450163 ποστ ότι φεύγουν αλλά ακόμα εδώ είναι. Το τι κάνω εγώ ξέρω πολύ καλά και τι επίπτωση έχει και το τι γίνεται. Εντάξει αγοράκι?? άντε μάκια τώρα. ααα... και καλό καλοκαίρι να έχεις Very Happy



Παράθεση :
Καλέ γιατί φεύγεις ? Τι θα κάνουμε χωρίς την Petalouda? Ελπίζω να αλλάξεις γνώμη και αν δεν αλλάξεις γνώμη καλό καλοκαίρι και να έχεις ότι επιθυμείς στη ζωή σου.


αχ.... καλό μου θα ξανά έρθω.... περιμένω μέχρι να διαγραφεί ο λογαριασμός αυτός εδώ ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 1:03 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThePunisher4

ThePunisher4


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:01 pm

Σε παρακαλώ πολύ στείλε μου σε πμ Skype-Facebook να έχουμε επικοινονία και σε παρακαλώ να ξαναγυρήσεις. Sad καλό καλοκαίρι και να σου συμβένουν μόνον καλά στην ζωή σου. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=_Yr5rn3Sv_4&list=WL4264D47351
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:04 pm

ThePunisher4 έγραψε:
Σε παρακαλώ πολύ στείλε μου σε πμ Skype-Facebook να έχουμε επικοινονία και σε παρακαλώ να ξαναγυρήσεις. Sad καλό καλοκαίρι και να σου συμβένουν μόνον καλά στην ζωή σου. Smile


Καλό καλοκαίρι και σε εσένα .... ζαχαρένιε :P δες πμ στο forum.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:04 pm

ασχολούμαι??? πφφφ μου έχεις γεμίσει το in box και πιστεύεις ακόμα πως εγώ ασχολούμαι? επίσης όταν βγάζεις κάτι στην δημοσιότητα σταματά να είναι θέμα τον 2 ατόμων και γίνετε θέμα όλον! να σκεφτόμαστε και τι λέμε! έχεις και @@ ? δεν το ήξερα αν το γυρίσω σε εσένα θα έρθω χοχοχο τώρα το ποιος μας έχει ζαλίσει το @ από την ημέρα που πήρε λίγη δύναμη άσε να το κρίνουν άλλοι...και που είσαι...μην με απειλείς πως θα το πεις στον alyx (μαμά τα παιδάκια με πειράζουν) γιατί τρέμω :O μας απειλούσες όταν ήσουν gm μας απειλείς και τώρα? για δες το χέρι σου φτάνει στον ποπό σου? αχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:05 pm

Ρetalouda έγραψε:
MrΚοτόπουλος έγραψε:
Δεν μας παρατάς??Σαν πολύ δεν μας τα πες?Σαν πολύ θάρρος δεν πήρες?Εκτός το οτι έγραψεσ 49385320 φορές οτι θα φύγεις, ξεφτηλίζεις και με τον χειρότερο τρόπο 1 άνθρωπο δημόσια και πραγματικά δν καταλαβαίνω τι κερδίζεις.Κόψε αυτό που κάνεις και όσο για τον Psycho αν δεν έκανε καλά την δουλειά θα είχε πάρει πόδι απο τον Αντμίν Άλυξ.Δεν μπορείς να κρίνεις εσύ τι κάνει γιατί έχουμε κριτές με 1ο και κυριότερο τον Αντμίν και αν σε ενοχλεί τόσο ΠΜ.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Very Happy


εσύ ειδικά να βουλώσεις το στόμα σου και να πας να μιλάς στους φίλους σου . Επίσης και ΆΛΛΕΣ εχουν κάνει 439θ590725063784510683450163 ποστ ότι φεύγουν αλλά ακόμα εδώ είναι. Το τι κάνω εγώ ξέρω πολύ καλά και τι επίπτωση έχει και το τι γίνεται. Εντάξει αγοράκι?? άντε μάκια τώρα.

Θες να μου πεις οτι απο όλα αυτά που σου είπα εσένα αυτό σε πείραξε??Τα άλλα ή δεν τα είδες ή δεν έχεις επιχειρήματα να απαντήσεις και αυτομάτως έχω δίκιο.Εγώ έχω στόμα και μιλώ όποτε χρειαστεί ξεφτιλίζεις 2 ανθρώπους δημόσια και δεν έχεις καταλάβει Χριστό.Τι να σου πω κοπέλα μου τα μάκια δν μου αρμόζουν και δν το θεωρώ απάντηση για 1 σωστό άνθρωπο.Αν κάνεις ποτέ συζήτηση κάπου πιο σοβαρά όπως σε κανα δικαστήρια να τους λες μάκια και να τους κάνεις καρδούλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:10 pm

GoddessIrida έγραψε:
ασχολούμαι??? πφφφ μου έχεις γεμίσει το in box και πιστεύεις ακόμα πως εγώ ασχολούμαι? επίσης όταν βγάζεις κάτι στην δημοσιότητα σταματά να είναι θέμα τον 2 ατόμων και γίνετε θέμα όλον! να σκεφτόμαστε και τι λέμε! έχεις και @@ ? δεν το ήξερα αν το γυρίσω σε εσένα θα έρθω χοχοχο τώρα το ποιος μας έχει ζαλίσει το @ από την ημέρα που πήρε λίγη δύναμη άσε να το κρίνουν άλλοι...και που είσαι...μην με απειλείς πως θα το πεις στον alyx (μαμά τα παιδάκια με πειράζουν) γιατί τρέμω :O[size=24] μας απειλούσες όταν ήσουν gm μας απειλείς και τώρα? για δες το χέρι σου φτάνει στον ποπό σου?αχαχαχα


Όχι καθόλου.
Ναι έχω. Με ρώτησες αν θα πάω εγώ μαζί σου??? Να κολλήσω και τίποτα...
Ασε ωρε παλικάρι , χαλάρωσε θα με πας και δικαστήριο?
Εμ... φαντάσου πόσο σπασο@@ είσαι για να καταντήσω να πάω στον άλυχ. καλά κανεις που τρέμεις φαίνεται είσαι καλή σε αυτό.
ΟΜΓ εσύ που ήθελες να με διώξεις και από ΓΜ μιλάς και όλας ΜΙΚΡΟ.
όσο για τον κώλο είναι πολύ ωραίος το ξέρω σε ευχαριστώ που θες να μάθεις και για αυτό ...



MrΚοτόπουλος ΟΟΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΕΣΎ ΑΜΑ ΔΩ ΤΠΤ ΝΑ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ... (ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ) ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩς ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΑΠΛΩΣ ΣΑΣ ΑΠΑΞΙΩ ΤΕΣ ΠΑ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΘΕΣ , ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΚΟΚΟΡΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 1:20 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:20 pm

"ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩς ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ "
Κοίτα λίγο τον λόγο σου και μετά μίλα για μικρή ηλικία και μεγάλη!!
Επίσης και εγώ ξέρω να μην κρίνεις για να μην κριθείς.
Και όταν μιλάς οτι σου έχω πρίξει τα @@ αρχίζω και γελάω γιατί μου θυμίζεις κάτι 13χρονα που μιλάνε με τους φίλους τους.
Κι αν είσαι ΜΑΓΚΑΣ με @@ μην απορίπτεις αυτά που σου λέω λέγοντας ότι με απαξιείς γιατί αν είσαι έξυπνη βρες απάντηση για να το βουλόσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:25 pm

MrΚοτόπουλος έγραψε:
"ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩς ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ "
Κοίτα λίγο τον λόγο σου και μετά μίλα για μικρή ηλικία και μεγάλη!!
Επίσης και εγώ ξέρω να μην κρίνεις για να μην κριθείς.
Και όταν μιλάς οτι σου έχω πρίξει τα @@ αρχίζω και γελάω γιατί μου θυμίζεις κάτι 13χρονα που μιλάνε με τους φίλους τους.
Κι αν είσαι ΜΑΓΚΑΣ με @@ μην απορίπτεις αυτά που σου λέω λέγοντας ότι με απαξιείς γιατί αν είσαι έξυπνη βρες απάντηση για να το βουλόσω!


Χμ.... κοιτάω και την δική σου γλώσσα , που ασχολείσαι εκεί που δεν σε σ παίρνουν .
Έλα αγόρι μου, αυτό ιδικά ΑΥΤΌ, δεν χαρακτηρίζει για αυτό βρες κάτι άλλο.
Τραλαλλαλαλα, το γέλιο χαρίζει ζωή .
Το αν είμαι μάγκας με @@ δεν ξέρω μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΛΛΗ . ΑΛΛΆ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΥΝΩ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ '' ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ''??? ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ... ΑΛΛΑ.... ΔΕΝ ΠΑΕΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:31 pm

Παιδιά,μπορείτε να σταματήσετε λίγο ?
Τι έγινε μεταξύ σας,ακόμη το έχω απορία.
Δεν είναι μέρος για να καυγαδίζετε εδώ,αυτά σε pms.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:32 pm

πάλι καλά που δεν είπες πως είμαι boss της yakuza >.< το γεγονός ότι πήγες στον alyx δείχνει πως ψάχνεις τον μπαμπά σου (στην περίπτωση μας τον alyx) γιατί μόνη σου μαλών δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα... κρίμα! τα σκυλιά τέτοια ώρα δεν κοιμούνται? απορώ... ήθελα να σε διώξω από gm? θα ήθελες να σου δώσω τέτοια σημασία... όσο για τον ποπό σου δεν με απασχολεί για το χέρι ρώτησα αλλά είναι που ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:32 pm

Από που κι οσπού ασχολούμαι εκεί που δεν με σπέρνουν?Όταν κάνεις ποστ σε 1 ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ο καθένας που είναι μέλος στο φόρουμ αυτό έχει δικαίωμα να γράψει κάτι?οκ?Κι όταν ξεφτυλίζεις ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ τότε έχω δικαίωμα να πάρω θέση.Κι ότι δν σου αρέσει να λύνεις τις διαφορές σου στο ίντερνετ το βλέπουμε γιατί πέρα ότι κάνεις αυτό που κάνεις οι διαφορές σου μένουν άλυτες χωρίς να βγάζεις κάποιο κέρδος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:33 pm

MissFortune έγραψε:
Παιδιά,μπορείτε να σταματήσετε λίγο ?
Τι έγινε μεταξύ σας,ακόμη το έχω απορία.
Δεν είναι μέρος για να καυγαδίζετε εδώ,αυτά σε pms.

Χαχαχαχαχα :imfao: μπορείς να δεις ποιος έκανε συζητήσεις που κανονικά γίνονται σε ΠΜ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:38 pm

MissFortune έγραψε:
Παιδιά,μπορείτε να σταματήσετε λίγο ?
Τι έγινε μεταξύ σας,ακόμη το έχω απορία.
Δεν είναι μέρος για να καυγαδίζετε εδώ,αυτά σε pms.
Ρώτα τα ίδια άτομα , απορώ πως δεν το ξέρεις το μισώ μέτιν το ξέρει.

Μαρία κόψε το δούμελα γιατί τόσες φορές έχουμε μιλήσει αλλά όλο μαλα...ιεσ ήσουνα. ντάξει. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΟΚΟΡΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Φ... ΒΑΡΕΘΗΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ. ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΛΎΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Ή ΑΠΛΩΣ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ???? ΣΕ ΤΟΣΑ ΠΜ ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ??? ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΡΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ .... ΠΟΣΟ ΠΟΙΑ/??ΕΦΤΑΣΑ ΣΕΜΕΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΥΣΩ ΜΟΝΗ ?? ΡΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙΣ?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 1:41 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:40 pm

MrΚοτόπουλος έγραψε:


Χαχαχαχαχα :imfao: μπορείς να δεις ποιος έκανε συζητήσεις που κανονικά γίνονται σε ΠΜ

Δεν ξέρω τι γίνεται μεταξύ σας,μεταξύ όλων δηλαδή,έχω δει αρκετές συζητήσεις εναντίον της Petaloudas και ακόμη δεν έχω μάθει τον λόγο.
Δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε τρεις και λίγο σε κάθε ποστ διαμάχες μεταξύ σας.
Ακόμη δεν έχω μάθει τι πρόβλημα υπάρχει.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MissFortune στις Τετ Ιουν 27, 2012 1:43 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:41 pm

Πεστο ότι έχεις πρόβλημα και με τον fast. μήπως έχει @@ όποτε σε συμφαίρει και αν θες να πάμε για καφέ οκ αλλα εσύ κερνάς ααα και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:41 pm

αχαχαχα δεν θα ασχοληθώ παραπάνω ένα έχω να πω η έξοδος είναι δεξιά επάνω στο "αποσύνδεση" αχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:42 pm

MissFortune έγραψε:
MrΚοτόπουλος έγραψε:


Χαχαχαχαχα :imfao: μπορείς να δεις ποιος έκανε συζητήσεις που κανονικά γίνονται σε ΠΜ

Δεν ξέρω τι γίνεται μεταξύ σας,μεταξύ όλως δηλαδή,έχω δει αρκετές συζητήσεις εναντίον της Petaloudas και ακόμη δεν έχω μάθει τον λόγο.
Δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε τρεις και λίγο σε κάθε ποστ διαμάχες μεταξύ σας.
Ακόμη δεν έχω μάθει τι πρόβλημα υπάρχει.


ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:43 pm

MissFortune έγραψε:
MrΚοτόπουλος έγραψε:


Χαχαχαχαχα :imfao: μπορείς να δεις ποιος έκανε συζητήσεις που κανονικά γίνονται σε ΠΜ

Δεν ξέρω τι γίνεται μεταξύ σας,μεταξύ όλως δηλαδή,έχω δει αρκετές συζητήσεις εναντίον της Petaloudas και ακόμη δεν έχω μάθει τον λόγο.
Δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε τρεις και λίγο σε κάθε ποστ διαμάχες μεταξύ σας.
Ακόμη δεν έχω μάθει τι πρόβλημα υπάρχει.
+1 :plusone:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:49 pm

Ειρήνη σε παρακαλώ κάτι είπαμε ..δεν μου αρέσει να το βλέπω όλο αυτό ...κλείδωσε αν θες το θέμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:49 pm

MissFortune έγραψε:
MrΚοτόπουλος έγραψε:


Χαχαχαχαχα :imfao: μπορείς να δεις ποιος έκανε συζητήσεις που κανονικά γίνονται σε ΠΜ

Δεν ξέρω τι γίνεται μεταξύ σας,μεταξύ όλως δηλαδή,έχω δει αρκετές συζητήσεις εναντίον της Petaloudas και ακόμη δεν έχω μάθει τον λόγο.
Δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε τρεις και λίγο σε κάθε ποστ διαμάχες μεταξύ σας.
Ακόμη δεν έχω μάθει τι πρόβλημα υπάρχει.
MissFortune +1 :plusone:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:51 pm

θες να μου πεις τώρα ότι δεν ξέρεις γιατί μαλώνεις?? θα μας τρελάνεις τελείως ώμος??? μετά εγώ έχω ψυχολογικά >.< και για να σου λυθούν οι απορίες απλά διάβασε το πρώτο post σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:55 pm

Ρetalouda έγραψε:
MissFortune έγραψε:
MrΚοτόπουλος έγραψε:


Χαχαχαχαχα :imfao: μπορείς να δεις ποιος έκανε συζητήσεις που κανονικά γίνονται σε ΠΜ

Δεν ξέρω τι γίνεται μεταξύ σας,μεταξύ όλως δηλαδή,έχω δει αρκετές συζητήσεις εναντίον της Petaloudas και ακόμη δεν έχω μάθει τον λόγο.
Δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε τρεις και λίγο σε κάθε ποστ διαμάχες μεταξύ σας.
Ακόμη δεν έχω μάθει τι πρόβλημα υπάρχει.


ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ.....

:imfao: :imfao:
Είμαστε καλά???Εσύ έκανες το ποστ σου και όλα τα άλλα εσύ κατηγορείς δημόσια,εσύ μας λες μικρά και δεν ξέρεις γιατί όλα αυτά?Τι να πω η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά και απο κει και πέρα δν ξέρω τι αλλο να κάνω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 1:55 pm

παιδια μηπως πρεπει να κλεισει το post??Υποτιθετε ειναι αποχερετιστιριο post απο την Petalouda το οποιο κ αυτο κατεληξε σε διαμαχη
On-Topic τωρα...καλο καλοκαιρι Ειρηνη κανε οτι νομιζεις...Α!!! και τετια θεματα Μαρια-Ειρηνη καλυτερα να λυθουν σε pm ή με καπιον αλλο τροπο καθως δεν ειναι ωραια εικονα για το forum και γενικα για τους παιχτες να σας βλεπουν να μαλωνετε....MissFortune το γιατι τσακωνοντε ειναι γνωστο απο αρκετους παιχτες... τωρα αν εσυ δεν το ξερεις κανε pm σε καπιον απο τους 2 (Μαρια-Ειρηνη) κ αν θελησουν θα σου πουν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντίο...
» Forum
» Απορία με το FORUM.
» Αντιο και απο μενα.
» Υπογραφή forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: