Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....

Πήγαινε κάτω 
+17
ThePunisher4
DarkLord007
Κοτόπουλος-Jeff
Shogun
Panther12
petros
BergBergBerg
fast.
RENOOB
EmilyAnimexX
GoddessIrida
ProSuraGR
Petter
AnaC
LightSpeed
[MOD]Tsunami
EisteEleos
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:55 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Βαρέθηκα κάποια άτομα εδώ μέσα ως γνωστό ποια είναι. Τα έχω πει και από μόνη μου 100000 φορές....
απλώς mod psyxo πως σε λένε μάθε να ρίχνες προειδοποιήσεις σε όλους και να μην κάνεις εξαιρέσεις στους ''ΦΙΛΑΡΑΚΟΥΣ ΣΟΥ'' . γιατί όταν ήμουνα sgm ήμουνα δίπλα σου στην βοήθεια όποια και να ήταν αυτή ΑΝ θυμάσαι.
Αντίο παιδιά <3333 και να τρώτε πολλές φράουλες¨* και παρακαλώ τον Admin να διαγράψει το acc μου γιατί δεν μπορώ εγώ.... -.-''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:42 am

καλο καλοκαιρι πεταλουδα και μη φας χαλασμενη φραουλα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:42 am

Παράθεση :
ανήκα δεν δέρνουμε????wtf? o.0
παιδί σου??? πότε με έκανες? στα 3 σου? χοχοχοχο nC άντε γεια ρεεε άντε γεια



ΑΦΡΟΎΛΑ ΕΊΣΑΙ ΕΣΎ TO ANTE GEIA πάει σε μεγάλα στόματα. εσύ μάθε να συμπερηφέρεσαι σωστά , ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΟΛΑΣ ΣΑΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ??? ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. <3


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 11:46 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:43 am

δεν ξέρω πόσο είσαι και στα @@ μου όσο είσαι έτσι όπως φέρεσαι να πας στο ανηλίκον η σε αναμορφοτίριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:45 am

RENOOB είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:47 am

GoddessIrida έγραψε:
RENOOB είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα


GoddessIrida είπε ο γάιδαρος ΚΑΙ ΨΩΦΙΣΕ ΜΕΤΑ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:48 am

οκ λέγε ότι θες τώρα μπορείς να φύγεις από αυτό το θέμα?????? πολύ poison γέμησε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:50 am

RENOOB έγραψε:
οκ λέγε ότι θες τώρα μπορείς να φύγεις από αυτό το θέμα?????? πολύ poison γέμησε


και να γράψει άσε την να μιλάει μόνη της.... θα νομίζει ότι μας τάπωσε και θα χαρεί.... ¨)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BergBergBerg

BergBergBerg


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Αγίου Μελετίου & Αχαρνών
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:58 am

RENOOB , μάθε να μιλάς κόσμια κατάλαβες;
Πεταλούδα και Ίριδα,κόψτε το εδώ ΤΕΛΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:02 pm

UndexBerg έγραψε:
RENOOB , μάθε να μιλάς κόσμια κατάλαβες;
Πεταλούδα και Ίριδα,κόψτε το εδώ ΤΕΛΟΣ.


καλά εσένα δεν σου πέφτει λόγος κανονικά γιατί έιναι δικό μας θέμας, αλλά 6 μήνες η κοπελίτσα μας , μου έχει πρήξει τα @@ δεν με αφήνει ήσυχη έχω σκυλοβαρεθεί να ασχολείται κάθε τρεις και λίγο μαζί μου. Επίσης όταν λέω ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ Ή ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΝΝΟΩ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ. αλλά ρε φίλε μου όταν ασχολούνται μαζί μου υποκείμενα και δεν με αφήνουν ΗΣΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΒΙΑ ΕΛΕΟΣ Η ΝΑ ΠΩ....ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ΄.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:07 pm

τι σε νοιάζει εσένα θα μιλάω όπως μου μιλάνε καταλάβες? και αν είναι να κάνει ένα θέμα να ακούει καλά λόγια και να ρχέτε μια να μας τα κάνει τσουρέκια δεν φτέω καταλάβες?μιλάω όπως μου μιλάνε και η αλλοι καταλαβες?εμένα δεν θα μου λες τι να κάνω οκ??μπαμπάς μου είσαι αντή να πεις στιν έριδα τιπότα λες για μένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:09 pm

RENOOB έγραψε:
τι σε νοιάζει εσένα θα μιλάω όπως μου μιλάνε καταλάβες? και αν είναι να κάνει ένα θέμα να ακούει καλά λόγια και να ρχέτε μια να μας τα κάνει τσουρέκια δεν φτέω καταλάβες?μιλάω όπως μου μιλάνε και η αλλοι καταλαβες?εμένα δεν θα μου λες τι να κάνω οκ??μπαμπάς μου είσαι αντή να πεις στιν έριδα τιπότα λες για μένα



πρώτα σου κόλλησε η βελόνα στο ''κατάλαβες'' και δεύτερον έχεις δίκιο δεν έπρεπε να πω για σένα έπρεπε να τα πω όλα για την εριδα...τ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:12 pm

ρε πεταλούδα δεν τα πα για σένα παρεξηγησες...... για τον αλλόν που μου είπε να μιλάω ευγινικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:14 pm

RENOOB έγραψε:
ρε πεταλούδα δεν τα πα για σένα παρεξηγησες...... για τον αλλόν που μου είπε να μιλάω ευγινικά



ΑΧΟΥ ΤΟ :P ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ , ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ... ... <3 <3 ΑΛΛΆ ΜΠΟΡΕΊΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟΝ ΘΥΜΟ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΜΙΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:15 pm

αλλά εντάξει καλίτερα δελετε το θέμα η κλίδοσε εδο μέσα έγινε πολέμος sorry ιρίδα και πεταλούδα καλο καλόκαιρι και καλες βουτιές και φράουλες Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:17 pm

μάκια ζαχαρένιε :P , απλώς όσοι είναι να τιμωρηθούν θα τιμωρηθούν δεν τους σώζει το κλείδωμα. ακόμα και εμένα.:P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ρetalouda στις Τετ Ιουν 27, 2012 12:18 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:18 pm

σε λίγο θα πάμε ρεκορ στα σπαμ 3 σελιδες...... σε 20 λεπτά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:19 pm

μα μόνο τα μάτια μας δεν βγάλαμε εδώ μέσα. λυπάμαι αλλά δεν είμαι ψυχολόγος κανενός και έχω και εγώ όρια σαν άνθρωπος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:19 pm

Πωωω ρε Ειρηνη τι να πω;;;εμείς τα λέμε από σκυπε και btw δυσαρεστηθηκα απο την επιλογη σου Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:24 pm

Panther12 έγραψε:
Πωωω ρε Ειρηνη τι να πω;;;εμείς τα λέμε από σκυπε και btw δυσαρεστηθηκα απο την επιλογη σου Sad


καλά εσύ είσαι ο μόνος άνθρωπος που μου στάθηκες από τότε μου ήμουνα GM και έως και σήμερα και στις δύσκολες στιγμές ήσουνα δίπλα μου. Ευχαριστώ. : )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:29 pm

Ρetalouda έγραψε:
Panther12 έγραψε:
Πωωω ρε Ειρηνη τι να πω;;;εμείς τα λέμε από σκυπε και btw δυσαρεστηθηκα απο την επιλογη σου Sad


καλά εσύ είσαι ο μόνος άνθρωπος που μου στάθηκες από τότε μου ήμουνα GM και έως και σήμερα και στις δύσκολες στιγμές ήσουνα δίπλα μου. Ευχαριστώ. : )
Γία αυτό δεν είναι οι φίλοι σωστά;;;Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:31 pm

Μου κατέρριψεs τον μύθο στο ότι αληθινές φιλίες δεν υπάρχουν. Εσύ είσαι ο καλύτερος ΦΙΛΟΣ : )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:35 pm

Ρetalouda έγραψε:
Μου κατέρριψεs τον μύθο στο ότι αληθινές φιλίες δεν υπάρχουν. Εσύ είσαι ο καλύτερος ΦΙΛΟΣ : )
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια χαίρομαι που είχα μια φίλη σαν εσένα Smile.....-με συγκινείς Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:38 pm

:lips: έλα έλα .... είπαμε φράουλες πάνω από όλα... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:42 pm

αντιο Petalouda καλη συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....    ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....  - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:44 pm

Sʜᴏɢᴜɴ έγραψε:
αντιο Petalouda καλη συνεχεια


Ευχαριστώ πολύ , επίσης και καλό καλοκαίρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντίο...
» Forum
» Απορία με το FORUM.
» Αντιο και απο μενα.
» Υπογραφή forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: