Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ    Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 9:35 am

Καλησπέρα,
RENOOBdt
Σήμερα στης 8:00 και κάτι κάτω στην κλήση (κόκκινο) γινόταν χαμός και ήταν ένας misc και AndrosMan λέει κατι ο Misc και ο ανδρο έλεγε όλο +1 συφμοφονο με τον μισκ και μετά λέει ο ανδρο κάτι και λεει ο μισκ +1 στον ανδρο και λέω μισκ και ανδρο σκάστε νοοβακια και άρχιζαν να λένε για μένα και είπα 3 βρησιές αλλά έγραφα το αρχικο γράμμα και έβαζα ....... Πείτε μου εμένα τώρα στην κλήση γινόταν χαμος και ο γμ βρήκε εμένα να βαναρι?δλδ έλεος ο γμ [GM]Kriton [GM]HeavenDust έβλεπαν κλήση και οταν το γραπσα άρχηζαν ολοι να με κοροιδέυουν. Περιμένω μια απάντηση απο τιν ΔΟ και αν με καλυπσουν να κλειδώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ    Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 9:38 am

Τί περιμένει να σου απαντήσει αυτός που σε bannαρε;(Πιθανότατα HeavenDust, μου συνέβη και εμένα)... Απλά άστο να περάσει ή κάνε τους pm για να του απαντήσουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ    Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 9:41 am

σωστός [GM]HeavenDust μου έκανε και κιόλας χιδέα προσβολή η λέξεις κ...... μ....... π....... υπάρχουν και χηρότερες........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ    Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 9:42 am

Καλησπέρα,αυτά μόνο σε ticket,δεν θα καταφέρεις τίποτα εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ    Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 9:45 am

εδώ θέλω να ακούσουν κάποιοι τις απόψεις σας,δεν έστειλα τικετ γιατί μέχρη να απαντησουν θα χει φύγει το βαν(χορις παρεξηγηση) και ξέρω τι θα μου πουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ    Καλησπέρα  θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ  EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 11:21 am

Δεν επιτρέπεται η συζήτηση τέτοιου περιεχομένου εδώ.Δεν μπορούν να ακουστούν απόψεις γιατί δεν είδαν όλοι τι πραγματικά είχε γίνει οπότε δε μπορεί να κρίνουν με ασφάλεια τις ενέργειες των υπευθύνων.
Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
» Καλησπέρα
» απαντηση
» Καλησπέρα παλικάρια!!
» ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: