Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Καλησπέρα παλικάρια!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Q3ZR




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012
Ηλικία : 38
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα παλικάρια!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπέρα παλικάρια!!   Καλησπέρα παλικάρια!! EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 6:02 pm

Καλησπέρα παιδιά,
θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να ενταχθώ και εγω στην ομάδα σας, όταν λέω να ενταχθώ εννοώ να βοηθήσω κάπως το Forum/Site/Server έχω γνώσεις απο Forum's ξέρω να τα Adminar-ω απο Panel κλπ θα ήθελα να βοηθήσω στο Forum λοιπόν αν θέλετε να έρθετε σε επικοινωνεία μαζί μου μπορείτε να με κάνετε ADD στο Skype για να μιλήσουμε και να συζητήσουμε παραπάνω πράγματα.

Skype --> epicboy.g
RealName --> Βασίλης
Περιοχή --> Αθήνα
Ηλικία --> 24
Γνώσεις --> Αρκετές και καλές

Αυτά απο εμένα ευχαριστώ που το διαβάσατε (είμαι στην δουλεία και δεν είχα περιθόρια να φτιάξω τα ορθογραφικά κλπ πιστεύω να καταλαβένετε).
:thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

Καλησπέρα παλικάρια!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα παλικάρια!!   Καλησπέρα παλικάρια!! EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 6:32 pm

Καλησπέρα, δεν είναι όλα παλικάρια εδώ μέσα υπάρχουν και κοπέλες Smile .
Από ότι έχω καταλάβει από το post σου θα ήθελες να αναλάβεις κάποια ευθύνη ως MOD , GM ή κάτι παρόμοιο. Μπορείς να στείλεις ticket περί αυτού του θέματος. Αν δεν κατάλαβα καλά από αυτά που διάβασα , αν πάλι κάνω λάθος διόρθωσε με.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Υ.Γ. Στο post σου γράφεις ότι είσαι 24 ενώ στην καρτέλα έχεις βάλει 26 χρονών, μάλλον κάπου χρειάζεται μια διόρθωση, είτε στο post είτε στην καρτέλα που ρυθμίζεις το profi σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Καλησπέρα παλικάρια!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα παλικάρια!!   Καλησπέρα παλικάρια!! EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 11:34 pm

Καλησπέρα,δες εδώ.

Παράθεση :
Κατά καιρούς χρειάζεται να επιλέγονται νέοι GM και MOD οι οποίοι είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν στο να διατηρηθεί η τάξη στο παιχνίδι και στο forum, καθώς και να βοηθήσουν τους χρήστες με διάφορες απορίες τους.

Η επιλογή των μελών της ομάδος γίνεται μόνο από τους διαχειριστές. Η διαδικασία που ακολουθείται, αποφεύγεται να είναι ο τρόπος με ανοικτές αιτήσεις δήλωσης ενδιαφέροντος από τους χρήστες, γιατί είναι πολύ χρονοβόρα διαδικασία. Στην πλειοψηφία των περιπτώσεων, το προσωπικό επιλέγεται από φίλους και ενήλικα άτομα που είναι καιρό γνωστά στους διαχειριστές.

Απαγορεύεται στους χρήστες να παίρνουν τον λόγο αυθαίρετα και να ζητούν να γίνουν μέλη της ομάδος. Οποιοδήποτε τέτοιο μήνυμα προς την διαχείριση με οποιονδήποτε τρόπο, θα θεωρείται spam και δεν θα δίνεται απάντηση. Αν το spam γίνει επίμονο και ενοχλητικό, ο εκάστοτε GM ή MOD έχει δικαίωμα να επιβάλει chat block ή αποκλεισμό από το forum αντίστοιχα.

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλησπέρα παλικάρια!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα
» Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ
» Καλησπέρα τέλιοσα τα ζηλοφθονίας δεν ξέρω τι να διαλέξω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: