Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Πήγαινε κάτω 
+2
D15Cf2
akatamaxhtos
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akatamaxhtos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 3:37 pm

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΤΑ ΤΙΚΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΕ ΤΙΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ?ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΣΑ ΤΙΚΕΤ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΠΑΝΕΛΛΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΩ.ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΑΤΟΜΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D15Cf2

D15Cf2


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 11:04 am

Ακριβώς..Και εγώ έχω στείλει καμιά 3-4 τίκετ για ban εδώ και μια εβδομάδα και ακόμα δεν μου έχει έρθει απάντηση....Παράξενο Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 2:44 pm

Πιστεύω δεν είναι αναγκαστική ι απάντηση για το τι έγινε στιλτε εσείς το τίκετ και μετά μην σας αφορά τίποτα κανονίζουν οι Δ.Ο για το τι πρέπει να κάνουνε(είναι και χρονοβόρο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 9:53 am

Ακριβώς, ανεξάρτητα από το αν δίνεται ποινή ή όχι, αφορά μόνο την ομάδα αυτό. Σε καταγγελίες ποτέ δεν δίνεται απάντηση, δεν σας γράφουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
alanaki4ever




Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : thesalonikh
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 11:11 am

σωστα δεν χρειαζεται να δωσει απαντηση στειλε τα τικετ και η Δ.Ο. θα κανει αυτο που πρεπει να κανει αν υπαρχε παραβιαση κανονα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cyclops

Cyclops


Αριθμός μηνυμάτων : 415
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 11:47 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΕΧΝΕΙΑ
» ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ?
» ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
» απαντηση
» Διαφορές απορίες προς απάντηση....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: