Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Διαφορές απορίες προς απάντηση....

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stayros100




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Διαφορές απορίες προς απάντηση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διαφορές απορίες προς απάντηση....   Διαφορές απορίες προς απάντηση.... EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 10:35 am

Λοιπόν επειδή είμαι νέος και έχω κάποιες απορίες θα έμενα ευχαριστημένος αν είχα μια σωστή απάντηση για κάθε μία.
Για πάμε!


1ον έχω ακούσει οτι αν είμαι για παράδειγμα πολεμιστής αύρας και αλλάξω σε Πνεύματος τα στατιστικά μου αυξάνονται περισσότερο.

2ον Είχα μια αποστολή που μου έλεγε σκότωσε έναν Delo και μια αράχνη,Delo βρήκα την αράχνη δεν είδα πουθενά(άσχετα που για να ρίξεις εναν Delo θες εναν ninja Σαμάνο sura και Πολεμιστή ταυτόχρονα)

3ον πόσο επίπεδο πρέπει να έχεις διαφορά απο ένα τέρας για να έχεις καλύτερο drop(έχω ακούσει οτι καλύτερα να είσαι πιο μικρό επίπεδο)Για παράδειγμα είχα δει έναν 194lvl και βαρούσε Ascaria και είχε συνεχές drop απο πέτρες ζωής και...και ενώ τα τέρατα εκεί ειναι απο 230 μέχρι 250.

4ον είχα δει εναν που έλεγε οτι αν πας 240 αυτόματα αν κάνεις exp στα σκυλάκια πας 250 με την μια(δεν το πολυ πίστεψα)ισχύει?

5ον Υπάρχει κανένα trick να το μάθουμε και εμείς οι αρχάριοι,έστω καμοια ενότητα να την διαβάσουμε με θέμα ingame?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Διαφορές απορίες προς απάντηση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορές απορίες προς απάντηση....   Διαφορές απορίες προς απάντηση.... EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 10:44 am

1. Δες εδώ: https://reventon-forum.forumgreek.com/t1157-topic Smile

2. Η αράχνη είναι στο ίδιο σημείο με τον Delo μόνο που είναι 1000 φορές δυνατότερη και μόνος σου δεν πρέπει να την έχεις :Ρ

3. Το σώστο είναι +5 -5 διαφορά. Δεν είμαι σίγουρος (αν κάνω λάθος να με διορθώσουν) και για αυτό δεν θα σου πω όσο μικρότερο λεβελ τόσο το καλύτερο. Δηλάδη αν πας μ έναν 160 λεβελ παίχτη στο 240 λεβελ μέτιν εκτός του ότι δεν θα μπορείς να το σπάσεις, δεν θα έχεις και ντροπ.

4. Ναι, ισχύει Smile

5. Trick δεν νομίζω να υπάρχει. Το μόνο "trick" είναι αυτό με το exp (βλέπε 4η ερώτηση).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stayros100




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Διαφορές απορίες προς απάντηση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορές απορίες προς απάντηση....   Διαφορές απορίες προς απάντηση.... EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 10:50 am

Οκ Σε ευχαριστώ Origami! Very Happy
Μπορεί να κλειδώσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Διαφορές απορίες προς απάντηση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορές απορίες προς απάντηση....   Διαφορές απορίες προς απάντηση.... EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 10:52 am

Είσαι σίγουρος ότι θες να το κλειδώσω? Γιατί νομίζω οτι στην 4η ερώτηση έχω κάνει λάθος :P Μήπως να περιμένουμε κάποιον που να ξέρει καλύτερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Διαφορές απορίες προς απάντηση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορές απορίες προς απάντηση....   Διαφορές απορίες προς απάντηση.... EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 11:06 am

Πρέπει να στείλεις για ομάδα σε 2 250αριδες και αυτοί να βαράνε.Εσύ όμως να έχεις την ομάδα.Σωστός ο Origami.
Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαφορές απορίες προς απάντηση....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Διαφορες νεου client απο παλιο.
» Αποριες
» 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ
» εχω δυο αποριες για το φορουμ
» Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: