Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ   2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ EmptyΤετ Απρ 11, 2012 6:35 am

1)ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΡΑ ΜΟΥ (ΟΠΛΟΥ) ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΑΥΡΑ ΚΑΙ ΣΠΑΩ ΜΕΤΙΝΣ 240 ΛΒΛ ΤΟ SP ΜΟΥ ΠΑΕΙ 0??
2)ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΑΧΝΙΟΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΑΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΑΥΡΑ, ΟΙ ΑΡΑΧΝΕΣ ΜΕ ΡΙΧΝΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ???
BYG Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??



ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ   2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ EmptyΤετ Απρ 11, 2012 6:48 am

Λοιπόν φίλε μου. Για την πρώτη απορεία σου υπάρχουν δύο ενδεχόμενα. Το ένα είναι τα τέρατα να έχουν την ιδιότητα της απορόφυσης του SP του "αντιπάλου". Το δεύτερο ενδεχόμενο είναι η λεπίδα να έχει το ενδεχόμενο να αποροφά το SP μέσω των hit που κάνεις τα τέρατα. Νομίζω το δεύτερο είναι και το σωστό.

Τώρα το ότι πεθάινεις στην αραχνοσπηλιά ευθύνεται σε ένα "bug" που έχει η επάρατη λεπίδα. Δηλαδή;; Η λεπίδα έχει την ιδιότητα να αναγγενεί το HP με ποσοστό 12%(αν δεν κάνω λάθος), φυσικά όμως δεν ειναι αυτό το πρόβλημα. Επειδή όμως υπό φυσιολογικές συνθήκες τα τέρατα στην αραχνοσπηλιά δεν σου κατεβάζουν ούτοσιάλλος το ΗP σε τέτοιες περιπτώσης η ιδιότητα του 12% σου "τρώει" το HP σου παρά να στο αναγγενά με αποτέλεσμα να πεθαίνεις. Αυτό θα το παρατηρήσεις και στο DT ακόμα και στα σκυλάκια. :crazy:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ   2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:17 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποριες
» Youtube & Απορίες
» εχω δυο αποριες για το φορουμ
» Διαφορές απορίες προς απάντηση....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: