Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 εχω δυο αποριες για το φορουμ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 8:42 am

Καταρχας καθε ποσα λεπτα μπορο να κανω ποστ
Καταδευτερον τι παει να πει ανανεωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 8:55 am

Ανανέωση πάει να πει οτι ισχύει ακόμα η προσφορά - ανταλλάγη. Το "ανανέωση" ισχύει μόνο στις αγοραπωλησίες. Πόστ μπορείς να κάνεις συνέχεια... δηλαδή τώρα μπορείς να απαντήσεις σε αυτό που γράφω εγώ αρκεί να μην κάνεις σπαμ (συνεχόμενα ποστ). Εκτός αυτού αμα θέλεις να διορθώσεις κάτι πατάς απλά το "edit" Που είναι πάνω δεξιά στο post που έκανες. Αν έχει περάσει μία ώρα και δεν υπάρχει το edit μπορείς να ξανά κάνεις ποστ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Οrigami στις Παρ Μαρ 16, 2012 8:57 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 8:56 am

post μπορείς να κανείς οπότε θες (σε διαφορετικές συζητήσεις ωμός) αν είναι στην ίδια συζήτηση μπορείς να κάνεις κάθε μια ώρα εφόσον έχει τελείωση ο χρόνος για να το κανείς edit....εξαίρεση αποτελεί ο τομέας spam που επιτρέπεται σε λογικά πλαίσια το διπλό ποστ

ανανέωση κανείς στις αγορές,πωλήσεις,εκτιμήσεις,ανταλλαγές και μπορείς να κάνεις μια φορά την ημέρα
edit: δεν είδα το ποστ σου origami >.<


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]inazuma στις Παρ Μαρ 16, 2012 9:06 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 8:58 am

[MOD]inazuma έγραψε:
post μπορείς να κανείς οπότε θες (σε διαφορετικές συζητήσεις ωμός) αν είναι στην ίδια συζήτηση μπορείς να κάνεις κάθε μια ώρα εφόσον έχει τελείωση ο χρόνος για να το κανείς edit....εξαίρεση αποτελεί ο τομέας spam που επιτρέπεται σε λογικά πλαίσια το διπλό ποστ

ανανέωση κανείς στις αγορές,πωλήσεις,εκτιμήσεις,ανταλλαγές και μπορείς να κάνεις μια φορά την ημέρα
edit: δεν είδα το ποστ σου origami >.<

Χαχαχαχα δεν πειράζει <3 Εξάλλου έδωσες μια ολοκληρωμένη απάντηση.
Τώρα εγώ έχω μια απορία. Τελικά ανανέωση κάνεις μία φορά την ημέρα? Άλλοι λένε 2 ωρες, 2 ημέρες. Τι ισχύει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 9:05 am

Οrigami έγραψε:
[MOD]inazuma έγραψε:
post μπορείς να κανείς οπότε θες (σε διαφορετικές συζητήσεις ωμός) αν είναι στην ίδια συζήτηση μπορείς να κάνεις κάθε μια ώρα εφόσον έχει τελείωση ο χρόνος για να το κανείς edit....εξαίρεση αποτελεί ο τομέας spam που επιτρέπεται σε λογικά πλαίσια το διπλό ποστ

ανανέωση κανείς στις αγορές,πωλήσεις,εκτιμήσεις,ανταλλαγές και μπορείς να κάνεις μια φορά την ημέρα
edit: δεν είδα το ποστ σου origami >.<

Χαχαχαχα δεν πειράζει <3 Εξάλλου έδωσες μια ολοκληρωμένη απάντηση.
Τώρα εγώ έχω μια απορία. Τελικά ανανέωση κάνεις μία φορά την ημέρα? Άλλοι λένε 2 ωρες, 2 ημέρες. Τι ισχύει?
https://reventon-forum.forumgreek.com/t12-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 9:09 am

Ωχ... δεν το είχα δει :Ρ Ευχαριστώ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 9:32 am

Ευχαριστω πολυ origami και gm <3 ασ κλειδωσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

εχω δυο αποριες για το  φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω δυο αποριες για το φορουμ   εχω δυο αποριες για το  φορουμ EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 10:49 am

# Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
εχω δυο αποριες για το φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποριες
» 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ
» Youtube & Απορίες
» Διαφορές απορίες προς απάντηση....
» νεο φορουμ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: