Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DarcKnife




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Texas
Φύλλο : Άντρας

ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 10:29 am

παιδια ιμε γαριορ 250λβλ εχο πρασινι με 51 μεσι και γδαρτι με λιθουσ κρισης διατρησησ τερατων+5 το ερτοτιμα μου ειναι

να μου πειτε σε κα8ε αντικειμενο και αξεσουαρ μου τι μπονυσ να βαλο για να βαρο πολλα σε μετιν και τερατα και πια να ινε αφτα τα ιτεμσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 10:57 am

Επειδή δεν έχω πολύ χρόνο αυτή τη στιγμή σου λέω απλά να φουλάρεις απέθαντους και να βάλεις στα 6&7α αξία επίθεσης(ή δύναμη) και τέρατα.

Τώρα για το "ποιά να είναι αυτά τα items"...Απλά κοίτα να έχεις αρκετό κρίσιμο,διάτρηση,αναγέννηση hp (προαιρετικά) και όση άμυνα σου χρειάζεται για να μη κάνουν ζημιά τα mobs. (όχι παραπάνω για τις διατρήσεις)

Αυτά στα γρήγορα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 11:30 am

Καταρχάς θές αντικείμενα που έχουν εξ' αρχής κρήσιμο και διάτρησης. Τώρα το τί θα βάλεις πάνω(Ημιαθρώπους,Διάβλολο,Ορκ,Ζώα,Απεθάντους) είναι αναλόγος τι μέτιν θές να σπάσης ή τα τέρατα που θές να σκοτώσεις.
Για οποιαδήποτε τέρατα μπορεία να βρείς τί bonus χρειάζονται εδώ. Για τα μέτιν νομίζω χρειάζεται Διάβολο ή Ζωή. Επείσης πρέπει να πίασεις σε όλα τα 6/7 bonus κατα τεράτων 10% και αν είσαι και λίγο τυχερός να πιάσεις και κανά crit ή διάτρηση. Σκουλαρίκια προτίνω βελόνες επειδή έχουν δύναμη η οποία δυναμόνη τα hitakia των πολεμηστών, και γενικά προσπάθα να πιάσεις και στα item σου Δύναμη (αν είσαι πολεμιστής), ακόμα μια σφραγίδα θα σου ανεβάσει το damage. Τώρα για τον γδάρτη δεν ξέρω. Εγώ χρησιμοποιώ το όπλο απο 181Lv με 51 μέση.
Για να μήν σου σκάνε πολλή η μόνη λύση είναι να γεμίσεις τα items σου με απόκρουσή και να βάλεις και ένα λίθο στην πανοπλία σου. Επίσης το hp θα σου κάνει καλό στο να μην πέφτεις έυκολα.
Κάτι τελευτέο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις "potakia" απο το Item Shop που δίνουν κρήσιμο και διάτρηση.

Εγώ είμαι κάπως έτσι φτιαγμένος και σκάω κοντά στα 15κ. Φαντάσου εσύ και με την πανοπλία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ   ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:01 am

Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει (αν έχεις αντίρρηση κάνε ΡΜ ή σε μένα ή στον Psycho).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» απαντηση
» ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
» δεν περνω απαντηση στο προβλιμα μα μου
» Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !
» Καλησπέρα θα θέλα μια απάντηση απο τιν ΔΟ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: