Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2

Πήγαινε κάτω 
+15
Choco
Doct0r-Heretics
[SGM]HeavenDust
TzouTzouKa ツ
koytoyzos
BgenwKaiSwma
AnonymousTeam
Dragonoos
Ειρηνη
metinakos
Πετρος
..:NickosSs:..
GoddessIrida
Wesley
98ZoHaN
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:03 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Επιδι το 1 κλειδωσε και ειχα και εγω να πω μερικα πραγματακια για την πεταλουδα λοιπον δαιβαστε.

εκανα την νεα αρμορ ντροπ με τον πολεμιστη, γιατι ηταν η επομενη μερα που ειχε βγει, και ετσι οπος βαραμε σκανε μυτη 2 κοκινιαριδες και αρχιζουν να θεριζουν.μας σκοτονουν συνεχεια και κανω πμ στην πεταλουδα
με αποτελεσμα να εμφανιστει εκινη την στιγμη.πολυ ωρεα σκεφτικα εγω τωρα θα κανουμε ντροπ μ την υσειχια μου.με το που τους βλεπει να βαρανε τους περνει λιγο πιο περα και τους μηλουσε.στεναχοριθικα γτ τα παιδια ηταν φουλ ντονατε και πηγα μεχρι εκει και της ειπα:ελα τωρα μη τους δωσεις μπαν τσαμπα αστο να χαθει. και τι μου λεει; μου ειπε: δεν θα μου πεις εσυ την δουλεια μου και μαζεψου λιγο μην φαει αλλος το μπαν. τα συμπερασματα δικα σας και οτι λεω ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ. τπτ δεν το εβγαλα απο το μυαλο μου μονο τα ορθογραφικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rafailakos7




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 12:04 pm

foto evgales??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 12:12 pm

οχι τιποτα μονο εχω μαρτηρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:22 pm

Πεταλούδα, υπομονή, κοπέλα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:35 pm

Dren έγραψε:
Πεταλούδα, υπομονή, κοπέλα μου...
Να ΄σαι καλά :P


Θα σου απαντήσω και εγώ σε αυτό το θέμα. Με έκανες για ένα συγκριμένο λόγο πμ είχες πρόβλημα και πιο συγκεκριμένα σε παρενοχλούσανε στο drop στην Ascaria που έκανες μαζί με τους φίλους σου. Να σου θυμίσω πως δεν είναι δουλειά του ΓΜ να τρέχει από εδώ και από εκεί, παρόλο αυτά το έκανα γιατί απλά προσπαθώ να βοηθήσω με κάθε δυνατό τρόπο τους παίκτες. Έρχομαι στην περιοχή που έκανες το drop σου , είπα στα παιδιά που σε παρενοχλούσανε να έρθουν πιο πέρα μαζί μου γιατί ήθελα να τους εξηγήσω ότι δεν επιτρέπεται αυτό που κάνουν . Δεν ανέφερα ποτέ ότι θα τιμωρηθούν , εκεί λοιπόν που τους εξηγώ , έρχεσαι εσύ και λες ‘’ Πεταλούδα , φύγε ! μην κάνεις ban στα παιδιά ‘’ . Δεν έδωσα σημασία και συνέχισα να τους εξηγώ το λάθος τους και μου λες ξανά ‘’ Δεν ακούς? Μην κάνεις ban στα παιδιά άστα ήσυχα. ‘’ εκείνη την στιγμή σου είπα ‘’ Ξέρω καλύτερα το τι να κάνω , και άμα συνεχίσεις θα καταλήξει άλλος με ban ‘’ . Έρχεσαι χωρίς λόγο εκεί που κάνω παρατήρηση και όχι μόνο με διακόπτης με αγενή τρόπο αλλά με κατηγορείς και όλας ότι σε έθιξα , επίσης υπάρχει το πμ για να κάνεις την ερώτηση σου ή τουλάχιστον να διευρύνεις το σκεπτικό σου . Τι δηλαδή περίμενες να σου πω ναι έχεις δίκιο??? Μα δεν μιλούσα καν για ban . Δυστυχώς η αλήθεια πονάει πολλούς εδώ μέσα αλλά πάντα βλέπουν μόνο αυτό που θέλουν . Επίσης δεν μπαίνω στο παιχνίδι να προσβάλλω κανένα και ποτέ δεν το έκανα μπορεί να μιλάω με αυστηρό τρόπο αλλά δεν προσέβαλλα κανένα . Το να μιλάει κάποιος αυστηρά δεν σημαίνει ότι είναι και αγενείς όπως λέει και η HeavenDust απλώς μερικοί εκμεταλλεύονται καταστάσεις παραποιώντας τα γεγονότα όπως τους βολεύει εκείνους .Στο κάτω – κάτω δεν είναι κανείς αναγκεμένος να με κάνει πμ άμα θεωρεί ότι δεν κάνω για αυτή τι θέση ή το ότι μιλάω με ‘’ψυχρό τρόπο’’ . Τώρα ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω στο παιχνίδι μπαίνετε για τους ΓΜ ή να διασκεδάσετε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:44 pm

ακαλά π κολάει:βγάλτε την [SGM]Petalouda αμέσος?αχχαχα αστίος τίτλος....τι σου κάνουν βρε Πεταλουδα?=)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:51 pm

~~©©BlackEvil©©~~ έγραψε:
ακαλά π κολάει:βγάλτε την [SGM]Petalouda αμέσος?αχχαχα αστίος τίτλος....τι σου κάνουν βρε Πεταλουδα?=)

Δεν ξέρω τι κάνουν, :P πάντως μου θύμησες από την Ραψωδία Ε την Αθηνά με τον Οδυσσέα .
Αθηνά : Αχ τι μου κάνεις !!!!
Οδυσσέας: Χάρη σου κάνω. :imfao: :rofl:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PowerOFsurA

PowerOFsurA


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 12:44 am

Πεστα [SGM] πεταλουδα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 6:49 am

@98ZoHaN Αποκλείεσαι από το forum για spam. Spam σε αυτή την περίπτωση είναι ο σκόπιμος διασυρμός GM και η προσβολή αυτού. Ξέρεις πως σε τέτοια προσωπικά ζητήματα δεν βρίσκεται η λύση με δημόσιες κατηγορίες, αλλά με επικοινωνία μαζί μου ή με τον GM που έχεις το πρόβλημα.

Χρησιμοποιείς αφορμές για να κατασκευάσεις γεγονότα που δεν έγιναν και να τα χρησιμποιήσεις εναντίον της GM, ένας Θεός ξέρει γιατί.

# Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως
» Αυτόματη απενεργοποίηση του υπολογιστή, αμέσως μετά την εκκίνηση
» Petalouda
» ELEOS PETALOUDA
» PvP Event Part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: