Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2

Πήγαινε κάτω 
+15
Choco
Doct0r-Heretics
[SGM]HeavenDust
TzouTzouKa ツ
koytoyzos
BgenwKaiSwma
AnonymousTeam
Dragonoos
Ειρηνη
metinakos
Πετρος
..:NickosSs:..
GoddessIrida
Wesley
98ZoHaN
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:03 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Επιδι το 1 κλειδωσε και ειχα και εγω να πω μερικα πραγματακια για την πεταλουδα λοιπον δαιβαστε.

εκανα την νεα αρμορ ντροπ με τον πολεμιστη, γιατι ηταν η επομενη μερα που ειχε βγει, και ετσι οπος βαραμε σκανε μυτη 2 κοκινιαριδες και αρχιζουν να θεριζουν.μας σκοτονουν συνεχεια και κανω πμ στην πεταλουδα
με αποτελεσμα να εμφανιστει εκινη την στιγμη.πολυ ωρεα σκεφτικα εγω τωρα θα κανουμε ντροπ μ την υσειχια μου.με το που τους βλεπει να βαρανε τους περνει λιγο πιο περα και τους μηλουσε.στεναχοριθικα γτ τα παιδια ηταν φουλ ντονατε και πηγα μεχρι εκει και της ειπα:ελα τωρα μη τους δωσεις μπαν τσαμπα αστο να χαθει. και τι μου λεει; μου ειπε: δεν θα μου πεις εσυ την δουλεια μου και μαζεψου λιγο μην φαει αλλος το μπαν. τα συμπερασματα δικα σας και οτι λεω ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ. τπτ δεν το εβγαλα απο το μυαλο μου μονο τα ορθογραφικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:50 am

@Dragonoos έλα λίγο στην θέση του παιδιού! να έχεις πάθει οτι έχεις πάθει και σαν να μην φτάνει αυτό να έχεις και μια GM που δεν είναι ευγενική!
@τυχερος εισαι που δεν σε καντηλιασε
ο GM δεν είναι στο παιχνίδι για να βρίζει αλλά για να λύνει προβλήματα η επιθετική συμπεριφορά όχι μόνο δεν τα λύνει αλλά τα διογκώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:50 am

metinako, ξέρω από τόνους αλλά δεν βάζω γιατί θέλω να γράφω πιο γρήγορα... Και ορθογραφία ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να ξέρουμε γιατί είναι η γλώσσα μας και μόνο καλό είναι να ξέρεις ορθογραφία... :P
98ZoHaN, ποτέ δεν γλύφω GM/SGM, δεν είμαι από αυτούς που αποκαλώ εγώ με έναν δικό μου όρο "γλίφουνες" Επίσης, τα λόγια σου αυτά πάνε κατευθείαν στον Alyx, καθώς είναι άκρως προσβλητικά και με αποκαλείς έτσι μόνο και μόνο γιατί δεν είσαι ικανός να με πείσεις με επιχειρήματα και ξέρεις πως έχεις ΑΔΙΚΟ.


Υ.Γ.: Καλή συνέχεια σε όλους σας, και δεν το συνεχίσω περαιτέρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:52 am

Και αν θες 98ZoHaN, τα λέμε και από κοντά, δεν έχω πρόβλημα...(εσύ θα έχεις, τσεκαρε το προφίλ μου και θα καταλάβεις)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:55 am

κλαψε κιαλο γλυφουνα.αν θελω μαθενω ορθογραφια αν δεν θελω γραφω εδω και σε τρολαρω νιανιαρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:58 am

Καλά, εγώ δεν συνεχίζω... Καλή σου συνέχεια και απ' ότι βλέπω εμπλούτισα το λεξιλόγιο σου με δίκο μου όρο... Κάτι είν' κι αυτό... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:00 am

κλαψε και πολα ειπες.φυγε απο την συζητιση κανις δεν σε θελει.και εσυ εχεις το προγραμμα στον υπολογιστη σου που βγαζε τις κοκκινες γραμμες οταν κανεις ενα ορθογραφικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:05 am

Χαχαχα.... εισαι ελεος... Τι να πω, ο,τι θες εσυ... δεν πεφτω στο κατω απο το εδαφος επιπεδο σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Πετρος

Πετρος


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:06 am

επειδη ξεφυγε το θεμα νηπος να κλιδωσει?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://proskopoi-rafinas.gr/forum/
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:07 am

Και εγω αυτο λεω, γιατι αυτος εχει αδικο και τωρα αρχισε να με βριζει... [MOD]Origami ΒΑΛΕ ΤΑΞΗ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:08 am

δεν ασχολουμε με κατοτερα οντα το μονο που ξερεις ειναι να μηλας με τον εαυτο σου και το μονο που ακουμε ειναι μπλα μπλα μπλα εγω ειμια τελειος μπλα μπλα μπλα.σου ειπα νομιζω αρκετες φορες να φυγεις απο την συζητιση.να το κανεις αμεσος.το επιπεδο μου ειναι αρκετα ποιο ψηλο απο το δικο σου γιατι το προτο που κοιταει καποιος ειναι να δοσει συμβουλη πρως το θεμα που εχει αλλος χριστης οχι την ορθογραφια του.επιδι ησουν σπασικλακι στο σχολειο σου και εμαθες ορθογραφια δεν παει να πει πρεπει να ξερουμε ολοι μας.φυγε τωρα απο συζιτηση και να μην σε ξαναδω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:13 am

Βρε παιδια γιατι τοσο πολυ το πιγατε σε προσωπικο επιπεδο???νιπος ειναι καλητερα να κλιδωσει το θεμα?98zohan στειλε τισ φοτο σου στον alyx.Οσο για την ορθογραφια δεν ειναι σωστο να προσβαλετε τον αλλον.Ε ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:14 am

Δεν θα μου πεις τι να κανω. Δεν ειμαι σπασικλακι, ουτε ημουν. Και εγω μια χαρα συμβουλες εδωσα, εσυ αρχισες να βριζεις... Τελος, εγω φευγω απο την συζητηση, αλλα και εσυ σταματα να μου απευθυνεσαι και να με βριζεις... Μαθε τροπους τουλαχιστον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TzouTzouKa ツ

TzouTzouKa ツ


Αριθμός μηνυμάτων : 255
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλλιθέα
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:15 am

TheXGhostriderX έγραψε:
Συμφωνω με Dragonoos & αν θες να λεγεσαι ελληνας μαθε να γραφεις σωστα την γλωσσα που μιλας! δεν θα καταστρεψεις εσυ μια ιστορικη γλωσσα επειδη εισαι απο τα παιδια των greeklish και δεν ξερεις που σου παν' τα τεσσερα... Τελος παντων... Δεν το συνεχιζω γιατι δεν θελω να πεσω στο επιπεδο σου...

Με το να του μιλας ετσι και να τον προσβαλεις τοσο πολυ οχι μονο δεν θα μαθει την ορθογραφια που εσυ νομιζεις οτι ξερεις ..αλλα θα τον απωθησεις να ασχοληθει..
Καλυτερα ο καθενας να κοιταει την καμπουρα του..
Και οσο για το αν ειναι καποιος Ελληνας, δεν ειναι αυτο το κριτηριο.. Smile Το θεμα ειναι να γραφεις ελληνικα και να μιλας ακομα και αν κανεις λαθη.. απο τα λαθη μας μαθαινουμε αλλωστε!

Οσο για το θεμα με την Πεταλουδα δεν αξιζει να πω την γνωμη μου με βαση μονο την μια πλευρα ,πρεπει να ακουσω και την αλλη..Ετσι δεν παιρνω το μερος κανενος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:17 am

Καλα, αποσυρομαι γιατι δεν βγαζω ακρη με κανεναν απο εσας που συμμετεχετε σε αυτην την συζητηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:18 am

χαχα τωρα λεει και για ολους μας.μηπος να μαθουμε ολοι μας ορθογραφια ρε;αχαχαχα




επιτελους εφυγε ο σπασικλας αμα πια δεν τον αντεχα αλλο.ευχαριστω οσους με υποστιριξατε με το θεμα και οχι με τον τσακομο με το χαζο.αλλα ακομα δεν πιρα απαντιση.τι θα γινει με αυτον τον γμ θα μαθει τροπους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:22 am

Οπωσ σου ειπαμε και πιο πανω στελε την φοτο στον αλυχ και συζητα το προβλημα μαζι του.ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΛΥΤΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ!!!!!Εμεις στο φορυμ δεν μπορουμε να κανουμε κατι.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙ Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:31 am

Εμένα μου κάνει εντύπωση πως μετά από τόσο καιρό θυμήθηκες να "καταγγείλεις" κάτι τέτοιο (γράφεις αρχικά ότι αύτο έγινε την 2η ημέρη που υπήρχαν ως drop οι πανοπλίες. Δηλαδή έγινε 25 με 26 Μαρτίου αυτό που αναφέρεις) ...
Οι GM δεν ξεχωρίζουν του παίκτες, ούτε έχουν να χωρίσουν κάτι μαζί τους, ούτε μπαίνουν στο παιχνίδι για να βγάλουν τα απωθημένα τους ή τα νεύρα τους! Όλους τους αντιμετωπίζουν το ίδιο! Όταν λοιπόν εσύ κάνεις κάποιο παράπονο κ περιμένεις να έρθει ο GM για να σε βοηθήσει κ έρθει, δεν μπορείς να του υποδείξεις πως θα κάνει την "δουλειά" του. Είναι διαφορετικό να είναι κάποιος αυστηρός κ διαφορετικό να είναι αγενής! Κανένας GM δεν είναι αγενής, δε νομίζω να σου έχει μιλήσει άσχημα κάποιος από την ομάδα! Αυστηρά ναι, άσχημα όχι, όπως κ στην περίπτωσή σου!
Αν εσύ ήσουν GM κ προσπαθούσες να εξηγήσεις σε κάποιους να μην ενοχλούν κ ερχόταν ένας παίκτης ( ο παίκτης που σε φώναξε) κ σου έλεγε "σταμάτα", δεν θα ήταν σα να σε ακύρωνε? Σα να ακύρωνε αυτό που πρέπει να κάνεις? Εσύ τι θα έλεγες?
Από την στιγμή που ήρθε ο GM να σε διευκολύνει δεν θα έπρεπε περαιτέρω να ασχοληθείς. Θα έπρεπε να κάνεις το xp σου ή το drop σου χωρίς να σε νοιάζει τι θα γίνει με τους συμπαίκτες σου(που να θυμήσω παραπονέθηκες για εκείνους κ ζήτησες βοήθεια από GM για να μπορέσεις να συνεχίσεις το παιχνίδι σου. Γιατί αν δεν ήθελες να "τιμωρηθούν" ή να δεχτούν επίπληξη, δεν θα έμπαινες στην διαδικασία αυτή, του pm σε GM)!
Κ επειδή αναφέρεσαι σε συγκεκριμένο μέλος της ομάδας, η συγκεκριμένη GM κάνει αυτή την "δουλειά" πολύ καιρό κ ξέρει κ πως πρέπει να μιλήσει κ τι πρέπει να κάνει! Αν δεν είχε γνώσεις για όλα αυτά, δεν θα ήταν καν στην θέση που είναι! Είναι αυστηρή σε αυτό που κάνει κ έχει κάθε δίκιο. Αν δεν είσαι αυστηρός, μερικές καταστάσεις δεν μπορείς να τις αντιμετωπίσεις. Κ αν δεν ήταν άξια να είναι στην θέση αυτή που είναι τώρα, δεν θα ήταν καν GM στο παιχνίδι!Σκόπος είναι να μάθουμε να ξεχωρίζουμε την έννοια του αυστηρού με την έννοια του αγενή κ να μην προσπαθούμε να διογκώνουμε τα πράγματα για να δημιουργούμε εντάσεις, γιατί έχει περάσει τόσος καιρός κ εσύ ανοίγεις αυτό το θέμα κ με το συγκεκριμένο τίτλο, κ το μόνο που καταφέρνεις είναι να αντιμετωπίστει με καχυποψία κ να ξεσπάσουν φασαρίες!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [TGM]HeavenDust στις Δευ Απρ 16, 2012 11:27 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Doct0r-Heretics




Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : BEHIND YOU
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:41 am

[TGM]HeavenDust έχεις απόλιτο δίκαιο...και η Πεταλούδα είναι εξερετική στην ΄δουλία' της...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 10:47 am

heaven δεν της ειπα να φυγει της ειπα να μην κανει μπαν γτ στεναχοριθικα ρε φιλε και οπως το λες εμενα δεν θα με πειραζε και δεν το λεω για να βγω καθαρη.αυτο τον τιτλο τον εβαλα γιατι δημιουργιθικε κιαλο θεμα το οποιο το κλεισατε για να μην βγουν τα κακα πραγματα σας στην φορα.να μιλαει ποιο ομορφα η πεταλουδα γτ ειμαστε ολοι ισοι οχι επιδη εκινη ειναι γμ και εγινε σε εναν σερβερ και εγινε τωρα ο καλυτερος και ο ανωτεροτερος.δεν μπορεις να πεις οτι επρεπε να μιλισει ετσι.ασ ελεγε: τωρα με φοναξες για να τους σταματισω και μου λες να φυγω;αποφασισε. να μην μιλαγε τοσο αγρια γτ δεν ειναι ανωτερη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:14 am

η πεταλουδα ειναι τυχερη που τελικα δεν εχω φωτογραφια αλιος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BgenwKaiSwma

BgenwKaiSwma


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : krhth
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:22 am

ΑΣ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΓΜ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΤ ΟΠΩΣ ΦΕΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΕΧΕΙ ΞΕΦΙΓΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:23 am

το παρατραβας και εσυ. μην λες μετα για "αγριο τροπο ομιλας"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:42 am

^^ εχω ξεφιγει χαχα ρε απλα με πειραξε ετσι οπος το ειπε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisly13

giannisly13


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : rethimno
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:49 am

ελα ρρ calm down να την βγαλουνε λει ιρεμισε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 12:00 pm

ρε ηταν το ποστ πριν που το ειχε βαλει αλλος και λεγανε τα προβληματα της πεταλουδας και επιδι το κλειδοσαν εκανα το παρτ 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως
» Αυτόματη απενεργοποίηση του υπολογιστή, αμέσως μετά την εκκίνηση
» Petalouda
» ELEOS PETALOUDA
» PvP Event Part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: