Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2

Πήγαινε κάτω 
+15
Choco
Doct0r-Heretics
[SGM]HeavenDust
TzouTzouKa ツ
koytoyzos
BgenwKaiSwma
AnonymousTeam
Dragonoos
Ειρηνη
metinakos
Πετρος
..:NickosSs:..
GoddessIrida
Wesley
98ZoHaN
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:03 am

Επιδι το 1 κλειδωσε και ειχα και εγω να πω μερικα πραγματακια για την πεταλουδα λοιπον δαιβαστε.

εκανα την νεα αρμορ ντροπ με τον πολεμιστη, γιατι ηταν η επομενη μερα που ειχε βγει, και ετσι οπος βαραμε σκανε μυτη 2 κοκινιαριδες και αρχιζουν να θεριζουν.μας σκοτονουν συνεχεια και κανω πμ στην πεταλουδα
με αποτελεσμα να εμφανιστει εκινη την στιγμη.πολυ ωρεα σκεφτικα εγω τωρα θα κανουμε ντροπ μ την υσειχια μου.με το που τους βλεπει να βαρανε τους περνει λιγο πιο περα και τους μηλουσε.στεναχοριθικα γτ τα παιδια ηταν φουλ ντονατε και πηγα μεχρι εκει και της ειπα:ελα τωρα μη τους δωσεις μπαν τσαμπα αστο να χαθει. και τι μου λεει; μου ειπε: δεν θα μου πεις εσυ την δουλεια μου και μαζεψου λιγο μην φαει αλλος το μπαν. τα συμπερασματα δικα σας και οτι λεω ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ. τπτ δεν το εβγαλα απο το μυαλο μου μονο τα ορθογραφικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:13 am

Ε τι ηθελες να σου πει; Για παρεμποδηση ΕΧΡ της ειπες να ερθει κ μετα παιρνεις πισω τις κατηγοριες; Μια χαρα εκανε την δουλεια της!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:20 am

και;δεν επρεπε να μιλισει ετσι.να απολιθει αμεσος.για να μην αοιξω το μεγαλο μου στωμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:25 am

ας πω και εγώ την γνώμη μου....δεν της είπε και τίποτα μόνο να είναι λίγο πιο μαλακή με αυτόν.... ένας GM πρέπει να είναι ευγενικός ακόμα και αν ο παίκτης έχει 1000 άδικα....αν δεν είσαι ευγενικός πως ζητάς μετά από τον παίκτη να σε σεβαστεί? είναι λογικό μετά να μην σε συμπαθεί κανείς....οτι δίνεις παίρνεις.... μετά μην λεμέ πως μας μισούν επειδή ζηλεύουν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
..:NickosSs:..

..:NickosSs:..


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : παντου και πουθενα !
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:26 am

φιλε εισαι σωστος σε αυτο που λες. Μπορει να σου μιλησε ασχημα αλλα ελα λιγο στην θεση της καθε μερα πρεπει να αντιμετωπισει 10αδες περιπτωσεις σαν τις δικες σου δεν γινεται να ειναι παντα ευγενικη με ολους ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Πετρος

Πετρος


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:26 am

καταρχήν εμείς δεν ξέρουμε τι ακριβώς έγινε και κατά δεύτερον αν έχεις αποδεικτικά στοιχεια "στιλτα" στον admin και μιλα μαζί του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://proskopoi-rafinas.gr/forum/
metinakos




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:26 am

δίκιο έχει την δουλειά της έκανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:27 am

1) μαθε ορθογραφια
2) καλα σου ειπε, αφου της λες αρχικα να αποδωσει δικαιωσυνη και μετα της λες να αφησει ελευθερους τους "δραστες"...

Μπραβο στην SGM!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:29 am

@NickosSs[real] δεν είναι η μοναδική που έχει αντιμετωπίσει τέτοιες καταστάσεις! όταν είσαι νευριασμένος δεν μπαίνεις στο παιχνίδι ειδικά όταν είσαι GM γιατί κατά 90% θα τσακωθείς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:32 am

Μα απο τη μια τη φοναζεισ να τουσ δει και απο την αλλη τησ λες να μην τους κανει τιποτε?ε αποφασισε και εσυ τι θες.Εγω παντος οποτε την χρειαστικα ηρθε και μου μηλισε και πολυ ευγενικα.
Καλε εσυ με την υπογραφη με το ματι μικρινε την λιγο γιατι μας εβγαλες το δικο μας ματι!!!! cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonoos

Dragonoos


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:33 am

98ZoHaN έγραψε:
και;δεν επρεπε να μιλισει ετσι.να απολιθει αμεσος.για να μην αοιξω το μεγαλο μου στωμα.


καλα τραβα φαε μια φασολαδα....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dragonoos στις Δευ Απρ 16, 2012 9:50 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:33 am

γκοστ αν θαιλο μαθαινο δαιν θα μου πης εσι αν πραιποι να μαθο ωρθογραφοια.

αν θυμαμε καλα τραβιξα 1-2 φοτο να μου μιλαει ετσι η πεταλουδα.


δεν με νιαζει.αυτη ηθελε να γινει γμ πρεπει να υποστει συνεπειες


ο αλος λεει φαε μια φασολαδα χαχαχαχα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την 98ZoHaN στις Δευ Απρ 16, 2012 9:37 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonoos

Dragonoos


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:36 am

98ZoHaN έγραψε:
γκοστ αν θαιλο μαθαινο δαιν θα μου πης εσι αν πραιποι να μαθο ωρθογραφοια.

αν θυμαμε καλα τραβιξα 1-2 φοτο να μου μιλαει ετσι η πεταλουδα.


δεν με νιαζει.αυτη ηθελε να γινει γμ πρεπει να υποστει συνεπειες



ρε πας καλα ? ΤΗΣ ΛΕΣ ελα να δεις τι μου κανουν και ερχετε..... εκανε το καθηκον της και μετα της λες αστο μωρε μην τους κανεις μπαν ? ΠΑΣ ΚΑΛΑ ? τυχερος εισαι που δεν σε καντηλιασε


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dragonoos στις Δευ Απρ 16, 2012 9:50 am, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Πετρος

Πετρος


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:37 am

ωραία από την στιγμή που έχεις φωτό μιλα με τον admin και σίγουρα θα βρείς εκεί τις σωστές απάντησης δεν χρειάζεται να ανοίγεις θέμα και να θίγεις δημοσια κάποιον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://proskopoi-rafinas.gr/forum/
AnonymousTeam

AnonymousTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Τόπος : Cyprus
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:37 am

TheXGhostriderX έγραψε:
1) μαθε ορθογραφια
2) καλα σου ειπε, αφου της λες αρχικα να αποδωσει δικαιωσυνη και μετα της λες να αφησει ελευθερους τους "δραστες"...

Μπραβο στην SGM!

1)Το να λες του αλλο "μαθε ορθογραφια" δεν ειναι σωστο,τον προσβαλλεις.
2)Πιστευω οτι το καθε ατομο στην δουλεια του πρεπει να ειναι ευγενικο και συνετο.Ακομα και οταν ο αλλος εχει λαθος πρεπει να τον αντεξει και να του εξηγησει τι πρεπει να κανει η τι θα γινει.Δεν θεωρο λαθος αυτο που εκανε η πεταλουδα μιας και εχει 100αδες μυνηματα την ημερα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AnonymousTeam στις Δευ Απρ 16, 2012 9:37 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:37 am

ωραια στειλε τη φοτο στον alyx.αν εχεις προβλημα!
Και οταν ανοιγεις μια συζητηση στο forym να ξερεις οτι θα υπαρχει και καποιος που θα χει αντιθετη γνωμη απο σενα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
..:NickosSs:..

..:NickosSs:..


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : παντου και πουθενα !
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:39 am

Η πεταλουδα δεν ειναι αναγκασμενη να σου μιλαει γλυκα και ομορφα .Ουτε ειπε κατι που να σε προσβαλλει ουτε σε ειρωνευτηκε απλα σου εκανε μια παρατηρηση αυτος δεν ειναι λογος να απολυθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:39 am

της ειπα να μην τους κανει μπαν γιατι ειναι κρημα οχι δεν ειπα να φυγει και να μην κανει τιποτα.τους μιλισε και οι κοκινιαριδες το βουλοσαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:39 am

Συμφωνω με Dragonoos & αν θες να λεγεσαι ελληνας μαθε να γραφεις σωστα την γλωσσα που μιλας! δεν θα καταστρεψεις εσυ μια ιστορικη γλωσσα επειδη εισαι απο τα παιδια των greeklish και δεν ξερεις που σου παν' τα τεσσερα... Τελος παντων... Δεν το συνεχιζω γιατι δεν θελω να πεσω στο επιπεδο σου...

Οσον αφορα το φλεγον θεμα, οταν καλεις μια/εναν GM/SGM, τον καλεις για να αποδωσει δικαιοσυνη! Αν του λες να ερθει, λοιπον, και μετα του ζητας να μην τιμωρησει τους παραβατες των κανονων, εχει καθε δικαιωμα να σου κανει οριστικο μπαν και να ξεχασεις τι σημαινει ΜΕΤΙΝ... Δεν κατηγορουμε χωρις λογο, οτι της ζητησες εκανε και μετα της ειπες να μην κανει αυτο που οφειλει να κανει! Και σου απαντησε αναλογως και ΣΩΣΤΑ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την TheXGhostriderX στις Δευ Απρ 16, 2012 9:43 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BgenwKaiSwma

BgenwKaiSwma


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : krhth
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:40 am

ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΠΕΣ ΓΕΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ....ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΜ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.....ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ... ΕΓς ΤΗΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΛΥΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metinakos




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:41 am

@TheXGhostriderX
μας τα έχεις πρήξει μπορεί να ξέρει ορθογραφία και να μην γράφει επειδή βαριέται

μάθε να βάζεις τόνους Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:42 am

χαχαχα δες ποιος μηλαει μωρη αν θελω μαθενω ορθογραφια.θα μου πεις εσυ κατσικα; αντε τραβα σπιτακι σου κοιμισου λιγακι κοροιδο και σιγουρα εισαι απο τους προτους που λενε γεια σου γμ <3 <3 <3 οταν λεει στην κλιση ο γμ ταδε ονλινε. γλυψε λιγο αλλα παρε σφουγκαριστρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
..:NickosSs:..

..:NickosSs:..


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : παντου και πουθενα !
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:45 am

το θεμα ξεφυγε αν ειναι καποιος ον και εχει δικαιοματα ας το κλειδωσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koytoyzos




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : perama
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:46 am

εγω εχω να πω οτι το παιδι ει8ελε να ερ8ει η πεταλουδα για να τους διο3ει και οχι να τους ρι3ει βαν απλα να τους πει να σταματησουν να τον ενοχλουν στο εχπ....εε η πεταλουδα σαν γμ επρεπε να κανει βαν γιατι αυτη ειναι η δουλεια της!! αλλα δεν επρεπε να μιλησει ετσι οσα δικια και αν εχει εγω αυτο πιστευω...σε αυτην την περιπτωση δεν φτεει ουτε η γμ πεταλουδα ουτε το παιδι απλα ρε φιλε την παρε3ιγησες λιγο και εσυ....:ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
98ZoHaN




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2    Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2  EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:47 am

πριν κλειδοσει να πω σστον γκοστ οτι ειναι καραγκιοζακος και μηλαει απο τον υπολογιστη μονο.και δεν εχει δικεομα να κανει μπαν για αυτο τον λογο.διαβασε κανονες να δεις τους λογους που περνεις μπαν και βουλοσε το.φυγε απο συζητιση δεν σε θελει κανις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως
» Αυτόματη απενεργοποίηση του υπολογιστή, αμέσως μετά την εκκίνηση
» Petalouda
» ELEOS PETALOUDA
» PvP Event Part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: