Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως

Πήγαινε κάτω 
+27
Unica
@~@~@~ToUmpAnaKi~@~@~@
YouAreDead
[SGM]HeavenDust
paypal
AnonymousTeam
voltemorte
Berg
Darkchaos
MrRedOrDead7
ANbOom11
[MOD]Tsunami
kalhmeraki2
xAnGeLx
[Admin]Alyx
SteliosGR
vampir
QueenOfKiss
lonerider(Holysamana)
PsychCop
fast.
ANTEGEIA1
PerastikoS
Angelina Lovex
IDontCare
Armagedon
JENNYLEE(real)
31 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ GM   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:48 pm

Τα έγραψα και στο προηγούμενο θέμα που άνοιξε ο Cyclops αλλά εκεί είναι για τον πούμε αντίο....Αλλά εδώ λέμε το να επιστρέψουν όλοι οι GM οι παλιοί...

Εγώ έχω μια απορία και οι ερώτηση είναι προς τον Alyx... : Με τι κριτήρια κάνεις κάποιον GM?? Εγώ βλέπω κάποιους' ονόματα δεν λέω που δεν ξέρουν ούτε τι είναι η άμυνα ξίφους(που λέει ο λόγος) και είναι μόνο μπλα μπλα για άσχετα θέματα αλλά για το ''METIN'' ούτε καν.....Τουλάχιστον για τον Cyclops που ξέρει και από υπολογιστές και για το GAME είναι λάθος <<ΣΑΣ>> που τον βγάλατε...Άλλους έπρεπε να βγάλετε και όχι ανθρώπους που βοηθάνε στα αλήθεια και δεν κάνουν καρδούλες όλοι μέρα...Και GM να γίνονται όσοι ξέρουν να παίζουν αυτό το GAME όχι κάποιους που το παίζουν καλοί και για άσχετες βοήθειες που έχουν δώσει να γίνονται GM...Από???Από το πουθενά....Δεν κρατιόμουν και τα είπα και εγώ....

Και συμπληρώνω σε αυτά που είπα παραπάνω ότι ποτέ δεν είναι αργά να κάνετε το GAME όπως ήταν και να βάλετε ανθρώπους που κατέχουν το METIN......
Και κάτι τελευταίο Alyx αν πιστεύεις ότι αυτά που είπα σας θίγουν ή σας προσβάλουν εσύ ξες και κανε ότι θες(BAN-Αποκλεισμός) απλά νομίζω ότι το μήνυμα που ήθελα να περάσω ελπίζω να στο πέρασα....Αυτή είναι η γνώμη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armagedon

Armagedon


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : My Place Is Reventon
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:52 pm

Εχει Δικεο +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:53 pm

+1 και απο εμένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Angelina Lovex

Angelina Lovex


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Κρήτη
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:55 pm

+11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:09 pm

Η δικη μου ταπεινη αποψη ειναι οτι πρεπει να αναθεωρησει ο καθε ενας τους λογους που παιζει.Παιζετε με τους GM?Παιζετε για τους GM?H μηπως παιζετε απλα για να περασει ευχαριστα η ωρα σας? Χωρις να εχουν ξεκινησει οι καινουριοι GM εχουν καταδικαστει να ειναι χειροτεροι απο τους παλιους και να τους ζητατε με τοσο σθενος πισω λες και προκειται για θεμα ζωης η θανατου.
Ας μου απαντησει ενας νοημων ανθρωπος που δεν ειναι προκατειλημενος σε τι βαθμο θα τον επιρρεασει στο παιχνιδι η παραιτηση/μεταθεση των παλιων gm και θα του πω και μπραβο.
Η καταστροφολαγνεια και οι θεωριες συνομωσιας ειναι χαρακτηριστικο των αφελων που δεν εχουν με τι να ασχοληθουν.Παιξτε το παιχνιδι σας με τις online παρεες σας και μην ασχοληστε με θεματα που δεν σας επιρρεαζουν αρνητικα.Αυτα τα λιγα απο μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:14 pm

Το θέμα αυτό δεν δικάζει του καινούριους GM δεν έχει καμία σχέση με τους καινούριους αλλά θέλουμε να ξέρουμε το γτ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:29 pm

+100 απο μένα Η ανικανότητα είναι ευθέως ανάλογη της ψηλότερης θέσης στην ιεραρχία!!!! και μην ρώτηση κανείς γιατι απαντάω έτσι άποψη μου πάντα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:37 pm

scratch scratch scratch
Βεβαία δεν είναι δουλειά μας, και θα έλεγε κανείς οτι ίσως υπάρχουν "συμπάθειες", αλλά ας στο δούμε λιγο αντικειμενικά, ή τουλάχιστον όσο γίνεται. Και ειλικρινά δεν είναι θέμα συμπαθείας αλλά κοινής λογικής.

Είδαμε τον dark να φεύγει. Για μένα καλά έκανε ο admin μετά από αυτά που έκανε.

Είδαμε την inazuma να την σταματάνε από TGM γιατί έκανε ένα λάθος. Σύμφωνοι, έκανε λάθος. Ποιος της είπε ότι αν βγάλει πολλά τέρατα μπορεί να ρίξει το σερβερ; ή ακόμα να προκαλέσει μεγαλύτερο κακό; Μήπως κανείς; Ξεχνάμε μάλλον τι γινότανε στις πόλεις με τα μετιν που έβγαζε ο κάθε τυχάρπαστος και δεν μπορούσαμε να κουνηθούμε από το lag; Ή μήπως ξεχνάμε την πληθώρα των τεράτων στη κοιλάδα του θανάτου, με το ίδιο αποτέλεσμα; Τι θα επρεπε τοτε να ειχε γινει; να φυγει ο Admin; :P

Τέλος βλέπουμε τον Cyclops να φεύγει. :hmmm: :hmmm: Εκεί είναι που λες, κάτι δεν πάει καλά................
Γιατί το λέω; Γιατί από ότι έχει ειπωθεί δεν άκουσα να κάνει κατή παρόμοιο με τους προηγούμενους. Εκτος αυτού και γνώσεις απο το παιχνίδι έχει και φαίνεται αυτό στο φόρουμ, απο τις απαντήσεις του. Και γνώσεις απο pc έχει επίσης, και πολλές ώρες ήταν online.
Εκτός και αν κάτι έχει γίνει και εμείς απλά είμαστε στον κόσμο μας.

Δυστυχώς δεν μπορώ να πω κάτι για το Basilisk γιατί αυτός χάθηκε ξαφνικά.............................

Όταν θέλουμε να φτιάξουμε μια ομάδα, δεν διαλαμε την προηγούμενη για "ψιλού πήδημα", εκτός και αν υπάρχει σοβαρός λόγος όπως του Dark.

Και για να κλείσω γιατί δεν μου αρέσει να είμαι κουραστικός. Τα πισώπλατα μαχαιρώματα συνήθως είναι ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΆ


Παράθεση :
Η δικη μου ταπεινη αποψη ειναι οτι πρεπει να αναθεωρησει ο καθε ενας τους λογους που παιζει.Παιζετε με τους GM?Παιζετε για τους GM?H μηπως παιζετε απλα για να περασει ευχαριστα η ωρα σας? Χωρις να εχουν ξεκινησει οι καινουριοι GM εχουν καταδικαστει να ειναι χειροτεροι απο τους παλιους και να τους ζητατε με τοσο σθενος πισω λες και προκειται για θεμα ζωης η θανατου.
Ας μου απαντησει ενας νοημων ανθρωπος που δεν ειναι προκατειλημενος σε τι βαθμο θα τον επιρρεασει στο παιχνιδι η παραιτηση/μεταθεση των παλιων gm και θα του πω και μπραβο.
Η καταστροφολαγνεια και οι θεωριες συνομωσιας ειναι χαρακτηριστικο των αφελων που δεν εχουν με τι να ασχοληθουν.Παιξτε το παιχνιδι σας με τις online παρεες σας και μην ασχοληστε με θεματα που δεν σας επιρρεαζουν αρνητικα.Αυτα τα λιγα απο μεν

Το παιχνίδι μας εξαρτάτε άμεσα από την εκάστοτε Δ.Ο. και όταν λέω το παιχνίδι μας εννοώ σε σχέση με τους άλλους. Και να σου δώσω 2 παραδείγματα, για να γίνω πιο κατανοητός. 1ο πόλεμοι συντεχνιών, 2ο πωλήσεις ιτεμς για χρήματα.
Οσο για τους νεους GM, δεν νομιζω να τους καταδικασε κανεις σε κατι. Αντιθέτως πολλοί τους είπαν και μέσα σε αυτούς και εγώ, καλό κουράγιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsychCop




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:46 pm

Καλησπέρα,
θα ήθελα να σας αναφέρω αυτό το θέμα γιατί πιστευό πως είναι πραγματικά σημαντικό και δεν είναι φάρσα.

Λοιπόν καταρχάς απο τότε που ήρθε η [SGM]Petalouda μου φαίνεται πώς έχει χαλάσει ο server, γιατί πρώτα πρώτα έδιωξε 3 GMS που ήταν πρίν απο αυτήν στην διαχειριστική ομάδα και ήρθε και μπήκε αυτή και τα φιλαράκια της. επίσης όπως βλέπω ο server πάει για καταστροφή, σε λίγο καιρό θα γίνει και [Admin] έτσι όπως κάνει που στην κυριολεξία είναι ''Γλύψιμο'' αλλά ελπίζω ο Alyx να φανεί και λίγο έξυπνος γιατί πολλοί ζηλεύουν αυτόν τον server και ακόμη περισσότεροι θα ήθελαν να τον καταστρέψουν η να κάνουν έναν ίδιο δικό τους. και πιστέψτε με κάτι τέτοιο έχει στο νου τής να κάνει όπως έκανε και ο DrPro στον SteelStrider πρίν μερικά χρονάκια.
Δηλαδή θα έρχετε το κάθε noobaki με την ζήλια στο στόμα και θα μας χαλάει τον server? Alyx σου συνιστώ να σκεφτείς αυτά που σου είπα και να πράξεις αναλόγως, δεν έχω τίποτα προσωπικό με την Petalouda αλλά με αυτά που κάνει προκαλέι υποψίες που πρέπει να ξέρει όλος ο σέρβερ, άμα θές κάνε με ban, άμα θές κάνε Ip Block αλλά σε παρακαλώ πολύ σκέψου και πάρε τα μέτρα σου.

ένας παίχτης του Reventon.
*δεν θέλω να το πιστέψει κανένας με το ζόρι,όποιος θέλει το πιστεύει όποιος πάλι δεν θέλει δεν μπορώ να κάνω κάτι, ότι είχα να πώ το είπα.
με εκτίμηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armagedon

Armagedon


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : My Place Is Reventon
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:47 pm

+1 Αλυχ Το Παιδι Εχει Μεγαλο Δικεο Απο Την Μερα Που Μπικε Ο Server Αλαξε Σκεψου 3 GM! Βγικαν Και Φανταζομε Ποιος Τους Εβγαλε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:50 pm

τι λεςςς ρεεεεε την [SGM]Petalouda???δεν νομιζω οτι εχετε το δικαιομα να διακρινετε ανθρωπος η πεταλουδα ολους τους βοηθαει και θα της φωναξετε απο πανω??? τοσο αχαριστοι ειστε? ελεος μερικους ανθρωπους δεν τους καταλαβενω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armagedon

Armagedon


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : My Place Is Reventon
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:53 pm

Ολοι Εχουμε Προσεξι Οτι Εχει Αλαξη ο Server... Και Βγικαν 3ς Καλη ΓΜ ΚΑΙ ΜΠΙΚΑΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsychCop




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 3:56 pm

Φίλε IDontCare σκέψου λογικά, πώς γίνεται να έρχεσε απο το πουθενά να γίνεσε TGM,SGM και να καβαλάς τον Admin για να κάνεις ότι θέλεις εσύ; αυτό δεν μου φαίνεται λογικό και στο κάτω κάτω την αποψή μου είπα τώρα πίστεψε ότι θές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:00 pm

PsychCop έγραψε:
Φίλε IDontCare σκέψου λογικά, πώς γίνεται να έρχεσε απο το πουθενά να γίνεσε TGM,SGM και να καβαλάς τον Admin για να κάνεις ότι θέλεις εσύ; αυτό δεν μου φαίνεται λογικό και στο κάτω κάτω την αποψή μου είπα τώρα πίστεψε ότι θές!


+1111...111..1111.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:08 pm

fast. έγραψε:
Τα πισώπλατα μαχαιρώματα συνήθως είναι ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΆ

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:11 pm

Ειναι το 3ο η το 4ο παρομοιο post που κανει καποιος?Σας επιασε ο πονος ξαφνικα και το παιζετε "αγανακτισμενοι" του metin για το αν εφυγαν η ηρθαν καινουριοι GM και σε post που αφορουν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του δεν συμμετεχει ουτε το 1/5 απο εσας!!
Νομιζω οτι με απλα ελληνικα βρηκατε καραμελα να πιπιλιζετε και ασχοληστε με κατι που δεν αφορα κανενα μας και δεν επιρρεαζει κανενα μας μεσα στο παιχνιδι.
Συνεχιστε να λετε ολοι το μακρυ σας και το κοντο σας και περιμενω πως και πως να δω και θεμα που να λεει οτι πισω απο ολα κρυβοντε οι illuminati.Και πραγματικα πιστευω οτι και η petaloyda να φυγει με τη φορα που πηρατε θα θελετε να φυγει και ο alyx.
Θα μπορουσατε να ξοδεψετε ολο αυτο το χρονο σας για να προτινετε καμια καλη ιδεα για το παιχνιδι αντι να σκεφτεστε τι φταιει και εφυγαν 3 GM εκ των οποιων ο 1 ηταν φαντασμα.Συγχαρητηρια παπαγαλακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:21 pm

PerastikoS έγραψε:
Ειναι το 3ο η το 4ο παρομοιο post που κανει καποιος?Σας επιασε ο πονος ξαφνικα και το παιζετε "αγανακτισμενοι" του metin για το αν εφυγαν η ηρθαν καινουριοι GM και σε post που αφορουν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του δεν συμμετεχει ουτε το 1/5 απο εσας!!
Νομιζω οτι με απλα ελληνικα βρηκατε καραμελα να πιπιλιζετε και ασχοληστε με κατι που δεν αφορα κανενα μας και δεν επιρρεαζει κανενα μας μεσα στο παιχνιδι.
Συνεχιστε να λετε ολοι το μακρυ σας και το κοντο σας και περιμενω πως και πως να δω και θεμα που να λεει οτι πισω απο ολα κρυβοντε οι illuminati.Και πραγματικα πιστευω οτι και η petaloyda να φυγει με τη φορα που πηρατε θα θελετε να φυγει και ο alyx.
Θα μπορουσατε να ξοδεψετε ολο αυτο το χρονο σας για να προτινετε καμια καλη ιδεα για το παιχνιδι αντι να σκεφτεστε τι φταιει και εφυγαν 3 GM εκ των οποιων ο 1 ηταν φαντασμα.Συγχαρητηρια παπαγαλακια.


Είναι απλό φίλος δεν μας αρέσει η ΑΔΙΚΊΑ..---ΧΟΝΕΨΕΤΟ---....Η ιδέες είναι πολλές και δεν μπορεί ο Αλυχ να τις κάνει όλες μαζί..Υπάρχουν υπό κατασκευεί άλλες ιδέες...Σιγά σιγά όλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider(Holysamana)

lonerider(Holysamana)


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:29 pm

πρωτον εγω θα συμφωνησω με τον περαστικο ο οποιος εχει δικιο το παιχνιδι το παιζουμε για να περασει ευχαριστα η ωρα μας και να το διακεδασουμε οσο μπορουμε..
και δευτερον ολοι μας πριν ξεκινησουμε να παιζουμε τετοιου ειδουσ παιχνιδια κανεις μας δεν ηξερε ουτε τα βασικα , το να κανεις καποιον GM και ας με διορθωσει η Alyx αν κανω λαθος δεν ειναι αν θα ξερει απο METIN απλα καποιος που θα εχει κερδισει την εμπιστοσυνη και τον σεβασμο και θα μπορει να ανταποκριθει στις εκαστοτε απαιτησεις που του αναθετονται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:31 pm

Εδω προκειται για μια ΘΕΩΡΙΑ συνομωσιας!Συκοφαντητε ενα ανθρωπο ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!! Αυτο δεν ειναι αδικια? Εδω δεν εχεις τις ιδιες πεποιθησεις??Μηπως δεν σας αρεσει η αδικια για τα ατομα που συμπαθητε και μονο?Και δεν θα δεχτω απαντησεις τυπου "ξερω κατι αλλα δεν μπορω να το πω" εκτος αν μιλαω με παιδια του δημοτικου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:33 pm

Η υπερηφάνεια ασχολείται με το ποιος έχει δίκαιο. Η σύνεση ασχολείται με το ποιο είναι το δίκαιο.!!! φίλε μου PerastikoS Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:34 pm

Η διαφήμιση ''τυχαίο δεν νομίζω'' ταιριάζει εδώ φίλε....αυτό λέω μόνο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
QueenOfKiss

QueenOfKiss


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:38 pm

Συμφωνώ απόλυτα με PsychCop +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:43 pm

JENNYLEE(real) έγραψε:
Η διαφήμιση ''τυχαίο δεν νομίζω'' ταιριάζει εδώ φίλε....αυτό λέω μόνο....
Σε περιπτωση που δεν καταλαβες εγω ασχοληθηκα με το τι ειναι δικαιο και οχι ποιος εχει!!Και επαναλανβανω οτι δεν ειναι δικαιο να κρινεις και να δικαζεις ανθρωπους χωρις αποδειξεις χωρις στοιχεια απλα και μονο επειδη συμπαθεις καποιους αλλους!!
Και θα κλεισω κ εγω με μια ρηση και την αφιερωνω στους προηγουμενους GM:
"O ΣΙΩΠΩΝ ΣΥΝΑΙΝΕΙ!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:49 pm

Απάντα και σε ANTEGEIA1 φίλε Α...χ perastikos..... Και θα σου πω και εγώ κάτι φίλε σε ένα μήνα ούτε π..α να κάνεις τόσες θέσεις στην ιεραρχία δεν αλλάζεις μπαμ μπαμ ΑΝΤΕ ξύπνα και εσύ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:53 pm

lonerider έγραψε:
πρωτον εγω θα συμφωνησω με τον περαστικο ο οποιος εχει δικιο το παιχνιδι το παιζουμε για να περασει ευχαριστα η ωρα μας και να το διακεδασουμε οσο μπορουμε..
και δευτερον ολοι μας πριν ξεκινησουμε να παιζουμε τετοιου ειδουσ παιχνιδια κανεις μας δεν ηξερε ουτε τα βασικα , το να κανεις καποιον GM και ας με διορθωσει η Alyx αν κανω λαθος δεν ειναι αν θα ξερει απο METIN απλα καποιος που θα εχει κερδισει την εμπιστοσυνη και τον σεβασμο και θα μπορει να ανταποκριθει στις εκαστοτε απαιτησεις που του αναθετονται..


Α καλααααααααα ...Και για τα παιδιά που αρχίζουν τώρα μετιν??? Τι θα πει ο GM??? Πάμε μαζί να δω και εγω πως είναι το exp???Η να πει gm τι είναι άμυνα ξίφους και να πει ο GM είναι bonus για exp...Θα μας τρελάνεις???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2
» Αυτόματη απενεργοποίηση του υπολογιστή, αμέσως μετά την εκκίνηση
» Petalouda
» ELEOS PETALOUDA

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: