Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως

Πήγαινε κάτω 
+27
Unica
@~@~@~ToUmpAnaKi~@~@~@
YouAreDead
[SGM]HeavenDust
paypal
AnonymousTeam
voltemorte
Berg
Darkchaos
MrRedOrDead7
ANbOom11
[MOD]Tsunami
kalhmeraki2
xAnGeLx
[Admin]Alyx
SteliosGR
vampir
QueenOfKiss
lonerider(Holysamana)
PsychCop
fast.
ANTEGEIA1
PerastikoS
Angelina Lovex
IDontCare
Armagedon
JENNYLEE(real)
31 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ GM   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:48 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Τα έγραψα και στο προηγούμενο θέμα που άνοιξε ο Cyclops αλλά εκεί είναι για τον πούμε αντίο....Αλλά εδώ λέμε το να επιστρέψουν όλοι οι GM οι παλιοί...

Εγώ έχω μια απορία και οι ερώτηση είναι προς τον Alyx... : Με τι κριτήρια κάνεις κάποιον GM?? Εγώ βλέπω κάποιους' ονόματα δεν λέω που δεν ξέρουν ούτε τι είναι η άμυνα ξίφους(που λέει ο λόγος) και είναι μόνο μπλα μπλα για άσχετα θέματα αλλά για το ''METIN'' ούτε καν.....Τουλάχιστον για τον Cyclops που ξέρει και από υπολογιστές και για το GAME είναι λάθος <<ΣΑΣ>> που τον βγάλατε...Άλλους έπρεπε να βγάλετε και όχι ανθρώπους που βοηθάνε στα αλήθεια και δεν κάνουν καρδούλες όλοι μέρα...Και GM να γίνονται όσοι ξέρουν να παίζουν αυτό το GAME όχι κάποιους που το παίζουν καλοί και για άσχετες βοήθειες που έχουν δώσει να γίνονται GM...Από???Από το πουθενά....Δεν κρατιόμουν και τα είπα και εγώ....

Και συμπληρώνω σε αυτά που είπα παραπάνω ότι ποτέ δεν είναι αργά να κάνετε το GAME όπως ήταν και να βάλετε ανθρώπους που κατέχουν το METIN......
Και κάτι τελευταίο Alyx αν πιστεύεις ότι αυτά που είπα σας θίγουν ή σας προσβάλουν εσύ ξες και κανε ότι θες(BAN-Αποκλεισμός) απλά νομίζω ότι το μήνυμα που ήθελα να περάσω ελπίζω να στο πέρασα....Αυτή είναι η γνώμη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 2:34 pm

Παράθεση :
Το κακο ειναι οτι τα ειδα πριν γραψω, μιας και δεν ειμαι απο τους τυπους που οπως λες, απλα φωναζουν για να ακουστουν.
Με βαζεις στην διαδικασια να απανταω γιατι μου φαινεται πως απλα θελεις να προκαλεσεις εντυπωσεις χωρις επιχειρηματα και ειναι κατι που με εκνευριζει στους ανθρωπους.
Εφοσον ειδες οπως λες με τι ασχολουμε στο φορουμ θα ειδες οτι τα 2 και μοναδικα post που εχω κανει αφορουν αποστολες παιχνιδιου.Το 1ο αφορουσε τις επιλογες των αποστολων 92 94 96 lvl που εισακουστηκε και αλλαξαν και το 2o αφορουσε την αποστολη του μυθικου θυσαυρου,η οποια μετα λυπης μου παρεμεινε ως εχει.2 στα 2 post αφορουσαν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του οποτε δεν μπορεις να κατηγορεις εσυ εμενα οτι δεν ασχολουμε πραγματικα!Εκτος κι αν με το "πραγματικα" εννοεις να ανοιγω θεματα απλα και μονο για να κανω αισθητη την παρουσια μου εδω!
Παράθεση :
Οσο για τα παραδειγματα ημουνα σίγουρος οτι δεν θα σου λεγανε τιποτα.
Απομονωνεις φρασεις απο αυτα που εχω γραψει για να διαστρεβλωσεις το νοημα τους.Θα το ξαναπω για να μην υπαρχει παραπληροφορηση!Τα παραδειγματα που μου εδωσες ηταν ατοπα διοτι το παιχνιδι δεν εμεινε χωρις Δ.Ο αρα ειναι κατι που συνεχιζει να μην με αφορα!!
Παράθεση :
Οσο για τη επανασταση του epic map που λες. Δεν νομιζω να σε καλεσα να γραψεις τιποτα μονος σου εγραψες.
Πρεπει να μαθετε στο διαλογο, να ακουτε και να σεβεστε την αποψη που δεν σας ειναι αρεστη.
Ζηταω για 2η φορα να μην υπαρξη συνεχεια στο θεμα γιατι προτιμω να παιζω ξυλο στον δαιμονικο πυργο απο τα post ανευ ουσιας στο φορουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 2:45 pm

Άκουσα όλες τις απόψεις. Μίλησα ακόμα και με τα παιδιά που τα έβαλαν μαζί μου! Έβγαλα ένα πόρισμα και μπορώ να σου πω οτι τα πήγαμε μια χαρά. Ξέρεις γιατί? Γιατί πίστευα στα παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 3:24 pm

Παράθεση :
Με βαζεις στην διαδικασια να απανταω γιατι μου φαινεται πως απλα θελεις να προκαλεσεις εντυπωσεις χωρις επιχειρηματα και ειναι κατι που με εκνευριζει στους ανθρωπους.

Αληθεια ποιες ειναι οι εντυπώσεις ακριβώς που θελω αν προκαλέσω; Δεν μου τις λες κι εμενα να τις μαθω;

Παράθεση :
Εφοσον ειδες οπως λες με τι ασχολουμε στο φορουμ θα ειδες οτι τα 2 και μοναδικα post που εχω κανει αφορουν αποστολες παιχνιδιου.Το 1ο αφορουσε τις επιλογες των αποστολων 92 94 96 lvl που εισακουστηκε και αλλαξαν και το 2o αφορουσε την αποστολη του μυθικου θυσαυρου,η οποια μετα λυπης μου παρεμεινε ως εχει.2 στα 2 post αφορουσαν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του οποτε δεν μπορεις να κατηγορεις εσυ εμενα οτι δεν ασχολουμε πραγματικα

Πρώτα από όλα, αυτά είναι θέματα και δεν είναι ποστ. Αν δεν κάνω λάθος για ποστ μίλαγες. Τώρα αν θες να σου αναλύσω ποια είναι ουσίας και όντως λύνουν προβλήματα παιχτών ή αφορούν την εξέλιξη του φόρουμ και του σερβερ και να τα συγκρίνουμε και αυτό γίνεται.
Και 2ον δεν ήρθα εγώ να σε κατηγορήσω για κάτι . Αντιθέτως εσύ άρχισες την επίθεση και την ειρωνεία για εμάς που γράφαμε στο θέμα, με τα υπονοούμενα του τύπου γράφω για να γράφω.

Παράθεση :
Πρεπει να μαθετε στο διαλογο, να ακουτε και να σεβεστε την αποψη που δεν σας ειναι αρεστη.
Ζηταω για 2η φορα να μην υπαρξη συνεχεια στο θεμα γιατι προτιμω να παιζω ξυλο στον δαιμονικο πυργο απο τα post ανευ ουσιας στο φορουμ.

αν εσυ αυτο το λες διάλογο, λυπάμαι αλλά εγώ έχω άλλη άποψη για τον διάλογο:

Παράθεση :
Σας επιασε ο πονος ξαφνικα και το παιζετε "αγανακτισμενοι" του metin για το αν εφυγαν η ηρθαν καινουριοι GM και σε post που αφορουν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του δεν συμμετεχει ουτε το 1/5 απο εσας!!
Νομιζω οτι με απλα ελληνικα βρηκατε καραμελα να πιπιλιζετε και ασχοληστε με κατι που δεν αφορα κανενα μας και δεν επιρρεαζει κανενα μας μεσα στο παιχνιδι.
Συνεχιστε να λετε ολοι το μακρυ σας και το κοντο σας και περιμενω πως και πως να δω και θεμα που να λεει οτι πισω απο ολα κρυβοντε οι illuminati

εγω θα το ελεγα .......................... What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voltemorte




Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 3:53 pm

H SGM PETALOUDA ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΤΙΝ?

ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:17 pm

Παράθεση :

Αληθεια ποιες ειναι οι εντυπώσεις ακριβώς που θελω αν προκαλέσω; Δεν μου τις λες κι εμενα να τις μαθω;
Tα πραγματα ειναι απλα αγαπητε φιλε.Παιρνεις κομματια απο τα post μου τα οποια φαινοντε επιθετικα προς ολους,σχολιαζεις επι αυτων,υπερασπιζομενος ολη την κοινοτητα που επιτιθεται ο κακος perastikos!
Παράθεση :
Και 2ον δεν ήρθα εγώ να σε κατηγορήσω για κάτι . Αντιθέτως εσύ άρχισες την επίθεση και την ειρωνεία για εμάς που γράφαμε στο θέμα, με τα υπονοούμενα του τύπου γράφω για να γράφω.
Εγω εξ αρχης αναφερθηκα στην μεριδα αυτη η οποια με το μοναδικο πραγμα που ασχοληθηκε στο φορουμ ηταν το κουτσομπολιο των τελευταιων ημερων.Εσυ εθεσες εαυτον στην μεριδα αυτη εφοσον δεν αναφερθηκα ονομαστικα σε κανενα και μαλιστα ημουν σαφης λεγοντας πως "ουτε το 1/5 εξ αυτων δεν εχει συμετασχει σε κανενα θεμα που αφορα αμεσα το παιχνιδι".Αν εσυ ενιωσες οτι ανηκεις σε αυτο το ποσοστο δεν φερω καμια ευθυνη και μαλιστα επαληθευομαι οτι απλα θελεις να ακουστεις χωρις να λες κατι το ουσιωδες και το κακο ειναι οτι με βαζεις κι εμενα σε αυτη τη διαδικασια!
Επαναλανβανω για να γινει κατανοητο και να μη διαστρεβλωθουν ξανα αυτα που γραφω!Αναφερθηκα σε εκεινους που ανοιξαν 4 διαφορετικα θεματα με το ιδιο περιεχομενο (οι μισοι αποκλειστηκαν) ενω δεν ειχαν συμμετασχει σε κανενα θεμα που αφορουσε το παιχνιδι.Οποιος ασχοληθηκε με αυτα που εγραψα και θιχτηκε δεν ειμαι εγω υπευθυνος που νιωθει οτι ανοικει σε αυτην την κατηγορια!
Υ.Γ:Αυτη τη φορα προσεχα τη συνταξη για να μην μπορεις να το κοψεις και να το ραψεις για να το φερεις στα μετρα σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:10 pm

PerastikoS έγραψε:
Παράθεση :

Αληθεια ποιες ειναι οι εντυπώσεις ακριβώς που θελω αν προκαλέσω; Δεν μου τις λες κι εμενα να τις μαθω;
Tα πραγματα ειναι απλα αγαπητε φιλε.Παιρνεις κομματια απο τα post μου τα οποια φαινοντε επιθετικα προς ολους,σχολιαζεις επι αυτων,υπερασπιζομενος ολη την κοινοτητα που επιτιθεται ο κακος perastikos!
Παράθεση :
Και 2ον δεν ήρθα εγώ να σε κατηγορήσω για κάτι . Αντιθέτως εσύ άρχισες την επίθεση και την ειρωνεία για εμάς που γράφαμε στο θέμα, με τα υπονοούμενα του τύπου γράφω για να γράφω.
Εγω εξ αρχης αναφερθηκα στην μεριδα αυτη η οποια με το μοναδικο πραγμα που ασχοληθηκε στο φορουμ ηταν το κουτσομπολιο των τελευταιων ημερων.Εσυ εθεσες εαυτον στην μεριδα αυτη εφοσον δεν αναφερθηκα ονομαστικα σε κανενα και μαλιστα ημουν σαφης λεγοντας πως "ουτε το 1/5 εξ αυτων δεν εχει συμετασχει σε κανενα θεμα που αφορα αμεσα το παιχνιδι".Αν εσυ ενιωσες οτι ανηκεις σε αυτο το ποσοστο δεν φερω καμια ευθυνη και μαλιστα επαληθευομαι οτι απλα θελεις να ακουστεις χωρις να λες κατι το ουσιωδες και το κακο ειναι οτι με βαζεις κι εμενα σε αυτη τη διαδικασια!
Επαναλανβανω για να γινει κατανοητο και να μη διαστρεβλωθουν ξανα αυτα που γραφω!Αναφερθηκα σε εκεινους που ανοιξαν 4 διαφορετικα θεματα με το ιδιο περιεχομενο (οι μισοι αποκλειστηκαν) ενω δεν ειχαν συμμετασχει σε κανενα θεμα που αφορουσε το παιχνιδι.Οποιος ασχοληθηκε με αυτα που εγραψα και θιχτηκε δεν ειμαι εγω υπευθυνος που νιωθει οτι ανοικει σε αυτην την κατηγορια!
Υ.Γ:Αυτη τη φορα προσεχα τη συνταξη για να μην μπορεις να το κοψεις και να το ραψεις για να το φερεις στα μετρα σου!


δεν πήρα κομμάτια ολόκληρη ήταν η παράθεση που έκανα.
δεν είδα να λες πουθενά δεν ήταν για σενα αντιθετως το συνέχισες. ποιο ειναι το 1/5; Αυτο μαλλον εννοεις σαφήνεια :P το καναμε δηλαδη σαν το χαρυ κλυν που πηγενε και έλεγε οι μισοί απο εδώ είσαστε μακακες..............
Μαθέ λοιπόν όταν αναφέρεσαι σε πλήθος ατόμων να είσαι σαφείς και ακριβείς. Δεν έκοψα ούτε έραψα τίποτα στα μετρα μου, όποιος έχει ματιά βλέπει....

να στο ξαναβαλω να το δεις και εσυ, για αλλη μια φορα.

Παράθεση :

Παράθεση :
PerastikoS έγραψε:
Ειναι το 3ο η το 4ο παρομοιο post που κανει καποιος?Σας επιασε ο πονος ξαφνικα και το παιζετε "αγανακτισμενοι" του metin για το αν εφυγαν η ηρθαν καινουριοι GM και σε post που αφορουν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του δεν συμμετεχει ουτε το 1/5 απο εσας!!
Νομιζω οτι με απλα ελληνικα βρηκατε καραμελα να πιπιλιζετε και ασχοληστε με κατι που δεν αφορα κανενα μας και δεν επιρρεαζει κανενα μας μεσα στο παιχνιδι.
Συνεχιστε να λετε ολοι το μακρυ σας και το κοντο σας και περιμενω πως και πως να δω και θεμα που να λεει οτι πισω απο ολα κρυβοντε οι illuminati.Και πραγματικα πιστευω οτι και η petaloyda να φυγει με τη φορα που πηρατε θα θελετε να φυγει και ο alyx.
Θα μπορουσατε να ξοδεψετε ολο αυτο το χρονο σας για να προτινετε καμια καλη ιδεα για το παιχνιδι αντι να σκεφτεστε τι φταιει και εφυγαν 3 GM εκ των οποιων ο 1 ηταν φαντασμα.Συγχαρητηρια παπαγαλακια.


Μάλλον εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια. Να το ελεγε αυτο κάποιος που πραγματικά ασχολείται με το φορουμ, να έλεγα παει στα κομμάτια, δίκιο έχει. Για κοιτα λιγο που και τι εχεις γραψει και μετα ελα να μας την πεις
Και θα στο ξανα γραψω, γιατι μαλλον δεν το διαβασες, ή καλυτερα δεν σε συνέφερε να το διαβάσεις.

Παράθεση :

Παράθεση:
Η δικη μου ταπεινη αποψη ειναι οτι πρεπει να αναθεωρησει ο καθε ενας τους λογους που παιζει.Παιζετε με τους GM?Παιζετε για τους GM?H μηπως παιζετε απλα για να περασει ευχαριστα η ωρα σας? Χωρις να εχουν ξεκινησει οι καινουριοι GM εχουν καταδικαστει να ειναι χειροτεροι απο τους παλιους και να τους ζητατε με τοσο σθενος πισω λες και προκειται για θεμα ζωης η θανατου.
Ας μου απαντησει ενας νοημων ανθρωπος που δεν ειναι προκατειλημενος σε τι βαθμο θα τον επιρρεασει στο παιχνιδι η παραιτηση/μεταθεση των παλιων gm και θα του πω και μπραβο.
Η καταστροφολαγνεια και οι θεωριες συνομωσιας ειναι χαρακτηριστικο των αφελων που δεν εχουν με τι να ασχοληθουν.Παιξτε το παιχνιδι σας με τις online παρεες σας και μην ασχοληστε με θεματα που δεν σας επιρρεαζουν αρνητικα.Αυτα τα λιγα απο μεν


Το παιχνίδι μας εξαρτάτε άμεσα από την εκάστοτε Δ.Ο. και όταν λέω το παιχνίδι μας εννοώ σε σχέση με τους άλλους. Και να σου δώσω 2 παραδείγματα, για να γίνω πιο κατανοητός. 1ο πόλεμοι συντεχνιών, 2ο πωλήσεις ιτεμς για χρήματα.
Οσο για τους νεους GM, δεν νομιζω να τους καταδικασε κανεις σε κατι. Αντιθέτως πολλοί τους είπαν και μέσα σε αυτούς και εγώ, καλό κουράγιο



Ποιο από τα ποστ μου είναι κομμένο; ολοκληρες ειναι οι παραθέσεις οπως ακριβώς τις έχεις.
αα και κατι αλλο. το παπαγαλακια που πήγαινε ; στα 1/5 στο 3/4 ή στο 5/65; ή πήγαινε σε όλους. Αυτό νοείτε επίθεση και ειρωνεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 6:17 pm

Ενταξει δεν με ειχε προειδοποιησει κανεις οτι τοση ωρα καθομαι και απευθυνω το λογο σε ατομο που απλα αρνειται να καταλαβει ελληνικα οσο απλα και αν προσπαθω να τα γραφω για να ειναι κατανοητα ακομα και στο χαμηλοτερο μορφωτικο επιπεδο!

Παράθεση :
Ποιο από τα ποστ μου είναι κομμένο; ολοκληρες ειναι οι παραθέσεις οπως ακριβώς τις έχεις.
αν εσυ αυτο το λες διάλογο, λυπάμαι αλλά εγώ έχω άλλη άποψη για τον διάλογο:

Παράθεση:
Σας επιασε ο πονος ξαφνικα και το παιζετε "αγανακτισμενοι" του metin για το αν εφυγαν η ηρθαν καινουριοι GM και σε post που αφορουν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του δεν συμμετεχει ουτε το 1/5 απο εσας!!
Νομιζω οτι με απλα ελληνικα βρηκατε καραμελα να πιπιλιζετε και ασχοληστε με κατι που δεν αφορα κανενα μας και δεν επιρρεαζει κανενα μας μεσα στο παιχνιδι.
Συνεχιστε να λετε ολοι το μακρυ σας και το κοντο σας και περιμενω πως και πως να δω και θεμα που να λεει οτι πισω απο ολα κρυβοντε οι illuminati


εγω θα το ελεγα .......................... What a Face

Σου φαινεται ολοκληρο αυτο?Σκοπιμα δεν εκοψες την καταληξη απλα και μονο για να προκαλεσεις?Η καταληξη ηταν μια προταση να ασχοληθουν με το παιχνιδι και οχι με το κουτσομπολιο,η οποια δειχνει οτι ειχα κατι να πω και οχι απλα να επιτεθω!Και σκοπιμα δεν το εβαλες στο τελευταιο post σου!
Παράθεση :
δεν είδα να λες πουθενά δεν ήταν για σενα αντιθετως το συνέχισες. ποιο ειναι το 1/5; Αυτο μαλλον εννοεις σαφήνεια :P το καναμε δηλαδη σαν το χαρυ κλυν που πηγενε και έλεγε οι μισοί απο εδώ είσαστε μακακες..............
Μαθέ λοιπόν όταν αναφέρεσαι σε πλήθος ατόμων να είσαι σαφείς και ακριβείς. Δεν έκοψα ούτε έραψα τίποτα στα μετρα μου, όποιος έχει ματιά βλέπει....
Προφανως κανεις πλακα η τα λες στον εαυτο σου για να πειστεις!Εγω δεν σου απαντησα καν στο 1ο post σου ,ομως στο 2ο που επανελαβες την ιδια ερωτηση μονος σου εβαλες τον εαυτο σου στην κατηγορια του χαρυ κλυν εφοσον επεμεινες και φυσικο ηταν να απαντησω αφου εσυ ο ιδιος με ειρωνευτικες και προκαλεσες λεγοντας μου οπως ολοι οι <<ενηλικες>> ανθρωποι οτι "δεν με συνφερει"!!
Μου κανεις παρατηρηση που δεν ανεφερα ονομαστικα ποιους εννοω ενω στην περιπτωση που το εκανα θα μου εκανες παρατηρηση γιατι τους ανεφερα.Εγω στην αναφορα μου ημουν σαφεστατος και ακριβεστατος ομως για οποιον δεν εχει την διανοητικη ικανοτητα να καταλαβει αυτα που γραφω δεν ευθυνομαι εγω αλλα το επιπεδο του!
Παράθεση :
Ποιο από τα ποστ μου είναι κομμένο; ολοκληρες ειναι οι παραθέσεις οπως ακριβώς τις έχεις.
αα και κατι αλλο. το παπαγαλακια που πήγαινε ; στα 1/5 στο 3/4 ή στο 5/65; ή πήγαινε σε όλους. Αυτό νοείτε επίθεση και ειρωνεια.
Το παπαγαλακια θα σου πω που πηγαινε.Σαφως και δεν πηγαινε σε ολους!Σε εσενα ,οπως προεκυψε,πηγαινε σιγουρα παντως γιατι το μονο που κανεις ειναι να πιανεσαι απο λεξεις και αυτο δειχνει ποσο ισχυρα ειναι τα επιχειρηματα σου!Θα συνφωνησω σε ενα πραγμα,οποιος εχει ματια βλεπει!
Υ.Γ: Δεν ειναι τυχαιο οτι εσενα πειραξε περισοτερο απο ολους εδω αυτο που εγραψα,αρα εισαι κι εσυ ενα παπαγαλακι.Πιασε και αυτη τη λεξη και πες οτι σου επιτιθεμαι,σε βριζω και σε ειρωνευομαι παρολο που,οπως ολα δειχνουν, ειναι η πραγματικοτητα!Λιγοτερη εγωκεντρικοτητα θα σου εκανε καλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnonymousTeam

AnonymousTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Τόπος : Cyprus
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 5:00 am

Μπορει καποιοι να θελετε να διωξετε την πεταλουδα , αλλα μην ξεχναμε οτι ειναι η μονη που ειναι πιο πολλες ωρες ονλινε και απο εμας τους παιχτες. Παντα εχει μια λυση και αν δεν εχει θα το ψαξει και θα σου απαντησει.
Και ναι , οι GM αλλαζουνε οταν ο Admin θεωρει οτι ειναι σωστο. Δεν μπορουμε να μεινουμε στασιμοι σε ενα επιπεδο.
:stupid:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 8:20 am

PerastikoS
θες να μιλήσουμε για μόρφωση ή θες να μιλήσουμε για θέση; Θες να μιλήσουμε για πείρα και εμπειρίες ή θες να μιλήσουμε για πτυχία; θες να μιλήσουμε για πτυχιακές και μεταπτυχιακές ή θες να μιλήσουμε για οικογένεια; θες να μιλήσουμε για δουλειές και έργα εδω και στο εξωτερικο; θες να μιλήσουμε για hobbies και δραστηριότητες; Μια και το θέτεις έτσι. Πάντα διαθέσιμος.............

Μάλλον θα επρεπε να εχω κάνει και αλλά πράματα στη ζωή μου, για να μπορώ να απευθύνω το λόγο, σε ένα τοσο πολυμαθές, πολυάσχολο και υψηλού διανοητικού και όχι μόνο επιπέδου άτομο σαν εσένα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και για να στο πω ποιο απλά και κατανοητά μπας και το καταλάβεις. Οι "αλλοι" δεν σου απάντησαν, γιατί απλά σε γράψανε.

Αρκετά όμως με το σπαμ. Αν γουστάρεις συνεχεία υπάρχουν και τα pm.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Παρ Μαρ 23, 2012 8:51 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 8:46 am

Εγώ δεν θα κατηγορήσω για κάτι τη Petalouda, το αντίθετο μάλιστα.
Ingame είναι αρκετά εξυπηρετική. Λίγο άπειρη, αλλά όπως είπε ο Alyx έχει πάντα πρόθεση να βοηθήσει. Και αυτό μετράει πολύ!

Ο λόγος που κάνω το post είναι άλλος.

Πάνω που βλέπω τον Alyx να λέει ότι οι εγγραφές είναι κλειστές επειδή δεν επαρκούν τα μέλη της ΔΟ για περισσότερο κόσμο, φεύγει η Inazuma
(για αυτή ξέρουμε, ok. Έκανε το τρομερό σφάλμα να εμφανίζει τέρατα. Αλλά από το forum γιατί?),ο Βasilisk (αυτός πάει στα κομμάτια, ήταν άφαντος) και ο Cyclops(????)
Ο CYCLOPS???Ε όχι αυτό παραπάει Evil or Very Mad

Εύχομαι καλή συνέχεια στα νέα παιδιά της ΔΟ.
Και να ξυπνήσει λίγο ο Ganondorf γιατί όλη μέρα σπαμάρουν, βρίζουν, μιλάνε για ανταλλαγές...και όλα αυτά μπροστά του. Και δεν βλέπω αντίδραση. :godamnmotherf..:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Berg

Berg


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 9:35 am

+111111111111111111111111111111111111 στο φούλ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paypal

paypal


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 104
Τόπος : xanthi
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 10:50 am

fast. έγραψε:
PerastikoS
θες να μιλήσουμε για μόρφωση ή θες να μιλήσουμε για θέση; Θες να μιλήσουμε για πείρα και εμπειρίες ή θες να μιλήσουμε για πτυχία; θες να μιλήσουμε για πτυχιακές και μεταπτυχιακές ή θες να μιλήσουμε για οικογένεια; θες να μιλήσουμε για δουλειές και έργα εδω και στο εξωτερικο; θες να μιλήσουμε για hobbies και δραστηριότητες; Μια και το θέτεις έτσι. Πάντα διαθέσιμος.............

Μάλλον θα επρεπε να εχω κάνει και αλλά πράματα στη ζωή μου, για να μπορώ να απευθύνω το λόγο, σε ένα τοσο πολυμαθές, πολυάσχολο και υψηλού διανοητικού και όχι μόνο επιπέδου άτομο σαν εσένα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και για να στο πω ποιο απλά και κατανοητά μπας και το καταλάβεις. Οι "αλλοι" δεν σου απάντησαν, γιατί απλά σε γράψανε.

Αρκετά όμως με το σπαμ. Αν γουστάρεις συνεχεία υπάρχουν και τα pm.


+1111...111....1111......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:09 pm

Dren έγραψε:
Εύχομαι καλή συνέχεια στα νέα παιδιά της ΔΟ.
Και να ξυπνήσει λίγο ο Ganondorf γιατί όλη μέρα σπαμάρουν, βρίζουν, μιλάνε για ανταλλαγές...και όλα αυτά μπροστά του. Και δεν βλέπω αντίδραση. :godamnmotherf..:

Σε ευχαριστώ πολύ αρχικά για την ευχή σου αλλά μην γίνεσαι άδικος ... Αντιδρούμε απλά δεν το βλέπετε εσείςSmile Το λέω πάντα με καλή πρόθεση Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:43 pm

fast. έγραψε:
PerastikoS
θες να μιλήσουμε για μόρφωση ή θες να μιλήσουμε για θέση; Θες να μιλήσουμε για πείρα και εμπειρίες ή θες να μιλήσουμε για πτυχία; θες να μιλήσουμε για πτυχιακές και μεταπτυχιακές ή θες να μιλήσουμε για οικογένεια; θες να μιλήσουμε για δουλειές και έργα εδω και στο εξωτερικο; θες να μιλήσουμε για hobbies και δραστηριότητες; Μια και το θέτεις έτσι. Πάντα διαθέσιμος.............

Μάλλον θα επρεπε να εχω κάνει και αλλά πράματα στη ζωή μου, για να μπορώ να απευθύνω το λόγο, σε ένα τοσο πολυμαθές, πολυάσχολο και υψηλού διανοητικού και όχι μόνο επιπέδου άτομο σαν εσένα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και για να στο πω ποιο απλά και κατανοητά μπας και το καταλάβεις. Οι "αλλοι" δεν σου απάντησαν, γιατί απλά σε γράψανε.

Αρκετά όμως με το σπαμ. Αν γουστάρεις συνεχεία υπάρχουν και τα pm.
Tο spam μικρε μου (εγκεφαλικα) φιλε το κανεις εσυ απο τη στιγμη που εχω ζητησει ηδη 3 φορες να μη με βαζεις στη διαδικασια απαντησης αφου ειναι ματαιο να συνενοηθουμε μιας και τα προβληματα που εχεις ως χαρακτηρας ξεπερνανε κατα πολυ τα την οποια μορφωση και παιδεια σου!pm δεν εχουμε να πουμε απολυτως τιποτα εφοσον οτι γραφεις ειναι δημοσια!Οσο για αυτους που με γραψανε ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ γιατι καταλαβαν οτι δεν απευθυνομουν σε αυτους αλλα σε κατι ατομα σαν κι εσενα που δεν δεχοντε οτι ολες οι αποψεις δεν συμβαδιζουν με τη δικη τους.Και εφοσον εσυ ξεκινησες ολη αυτη τη συζητηση-παρανοια-την τελευταια απαντηση θα την δινω παντα εγω!Συνεχισε να ασχολησαι μαζι μου και να επιβεβαιωνεις τα λεγομενα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:26 pm

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμαστάρια Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Crap-hitting-the-fan
Μια εικονα χιλιες λεξεις λενε..... :shitxD: :shitxD:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:28 pm

Σταματήστε να μαλώνετε επιτέλους. Και από την στιγμή που είστε στην ενότητα σπαμ μπορείτε να κάνετε όσο σπαμ θέλετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:33 pm

M'αλλα λογια ν'αγαπιομαστε...
Απο την πολη ερχομαι και στην κορφη κανελα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:37 pm

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Blowing-bubbleΒγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Cannonball Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Arrow-head
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:32 am

Σε ευχαριστώ πολύ αρχικά για την ευχή σου αλλά μην γίνεσαι άδικος ... Αντιδρούμε απλά δεν το βλέπετε εσείςSmile Το λέω πάντα με καλή πρόθεση Smile [/quote]

Δεν θέλει πολύ κόπο για να δούμε τη ban list.
Αλλά nevermind...Αρχή είναι ακόμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 10:56 am

Έχω να μπώ καιρό στο παιχνίδι, τί έγινε έχασα κάποια επεισόδια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 11:11 am

Dren έγραψε:
Σε ευχαριστώ πολύ αρχικά για την ευχή σου αλλά μην γίνεσαι άδικος ... Αντιδρούμε απλά δεν το βλέπετε εσείςSmile Το λέω πάντα με καλή πρόθεση Smile

Δεν θέλει πολύ κόπο για να δούμε τη ban list.
Αλλά nevermind...Αρχή είναι ακόμα.[/quote]


Ακολουθούμε άλλη διαδικασία αλλά δεν την ξέρεις κ δεν πειράζει για αυτό. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 11:21 am

[TGM]HeavenDust
Τελικά είσαι γαύρος ή οχι. Όλο ξεγλιστράς σας σουπια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 11:23 am

fast. έγραψε:
[TGM]HeavenDust
Τελικά είσαι γαύρος ή οχι. Όλο ξεγλιστράς σας σουπια :P

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ! Έλα ντε :hmmm:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 11:25 am

Εμα μας εχει σκασει.......
Δεν μας φτανει που εχουμε εσενα που δεν μας λες ποιο ειναι το λαθος στη φοτο, εχουμε και τη TGM να μην μας λεει..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 11:40 am

fast. έγραψε:
[TGM]HeavenDust
Τελικά είσαι γαύρος ή οχι. Όλο ξεγλιστράς σας σουπια :P


Θα μπορύσα να είμαι αλλά δεν ασχολούμαι εδώ κ πολλά χρόνια ( κλασσική γυναίκα ξέρω θα πεις :P )
Αλλά στο Γυμνάσιο ( :P ) που ασχολιόμουν ήμουν Ολυμπιακός, οπότε νομίζω ότι σε ικανοποιεί έστω κ λίγο η απάντησή μου ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2
» Αυτόματη απενεργοποίηση του υπολογιστή, αμέσως μετά την εκκίνηση
» Petalouda
» ELEOS PETALOUDA

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: