Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως

Πήγαινε κάτω 
+27
Unica
@~@~@~ToUmpAnaKi~@~@~@
YouAreDead
[SGM]HeavenDust
paypal
AnonymousTeam
voltemorte
Berg
Darkchaos
MrRedOrDead7
ANbOom11
[MOD]Tsunami
kalhmeraki2
xAnGeLx
[Admin]Alyx
SteliosGR
vampir
QueenOfKiss
lonerider(Holysamana)
PsychCop
fast.
ANTEGEIA1
PerastikoS
Angelina Lovex
IDontCare
Armagedon
JENNYLEE(real)
31 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ GM   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:48 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Τα έγραψα και στο προηγούμενο θέμα που άνοιξε ο Cyclops αλλά εκεί είναι για τον πούμε αντίο....Αλλά εδώ λέμε το να επιστρέψουν όλοι οι GM οι παλιοί...

Εγώ έχω μια απορία και οι ερώτηση είναι προς τον Alyx... : Με τι κριτήρια κάνεις κάποιον GM?? Εγώ βλέπω κάποιους' ονόματα δεν λέω που δεν ξέρουν ούτε τι είναι η άμυνα ξίφους(που λέει ο λόγος) και είναι μόνο μπλα μπλα για άσχετα θέματα αλλά για το ''METIN'' ούτε καν.....Τουλάχιστον για τον Cyclops που ξέρει και από υπολογιστές και για το GAME είναι λάθος <<ΣΑΣ>> που τον βγάλατε...Άλλους έπρεπε να βγάλετε και όχι ανθρώπους που βοηθάνε στα αλήθεια και δεν κάνουν καρδούλες όλοι μέρα...Και GM να γίνονται όσοι ξέρουν να παίζουν αυτό το GAME όχι κάποιους που το παίζουν καλοί και για άσχετες βοήθειες που έχουν δώσει να γίνονται GM...Από???Από το πουθενά....Δεν κρατιόμουν και τα είπα και εγώ....

Και συμπληρώνω σε αυτά που είπα παραπάνω ότι ποτέ δεν είναι αργά να κάνετε το GAME όπως ήταν και να βάλετε ανθρώπους που κατέχουν το METIN......
Και κάτι τελευταίο Alyx αν πιστεύεις ότι αυτά που είπα σας θίγουν ή σας προσβάλουν εσύ ξες και κανε ότι θες(BAN-Αποκλεισμός) απλά νομίζω ότι το μήνυμα που ήθελα να περάσω ελπίζω να στο πέρασα....Αυτή είναι η γνώμη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:57 pm

Η απαντηση μου ηταν και για τον ANTEGEIA1 και θεωρω οτι τον καλυψε. Αυτο που λεω και δεν εχετε καταλαβει ειναι οτι και ο alyx να παραιτηθει ,που λεει ο λογος, δεκαρα δεν δινω! Εμενα με απασχολουν τα προβληματα του παιχνιδιου και οχι της Δ.Ο!
Αυτο που συνβαινει αυτη τη στιγμη ειναι καθαρα θεμα κουτσομπολιου και το αποδεικνυει ο ιδιος ο θεματοθετης που το πρωτο του post αντι να ειναι για το παιχνιδι ηταν για την "petaloyda και τα φιλαρακια της" οπως αναφερει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider(Holysamana)

lonerider(Holysamana)


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:59 pm

αφου το θετεις ετσι θα σου απαντησω τι θα διαλεγες για gm εναv φιλο σου που του εχεις τυφλη εμπιστοσυνη και δεν ξερειτιποτα απο μετιν η εναν φιλο σου που εχεις αμφιβολιες αν μπορει να εποφεληθει απο σενα και ξερει τα παντα απο μετιν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE(real)

JENNYLEE(real)


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 5:02 pm

Γιατί να επωφεληθεί??? Ο GM έχει μια συγκεκριμένη δουλειά η οποία είναι να λύνει απορίες και προβλήματα και να βοηθάει όσους δεν ξέρουν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider(Holysamana)

lonerider(Holysamana)


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 5:07 pm

δεν λεω οτι δεν πρεπει να ξερει ουτε τα βασικα πραγματα αλλα το φορουμ γιατι το εχουμε για φιγουρα η μονο για να κραζουμε και διαμαρτυρομαστε για τις οποιες αλλαγες που γινονται???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 6:07 pm

εαν δεν εχεις αποδειξη γιαυτα που λες,καλυτερα να μην κανεις ποστ ,θεματοθετη.δεν ασχολουμε,ουτε ασχοληθικα ποτε με τζι-εμ,και θεωρο κακοηθεια αυτα που γραφεις ετσι στον αερα,και με νεο λογαριασμο!!τι σας νοιαζει τη γινετε με τους τζι-εμ?οπως λει και ο περαστικος,εμεις ολοι ,ειμαστε εδω,για να παιζουμε,και οχι για να επιβαλουμε ποιυς θα βαλει ο αντμιν ,τζι-εμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteliosGR

SteliosGR


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Nafplio
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 8:58 pm

Ο Admin είχε κάνει GMs τους φίλους του που τους εμπιστευόταν! Δεν είναι τυχαίο που στο ξεκάρφωτο ήρθε η Petalouda GM και στο καπάκι έγινε και SGM κιόλας! Πιστεύω πως σκόπιμα ξεκλήρησε κυριολεκτηκά την ομάδα! Για ποιο λόγο να φύγει και η Inazuma από MOD? Οι GMs που έφυγαν ήταν οι καλύτεροι και γιαυτό παρέμειναν!
Αλλά τώρα απ'ότι φαίνεται κάνει άλλος κουμάντο στον server και πάει προς διάλυση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 10:15 pm

PsychCop έγραψε:
Καλησπέρα,
θα ήθελα να σας αναφέρω αυτό το θέμα γιατί πιστευό πως είναι πραγματικά σημαντικό και δεν είναι φάρσα.

Λοιπόν καταρχάς απο τότε που ήρθε η [SGM]Petalouda μου φαίνεται πώς έχει χαλάσει ο server, γιατί πρώτα πρώτα έδιωξε 3 GMS που ήταν πρίν απο αυτήν στην διαχειριστική ομάδα και ήρθε και μπήκε αυτή και τα φιλαράκια της. επίσης όπως βλέπω ο server πάει για καταστροφή, σε λίγο καιρό θα γίνει και [Admin] έτσι όπως κάνει που στην κυριολεξία είναι ''Γλύψιμο''

Epic Fail.
PsychCop έγραψε:
αλλά ελπίζω ο Alyx να φανεί και λίγο έξυπνος γιατί πολλοί ζηλεύουν αυτόν τον server και ακόμη περισσότεροι θα ήθελαν να τον καταστρέψουν η να κάνουν έναν ίδιο δικό τους. και πιστέψτε με κάτι τέτοιο έχει στο νου τής να κάνει όπως έκανε και ο DrPro στον SteelStrider πρίν μερικά χρονάκια.
Αναρωτήθηκες γιατί συμβαίνει αυτό; Δηλαδή γιατί όπως λες, "πολλοί ζηλεύουν αυτόν τον server και ακόμη περισσότεροι θα ήθελαν να τον καταστρέψουν η να κάνουν έναν ίδιο δικό τους"; Γιατί ο server είναι συγκριτικά με τους υπόλοιπους ελληνικούς, ποιοτικότερος και με προοπτικές εξέλιξης που έχουνε μέλλον ακόμη.
Αυτό σημαίνει πως αυτός που έχει αναλάβει να διαχειριστεί τον server, ξέρει τι κάνει και δεν περιμένει από τους παίκτες τέτοιου είδους υποδείξεις. Το ενδιαφέρον σου όμως είναι σεβαστό.

Επίσης τον Steel δεν τον έκλεισε κανένας DrPro, η απόφαση ήταν του Admin και αυτού μόνο, για λόγους που δεν θα αναλύσουμε εδώ (είχαν δημοσιευτεί τότε οι λόγοι).

Armagedon έγραψε:
+1 Αλυχ Το Παιδι Εχει Μεγαλο Δικεο Απο Την Μερα Που Μπικε Ο Server Αλαξε Σκεψου 3 GM! Βγικαν Και Φανταζομε Ποιος Τους Εβγαλε !

Ο server άλλαξε και θα αλλάξει κι άλλο και θα συνεχίζει να αλλάζει επ' άπειρον γιατί έτσι συμβαίνει σε κάτι το οποίο εξελίσσεται. Ό,τι είναι στάσιμο πιάνει μούχλα.
Τώρα γιατί αποφάσισες να ορίσεις αιτία την άφιξη της Πεταλούδας για την απομάκρυνση ορισμένων GM, εσύ το ξέρεις και είναι άσχετο όπως και να έχει και φυσικά μη αληθές, όπως και το γεγονός που αναφέρεις.

Armagedon έγραψε:
Ολοι Εχουμε Προσεξι Οτι Εχει Αλαξη ο Server... Και Βγικαν 3ς Καλη ΓΜ ΚΑΙ ΜΠΙΚΑΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ....
Επίσης θα επαναλάβω "Τώρα γιατί αποφάσισες πως φύγαν 'καλοί GM' και 'μπήκαν φίλοι της', εσύ το ξέρεις και είναι άσχετο όπως και να έχει και φυσικά μη αληθές, όπως και το γεγονός που αναφέρεις."

PsychCop έγραψε:
Φίλε IDontCare σκέψου λογικά, πώς γίνεται να έρχεσε απο το πουθενά να γίνεσε TGM,SGM και να καβαλάς τον Admin για να κάνεις ότι θέλεις εσύ; αυτό δεν μου φαίνεται λογικό και στο κάτω κάτω την αποψή μου είπα τώρα πίστεψε ότι θές!
Α, μάλιστα ήρθε απο το πουθενά. Ορίστε ένα σενάριο, γνωριστήκαμε σε ένα παιδικό πάρτι σε έναν παιδότοπο, που συνοδεύαμε τα μικρά αδέρφια μας στα γενέθλια ενός φίλου τους. Μου έκανε εντύπωση το πόσο καλά τα πήγαινε με τα παιδιά και πόσο εύκολο της ήταν να τα ελέγξει, διατηρώντας παράλληλα μια ευχάριστη παρουσία χωρίς να γίνεται βάρος ή να επιβάλλεται. Αφού μιλήσαμε αρκετά, ανακαλύψαμε πως το metin2 είναι κοινή ασχολία και των δυο μας, οπότε της πρότεινα να έρθει στον Reventon και να μου πει την γνώμη της. Η συνέχεια πηγαίνει στο σημείο που αποφάσισε να βοηθά όσους μπορεί χωρίς να είναι GM και χωρίς να της το ζητήσω. Από τότε μέχρι τώρα, βρίσκεται σχεδόν καθημερινά on για αρκετές ώρες και συνεχίζει με αμείωτο ενδιαφέρον να απαντά σε pms και να δίνει το παρόν in game.

Μπορώ να γράψω άλλα πέντε τέτοια σενάρια, όλα με την ίδια κατάληξη, μπορεί και δέκα. Είσαι σε θέση να μου πεις πως λέω ψέμματα ή να βρεις ποιο είναι το αληθινό σενάριο από αυτά; Οχι βέβαια. Μόνο υπόθεση μπορείς να κάνεις όπως και όλοι μας άλλωστε πάνω σε κάτι που δεν γνωρίζουμε. Οπότε καταλαβαίνεις πώς χτυπάει στο μάτι η φράση "ήρθε απο το πουθενά". Σιγά μην είναι και ΑΤΙΑ που προσγειώθηκε.
Τα ίδια ισχύουν και στα υπόλοιπα που λες, απλώς κάνεις υποθέσεις και επέτρεψέ μου να πω πως μου δίνεις την εντύπωση ότι την ζηλεύεις. Το γεγονός είναι πως είναι μέχρι στιγμής η μόνη GM που γενικά έχω δει (και από τον Steel ακόμη) που έχει τόση όρεξη και βρίσκεται τόσο πολύ on. Όποιος έχει υπομονή και επιμονή, γρήγορα εξελίσσεται σε SGM, προϊστάμενο, διευθυντή, αρχιμάστορα ή ιδιοκτήτη αλυσίδας καταστημάτων.

SteliosGR έγραψε:
Ο Admin είχε κάνει GMs τους φίλους του που τους εμπιστευόταν! Δεν είναι τυχαίο που στο ξεκάρφωτο ήρθε η Petalouda GM και στο καπάκι έγινε και SGM κιόλας! Πιστεύω πως σκόπιμα ξεκλήρησε κυριολεκτηκά την ομάδα! Για ποιο λόγο να φύγει και η Inazuma από MOD? Οι GMs που έφυγαν ήταν οι καλύτεροι και γιαυτό παρέμειναν!
Αλλά τώρα απ'ότι φαίνεται κάνει άλλος κουμάντο στον server και πάει προς διάλυση

Δεν επαναλαμβάνομαι, αν έχεις διαβάσει τα προηγούμενα, έχεις ήδη καταλάβει ποια είναι η απάντησή μου εδώ. Άλλα αντί άλλα. "Ήρθε στο ξεκάρφωτο", "ξεκλήρησε την ομάδα" (η Petalouda; :crazy: omg..), "ο server πάει προς διάλυση" και τα λοιπά, γνωστά χαζά και κενά τετριμμένα.
Θυμάμαι όμως πως μέχρι πριν βγουν τα αποτελέσματα για TGM, δεν έχανες ευκαιρία να μιλάς με GM και να γλύφεις και να μας βγάζεις φωτογραφίες και να ζητάς να γίνεις και εσύ GM.
Δεν σε ικανοποίησε προφανώς το αποτέλεσμα και τώρα άλλαξες το ποίημα.

Αυτός που παίζει για να ευχαριστηθεί το παιχνίδι, θέλει να έχει κάποιον να βρίσκεται in game και να του απαντήσει σε αυτό που ρωτά. Αν ο κάποιος θα λέγεται [SGM]Petalouda, [VIP]FSXraptor, Μαρία με τα κίτρινα ή [Admin]Alyx, ποσώς τον ενδιαφέρει εφ' όσον λύνεται η απορία του.
Αυτός που ασχολείται με το ποιος έγινε GM, ποιος έφυγε, ποιος ήρθε, ποιον έχει κολλητό, και γιατί ο μπατζανάκης του φίλου του TGM που είναι στην ίδια clan με τον BM που σκάει 15k σφαίρα άκριτο επειδή έχει hack και φίλο GM και δεν παίρνει ban, παρενοχλεί στην αρχή της Ascaria και δεν του λέει κανείς τίποτα, είτε έχει αποθυμένα που δεν έγινε GM, είτε ζηλεύει τους GM, είτε και τα δύο.

Ξανατονίζω πως ο Reventon δεν έχει προοπτικές να κλείσει, οπότε να μην ανησυχείτε γι' αυτό. Φτιάχνονται τόσα events τα οποία έρχονται και θα γίνουν, αν ήταν να κλείσει ο server δεν θα γινόταν αυτό.

Ελπίζω να καταλαβαίνετε εσείς που ξεκινάτε αυτά τα θέματα, πως αυτές οι συζητήσεις είναι κανονικό κουτσομπολιό όπως είπε και προηγούμενος συμφορουμίτης και δεν περιέχουν καμία ουσία ή κάτι το επικοδομητικό.

Οπότε μεταφέρεται.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [Admin]Alyx στις Τετ Μαρ 21, 2012 11:00 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 10:25 pm

Υπάρχει παρόμοιο θέμα, οπότε συγχωνεύονται.

JENNYLEE(real) έγραψε:
Εγώ έχω μια απορία και οι ερώτηση είναι προς τον Alyx... :
Αυτό το κάνεις σε pm, όχι δημόσια αφού είναι μόνο για εμένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
xAnGeLx

xAnGeLx


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 10:52 pm

[Admin]Alyx έγραψε:
Υπάρχει παρόμοιο θέμα, οπότε συγχωνεύονται.

JENNYLEE(real) έγραψε:
Εγώ έχω μια απορία και οι ερώτηση είναι προς τον Alyx... :
Αυτό το κάνεις σε pm, όχι δημόσια αφού είναι μόνο για εμένα.

Alyx 2πλο postάρεις, έχεις 1 προειδοποίηση.. (ήθελα πολύ να το γράψω αυτό) :P

Λέτε ότι νάναι... O Admin έχει δώσει αρκετές φορές εξηγήσεις, όπως κάνει και τώρα & δεν είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Πιστεύετε πως δεν ξέρει τι κάνει; ή θέλει το κακό του σέρβερ και κάνει ότι νάναι; δεν πάτε καλά μου φαίνεται παίδες, σόρρυ κιόλας αλλά δεν πάτε καλά.. το ποιος θα φύγει, το ποιος θα μείνει και το ποιος θα έρθει είναι απόφαση του Admin και πιστέψτε με κάνει το καλύτερο για τον σέρβερ. σεβαστά όλα σας τα θέματα και οι απόψεις σας, όμως τον τελευταίο λόγο τον έχει ο Admin. έτσι στα καλά καθούμενα ξεσηκώσατε το φόρουμ, χωρίς "αιτία κι αφορμή" πραγματικά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.paraskos.gr
kalhmeraki2

kalhmeraki2


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : kastoria
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 12:34 am

ετσι απλα τα παιδια ηταν καλα ηταν ον παρα πολλες ωρες τωρα το τι καναν για δουλεια ειναι αλλο το θεμα και η πεταλουδα και ολοι ηταν και ειναι αξιοι στις θεση τουσ με την αξια τους πηραν αυτες τισ θεσης αλλιος ολοι θα ηταν στην θεση τουσ οχι μονοι τους εχω βαρεθει να ακουω οι πεταλουδα ο cyclop inazyma δεν αξιζουν την θεση οτι ο ενας απο ταδε πηγε ταδε εγω ξερω οτι γιναν απο τον αλυχ 2 σερβερ που δεν πιανονται απο 50 μαζι εχουμε λιωσει σε καθε παιχτι να τον στισουμε γιατι ολοι εχουμε γεματο με 4 παιχτες τουβανους το accound μας και αλλα τοσα πραγματα μεσα σε αυτουσ και αντι να κοιταμε το τι εχει φτιαξει απο event απο αλλα 50000000 πραγματα που εχει φτιαξει προσπαθουμε να κατηγορουμε τους tgm gm sgm και ολους τους αλλους αλλα οταν ερχονται και σε βγαζουν απο 1 πραγματικα δυσκολη θεση οπως πχ να σε ξεκολισουν απο καπου η να σε τραβιξουν στην πολι η οτι διποτε αλλο τοτε ειναι ολοι αυτη που μεχρι πριν 1 λεπτο απο ζηλια τουσ ελεγες τα παντα απο επιθετα τοτε γινονται καλη......ΛΕΙΞΤΕ ΤΟ ΕΔΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΓΥΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΓΙΝΕΣΤΕ ΧΟΥΑΝΙΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΗ αλυχ διορθωσε με σε , και . και παρακαλω μετα απο αυτο να :lock: :lock: γιατι καταντισε βλακεια με τις χουανιτες παλι ολο αυτο :shitxD: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventonmetin.dyndns.org/
Armagedon

Armagedon


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : My Place Is Reventon
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 3:45 am

Ακυρος Κιομος δεν ειναι ξερο τι σου λεο Alyx απο την μερα που μπικε ο reventon πεθανε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 4:12 am

δεν νομίζω να τα πηγαίνει καλά με τα παιδία αφού τα κοροίδευε


543.imageshack.us/img543/3706/1********27.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANbOom11




Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : lemesos
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 5:47 am

ρε πεδια οχι ποστ ιπαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrRedOrDead7

MrRedOrDead7


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 8:11 am

+1 Θελω πισω ιναζουμα σικλοπσ κε βασιλισκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrRedOrDead7

MrRedOrDead7


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 8:11 am

+1 θελω πισο τιν ιναζουμε κε Συκλοπσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 8:49 am

IDontCare έγραψε:
+1 και απο εμένα

το +1 το εγραψε ενας ξαφερος μου οταν ειχα παει στο περιπτερο συγνωμη!!!!

η γνωμη μου ειναι:
τι λεςςς ρεεεεε την [SGM]Petalouda???δεν νομιζω οτι εχετε το δικαιομα να διακρινετε ανθρωπος η πεταλουδα ολους τους βοηθαει και θα της φωναξετε απο πανω??? τοσο αχαριστοι ειστε? ελεος μερικους ανθρωπους δεν τους καταλαβενω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 9:53 am

PerastikoS έγραψε:
Ειναι το 3ο η το 4ο παρομοιο post που κανει καποιος?Σας επιασε ο πονος ξαφνικα και το παιζετε "αγανακτισμενοι" του metin για το αν εφυγαν η ηρθαν καινουριοι GM και σε post που αφορουν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του δεν συμμετεχει ουτε το 1/5 απο εσας!!
Νομιζω οτι με απλα ελληνικα βρηκατε καραμελα να πιπιλιζετε και ασχοληστε με κατι που δεν αφορα κανενα μας και δεν επιρρεαζει κανενα μας μεσα στο παιχνιδι.
Συνεχιστε να λετε ολοι το μακρυ σας και το κοντο σας και περιμενω πως και πως να δω και θεμα που να λεει οτι πισω απο ολα κρυβοντε οι illuminati.Και πραγματικα πιστευω οτι και η petaloyda να φυγει με τη φορα που πηρατε θα θελετε να φυγει και ο alyx.
Θα μπορουσατε να ξοδεψετε ολο αυτο το χρονο σας για να προτινετε καμια καλη ιδεα για το παιχνιδι αντι να σκεφτεστε τι φταιει και εφυγαν 3 GM εκ των οποιων ο 1 ηταν φαντασμα.Συγχαρητηρια παπαγαλακια.

Κάνεις δεν λέει το μακρύ και το κοντό του αλλά είμαστε μια κοινωνία που φένονται τα πρόσωπα όλων μας. Στην ζωή σου αν αδικόταν ένα αγαπημένο σου πρόσωπο δεν θα έκανες τα πάντα για να δείξεις οτι είχε δίκαιο τελικά? Εκεί θα κάτσουν να σου πουν οτι μασάς καραμέλες? Οχι! Έτσι όπως είναι στην πραγματική σου ζωή έτσι και τώρα. Οι περισσότεροι μπορεί να το κάνουν για άκυρους λόγους. Για λόγους που αν τους ακούσεις θα αρχήσεις να γελάς. Με το ποστ που έγραψες αναφέρεσαι σε άτομα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Μην ξεχνάς ότι είναι άλλοι τόσοι στο φόρουμ που σε πληροφορώ έχουν λόγο και λογική και ξέρουν τι κάνουν. Θέλουν το δίκαιο. Μιας και μιλάτε με παροιμίες θα πω και εγώ μία με βάσει το θέμα... Δε χορεύει πάντα όποιος πληρώνει τα βιολιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkchaos

Darkchaos


Αριθμός μηνυμάτων : 190
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 10:20 am

ΕΕ εγω πιστευω σημασια εχει να ερθουν πισω οι παλιοι γμ και να μην τιμορηθει κανεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:21 am

PerastikoS έγραψε:
Ειναι το 3ο η το 4ο παρομοιο post που κανει καποιος?Σας επιασε ο πονος ξαφνικα και το παιζετε "αγανακτισμενοι" του metin για το αν εφυγαν η ηρθαν καινουριοι GM και σε post που αφορουν αμεσα το παιχνιδι και την εξελιξη του δεν συμμετεχει ουτε το 1/5 απο εσας!!
Νομιζω οτι με απλα ελληνικα βρηκατε καραμελα να πιπιλιζετε και ασχοληστε με κατι που δεν αφορα κανενα μας και δεν επιρρεαζει κανενα μας μεσα στο παιχνιδι.
Συνεχιστε να λετε ολοι το μακρυ σας και το κοντο σας και περιμενω πως και πως να δω και θεμα που να λεει οτι πισω απο ολα κρυβοντε οι illuminati.Και πραγματικα πιστευω οτι και η petaloyda να φυγει με τη φορα που πηρατε θα θελετε να φυγει και ο alyx.
Θα μπορουσατε να ξοδεψετε ολο αυτο το χρονο σας για να προτινετε καμια καλη ιδεα για το παιχνιδι αντι να σκεφτεστε τι φταιει και εφυγαν 3 GM εκ των οποιων ο 1 ηταν φαντασμα.Συγχαρητηρια παπαγαλακια.

Μάλλον εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια. Να το ελεγε αυτο κάποιος που πραγματικά ασχολείται με το φορουμ, να έλεγα παει στα κομμάτια, δίκιο έχει. Για κοιτα λιγο που και τι εχεις γραψει και μετα ελα να μας την πεις :roflmfao:
Και θα στο ξανα γραψω, γιατι μαλλον δεν το διαβασες, ή καλυτερα δεν σε συνέφερε να το διαβάσεις.
Παράθεση :
Το παιχνίδι μας εξαρτάτε άμεσα από την εκάστοτε Δ.Ο. και όταν λέω το παιχνίδι μας εννοώ σε σχέση με τους άλλους. Και να σου δώσω 2 παραδείγματα, για να γίνω πιο κατανοητός. 1ο πόλεμοι συντεχνιών, 2ο πωλήσεις ιτεμς για χρήματα.




IDontCare έγραψε:
IDontCare έγραψε:
+1 και απο εμένα

το +1 το εγραψε ενας ξαφερος μου οταν ειχα παει στο περιπτερο συγνωμη!!!!

η γνωμη μου ειναι:
τι λεςςς ρεεεεε την [SGM]Petalouda???δεν νομιζω οτι εχετε το δικαιομα να διακρινετε ανθρωπος η πεταλουδα ολους τους βοηθαει και θα της φωναξετε απο πανω??? τοσο αχαριστοι ειστε? ελεος μερικους ανθρωπους δεν τους καταλαβενω!!!!

Μάλλον έχεις την εντύπωση οτι δεν το είδαμε, και λες " δεν κάνω κάνα copy paste"! :P


kalhmeraki2 έγραψε:

ετσι απλα τα παιδια ηταν καλα ηταν ον παρα πολλες ωρες τωρα το τι καναν για δουλεια ειναι αλλο το θεμα και η πεταλουδα και ολοι ηταν και ειναι αξιοι στις θεση τουσ με την αξια τους πηραν αυτες τισ θεσης αλλιος ολοι θα ηταν στην θεση τουσ οχι μονοι τους εχω βαρεθει να ακουω οι πεταλουδα ο cyclop inazyma δεν αξιζουν την θεση οτι ο ενας απο ταδε πηγε ταδε εγω ξερω οτι γιναν απο τον αλυχ 2 σερβερ που δεν πιανονται απο 50 μαζι εχουμε λιωσει σε καθε παιχτι να τον στισουμε γιατι ολοι εχουμε γεματο με 4 παιχτες τουβανους το accound μας και αλλα τοσα πραγματα μεσα σε αυτουσ και αντι να κοιταμε το τι εχει φτιαξει απο event απο αλλα 50000000 πραγματα που εχει φτιαξει προσπαθουμε να κατηγορουμε τους tgm gm sgm και ολους τους αλλους αλλα οταν ερχονται και σε βγαζουν απο 1 πραγματικα δυσκολη θεση οπως πχ να σε ξεκολισουν απο καπου η να σε τραβιξουν στην πολι η οτι διποτε αλλο τοτε ειναι ολοι αυτη που μεχρι πριν 1 λεπτο απο ζηλια τουσ ελεγες τα παντα απο επιθετα τοτε γινονται καλη......ΛΕΙΞΤΕ ΤΟ ΕΔΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΓΥΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΓΙΝΕΣΤΕ ΧΟΥΑΝΙΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΗ αλυχ διορθωσε με σε , και . και παρακαλω μετα απο αυτο να γιατι καταντισε βλακεια με τις χουανιτες παλι ολο αυτο ΟΧΙ ΑΛΛΟ

Όπως θαλεγε και μια ψυχή "με μια ανάσα" :P

Βρε συ να σκεφτώ ότι δεν έχεις καταλάβει τίποτα απο ότι έχεις διαβάσει ή εγώ δεν καταλαβαίνω τι διαβάζω;
οσο για τους "χουανιτες" αυτο εννοεις; http://www.inews.gr/60/500000-kouvanoi-sti-sinavlia-gia-tin-eirini-tou-chouanes-stin-avana.htm μια χαρα το βλεπω, εκτος και αν εισαι ανθωπος του πολεμου. Like a Star @ heaven Suspect What a Face



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Berg

Berg


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:36 am

Αυτό που θα πω θα είναι εντελώς άσχετο...το θέμα έχει ως εξής.Πρώτα απ όλα,ξέρω τα πάντα όλα τα μυστικά,τα οποία άμα τα πω,θα επιβαρύνω τη θέση μου.Αυτό μόνο...




Κρίμα...νόμιζα ό,τι ο server θα πήγαινε καλά,και από τι βλέπω όλοι πουλάνε τους char τους.Φανταστείτε λοιπόν που φτάσαμε!!!! Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 1655341054
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:44 am

Berg0099 έγραψε:
Πρώτα απ όλα,ξέρω τα πάντα όλα τα μυστικά
Όπως η Papyros - Larousse - Britannica ας πούμε; Ή όπως ο Παντογνώστης; o.O

Berg0099 έγραψε:
Κρίμα...νόμιζα ό,τι ο server θα πήγαινε καλά,και από τι βλέπω όλοι πουλάνε τους char τους.Φανταστείτε λοιπόν που φτάσαμε!!!!
Φτάσαμε να γίνεται ανανέωση χρηστών. Καλό είναι αυτό, υγιές. Πάντα είναι ευπρόσδεκτος νέος κόσμος γιατί όπως ξαναείπαμε, ό,τι μένει στάσιμο μουχλιάζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:49 am

Παράθεση :
Μάλλον εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια. Να το ελεγε αυτο κάποιος που πραγματικά ασχολείται με το φορουμ, να έλεγα παει στα κομμάτια, δίκιο έχει. Για κοιτα λιγο που και τι εχεις γραψει και μετα ελα να μας την πεις :roflmfao:
Και θα στο ξανα γραψω, γιατι μαλλον δεν το διαβασες, ή καλυτερα δεν σε συνέφερε να το διαβάσεις.
Παράθεση:
Το παιχνίδι μας εξαρτάτε άμεσα από την εκάστοτε Δ.Ο. και όταν λέω το παιχνίδι μας εννοώ σε σχέση με τους άλλους. Και να σου δώσω 2 παραδείγματα, για να γίνω πιο κατανοητός. 1ο πόλεμοι συντεχνιών, 2ο πωλήσεις ιτεμς για χρήματα.

Θα σε παρακαλουσα οταν απευθυνεσαι σε καποιον σε προσωπικο επιπεδο να κανεις πρωτα μια ερευνα!Δεν θα κατσω να σου δικαιολογηθω κιολας αν εχω ασχοληθει και ποσο με το φορουμ,μπορεις να μπεις στα στατιστικα μου και να δεις τα δικα μου post και τι χαρακτηρα εχουν!Αφορουν μονο το παιχνιδι και δεν ειναι φωνες απλα για να ακουστουν ,οπως η δικη σου, αλλα επι της ουσιας!
Αυτη την "εξυπναδα" που επαναλανβανεις για την Δ.Ο δεν μπηκα καν στην διαδικασια να απαντησω γιατι θεωρω οτι ειναι "κουβεντα να γινεται"!Το παιχνιδι συνεχιζει να εχει Δ.Ο και αυτα τα παραδειγματα που παραθετεις δεν μου λενε απολυτως τιποτα!Συνεχιστε την επανασταση του epic map και μην με ανακατευετε διοτι δεν θελω να παρω θεση πλεον ουτε να μπαινω στην διαδικασια απαντησης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Berg

Berg


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:49 am

Κοίτα να δεις που φτάσαμε,να μας δουλεύει και ο Admin. Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 3702174765
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 12:39 pm

PerastikoS έγραψε:
Θα σε παρακαλουσα οταν απευθυνεσαι σε καποιον σε προσωπικο επιπεδο να κανεις πρωτα μια ερευνα!Δεν θα κατσω να σου δικαιολογηθω κιολας αν εχω ασχοληθει και ποσο με το φορουμ,μπορεις να μπεις στα στατιστικα μου και να δεις τα δικα μου post και τι χαρακτηρα εχουν!Αφορουν μονο το παιχνιδι και δεν ειναι φωνες απλα για να ακουστουν ,οπως η δικη σου, αλλα επι της ουσιας!
Αυτη την "εξυπναδα" που επαναλανβανεις για την Δ.Ο δεν μπηκα καν στην διαδικασια να απαντησω γιατι θεωρω οτι ειναι "κουβεντα να γινεται"!Το παιχνιδι συνεχιζει να εχει Δ.Ο και αυτα τα παραδειγματα που παραθετεις δεν μου λενε απολυτως τιποτα!Συνεχιστε την επανασταση του epic map και μην με ανακατευετε διοτι δεν θελω να παρω θεση πλεον ουτε να μπαινω στην διαδικασια απαντησης!

Το κακο ειναι οτι τα ειδα πριν γραψω, μιας και δεν ειμαι απο τους τυπους που οπως λες, απλα φωναζουν για να ακουστουν.
Οσο για τα παραδειγματα ημουνα σίγουρος οτι δεν θα σου λεγανε τιποτα.
Οσο για τη επανασταση του epic map που λες. Δεν νομιζω να σε καλεσα να γραψεις τιποτα μονος σου εγραψες.


Berg0099 έγραψε:
Κοίτα να δεις που φτάσαμε,να μας δουλεύει και ο Admin. Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 3702174765

Εμ μετά απο αυτα που έγραψες....
Σαν τα παιδακια, τσελω αλλα δεν σου λεω μωλε δεν ειμαι μαρτυριάρης :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Berg

Berg


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως   Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 1:16 pm

fast είσαι λίγο άκυρη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βγάλτε την [SGM]Petalouda Αμέσως Part 2
» Αυτόματη απενεργοποίηση του υπολογιστή, αμέσως μετά την εκκίνηση
» Petalouda
» ELEOS PETALOUDA

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: