Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vagmaik




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αττική
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 10:47 pm

καλημέρα.έχω ήδη προσπαθήσει να περάσω την αποστολή αγριόχοιρου σύμφωνα με τον οδηγό https://reventon-forum.forumgreek.com/t4735-topic Σταμάτησα στην 6η μου αποτυχημένη προσπάθεια αφου έτσι κι αλλιώς δεν μου έφτανε ο χρόνος.... :wall:
Μήπως μπορείτε να μου πείτε κανέναν πιο σύντομο δρόμο στην εύκολη και στη μεσαία κατακόμβη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 11:02 pm

Υπάρχει εδώ ακόμη ένας οδηγός,πιο αναλυτικός και εύκολος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagmaik




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αττική
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΤετ Αυγ 15, 2012 11:57 pm

ακολούθησα ακριβώς όπως δείχνει στον χάρτη η Heavendust(στην εύκολη κατακόμβη) https://reventon-forum.forumgreek.com/t2388-topic
και με έβγαλε εντελώς λάθος....ο δρόμος που με βγάζει λάθος είναι αυτός με την κόκκινη γραμμή...μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 12:05 am

Ποιο κάτω από τους χάρτες στον οδηγό υπάρχει και αυτό.


Παράθεση :
Εύκολη Κατακόμβη:Ευθεία
Ευθεία
Ευθεία
Ευθεία
2ο στρίψιμο στα αριστερά
Δεξιά

Μεσαία Κατακόμβη:Ευθεία
Ευθεία
Ευθεία
Αριστερά
Δεξιά
Ευθεία
Δεξιά
Αριστερά
Αριστερά
Δεξιά
Ευθεία

Δύσκολη Κατακόμβη:Ευθεία
Αριστερά
Αριστερά
Ευθεία
Αριστερά
Δεξιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 12:55 am

Για την εύκολη κατακόμβη θα πηγαίνεις όλο ευθεία και όταν βρεις ένα Τ μπορείς να πας δεξιά και αριστερά εσύ θα πας δεξιά

Για την μεσαία δες στον οδηγό είναι οκ εγώ από εκεί πήγα

Για την δύσκολη δες εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagmaik




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αττική
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 1:11 am

σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια.πάω να δοκιμάσω την αποστολή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChrisGT7

ChrisGT7


Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Κοντά σε ηφαίστειο...
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 1:37 am

Όταν περνάτε την είδοσο μιας κατακόμβης και μέχρι να φτάσετε στο στρογγυλό δωμάτιο που υπάρχει το αφεντικό των πιθήκων, πρέπει να βρείτε τις κόκκινες πύλες στο τέλος των διαδρόμων.

Οι διαδρομές για την κάθε κατακόμβη είναι οι παρακάτω:

ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΤΑΚΟΜΒΗ (Πύλες: 5)
1η πύλη: Ευθεία
2η πύλη: Ευθεία
3η πύλη: Ευθεία
4η πύλη: Ευθεία
5η πύλη: Αριστερά & Δεξιά

ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΤΑΚΟΜΒΗ (Πύλες: 5)
1η πύλη: Ευθεία
2η πύλη: Ευθεία
3η πύλη: Ευθεία
4η πύλη: Αριστερά & Δεξιά
5η πύλη: Ευθεία

ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΚΟΜΒΗ (Πύλες: 4)
1η πύλη: Ευθεία
2η πύλη: Αριστερά & Αριστερά
3η πύλη: Ευθεία
4η πύλη: Αριστερά & Δεξιά

Στην κανονική και δύσκολη κατακόμβη όταν φτάσετε στο στρογγυλό δωμάτιο, θα πρέπει να προχωρήσετε απέναντι, όπου βρισκόταν το πρώτο αφεντικό των πιθήκων, και να κολλήσετε στον τοίχο. Έτσι, θα σας μεταφέρει στο επόμενο δωμάτιο με τις σκάλες. Αφού τις ανεβείτε, απλά σκοτώστε το 2ο και 3ο αφεντικό αντίστοιχα.

Προτού κάνετε την αποστολή αγριόχοιρου, κάντε εξάσκηση στις παραπάνω διαχρομές, χρησιμοποιώντας το λιοντάρι που τρέχει αρκετά γρήγορα, και είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρετε. Αν χρειαστείτε περαιτέρω βοήθεια, εδώ είμαστε! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagmaik




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αττική
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 1:52 am

πήρα την αποστολή και σκότωσα τον boss της ευκολης κατακομβης και μου εγραφε οτι απομενουν 3 BOSS.τον ξανασκότωσα και πάλι τα ίδια.....ελεος....γιατί έτσι;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChrisGT7

ChrisGT7


Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Κοντά σε ηφαίστειο...
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 2:02 am

Όταν σκοτώνεις ένα αφεντικό, δεν χάνεις χρόνο και πατάς το δακτυλίδι του Levi να πας στην πόλη. Με το πού θα πας στην πόλη, θα δεις τον πάπυρο της αποστολής να έχει αλλάξει και να λέει την επόμενη κατακόμβη. Και αμέσως, πατάς τον πάπυρο για εκείνη την κατακόμβη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagmaik




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αττική
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 2:09 am

αυτό ακριβώς έκανα αλλα με το που πήγα στην πόλη το παπιράκι μου έλεγε για τον boss της ευκολης κατακομβης.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChrisGT7

ChrisGT7


Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Κοντά σε ηφαίστειο...
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 2:22 am

Δε θέλω να πω ότι υπάρχει κάποιο bug. Ξέρω, τόσο από προσωπική εμπειρία όσο και από άλλους παίχτες, ότι bug υπήρχε την πρώτη μέρα που βγήκε η αποστολή (σκότωνες το πρώτο αφεντικό και δεν το μετρούσε) και γι' αυτό την επόμενη μέρα άλλαξαν τους παπύρους και όλα πλέον είναι πάρα πολύ καλά.

Ξαναδοκίμασε θα έλεγα εγώ. Με το που πει ο πάπυρος ότι απέτυχες, μίλα στο σταβλίτη να την πάρεις πάλι από την αρχή. Αν πάλι τα ίδια, θα σου πρότεινα να έστελνες ticket με το πρόβλημά σου.

Έχω βοηθήσει πολλά άτομα να την κάνουν και κάτι τέτοιο δεν μου έχουν αναφέρει. Ελπίζω να είναι περαστικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagmaik




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αττική
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 9:40 pm

ευχαριστώ για την βοήθεια μπορεί να :lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος   Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος EmptyΠεμ Αυγ 16, 2012 9:47 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~
» Αποστολή Lv 120 - Πολεμικός Αγριόχοιρος.
» Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος
» αποστολη αλογου
» Πολεμικός Λύκος!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: