Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~

Πήγαινε κάτω 
+4
ANTEGEIA1
Polo
Petter
BlackMatzis
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BlackMatzis

BlackMatzis


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Δράμα
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 4:52 am

Σαν παιδάκι και εγώ, είπα να ασχοληθώ με το ζωντανό, ζωντανά πλέον, και να αναβαθμίσω το άλογο μου
σε λύκο, και αργότερα σε Αγριόχοιρο. Την πρώτη αποστολή, την κατάφερα αρκετά εύκολα, και έσπασα
τα Metins σε λιγότερο απο 15 λεπτά.
Τα πράματα δεν ήταν το ίδιο εύκολα κ για την δεύτερη αποστολή!
Μην γνωρίζοντας τους δρόμους στις κατακόμβες για τα boss, συμβουλεύτηκα ένα post στο
forum, του official metin2, και οι οδηγίες ελέχθησαν, και είναι ακριβείς, και σωστές ως προς τον δρόμο
που πρέπει να ακολουθήσεις και για τις τρεις κατακόμβες.
Έκανα τα παππυράκια επιστροφής έξω απο τις κατακόμβες, και ετοιμάστηκα για την αποστολή με φίλτρα
ταχύτητας, κοστούμι με λίθο ταχύτητας κλπ. και ξεκίνησα...
Τα αποτελέσματα; 50 Χαμένες κακοφοίνικες....
Ο χρόνος δεν ήταν αρκετός, και αποδείχτηκε οχι μία αλλά 5(!) φορές...
Χωρίς λάθος στον δρόμο, και χωρίς καθυστερήσεις...

Οπότε, πρωτού αρχίζω να γκρινιάζω για τον χρόνο, είπα να συμβουλευτώ κάποιον που έχει είδη κάνει την αποστολή
για συμβουλές, η "κόλπα" όπως, βάλε Νιτρομεθανόλη στον λύκο να τρέχει περισσότερο κλπ.
Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και την βοήθεια σας! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 5:20 am

εγώ έκανα με την τρίτη φορα το αγριόχοιρο,πρώτα δοκίμασα τους δρόμους 2-3 φορες να τους θυμάμαι λίγο μετά έβγαλα "παπιρακια" στα έξοδα,με μοβ φίλτρα επίσης και με έφιπποι επίθεση από το άλογο για να μην κολλάω στης μαϊμούδες..απλά να γνωρίζεις λίγο τον δρόμο χρειάζεται..κανε 2-3 δοκιμες όπως σου είπα και πιστεύω θα τα καταφέρειςSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 5:36 am

Καλησπέρα και από εμενα,καλο θα ήταν να μπεις εδώ που είναι η πρώτη κατακόμβη - δεύτερη κατακόμβη και τρίτη κατακόμβη
και άκου τι θα κανεις φιλε,θα τα ζωγραφίσεις σε ένα χαρτί,μετά θα πας να κανεις μια 2 φορες την διαδρομή να δεις αν είναι ακριβώς θα κανεις παπύρους ΑΚΡΙΒΏΣ αλλα ΑΚΡΙΒΏΣ έξω στην πύλη τον πιθήκων, θα πάρεις πανοπλία μοναχου θα βάλεις λίθο βιασύνης θα πάρεις φίλτρα βιασύνης και θα βάλεις στα σκουλαρίκια σου ταχύτητα 20% ότι σκουλαρίκια να είναι εβένινα για παράδειγμα,και είσαι ΈΤΟΙΜΟΣ Smile
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 5:37 am

Η αποστολή γίνεται σε 7 λεπτά με λίγη καλή οργάνωση και προπάντων όχι άνχος...

Ουτε και εγω την Έβγαλα με την πρώτη, όπως και τόσα άλλα παιδιά
απλά να προσέξεις να μην σε κολλήσουν καπου οι μαιμουδες να προσέχεις επίσης κάποιες πύλες ιδίως στην δύσκολη κατακόμβη γιατι σε βγάζει ανάποδα και τέλος την σκάλα, εκεί και αν κολάς ειδικά άμα πατάς έφιππη :P

Καλή επιτυχία Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thor

Thor


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 5:49 am

Μην μου το θυμίζετε εγώ ακόμα δεν την κατάφερα και ας δοκίμασα πάνω από 6-7 φορές! Θέλω να κάνω μια μικρή ερώτηση σε αυτούς που την κάνανε όταν σκοτώνατε ένα βόσσ πιγενατε πόλη και πατούσατε το επόμενο παπιράκι η μπορείς να το πατήσεις κατευθίαν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 5:55 am

Thor έγραψε:
Μην μου το θυμίζετε εγώ ακόμα δεν την κατάφερα και ας δοκίμασα πάνω από 6-7 φορές! Θέλω να κάνω μια μικρή ερώτηση σε αυτούς που την κάνανε όταν σκοτώνατε ένα βόσσ πιγενατε πόλη και πατούσατε το επόμενο παπιράκι η μπορείς να το πατήσεις κατευθίαν?


Πάταγα και πήγενα πόλη και κατευθίαν παπυράκι έξω απο την κατακόμβη Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BlackMatzis

BlackMatzis


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Δράμα
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 6:56 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
Η αποστολή γίνεται σε 7 λεπτά με λίγη καλή οργάνωση και προπάντων όχι άνχος...

Ουτε και εγω την Έβγαλα με την πρώτη, όπως και τόσα άλλα παιδιά
απλά να προσέξεις να μην σε κολλήσουν καπου οι μαιμουδες να προσέχεις επίσης κάποιες πύλες ιδίως στην δύσκολη κατακόμβη γιατι σε βγάζει ανάποδα και τέλος την σκάλα, εκεί και αν κολάς ειδικά άμα πατάς έφιππη :P

Καλή επιτυχία Smile

Πια σκάλα εννοείς; :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antreasm123

antreasm123


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 8:11 am

παιδια συγνωμη αλλα για την πρωτη αποστολη μπορεις να χρησιμοποιησεισ παπυρακια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 8:31 am

Αν εννοείς για την αποστολή λύκου στο δάσος,ναι.
Αν είναι για την αποστολή του αγριόχοιρου στις κατακόμβες,όχι,μόνο απ'έξω μπορείς να κάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 9:00 am

Εγώ την έκανα με την 1η με περίπου 270 ταχύτητα..απλός ήξερα τους δρόμους από έξω και τα βοος είναι ένα-δύο χιτάκια οπότε αν είσαι αρκετά γρήγορος είναι αρκετά εύκολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BlackMatzis

BlackMatzis


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Δράμα
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 4:48 am

Οκ παίδες την έκανα! Σας ευχαριστώ όλους Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~   ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~ EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 4:49 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος
» Αποστολή Lv 120 - Πολεμικός Αγριόχοιρος.
» Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος
» αποστολη αλογου
» Πολεμικός Λύκος!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: