Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Pixel

Pixel


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος   Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος EmptyΠεμ Ιουν 14, 2012 1:41 pm

Ψάχνοντας για 90άρια μέτινς κατέληξα στο συμπέρασμα ότι τα μέτινς πέφτουν σε συγκεκριμένα σημεία τα οποία είναι σε διαφορετικά σημεία ανά κανάλι. Ισχύει κάτι τέτοιο; Αν ναι, μήπως θα μπορούσε κανείς να με βοηθήσει με αυτές τις θέσεις, έχω βρει μόνο 1 μέτιν και ψάχνω πολλές ώρες... :/ Έχω αλλάξει και κανάλια αλλά τίποτα, κάνω κύκλους συνέχεια. Επίσης άμα κάνω αποσύνδεση κατά τη διάρκεια της αποστολή φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.europe-redeemed.com/
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος   Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος EmptyΠεμ Ιουν 14, 2012 2:14 pm

Αν κάνεις αποσύνδεση όχι,μόνο αν κατέβεις από το άλογο,δεν είναι πάντα οι ίδιες θέσεις των metins σε διαφορετικά κανάλια αλλά είναι κάπου εκεί(εκτός αν κάνει κάποιος άλλος την αποστολή),αυτό που έκανα είναι να πηγαίνω σε channels να κάνω παπυράκια,να ξέρω σε ποιο κανάλι αντιστοιχεί το κάθε παπυράκι και να αλλάζω chanells,έτσι έχω πιο πολύ χρόνο και καθόλου άγχος,προσπάθησε το.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pixel

Pixel


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος   Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 1:34 am

Αυτό προσπαθώ να κάνω αλλά δε βρίσκω τα μέτινς. Έχω βρει μόνο 1 στο κανάλι 3, το οποίο το έσπασαν και ξανάπεσε σε σημείο που φαίνοταν απ'το παπυράκι στο προηγούμενο μέτιν... Έτσι κατέληξα και στο συμπέρασμα μου. Έρχομαι τώρα εγώ λοιπόν για να ρωτήσω ισχύει η θεωρία μου ή όχι; Και αν ισχύει μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με αυτές τις "περίπου" θέσεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.europe-redeemed.com/
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος   Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 2:33 am

Κυρίως είναι προς τα μέσα στο κόκκινο δάσος.Αν έχεις πρόβλημα για τα μετίν πάρε 2-3 άτομα από συντεχνία σου και να ψάχνετε όλοι μέχρι να βρείτε και τα 3.Πας πόλι πατάς την αποστολή και με τα παπυράκια πας στα μετίν και θα είναι εκί οι φίλοι σου οπότε δεν θα τα σπάσει κανείς.Μπορεί να βρείτε και σε άλλο Ch απλός θα αλλάξεις και θα πας πάλι με το παπηράκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος   Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 2:50 am

Έχω δει χάρτες για metins στο official και τα metins πέφτουν σε σιγκεκριμένα κομμάτια στον ανάλογο χάρτη. Τώρα αν μπορούμε να βρούμε τα ακριβή σημεία που πέφτουν δεν ξέρω.. κατά ένα μέρος ισχύει πάντως Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος   Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος EmptyΚυρ Ιουλ 01, 2012 6:40 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αποστολή 90lv- Πολεμικός Λύκος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πολεμικός Λύκος!
» Αποστολή Lv 120 - Πολεμικός Αγριόχοιρος.
» ~Αποστολή Αλόγου lvl 23, Πολεμικός Αγριόχοιρος ~
» Αποστολή αλόγου lvl.23-πολεμικος αγριοχοιρος
» ασπρος λυκος ;ooooo

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: