Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SeThelwAkomi

SeThelwAkomi


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : .Θέσσαλονικη.Στέννα.
Φύλλο : Άντρας

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server   έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 3:57 pm

βασικά το travian το ξέρετε πιστεύω όλοι έχω φτιάξει δικό μου server με 500x rates δεν δίνο link να διαφημίσω θέλω απάντηση από τον αλυχ πως γίνετε να κάνει ο άλλος donate gold πως έφτιαξες δηλαδή τον πινακα με τα νομίσματα έτσι θέλω να φτιάξω και εγώ στον server μου άμα μπορείς alyx να μου εξηγήσεις σε pm τι κάνω για να λαμβάνω τα λεφτά από τα donate που κάνουνε με τον πινακα που έφτιαξες μέσo paysafe paypal και τέτοια φάση ευχάριστο περιμένω...επίσης είναι σε free hosting και θέλω να το κάνω να είναι δικό μου hosting και εντελώς δικός μου ο server δεν είναι dns είναι MySQL/phpMyAdmin και τέτοια φάση τι μου προτείνεται...επίσης ένα καλο domain και φτηνό θα ήθελα με το πολύ 25-50 euro και το hosting που να είναι φτηνό οικονομικά δεν τα πάω και καλά είμαι 17χρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server   έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 4:12 pm

Μεταφέρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SeThelwAkomi

SeThelwAkomi


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : .Θέσσαλονικη.Στέννα.
Φύλλο : Άντρας

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server   έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 6:11 pm

αδέρφε σορρυ δεν ηξερα που να το βαλω. σε κουρασα. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server   έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 9:39 pm

Πρέπει να διαβάσεις για να μπορείς να κατανοείς τι είναι οι ορολογίες που αναφέρεις, πριν ξεκινήσεις να φτιάχνεις server. Το DNS, τη MySQL και το phpMyAdmin τα ανακάτεψες. :Ρ Πριν αρχίσεις να ασχολείσαι με API και web προγραμματισμό, ξεκίνα από το τι είναι η MySQL και πώς χρησιμοποιείται στο metin2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
SeThelwAkomi

SeThelwAkomi


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : .Θέσσαλονικη.Στέννα.
Φύλλο : Άντρας

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server   έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 10:13 pm

μα αυτα τα 2 χρειαζετε αδερφε δεν μπορο να σε στειλο και πμ να δεις τον σερβερ που εφτιαξα ειναι browser game. απλα θελω να μην κλειση π.χ ο free hositng που το εχω και παει τζαμπα θελω να ειναι για παντα δικος μου οπος ο σερβερ σου να πληρωνω προτηνεμε μια ιστοσελιδα με MySQL και το phpMyAdmin που να πληρωνω και να των εχω για παντα online με filezinia το εκανα. σορρυ για ορθογραφικα βαριεμε να μπω στο speech.greeklish
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DesolationGR

DesolationGR


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server   έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 4:17 am

Άμα μπορείς πες μου τον σερβερ σε πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xDarkNightSoldierx




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server   έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server EmptyΤρι Αυγ 14, 2012 2:23 am

αν γινετε στειλε μου λινκ σε πμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» βοήθεια για τον πριβέ server μου
» Σε έναν άλλον κόσμο...
» Μια φορά και έναν καιρό..
» παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε
» Παιδιά χρειάζομαι έναν οδηγό για πολεμιστή σώματος ιδέες??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: