Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε

Πήγαινε κάτω 
+8
VvagosS
Petter
Παράξενη Κοπέλα
ANTEGEIA1
[MOD]Tsunami
MaSTeRaKoS
Pixel
kouklara17
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kouklara17

kouklara17


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:19 am

θα προτιμούσα να βάλουμε bonus στο items shop γενικό σας ευχαριστώ παρά πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pixel

Pixel


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:34 am

Θα μπορούσες να το εξηγήσεις λίγο καλύτερα, γιατί προσωπικά δε το πολυκατάλαβα... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.europe-redeemed.com/
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:37 am

Ούτε εγώ έβγαλα νόημα :rofl: :rofl: :rofl: :imfao: :imfao:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:40 am

Όπως έχω καταλάβει στο chat η ιδέα είναι να μπούνε τα μαγέματα του item shop στο γενικό,δεν είμαι σίγουρος .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Tsunami στις Πεμ Αυγ 02, 2012 8:48 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:45 am

kouklara17 ουτε εγω καταλαβα εξηγησε μας λιγο αν εχεις την καλοσυνη την σκεψη σου !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouklara17

kouklara17


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 12:18 pm

ακούστε εγώ είπα μια άποψη να πούμε να βάλουν μαγεματα στο κατάστημα αν σας φενετε καλή ίδια καλώς σας ευχαριστώ πωλλη για την κατανόηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 12:27 pm

Υπάρχουν μαγέματα στο κατάστημα που λέγεται Item Shop αλλά είναι σε πουγκί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouklara17

kouklara17


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 2:38 pm

e nai lew na baloun na einai se 50 temaxia opws kai enisxisis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 2:42 pm

kouklara17 μην γράφεις greeklish.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouklara17

kouklara17


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 5:25 pm

[MOD]Tsunami σου άρεσε η ιδέα μου η όχι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 10:50 pm

kouklara17,μαγεματα μπορεις να δροπαρεις απο την περιοχη συντεχνιας ανα 4 τεμαχια καθε φορα...δεν νομιζω να χρειαζετε να τα βαλουν και καταστιμα..
-1...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VvagosS

VvagosS


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2012
Τόπος : ---------------------------------------------------------------------------------
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 10:54 pm

Φωνο με Peter
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DesolationGR

DesolationGR


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 12:06 am

Δεν συμφωνώ με την ιδέα να μπουν μαγέματα σε τεμάχια στο σοπ γιατί υπάρχει το γνωστο bonus hack και έτσι θα διευκολύναμε τους cracker και δεν θα είχαν νόημα τα πβπ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 12:27 am

Εγώ λέω +1 δεν μπορώ να καταλάβω την σκέψη του [Admin]Alyx αφού όταν κάποιος έχει bonus switcher τον κάνει ban...Ποιος ο λόγος να πρέπει να τα dropάρουμε ρε παιδιά είμαστε σε private server και τα μαγέματα είναι ένας λόγος που δεν μπαίνω σχεδόν καθόλου...Οι παλιοί παίκτες έχουν φτιάξει ήδη τα items τους απλά και εύκολα,εμείς πρέπει να σκοτοθούμε για να κάνουμε items;Αν και ξέρω πως δεν θα γίνει τίποτα λέω +1...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 12:41 am

Δηλαδή εσύ μας λες ότι προτιμάς όλη μέρα οι GMs μαζί με τον Admin να κοιτάνε ποιος κάνει hack και να του κάνει ban???
Όχι , δεν συμφωνώ καθόλου με αυτό μπορεί κάλλιστα να ασχοληθεί με πολύ καλύτερα πράγματα από το να σπαταλάει το χρόνο του για αυτά , εξάλλου εδώ περιμένουμε καινούρια πράγματα , ιδέες και καινούρια event.
Πότε περιμένεις να προλάβουνε να ετοιμαστούν όλα άμα έχουνε και στο κεφάλι τους το ποιος κάνει hack και το ποιος όχι.

Επίσης μου κάνει μεγάλη εντύπωση το να λες ''δεν μπορώ να καταλάβω την σκέψη του Alyx'' για κάνει το οτιδήποτε, αλλαγές εφαρμογές όχι μόνο ο Alyx , αλλά οποιοσδήποτε διαχειριστής του παιχνιδιού του θα ξέρει τι κάνει . Δεν νομίζω κάποιος διαχειριστής κάνει κάτι εις βάρος των παικτών...... ή επειδή έτσι το σκέφτηκε....
-1 από μένα εφόσον εξήγησα και τους λόγους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 12:59 am

Καλά εγώ λέω ότι καταστράφηκε ο server για ένα bot που έκαναν κάπιοι ανώριμοι...Είμαστε σε PRIVATE SERVER το ξανα λέω αλλά δεν ασχολούμε άλλο με αυτό το θέμα για τα bonus επειδή η απάντηση είανι γνωστή.Δεν ήξερα ότι κάνουν και τα άλλα μέλη της Δ.Ο. αλλαγές με συγχωρείς...Φιλικά πάντα Smile.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 1:21 am

Δεν ανέφερα κάτι σχετικά ότι οι Gms κάνουν αλλαγές σου προτείνω να διαβάζεις τα post πιο προσεκτικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 1:27 am

ImeSura έγραψε:
Εγώ λέω +1 δεν μπορώ να καταλάβω την σκέψη του [Admin]Alyx αφού όταν κάποιος έχει bonus switcher τον κάνει ban...Ποιος ο λόγος να πρέπει να τα dropάρουμε ρε παιδιά είμαστε σε private server και τα μαγέματα είναι ένας λόγος που δεν μπαίνω σχεδόν καθόλου...Οι παλιοί παίκτες έχουν φτιάξει ήδη τα items τους απλά και εύκολα,εμείς πρέπει να σκοτοθούμε για να κάνουμε items;Αν και ξέρω πως δεν θα γίνει τίποτα λέω +1...
Και εσύ πιστεύεις ότι το switch bonus hack το κάνουν με τον κανονικό τους παίχτη?1ον κανείς δεν το κάνει και 2ον αν κάποιος πουλάει τα items που φτιάχνει τότε θα έχουμε συνέχεια items με 5 15άρες.
Edit:Τίποτα δεν εμποδίζει τώρα το switch ίσα ίσα με το να droparoume τόσο εύκολα μαγέματα το βοηθάμε αλλά τέλοσπαντον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouklara17

kouklara17


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Θηλυκό

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 2:30 am

8a συνφονησο με μερικά παιδιά έχουν δίκιο και πάλλου παιδιά για να μην μπενει το hack θα μπορούσε να ανανεονη συνεχώς το anti shield hack και όλα καλά αλλά είναι λίγο δύσκολο να βαράς και να μαζεβης bonus πρώτων γειατη βαράς και βαργεσε να βάζης και συνεχώς bonus εγώ έχω κατση 9 ώρες και έκανα μόνο 3 ιτεμσ μονο δεν κσερω αλλα ολα καλα απλοσ ειπα την αποψη μου σασ ευχαριστω για τισ αποπσισασ και για την συμμετοχη σασ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TolisGate7




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2012

παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε   παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 6:41 pm

Λοιπόν εγώ θα πω +1...είναι κουραστικό να τρέχεις στην περιοχή συντεχνίας για μαγέματα..πρώτον μπορεί να υπάρχουν άλλοι και να σε παρενοχλούν..δεύτερον υπάρχει περίπτωση να έχει βγάλει κάποιος τέρατα από τους λίθους Metin και να μην μπορείς να κάνεις καλό drop εφόσον σε σκοτώνουν..(κυρίως για μικρά επίπεδα που είναι για drop) Προτείνω και εγώ να μπουν 50 μαγέματα πάλι πίσω στο Item Shop διότι θα μαζευτούμε ξανά στην πόλη και δεν θα είμαστε διασκορπισμένοι..προσωπικά μ'αρέσει να βλέπω κόσμο..αν έχετε πρόβλημα με το lag γι'αυτό εφευρέθηκαν τα άλλα κανάλια Smile..Επιπλέον όσον αφορά τα hacks και άλλα σχετικά μπορεί απλά ο admin να προσθέσει ένα τοίχος προστασίας από τέτοια προγράμματα..δεν είναι και κάτι τόσο τραγικό..έτσι θέλω να πιστεύω...+1 και πάλι στην πρόσθεση μαγεμάτων πίσω στην κεντρική πλατεία Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παρακαλώ να πειτε την αποψη σας με έναν ναι η όχι αν συνφονίτε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μπορειτε να μου Πειτε σας παρακαλω πως αποκτας Φημη εδω στο Forum??
» Θα ήθελα έναν οδηγό για σαμάνο δράκου ή αν υπάρχει στείλτε μου λινκ
» Μια φορά και έναν καιρό..
» έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server
» Παιδιά χρειάζομαι έναν οδηγό για πολεμιστή σώματος ιδέες??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: