Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333

Πήγαινε κάτω 
+15
ANTWOD
sirusduo1618
EisteEleos
DeMoNeD
Παράξενη Κοπέλα
[Admin]Alyx
TiropitaS
Energia
PoisonNova
arxon
[MOD]Psycho
Lunar
ANTEGEIA1
ΧελλRάιζεR
GiorgosNet
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 12:16 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.....
ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ PVP ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ 1.
ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΝΕΚΡΗ ΖΩΝΗ, ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ
ΠΙΘΑΝΟΣ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ PVP ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΜ ΤΟΥ.
ΚΑΘΕ 15 ΜΕ 20 ΛΕΠΤΑ, ΕΡΙΧΝΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ
ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ. ΜΕ ΑΥΤΑ Η ΩΡΑ ΠΗΓΕ 21:30 ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ
ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΒΛΕΠΩ ΡΜ ΠΟΥ ΜΕ
ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ -300 ΚΑΙ ΒΑΛΕ. ΜΠΕΝΩ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ -329 ΝΟΜΙΖΩ.
ΑΠΟ +1.......-329.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΟΘΩΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΡΝΩ
ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ O Admin ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΝΕΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΕΤΗΤΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ.

ΑΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΙΜΕΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ''ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ'' ΤΟΤΕ ΣΤΟ SITE ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥ REVENTON
ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ;

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ
ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ.
ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ΤΟΤΕ ΟΚ......ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΙΝΤΕΟ,
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ''ΠΕΣΟΥΜΕ''.
ΤΟΤΕ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ.............
ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΟΥΣ PRIVE SERVER ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΧΤΩΝ.

O Admin ALYX ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΗΞΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ !!!

ΒΙΝΤΕΟ 1 : https://www.youtube.com/watch?v=tqhpzjLkFzM&feature=context-cha

ΒΙΝΤΕΟ 2 : https://www.youtube.com/watch?v=OOsnWlTKa6k&feature=context-cha

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.............ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:19 pm

DeMoNeD έγραψε:
GiorgosNet έγραψε:
Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Νομίζω ότι παρατράβηξες πια.
Δεν νομίζω να σε αναγκάζει κάποιος ούτε εσένα ούτε κανένα ,να βάζει τα χρήματα που για donate. Η επιλογή είναι καθαρά προσωπική το τι θα κάνει ο καθένας μας και επίσης το σεβασμό δεν το απαιτούμε τον κερδίζουμε, οπότε σκεφτόμαστε τι λέμε!
Επίσης αν έχεις προσέξει καθόλου κάθε 12 δευτερόλεπτα σου περνάει μια ήττα άμα είσαι κάτω. Οπότε υπολόγισε τον χρόνο που παραμένει ένας παίκτης κάτω και διαίρεσε με το 12 και θα δεις πόσες ήττες παίρνεις.
Το να κάνεις εσύ άλλες δουλειές είναι δικό σου θέμα, αλλά να αφήσεις τον παίκτη σου αφκ σε χάρτη που είναι για μάχες? πήγαινε άσε τον στον πόλη.
Γιατι, επειδή ήσουνα κοντά στον παίκτη σου και είχες παρατηρήσει ότι υπάρχει πρόβλημα σε εκείνο το σημείο δεν νομίζω να καθόσουν να φας -333, θα το είχες αναφέρει αυτό και θα διορθωνόταν,τώρα από την αφέλεια σου ωρύεσαι για τις ήττες που πήρες.
Εγώ απορώ ακόμα τι απάντηση περιμένεις να ακούσεις.
Ότι ο όλος ο κόσμος συμφωνεί μαζί σου?
* Ζητώ συγγνώμη για τον τρόπο έκφρασης αλλά όταν βλέπω να λένε ασυναρτησίες δεν μπορώ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Πολύ σωστά λες ότι η επιλογή για τα ευρό ειναι δική μας.
Δεν θέλω καμία αξαίρεση λόγο ευρό.

Ο Admin εύτιαξε ένα δρόμο που είχε καμουφλαρισμένη λακούβα και τον έδωσε σε κυκλοφορία όλο χαρά.
Εγώ πες άπο αφέλεια έριξα το αμάξι μέσα. Ο Admin κατάλαβε την κακοτεχνία του και εκλησε την λακούβα.
Εμένα το αμάξι ποιος θα μου το φτιάξει ; Και αν ο Admin δεν έχει ασφάλεια πρέπει να του κάνω ticket.
Δεν πρέπει να αναλλάβει την ευθήνη του σαν άντρας για το λάθος του; Να πει τυπικά και ενα SORY;

Δεν θα κάνω ticket γιατί το θέμα δεν είναι το -333. Είναι η αντιμετώπιση. Περιμένω να δω.

Οσο για σένα κοπελιά, σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια και σου υπόσχομαι οτι σε περίπτωση
που στο μέλον αδικηθείς άπο κάποιον, θα στο ανταποδόσω !!!

Και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


Mε ένα ticket όμως φτιάχνετε και η λακούβα και το αμάξι Smile

Η λακούβα δεν υπάρχει ποια είπε ο Admin (χωρίς ticket) Οπότε .....τι μένει ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:21 pm

Να φτιαχτεί το αμάξι! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:26 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
Energia έγραψε:
Προσωπικα φιλοι μου δεν με αφορα πλεον αυτη η τραγικη καταταξη για αυτο αδιαφορω αν παω 1ος η 3ος η 8ος....Οπως επισης και για το ποιος ειναι πρωτος και ποιος τελευταιος...Αν δηλαδη εγω κανω ενα πβπ και χασω, και την ιδια στιγμη κολλησει το pc μου τι γινεται??? Παω απο τις 20 ας πουμε νικες μου ,στις -30???Παμε καλα??....Απλα τραγικο αυτο με τα - και τα 12 δευτερα....Oσοι διαφωνουν μαζι μου δεν με ενοχλει..


Εγω θα σταθω μονο σε αυτο εδω γιατι ολα τα υπολοιπα απαντηθηκαν ασχετα αν δεν ακουστηκε ενα δεν γνωριζαμε για το προβλημα με το πνευμα .....ο ενεργεια το λεει ξεκαθαρα και περιμεναμε και μια απαντηση επειδη ερωτηθηκε απο τον [MOD]Psycho Αυτό με τα 12 sec. γιατί είναι έτσι? Για ποιον λόγο υπάρχει?

Εμενα μου ειπες Admin σε post μου οτι Για να διορθωθεί κάτι, προϋποθέτει να είναι προβληματικό και οτι ετσι οπως προσπαθησες να μας ικανοποιησεις και να παιξουμε σωστα και χωρις γκρινιες είναι ο μόνος τρόπος να μετρούν και οι ήττες κατι που τελικα εαν δεις την καταταξη οι ητες των παιχτων δεν ειναι ισοτιμες με το ζητουμενο...εαν εσενα σε ικανοποιει και των οποιοδηποτε αυτο το αποτελεσμα τοτε να το δεχτω οχι μονο εγω αλλα και οσοι εχουν διαφωνια ασχετα αν δεν τους ειδες εδω να μιλανε ...

ευχαριστω




Παιδια οκ ξερουμε ολοι το λαθος και κατα καποιο τροπο ο Αδμιν θα το διορθωσει το θεμα με τον Γιωργο μην κανουμε μια σελιδα πινοντας και καφεδακι στο τελος και κρυβουμε ερωτηματα που ειναι σημαντικα για ολους εδω μεσα που θελουν να παιξουν !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 7:28 am

Πριν κλειδώσει το θέμα και να μην πολυλογούμε έκανε ****** ο Alyx στο θέμα για τα pvp για κάποια κλαψιάρικα που από την ζήλια τους δεν μπορούσαν να φτάσουν τους πρώτους στη κατάταξη... πολλά +++ για όσα είπαν τα παιδιά παραπάνω το ότι έχει χαλάσει το παιχνίδι με τις σκ@το ιδέες μερικών εδώ μέσα......Επίσης Alyx στο λέω και εδώ θα κάνω πολλά στημένα για να ανέβω κατάταξη όχι για μένα αλλά για την αδικία που πιστεύετε δεν θα υπάρχει έτσι όπως τα κάνατε....Φιλάκια..


Επεξεργάστηκε.
~Psycho
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 7:39 am

EisteEleos - 1 προειδοποίηση για απρεπή γλώσσα έκφρασης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 7:53 am

Και βέβαια θα υπάρχει αδικία, αλλά θα φαίνεται δημόσια στο site και όποιος κάνει στημένα θα γίνεται μόνος του ρόμπα Wink
Θα θέλεις να μπεις σε συντεχνία και θα λένε "να ο τάδε με τα 100 στημένα". Καλή αρχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 8:00 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Και βέβαια θα υπάρχει αδικία, αλλά θα φαίνεται δημόσια στο site και όποιος κάνει στημένα θα γίνεται μόνος του ρόμπα Wink
Θα θέλεις να μπεις σε συντεχνία και θα λένε "να ο τάδε με τα 100 στημένα". Καλή αρχή.

δεν νομιζω κανεις να κανει τοσα στημενα που να φαινεται θα φροντιζει να εχει μικρη διαφορα με αυτους που πραγματικα εχουν παρει τα pvp με την αξια τους οποτε και δεν θα μπορει να ξεχωριζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 8:27 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Και βέβαια θα υπάρχει αδικία, αλλά θα φαίνεται δημόσια στο site και όποιος κάνει στημένα θα γίνεται μόνος του ρόμπα Wink
Θα θέλεις να μπεις σε συντεχνία και θα λένε "να ο τάδε με τα 100 στημένα". Καλή αρχή.


Γιατί εσύ νομίζεις ότι η ANTEGEIA1 που έχει -100+ δεν ξέρει να παίζει ρε τραγικέ??? Όλοι ξέρουν καλά ingame το ποιος είναι καλός και ποιος όχι....Σε εσένα επειδή σου κλάφτηκαν νομίζεις έκανες το δίκαιο???Ρόμπα γίνεσαι εσύ με αυτά που κάνεις για να κάνεις τα χατίρια κάποιων εδώ μέσα...Και αν εσύ θεωρείς ότι κάποιος θα πάει να κάνει πβπ στα map που έκανες είσαι πολύ γελασμένος γτ το είπες και μόνος σου γτ να γίνει κάποιος ρόμπα ενώ μπορεί να κάνει και πβπ σε άλλα μέρη και να μην δίχνει το - ή + είτε χάσει είτε κερδίσει....Άρα αυτό που θες να κάνεις είναι να αρχίσουν να κοροϊδεύουν αυτούς που έχουν μιον και να αρχίσουν να βρίζονται και να μαλώνουν??? πως το κόβεις?? Καημένεεεεεε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTWOD




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 8:44 am

Καλησπερα σε ολους

Προτεινω κατι στο οποιο θα μας πει ο Admin αν γινεται. Προκειται για το AFK μεσα στο χαρτη 1. Αν γινεται ανεξαρτητα απο ποιο βασιλειο ειναι ο παιχτης να υπαρχει συναινεση για pvp. Αν αυτο μπορει να το κανει o Amin τελειωνει το θεμα του AFK.
Οσο για τη βαθμολογια ναι ειναι αδικη. Παραειγμα αυτη τη στιγμη ειναι πρωτο το LILIKAKI ειναι η καλυτερη παιχτρια σε pvp? Οχι δεν ειναι χωρις να εχω κατι μαζι της και χωρις να παρεξηγηθει υπαρχουν αρκετοι παιχτες που την ριχνουν αν ηταν ενας η δυο δεν θα λεγα τιποτα. Αλλα πειτε ποια βαθμολογια θεωρειται εσεις δίκαια? Υπαρχουν εδω μεσα 1000 παιχτες ο καθενας εχει και την γνωμη του οπως και γω.
Προτεινω λοιπον να γινει ενα PVP event με τους παιχτες που εχουν τελειωσει την αποστολη 240 και βασει αυτου να βγει η βαθμολογια. Αποκταει ενδιαφερον ο SERVER γινεται πιο δικαια η βαθμολογια τουλαχιστο στην κορυφη. Αυτο το PVP event το οποιο ειναι καλο να διοργανωνεται απο τον Admin και την διαχειριστικη ομάδα με κανονες του Admin θα πρεπει να αποκτησει μονιμο χαρακτηρα να γινεται ανα 2 μηνες παραδειγμα για το λογο οτι και αλλοι παιχτες θα τελειωσουν την αποστολη 240.

Αυτα νομιζω ευχαριστω που με ανεχτηκατε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 9:06 am

ANTWOD έγραψε:
Καλησπερα σε ολους

Προτεινω κατι στο οποιο θα μας πει ο Admin αν γινεται. Προκειται για το AFK μεσα στο χαρτη 1. Αν γινεται ανεξαρτητα απο ποιο βασιλειο ειναι ο παιχτης να υπαρχει συναινεση για pvp. Αν αυτο μπορει να το κανει o Amin τελειωνει το θεμα του AFK.
Οσο για τη βαθμολογια ναι ειναι αδικη. Παραειγμα αυτη τη στιγμη ειναι πρωτο το LILIKAKI ειναι η καλυτερη παιχτρια σε pvp? Οχι δεν ειναι χωρις να εχω κατι μαζι της και χωρις να παρεξηγηθει υπαρχουν αρκετοι παιχτες που την ριχνουν αν ηταν ενας η δυο δεν θα λεγα τιποτα. Αλλα πειτε ποια βαθμολογια θεωρειται εσεις δίκαια? Υπαρχουν εδω μεσα 1000 παιχτες ο καθενας εχει και την γνωμη του οπως και γω.
Προτεινω λοιπον να γινει ενα PVP event με τους παιχτες που εχουν τελειωσει την αποστολη 240 και βασει αυτου να βγει η βαθμολογια. Αποκταει ενδιαφερον ο SERVER γινεται πιο δικαια η βαθμολογια τουλαχιστο στην κορυφη. Αυτο το PVP event το οποιο ειναι καλο να διοργανωνεται απο τον Admin και την διαχειριστικη ομάδα με κανονες του Admin θα πρεπει να αποκτησει μονιμο χαρακτηρα να γινεται ανα 2 μηνες παραδειγμα για το λογο οτι και αλλοι παιχτες θα τελειωσουν την αποστολη 240.

Αυτα νομιζω ευχαριστω που με ανεχτηκατε.

Φίλε μου......
να είσαι σύγουρος ότι ο Admin έχει ή θα βρει εναλακτικές. Το θέμα τώρα είναι να δεχτεί (γιατι το εχει καταλαβει
και ο ιδιος), οτι το σιγκεκριμένο δεν προχωράει. Θέλει ''αντερα'' να παραδεχτεί καποιος το λάθος του και
μάλιστα δημόσια. Εχεις δικιο για όλα τα παραπάνω και για την ANTEGIA1 που ανάφερες (δεν θα πω για άλους)
πρεπει να ειναι αν όχι πρωτη μέσα στην πενταδα. θα είχα ενα ερέθησμα να τουμπανιαστω και να την ρήξω.

Σ' ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 9:46 am

Ναι βρε ANTWOD αλλα ετσι αδικουνται ολοι οι αλλοι που εχουν τελειωσει ολες τις Q.....Θελω δηλαδη να πω πως ''καποιοι γνωστοι αγνωστοι'' εχουν βαλει το προγραμματακι με τα αυτοματα μπονους...Εγω μετιν παιζω καιρο στο βασιλειο σου ειμαι και δεν εχω ακουσει εναν αλλα πολλους να λενε πως εχεις βαλει κι εσυ το προγραμματακι και μαλιστα ησουν και αυτος που το εστελνε και σε αλλους.... :confused_1: .....Τελειωνοντας αφου ζητας την δικαιοσυνη οπως λες μην μας δουλευεις γιατι ουτε τυφλοι ειμαστε αλλα ουτε και ασχετοι...Αντε γιατι σε εχω δει πολλες φορες να μιλας και να καυχιεσαι για τον MORFEA, μην βλεπεις πως δεν μιλαω αλλα θελω ο κοσμος να ξερει με ποιον τροπο λες πως εισαι ο ''ΑΡΧΟΝΤΑΣ''του σερβερ...!!Στην υγεια μας !!!!! :beer:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTWOD




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 10:01 am

ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ. :P
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ. ΕΔΩ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑΙ Η ΕΙΣΑΙ ΚΟΤΟΥΛΑ.
ΠΕΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΣΤΟ FORUM ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ.
ΤΡΙΤΟΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΑΝΩΝΥΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 10:06 am

ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ???? ΕΛΑ ΒΡΕ,ΚΟΤΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ....ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΘΩΣ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕΣ ΘΑ ΚΙΝΔΙΝΕΨΟΥΝ ΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥΣ....ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ :fail:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTWOD




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 10:10 am

ΤΟΤΕ ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΘΙΓΕΙΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 10:13 am

ΣΕ ΘΙΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΣΟΥ...ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ, ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ 3 ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ ΕΔΩ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΕΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΝ ΘΕΣ ΜΙΛΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ... :shithappens:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 10:16 am

ANTWOD-1 προειδοποίηση για ανάρμοστο τρόπο έκφρασης προς άλλο μέλος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Tsunami στις Τρι Ιουλ 17, 2012 10:18 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 10:17 am

EisteEleos - 1 προειδοποίηση για προσβολή
ANTWOD και Σκοτεινος Ιπποτης έχετε από 1 προειδοποίηση για σπαμ και θα γίνουν 2 αν συνεχίσετε.
Διαβάστε το αρχικό ποστ και σχολιάστε επ'αυτού,αυτό νομίζω πως ζήτησες κι εσύ GiorgosNet.

Εδιτ: Την προειδοποίηση την πήρες 1 φορά απλά έγραφα ταυτόχρονα με τον tsunami.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTWOD




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 10:30 am

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΝΑΡΜΟΣΤΟΣ Η ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΙΓΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 11:03 am

ΑΚΟΜΑ ΜΙΛΑΣ???? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTWOD




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 11:15 am

ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΡΓΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 11:17 am

Σκοτεινος Ιπποτης έγραψε:
Ναι βρε ANTWOD αλλα ετσι αδικουνται ολοι οι αλλοι που εχουν τελειωσει ολες τις Q.....Θελω δηλαδη να πω πως ''καποιοι γνωστοι αγνωστοι'' εχουν βαλει το προγραμματακι με τα αυτοματα μπονους...Εγω μετιν παιζω καιρο στο βασιλειο σου ειμαι και δεν εχω ακουσει εναν αλλα πολλους να λενε πως εχεις βαλει κι εσυ το προγραμματακι και μαλιστα ησουν και αυτος που το εστελνε και σε αλλους.... :confused_1: .....Τελειωνοντας αφου ζητας την δικαιοσυνη οπως λες μην μας δουλευεις γιατι ουτε τυφλοι ειμαστε αλλα ουτε και ασχετοι...Αντε γιατι σε εχω δει πολλες φορες να μιλας και να καυχιεσαι για τον MORFEA, μην βλεπεις πως δεν μιλαω αλλα θελω ο κοσμος να ξερει με ποιον τροπο λες πως εισαι ο ''ΑΡΧΟΝΤΑΣ''του σερβερ...!!Στην υγεια μας !!!!! :beer:


Και εγώ προγραματάκι έχω και το στέλνω παντού έχεις πρόβλημα ή μίπως κλες που δεν στο έστηλε και σε εσένα... Αυτά που λες είναι λόγια του αέρα..Όταν μιλάς θα μιλάς με αποδείξης και όχι να τα βγάζεις απο το μυαλό σου... Αν είχε προγραματάκι θα το έβρισκε ό Alyx όπως το βρήκε σε 100δες γι αυτό το μπιμπερό σου και στο κρεβάτι μικρέ...
Αυτά τα λες γτ από την ζήλια σου θα σκάσεις που βγήκε πρώτος ο ANTWOD??? Θα θελες να είσουν στην θέση του μα τώρα είσαι στην θέση που σηκώνεις το κεφάλι και βλέπεις 2 τριχοτά μπαλάκια και φένετε σε τσούζι... Η ζήλια εδώ μέσα δεν έχει όρια....Πρώτα θέλετε να των φάτε από την κατάταξη γτ ήταν πρώτος τώρα θέλετε να τον συκοφαντήσετε για bonushack??? Όταν μάθεις να παίζεις metin έλα και πες τα ingame και δίξε μας τι παίκτης είσαιή απλά ένας παπαγάλος που τον είπαν κάτι και τα επαναλαμβάνει.....Ούτε για φτύσιμο δεν είσαι ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 11:22 am

ANTWOD - 2 προειδοποίησεις για σπαμ
Σκοτεινος Ιπποτης - 1 προειδοποίηση για σπαμ
EisteEleos - 1 προειδοποίηση για σπαμ (αποκλείστηκες για 6 ημέρες)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Psycho στις Τρι Ιουλ 17, 2012 11:35 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 11:30 am

ΜΠΑ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1ος ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΑΠΟ ΤΑ @@ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ Ο ANTWOD....ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΛΕΨΩ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΑΠΑΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΑΠΑΡΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.....ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΟΡΦΕΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΒΟΝΥΣ ΗΑΚ...ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ 8Α ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΜΗΝ ΜΟΥ ΘΥΜΩΝΕΙΣ...ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ..ΥΠΟΜΟΝΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 11:32 am

Σκοτεινος Ιπποτης - 1 προειδοποίηση για προσβολή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
I'mBackCats(KsesEsu)

I'mBackCats(KsesEsu)


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2012
Τόπος : Ξες Εσύ..
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 11:35 am

Σκοτεινος Ιπποτης έγραψε:
.ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΟΡΦΕΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΒΟΝΥΣ ΗΑΚ...ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ 8Α ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΜΗΝ ΜΟΥ ΘΥΜΩΝΕΙΣ...ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ..ΥΠΟΜΟΝΗ


Καλά που το λες πως λένε...αυτές είναι οι αποδείξης?? Πως φένεται πως είσαι όχι βλάκας αλλα αρχιμα.λάκας που συκοφαντείς τους άλλους....Και ο καθένας μπορεί να βγάλει φώτο και να λέει για οποιονδήποτε ότι έχει hack...Και?? τον πιστεύουμε??? Όταν θα έχεις αποδείξης που να το λέει από μόνος του τότε θα μιλάς βρομιάρη που μιλάς και για τα @@ σου..Βάλτα εκεί που ξες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δείτε..!!
» δειτε το
» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ
» Δειτε πλεασε
» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: