Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333

Πήγαινε κάτω 
+15
ANTWOD
sirusduo1618
EisteEleos
DeMoNeD
Παράξενη Κοπέλα
[Admin]Alyx
TiropitaS
Energia
PoisonNova
arxon
[MOD]Psycho
Lunar
ANTEGEIA1
ΧελλRάιζεR
GiorgosNet
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 12:16 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.....
ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ PVP ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ 1.
ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΝΕΚΡΗ ΖΩΝΗ, ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ
ΠΙΘΑΝΟΣ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ PVP ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΜ ΤΟΥ.
ΚΑΘΕ 15 ΜΕ 20 ΛΕΠΤΑ, ΕΡΙΧΝΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ
ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ. ΜΕ ΑΥΤΑ Η ΩΡΑ ΠΗΓΕ 21:30 ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ
ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΒΛΕΠΩ ΡΜ ΠΟΥ ΜΕ
ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ -300 ΚΑΙ ΒΑΛΕ. ΜΠΕΝΩ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ -329 ΝΟΜΙΖΩ.
ΑΠΟ +1.......-329.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΟΘΩΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΡΝΩ
ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ O Admin ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΝΕΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΕΤΗΤΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ.

ΑΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΙΜΕΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ''ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ'' ΤΟΤΕ ΣΤΟ SITE ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥ REVENTON
ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ;

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ
ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ.
ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ΤΟΤΕ ΟΚ......ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΙΝΤΕΟ,
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ''ΠΕΣΟΥΜΕ''.
ΤΟΤΕ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ.............
ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΟΥΣ PRIVE SERVER ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΧΤΩΝ.

O Admin ALYX ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΗΞΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ !!!

ΒΙΝΤΕΟ 1 : https://www.youtube.com/watch?v=tqhpzjLkFzM&feature=context-cha

ΒΙΝΤΕΟ 2 : https://www.youtube.com/watch?v=OOsnWlTKa6k&feature=context-cha

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.............ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:02 am

φιλε καταλαβαινω την θεση σου ομως γιατι καθεσε αφκ στο πβπ μαπ; Το εχει πει και ο Άλυξ σε μια δημοσιευσή του παρόμοια της ΑΝΤΕΓΕΙΑ. Το παιδι σε βρηκε εκει και σε σκοτωσε. και δεν νομιζω να ηταν μονο αυτος γιατι -333 δεν ειναι μονο 2 σκοτωμοι. Σου προτεινω να ζητησεις μηδενισμο αν συμφςνησουν κ οι αλλοι του επιπεδου σου μαζι κ αυτοι που σε σκοτωσανε και να μαθεις απο το λαθος σου. Κατα την γνωμη μου κακώς ανέβασες το βίντεο γιατί δεν ειναι ούτε κάποιο bug ουτε κάποιο χακ. Καλυτερα να κανεις ενα τικετ και να παρακαλεσειςσ τον αντμιν να στα μηδενισει επειδη ησουνα αφκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:19 am

ΧελλRάιζεR έγραψε:
φιλε καταλαβαινω την θεση σου ομως γιατι καθεσε αφκ στο πβπ μαπ; Το εχει πει και ο Άλυξ σε μια δημοσιευσή του παρόμοια της ΑΝΤΕΓΕΙΑ. Το παιδι σε βρηκε εκει και σε σκοτωσε. και δεν νομιζω να ηταν μονο αυτος γιατι -333 δεν ειναι μονο 2 σκοτωμοι. Σου προτεινω να ζητησεις μηδενισμο αν συμφςνησουν κ οι αλλοι του επιπεδου σου μαζι κ αυτοι που σε σκοτωσανε και να μαθεις απο το λαθος σου. Κατα την γνωμη μου κακώς ανέβασες το βίντεο γιατί δεν ειναι ούτε κάποιο bug ουτε κάποιο χακ. Καλυτερα να κανεις ενα τικετ και να παρακαλεσειςσ τον αντμιν να στα μηδενισει επειδη ησουνα αφκ.

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΕΚΟΜΟΥΝΑ ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟ ΣΙΜΕΙΟ.
ΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΕΚΟΜΟΥΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ, ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ.

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΕΡΙΧΝΕ ΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.
ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ. ΤΟ - 333 ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΟΘΩΝΗ
ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΩ ΩΣ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΦΤΑΝΕΙΣ -333.

ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΣΙΜΕΙΟ ΕΤΡΩΓΑ DMG ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΝΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ; ΛΟΓΙΚΟ ;

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ. ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο Admin ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:25 am

ΧελλRάιζεR έγραψε:
φιλε καταλαβαινω την θεση σου ομως γιατι καθεσε αφκ στο πβπ μαπ; Το εχει πει και ο Άλυξ σε μια δημοσιευσή του παρόμοια της ΑΝΤΕΓΕΙΑ.




Παράθεση :
Το spawn kill επίσης δεν υφίσταται σε αυτούς τους χάρτες και όλα μαζί μας κάνουν ένα ωραίο αποτέλεσμα.


ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΛΥΧ ΟΠΟΤΕ ΚΑΚΟΣ ΚΡΙΤΗΣ ΓΙΝΕΣΕ ΣΤΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΔΜΙΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΣΕΙ...ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΑΔΜΙΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΕΝΧΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΒΑΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ SPAWN KILL ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ....ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΟΓΙΕΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΟΧΟΣ ΜΕ ΛΑΘΗ ΑΛΛΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:28 am

έχεις δίκιο αντεγεια αλλά στο νεκρό σημειο απόσο ξέρω το πνεύμα λειτουργει σε όλουσ τουσ σερβερσ και δεν ινε bug. Επίσης δεν είναι λαθος του admin γιατί απλά εχει πει. ΟΧΙ ΑΦΚ στα πβπ μαπ.το παιδι που σε σκοτωσε απότι βλέπω ήταν μόνο 2 φορές κατα τις 1:20. Οι υπόλοιπεσ?! :/
εγω δεν ειδα επισησ καποιο spawnkill...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:31 am

ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΦΚ ΕΣΤΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ PVP NA ΣΗΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΝΕΥΜΑ ΜΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΕΚΕΙ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΜΗΝ ΤΟ ΤΡΑΒΑΜΕ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:34 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΕΣΤΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΝΕΥΜΑ ΜΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΕΚΕΙ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΜΗΝ ΤΟ ΤΡΑΒΑΜΕ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ
είχε πει να μην καθομαστε αφκ.

αυτό έχει πει: Το μόνο που πρέπει να κάνετε σε αυτούς τους χάρτες είναι να μην καθίσετε afk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:37 am

ΝΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ??? ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΖΟΥΜΙ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΡΑΤΑΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΑΣ


Παράθεση :
Το spawn kill επίσης δεν υφίσταται σε αυτούς τους χάρτες και όλα μαζί μας κάνουν ένα ωραίο αποτέλεσμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:39 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
ΝΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ??? ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΖΟΥΜΙ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΡΑΤΑΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΑΣ


Παράθεση :
Το spawn kill επίσης δεν υφίσταται σε αυτούς τους χάρτες και όλα μαζί μας κάνουν ένα ωραίο αποτέλεσμα
Μα δεν γίνεται να κανεις spawn kill απόσο ξέρω. Μ το που σηκωνεσε είσαι φούλ HP!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:42 am

Καλά Χελραιζερ πας να μας βγάλεις το άσπρο μαύρο. Ακόμη και να δεκτούμε ότι το afk απαγορεύεται, μόλις μπεις στον χάρτη μπαίνεις με 0ΗΡ άρα με 8 σούρα (4 κανάλλια*2 χάρτες) δεν μπορεί κανείς άλλος να μπει εκεί χωρίς να πέσει μια φορά τουλάχιστον. (απορία Χελραιζερ έχεις τελειώσει την αποστολή 240 και τι χαρακτήρα έχειςWink
Εγώ συμφωνό να μηδενιστεί η κατάσταση όλων των παικτών μέχρι να φτιαχτεί το πρόβλημα (ξέρω για κάποιους είναι αδικία, αλλά είναι πιο μικρή αδικία αυτή παρά να μείνει ως έχει η βαθμολογία).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 3:12 am

Συμφωνώ με Lunar,το πρόβλημα θα έπρεπε να φτιαχτεί και η κατάσταση να μηδενιστεί και μέχρι να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα να μείνει 0.Αυτό με τα 12 sec. γιατί είναι έτσι? Για ποιον λόγο υπάρχει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 3:17 am

Όλοι εσείς και εσύ που έκανες το θέμα, που το είδατε το afk? Κάνει κανείς, που είναι afk, "επανεκκίνηση εδώ"? Ο κέρσορας μήπως έχει Πάρκινσον και πάει πέρα δώθε? Μήπως είναι κατάλοιπο στημένων?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 3:24 am

arxon έγραψε:
Όλοι εσείς και εσύ που έκανες το θέμα, που το είδατε το afk? Κάνει κανείς, που είναι afk, "επανεκκίνηση εδώ"? Ο κέρσορας μήπως έχει Πάρκινσον και πάει πέρα δώθε? Μήπως είναι κατάλοιπο στημένων?
Οντοσ. Αμα ηταν αφκ το ποντικι πως κουνιοταν δλδ? Και στα 2 βίντεο π βλέπω κουνιετε ο κερσορασ και ειναι τραβηγμενα στο καπακι δλδ δεν εχουν πανω κατω 10λεπτα αποκλιση! Που ξερουμε εμεις πωςδεν το εκανεσ επητιδες για να πεις οτι φταιει ο σουρα στο βιντεο και οτι δεν εκανες στημενα?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 3:34 am

δε φταιει σε καμια περιπτωση ο σουρα στο video, αντιθετα φταινε οι διαχειριστες που επιτρπουν τετεια ενεργεια, και απο την στιγμη που γινεται, δεν ειναι παρανομο, πολλα φιλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 3:48 am

ΧελλRάιζεR έγραψε:
arxon έγραψε:
Όλοι εσείς και εσύ που έκανες το θέμα, που το είδατε το afk? Κάνει κανείς, που είναι afk, "επανεκκίνηση εδώ"? Ο κέρσορας μήπως έχει Πάρκινσον και πάει πέρα δώθε? Μήπως είναι κατάλοιπο στημένων?
Οντοσ. Αμα ηταν αφκ το ποντικι πως κουνιοταν δλδ? Και στα 2 βίντεο π βλέπω κουνιετε ο κερσορασ και ειναι τραβηγμενα στο καπακι δλδ δεν εχουν πανω κατω 10λεπτα αποκλιση! Που ξερουμε εμεις πωςδεν το εκανεσ επητιδες για να πεις οτι φταιει ο σουρα στο βιντεο και οτι δεν εκανες στημενα?!

Χάνετε το νόημα πιστεύω, ο άνρωπος είπε ότι έχει πρόβλημα η safe zone και θέλει φτιάξιμο, αν θέλουμε να έχουμε μια όσο γίνεται πιο δίκαια κατάταξη παικτών. Είναι κανείς που διαφωνεί με αυτό; Εσένα σου φένεται φυσιολογικό αυτό που βλέπεις; (προφανώς και δεν είναι afk όταν τράβηξε τα βίντεο, απλώς είχε περιέργεια πως πήγε τόσο μείον και παρακολούθησε να δει πως συνέβει αυτό)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 3:59 am

Lunar έγραψε:
ΧελλRάιζεR έγραψε:
arxon έγραψε:
Όλοι εσείς και εσύ που έκανες το θέμα, που το είδατε το afk? Κάνει κανείς, που είναι afk, "επανεκκίνηση εδώ"? Ο κέρσορας μήπως έχει Πάρκινσον και πάει πέρα δώθε? Μήπως είναι κατάλοιπο στημένων?
Οντοσ. Αμα ηταν αφκ το ποντικι πως κουνιοταν δλδ? Και στα 2 βίντεο π βλέπω κουνιετε ο κερσορασ και ειναι τραβηγμενα στο καπακι δλδ δεν εχουν πανω κατω 10λεπτα αποκλιση! Που ξερουμε εμεις πωςδεν το εκανεσ επητιδες για να πεις οτι φταιει ο σουρα στο βιντεο και οτι δεν εκανες στημενα?!

Χάνετε το νόημα πιστεύω, ο άνρωπος είπε ότι έχει πρόβλημα η safe zone και θέλει φτιάξιμο, αν θέλουμε να έχουμε μια όσο γίνεται πιο δίκαια κατάταξη παικτών. Είναι κανείς που διαφωνεί με αυτό; Εσένα σου φένεται φυσιολογικό αυτό που βλέπεις; (προφανώς και δεν είναι afk όταν τράβηξε τα βίντεο, απλώς είχε περιέργεια πως πήγε τόσο μείον και παρακολούθησε να δει πως συνέβει αυτό)
Δεν είιναι bug σε ολες τισ νεκρεσ ζωνες ενεργουνε τα σκιλλσ π ενεργουν μονα τους εκτοσ της πλατειασ. και στον πολεμο αυτοκρατοριον οι bm το κανανε αλλα δεν ειδα να κανετε εκει καποιο θεμα!
εγω προτείνω να μηδενιστουνε τα πβπ του παιδιου γτ δεν το ξερε αλλα να βγενει ανακοιμωση απο εδω κ περα να το μαθουνε ολοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 4:04 am

Lunar έγραψε:


Χάνετε το νόημα πιστεύω, ο άνρωπος είπε ότι έχει πρόβλημα η safe zone και θέλει φτιάξιμο, αν θέλουμε να έχουμε μια όσο γίνεται πιο δίκαια κατάταξη παικτών. Είναι κανείς που διαφωνεί με αυτό; Εσένα σου φένεται φυσιολογικό αυτό που βλέπεις; (προφανώς και δεν είναι afk όταν τράβηξε τα βίντεο, απλώς είχε περιέργεια πως πήγε τόσο μείον και παρακολούθησε να δει πως συνέβει αυτό)


Το νόημα το έχεις χάσει και εσύ φίλε μου. Τα -333 που έχει, σημαίνει πως κάποιος/κάποιοι θα έπρεπε να έχουν έναν μεγάλο αριθμό νικών. Είδες κάτι τέτοιο στην κατάταξη? Εκτός κι αν τον έριξαν 333 διαφορετικοί παίκτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Energia

Energia


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2012
Τόπος : Κρητη
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 4:13 am

Προσωπικα φιλοι μου δεν με αφορα πλεον αυτη η τραγικη καταταξη για αυτο αδιαφορω αν παω 1ος η 3ος η 8ος....Οπως επισης και για το ποιος ειναι πρωτος και ποιος τελευταιος...Αν δηλαδη εγω κανω ενα πβπ και χασω, και την ιδια στιγμη κολλησει το pc μου τι γινεται??? Παω απο τις 20 ας πουμε νικες μου ,στις -30???Παμε καλα??....Απλα τραγικο αυτο με τα - και τα 12 δευτερα....Oσοι διαφωνουν μαζι μου δεν με ενοχλει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 4:21 am

Energia έγραψε:
Προσωπικα φιλοι μου δεν με αφορα πλεον αυτη η τραγικη καταταξη για αυτο αδιαφορω αν παω 1ος η 3ος η 8ος....Οπως επισης και για το ποιος ειναι πρωτος και ποιος τελευταιος...Αν δηλαδη εγω κανω ενα πβπ και χασω, και την ιδια στιγμη κολλησει το pc μου τι γινεται??? Παω απο τις 20 ας πουμε νικες μου ,στις -30???Παμε καλα??....Απλα τραγικο αυτο με τα - και τα 12 δευτερα....Oσοι διαφωνουν μαζι μου δεν με ενοχλει..


Είναι τραγική, γιατί απλώς, δεν έπρεπε να υπάρχει. Η μόνη ανταμοιβή και ικανοποίηση που δίνει, είναι αυτό που γίνεται εδώ και σε παρόμοια θέματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 4:55 am

Εμένα αυτό που με νοιάζει είναι πως οι βμ ίσως εκμεταλλευτούν αυτό το πράγμα κατά την είσοδο των άλλων παικτών στον χάρτη με απώτερο σκοπό την απόκτηση θετικών βαθμών στην κατάταξη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 5:23 am

Energia έγραψε:
Προσωπικα φιλοι μου δεν με αφορα πλεον αυτη η τραγικη καταταξη για αυτο αδιαφορω αν παω 1ος η 3ος η 8ος....Οπως επισης και για το ποιος ειναι πρωτος και ποιος τελευταιος...Αν δηλαδη εγω κανω ενα πβπ και χασω, και την ιδια στιγμη κολλησει το pc μου τι γινεται??? Παω απο τις 20 ας πουμε νικες μου ,στις -30???Παμε καλα??....Απλα τραγικο αυτο με τα - και τα 12 δευτερα....Oσοι διαφωνουν μαζι μου δεν με ενοχλει..

+1 να φυγει αυτό με τα 12 δεύτερα

[arxon δεν καταλαβαίνω την μανία κάποιων να έχουν άποψη για τα πάντα, χωρίς καν να γνωρίζουν το αντικείμενο. Η άγνοια τελικά είναι ευτυχία μόνο για αυτόν που την κατέχει, όχι όμως για όλους τους άλλους. Αυτό με τα 12 δευτερόλεπτα το ήξερες; Να πως πήγε -333 χωρίς κάποιος να πιάσει τους πόντους. Όταν λεώ χάσατε το νόημα εννοώ πως το άτομο δεν έκανε το θέμα για τους βαθμούς του, έτσι κατάλαβα εγώ, όπως ούτε κ η ANTEGEIA, σκοπός τους ήταν να επισημάνουν μια αδυναμία του παιχνιδιού ώστε να διορθωθεί. ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Energia

Energia


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2012
Τόπος : Κρητη
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 5:25 am

Το θεμα ειναι πως πλεον δεν εχουμε κινητρο ....Για την 1η θεση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 5:42 am

Lunar έγραψε:


+1 να φυγει αυτό με τα 12 δεύτερα

[arxon δεν καταλαβαίνω την μανία κάποιων να έχουν άποψη για τα πάντα, χωρίς καν να γνωρίζουν το αντικείμενο. Η άγνοια τελικά είναι ευτυχία μόνο για αυτόν που την κατέχει, όχι όμως για όλους τους άλλους. Αυτό με τα 12 δευτερόλεπτα το ήξερες; Να πως πήγε -333 χωρίς κάποιος να πιάσει τους πόντους. Όταν λεώ χάσατε το νόημα εννοώ πως το άτομο δεν έκανε το θέμα για τους βαθμούς του, έτσι κατάλαβα εγώ, όπως ούτε κ η ANTEGEIA, σκοπός τους ήταν να επισημάνουν μια αδυναμία του παιχνιδιού ώστε να διορθωθεί. ]


Κατ' αρχήν, το αν ξέρω πολλά ή λίγα, δεν το ξέρεις, γιατί δεν με ξέρεις. Οπότε μη μιλάς για "μανίες". Επειδή όμως ξέρω πολλά, θα σου πω κάτι, εντελώς πληροφοριακά: Κατέχεις κάτι το οποίο έχει υλική υπόσταση. Η ευτυχία ΔΕΝ ανήκει σε αυτή την κατηγορία.
Κατά τ' άλλα, εσύ έχεις κολλήσει στα 12 δεύτερα και στην άδικη κατάταξη. Δεν βλέπεις ή δεν θες να δεις ότι κάποιοι κάνουν τα πάντα για να σκαρφαλώσουν σε μία "διεφθαρμένη" φασολιά που δεν οδηγεί πουθενά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 5:47 am

Μα πας στο ΠβΠ μαπ και μένεις αφκ? Σοβαρευτείται όταν πας ΠβΠ μαπ είσαι ετοιμος για όλα αλλιως δεν πας έλεος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 5:56 am

arxon KAI ΧελλRάιζεR ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ


Οι άνθρωποι γεννιούνται αμαθείς, όχι ηλίθιοι. Γίνονται ηλίθιοι στην πορεία, από την εκπαίδευση Ράσελ Μπ.


ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΙΝΩ

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ




Υ.Γ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΤΡΟ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΦΕΡΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ
Παράθεση :
"διεφθαρμένη" φασολιά που δεν οδηγεί πουθενά


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Δευ Ιουλ 16, 2012 6:24 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δείτε..!!
» δειτε το
» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ
» Δειτε πλεασε
» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: