Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333

Πήγαινε κάτω 
+15
ANTWOD
sirusduo1618
EisteEleos
DeMoNeD
Παράξενη Κοπέλα
[Admin]Alyx
TiropitaS
Energia
PoisonNova
arxon
[MOD]Psycho
Lunar
ANTEGEIA1
ΧελλRάιζεR
GiorgosNet
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 12:16 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.....
ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ PVP ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ 1.
ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΝΕΚΡΗ ΖΩΝΗ, ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ
ΠΙΘΑΝΟΣ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ PVP ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΜ ΤΟΥ.
ΚΑΘΕ 15 ΜΕ 20 ΛΕΠΤΑ, ΕΡΙΧΝΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ
ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ. ΜΕ ΑΥΤΑ Η ΩΡΑ ΠΗΓΕ 21:30 ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ
ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΒΛΕΠΩ ΡΜ ΠΟΥ ΜΕ
ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ -300 ΚΑΙ ΒΑΛΕ. ΜΠΕΝΩ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ -329 ΝΟΜΙΖΩ.
ΑΠΟ +1.......-329.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΟΘΩΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΡΝΩ
ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ O Admin ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΝΕΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΕΤΗΤΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ.

ΑΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΙΜΕΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ''ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ'' ΤΟΤΕ ΣΤΟ SITE ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥ REVENTON
ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ;

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ
ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ.
ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ΤΟΤΕ ΟΚ......ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΙΝΤΕΟ,
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ''ΠΕΣΟΥΜΕ''.
ΤΟΤΕ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ.............
ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΟΥΣ PRIVE SERVER ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΧΤΩΝ.

O Admin ALYX ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΗΞΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ !!!

ΒΙΝΤΕΟ 1 : https://www.youtube.com/watch?v=tqhpzjLkFzM&feature=context-cha

ΒΙΝΤΕΟ 2 : https://www.youtube.com/watch?v=OOsnWlTKa6k&feature=context-cha

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.............ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 6:07 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
arxon KAI ΧελλRάιζεR ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ


Οι άνθρωποι γεννιούνται αμαθείς, όχι ηλίθιοι. Γίνονται ηλίθιοι στην πορεία, από την εκπαίδευση Ράσελ Μπ.


ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΙΝΩ

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ




Υ.Γ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙΝΙΤΡΟ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΦΕΡΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ
Παράθεση :
"διεφθαρμένη" φασολιά που δεν οδηγεί πουθενά
Αν και ειμαι ηλιθιοσ κατα τα λεγομενα σου ξερω σε ποιες περιοχεσ να κατσω αφκ και σε ποιες οχι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TiropitaS

TiropitaS


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 28
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 6:24 am

Δεν καταλαβαίνω.Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να γίνει κάτι.Ο Αλυξ πιστεύει ότι είναι ο πιο εύκολος και ασφαλής ίσος και μοναδικός τρόπος.Αλλά δεν μου φαίνεται τόσο λογικό οπότε καλό θα ήταν κατά την γνώμη μου να γίνει κάποια αλλαγή.Καλή σου τύχη και εύχομαι να βρεθεί μια ικανοποιητική λύση άμεσα.Ο Θεός δεν σχεδίασε την ζωή για να είναι δίκαιη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 6:52 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
arxon KAI ΧελλRάιζεR ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ


Οι άνθρωποι γεννιούνται αμαθείς, όχι ηλίθιοι. Γίνονται ηλίθιοι στην πορεία, από την εκπαίδευση Ράσελ Μπ.


ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΙΝΩ

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ




Υ.Γ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΤΡΟ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΦΕΡΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ
Παράθεση :
"διεφθαρμένη" φασολιά που δεν οδηγεί πουθενά


Δεν θα ασχοληθώ με τις προσβλητικές-ειρωνικές απαντήσεις σου, μιας και θα μου πάρει πολύ χρόνο να τις συγκεντρώσω αφού έχουν κατακλύσει το forum.
Πριν παραθέσεις γνωστές και άγνωστες ρήσεις, βεβαιώσου ότι τα υπόλοιπα που έχεις γράψει, βγάζουν, έστω ένα υποτυπώδες νόημα. Η ορθογραφία και η σύνταξη, βοηθούν σ' αυτό. Ειδικά αυτό: "ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΦΕΡΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ", είναι σαφέστατο.
Και μιας και σου αρέσουν αυτά, ορίστε..."Το να φαίνεσαι ηλίθιος στα μάτια ενός βλάκα, είναι μια ηδονή υψηλής αισθητικής".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 7:01 am

arxon έγραψε:


Είναι τραγική, γιατί απλώς, δεν έπρεπε να υπάρχει.

Παράθεση :

"ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΦΕΡΕΣΕΙΣ

ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΡΑΓΙΚΟΣ !!!! :imfao: :imfao: :imfao: :imfao: ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ !!!!!

Παράθεση :

"Το να φαίνεσαι ηλίθιος στα μάτια ενός βλάκα, είναι μια ηδονή υψηλής αισθητικής"


ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΠΑΝΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ηδονή υψηλής αισθητικής

ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΑ ΗΛΙΘΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΝΟΣ ΒΛΑΚΑ :thumpdump: Smile :imfao: :imfao: :imfao: :asxeto:



* Και κλασσικά μακελευτήκαμε :thumpdump: (ΚΛΕΜΕΝΟ) :P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Δευ Ιουλ 16, 2012 7:51 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 7:03 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
arxon έγραψε:


Είναι τραγική, γιατί απλώς, δεν έπρεπε να υπάρχει.

Παράθεση :

"ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΦΕΡΕΣΕΙΣ

ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΡΑΓΙΚΟΣ !!!! :imfao: :imfao: :imfao: :imfao: ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ !!!!!

Παράθεση :

"Το να φαίνεσαι ηλίθιος στα μάτια ενός βλάκα, είναι μια ηδονή υψηλής αισθητικής"


ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΠΑΝΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ηδονή υψηλής αισθητικής

ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΑ ΗΛΙΘΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΝΟΣ ΒΛΑΚΑ :thumpdump: Smile :imfao: :imfao: :imfao: :asxeto:
Πας το θεμα σε προσωπικο επιπεδο και δεν είναι αυτος ο σκοποσ του θεματοσ. Ο αρχον δεν σε ενοχλησε αντιθετωσ εσυ εχεις τισ ορεξεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:06 am

Πουθενά δεν είδα spawn kill και αυτό επειδή δεν γίνεται spawn kill σε αυτούς τους χάρτες αφού κάποιος σκοτωθεί. Αυτό που έγινε είναι πως σε σκότωνε ένας BM με πνεύμα και εσύ έμενες στο έδαφος για πάνω από 12 δευτερόλεπτα.
Κατά την είσοδο στους χάρτες είναι σωστό το να μην μπορεί κάποιος BM να κάνει spawn kill, όπως και με το Επανεκκίνηση εδώ, οπότε θα εφαρμοστεί.

Κατά τα άλλα στην safezone το Πνεύμα πάντα θα κάνει dmg -δεν γίνεται διαφορετικά- και αφού πέσει κάποιος θα έχει 12 δευτερόλεπτα για να σηκωθεί, που είναι και υπέρ αρκετά. Αυτά, συν Αθηνά και χείρα κίνει.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [Admin]Alyx στις Δευ Ιουλ 16, 2012 8:12 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:10 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
arxon έγραψε:


Είναι τραγική, γιατί απλώς, δεν έπρεπε να υπάρχει.

Παράθεση :

"ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΦΕΡΕΣΕΙΣ

ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΡΑΓΙΚΟΣ !!!! :imfao: :imfao: :imfao: :imfao: ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ !!!!!

Παράθεση :

"Το να φαίνεσαι ηλίθιος στα μάτια ενός βλάκα, είναι μια ηδονή υψηλής αισθητικής"


ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΠΑΝΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ηδονή υψηλής αισθητικής

ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΑ ΗΛΙΘΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΝΟΣ ΒΛΑΚΑ :thumpdump: Smile :imfao: :imfao: :imfao: :asxeto:



* Και κλασσικά μακελευτήκαμε :thumpdump: (ΚΛΕΜΕΝΟ) :P


Αυτές είναι οι απαντήσεις και τα μαθήματα "εντιμότητας" κάποιου που έχει στήσει 157 pvp και λέει πως θα συνεχίσει. Σε προηγούμενο post σου, λες πως παρατάς το παιχνίδι. Για λόγους ευθιξίας, ας παρατήσεις και το forum.
Θα σου απαντούσα όπως σου αρμόζει, αλλά δεν θα το κάνω για λόγους "ακαταλληλότητας" και λογοκρισίας, αν και για την περίπτωσή σου, οι απαντήσεις πρέπει να είναι ψυχολογικού τύπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:18 am

Καλό θα ήταν να πέσουν οι τόνοι και απαντάτε επί του θέματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:23 am

arxon έγραψε:





Αυτές είναι οι απαντήσεις και τα μαθήματα "εντιμότητας" κάποιου που έχει στήσει 157 pvp και λέει πως θα συνεχίσει. Σε προηγούμενο post σου, λες πως παρατάς το παιχνίδι. Για λόγους ευθιξίας, ας παρατήσεις και το forum.
Θα σου απαντούσα όπως σου αρμόζει, αλλά δεν θα το κάνω για λόγους "ακαταλληλότητας" και λογοκρισίας, αν και για την περίπτωσή σου, οι απαντήσεις πρέπει να είναι ψυχολογικού τύπου.



ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΩΘΗΚΕ συν Αθηνά και χείρα κίνει ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ :imfao: :imfao: :imfao: :imfao: :imfao:

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ PVP KAI ΟΧΙ ΣΤΗΜΕΝΑ Smile ΜΑ8Ε ΟΤΙ

Ακολουθώ το νόμο της εξέλιξης. Οι ηλίθιοι μένουν πίσω και οι τρελοί τρέχουν πολύ μπροστά Φρανς Α.


ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ [MOD]Psycho

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ FORUM arxon ΑΚΟΜΑ ΧΑΛΙΝΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:34 am

Μια πρόσθεση, οι χάρτες στους οποίους το πνεύμα των BM κάνει dmg σε safezone είναι της Ymir και το bug είναι ευθύνη δική της. Πάραυτα στην αρένα του πολέμου αυτοκρατοριών θα προστατεύονται από εδώ και πέρα όσοι επανεκκινούν στην Πόλη, όπως θα προστατεύονται και στα PvP maps.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 9:18 am

[MOD]Psycho έγραψε:
Καλό θα ήταν να πέσουν οι τόνοι και απαντάτε επί του θέματος.


Παρά την μάσκα του V, που περιορίζει κάπως την ορατότητα, είμαι σίγουρος πως βλέπεις πολύ καλά τα τι και πως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 9:36 am

arxon έγραψε:
Παρά την μάσκα του V, που περιορίζει κάπως την ορατότητα, είμαι σίγουρος πως βλέπεις πολύ καλά τα τι και πως.

Η τρέλα σύμφωνα με τον Einstein είναι να κάνεις το ίδιο πράγμα ξανά και ξανά περιμένοντας διαφορετικό αποτέλεσμα.

Απαντήθηκε από τον αλυξ οπότε και κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 (ΜΕΡΟΣ 2)   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 11:26 am

Admin Alyx......
ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΞΑΝΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΧΟΛΙΑ.
ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΤΑΞΗ ΣΑΣ.
ΑΠΑΙΤΩ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΣΕΒΟΜΑΙ ΣΑΝ ADMIN,
ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ 500 ΕΥΡΟ ΣΕ ITEM.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΥΝΟΗΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΗ. ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ ΑΠΟ ΕΝΗΛΙΚΑ ΘΕΛΩ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ.


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.....
ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ PVP ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ 1.
ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΝΕΚΡΗ ΖΩΝΗ, ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ
ΠΙΘΑΝΟΣ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ PVP ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΜ ΤΟΥ.
ΚΑΘΕ 15 ΜΕ 20 ΛΕΠΤΑ, ΕΡΙΧΝΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ
ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ. ΜΕ ΑΥΤΑ Η ΩΡΑ ΠΗΓΕ 21:30 ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ
ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΒΛΕΠΩ ΡΜ ΠΟΥ ΜΕ
ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ -300 ΚΑΙ ΒΑΛΕ. ΜΠΕΝΩ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ -329 ΝΟΜΙΖΩ.
ΑΠΟ +1.......-329.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΟΘΩΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΡΝΩ
ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ O Admin ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΝΕΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΕΤΗΤΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ.

ΑΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΙΜΕΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ''ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ'' ΤΟΤΕ ΣΤΟ SITE ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥ REVENTON
ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ;

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ
ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ.
ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ΤΟΤΕ ΟΚ......ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΙΝΤΕΟ,
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ''ΠΕΣΟΥΜΕ''.
ΤΟΤΕ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ.............
ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΟΥΣ PRIVE SERVER ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΧΤΩΝ.

O Admin ALYX ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΗΞΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ !!!

ΒΙΝΤΕΟ 1 : https://www.youtube.com/watch?v=tqhpzjLkFzM&feature=context-cha

ΒΙΝΤΕΟ 2 : https://www.youtube.com/watch?v=OOsnWlTKa6k&feature=context-cha

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.............ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 12:37 pm

Υπάρχει ήδη θέμα και θα μπορούσες να μου είχες ζητήσει να ανοίξω.Εκτός αυτού η δημιουργία κλειδωμένου θέματος απαγορεύεται.

Το λάθος σου ή αν προτιμάς η αφέλεια σου είναι το ότι άφησες τον παίχτη σου afk σε έναν νέο χάρτη που μετράνε τα deaths και τα kills που γίνονται.Σε κάθε νέο πράγμα εκτός και εντός του παιχνιδιού ίσως παρουσιαστούν κάποιες ατέλειες ή διορθώσεις που πρέπει να γίνουνε.Στην δικιά σου περίπτωση όμως έπρεπε να προβλέψεις κάτι τέτοιο.

Θα αναφερθώ σε αυτό τώρα.
Παράθεση :
ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ
ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ.
ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ΤΟΤΕ ΟΚ......ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.

Το λάθος διορθώθηκε,δηλαδή με το που έμπαινες στον χάρτη ένας σούρα μαύρης μαγείας μπορούσε να σε ρίξει.ΠΛΕΟΝ δεν γίνετε, διορθώθηκε.Η δικιά σου περίπτωση είναι διαφορετική.Έγινε λόγο αφέλειας εκ μέρους σου και δεν πρόκειται για κάποιο τεχνικό λάθος.

Τέλος,
Παράθεση :
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ ΑΠΟ ΕΝΗΛΙΚΑ ΘΕΛΩ.

Αυτό δε μπορείς να το επιζητάς μιας και δικαίωμα συμμετοχής στο φόρουμ έχουν όλοι ΑΝΩ των 13 ετών (ή τουλάχιστον..το αποδέχονται).
Γενικά θα σου πρότεινα το θέμα σου να συζητηθεί μέσω της φόρμας επικοινωνίας για πιο άμεση επίλυση όπως και φαντάζομαι θα θες.
Το παρόν θέμα συγχωνεύεται με το άλλο και θα σε παρακαλούσα σε περίπτωση κλειδώματος του αρχικού σου thread να μην ανοιχτεί νέο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:00 pm

[MOD]Psycho έγραψε:
Υπάρχει ήδη θέμα και θα μπορούσες να μου είχες ζητήσει να ανοίξω.Εκτός αυτού η δημιουργία κλειδωμένου θέματος απαγορεύεται.

Το λάθος σου ή αν προτιμάς η αφέλεια σου είναι το ότι άφησες τον παίχτη σου afk σε έναν νέο χάρτη που μετράνε τα deaths και τα kills που γίνονται.Σε κάθε νέο πράγμα εκτός και εντός του παιχνιδιού ίσως παρουσιαστούν κάποιες ατέλειες ή διορθώσεις που πρέπει να γίνουνε.Στην δικιά σου περίπτωση όμως έπρεπε να προβλέψεις κάτι τέτοιο.

Θα αναφερθώ σε αυτό τώρα.
Παράθεση :
ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ
ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ.
ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ΤΟΤΕ ΟΚ......ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.

Το λάθος διορθώθηκε,δηλαδή με το που έμπαινες στον χάρτη ένας σούρα μαύρης μαγείας μπορούσε να σε ρίξει.ΠΛΕΟΝ δεν γίνετε, διορθώθηκε.Η δικιά σου περίπτωση είναι διαφορετική.Έγινε λόγο αφέλειας εκ μέρους σου και δεν πρόκειται για κάποιο τεχνικό λάθος.

Τέλος,
Παράθεση :
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ ΑΠΟ ΕΝΗΛΙΚΑ ΘΕΛΩ.

Αυτό δε μπορείς να το επιζητάς μιας και δικαίωμα συμμετοχής στο φόρουμ έχουν όλοι ΑΝΩ των 13 ετών (ή τουλάχιστον..το αποδέχονται).
Γενικά θα σου πρότεινα το θέμα σου να συζητηθεί μέσω της φόρμας επικοινωνίας για πιο άμεση επίλυση όπως και φαντάζομαι θα θες.
Το παρόν θέμα συγχωνεύεται με το άλλο και θα σε παρακαλούσα σε περίπτωση κλειδώματος του αρχικού σου thread να μην ανοιχτεί νέο.

ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΕ ΑΡΝΙΤΙΚΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΙΤΕΜ
ΕΙΜΑΙ ΑΦΕΛΗΣ ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ALYX?
ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΕ ΣΙΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΧΟΜΟΥΝΑ DMG.
ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΡΟ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΣΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ
ΔΥΟ ΤΟΜΟΥS MANUAL ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.

ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΤΙ ΤΑ ΕΥΡΟ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΚΗΝΔΙΝΕΥΟΥΝ
ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΤΟΣ ΣΕΡΒΕΡ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ALYX.
ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΟΥΤΕ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ.

ΕΠΙΣΗΣ Ο ALYX ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΑΣ.........ΝΟΜΙΖΩ !!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΟΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ
ΣΥΜΠΑΙΧΤΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΤΑ ΕΥΡΟ ΤΟΥΣ.

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.......ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ............ΠΕΡΙΜΕΝΩ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:28 pm

Δεν είσαι όμως στην πλατεία με αρνητικό κάρμα και κανείς δεν σε σκότωσε παίρνοντάς σου items.

Μην γράφεις κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις ζητώντας προσοχή. Είναι αγενές.
Μην χρησιμοποιείς άστοχες κινδυνολογίες όπως "τα ευρώ κινδυνεύουν" και εκφράσεις όπως "σας ακουμπάνε τα ευρώ τους" γιατί είναι επίσης αγενές. Δεν είμαστε υπάλληλοι κανενός, δεν έχουν ξεχωριστή αντιμετώπιση όσοι κάνουν donate και κανείς δεν κινδυνεύει να χάσει τίποτα.

Το να εκφράζεσαι ποιοτικά είναι προνόμιο. Μπορείς να τα ισοπεδώνεις όλα, ή να μιλάς, να κινείσαι και να φέρεσαι ντελικάτα, δίνοντας στην ύπαρξή σου καλύτερη ποιότητα, ενώ παράλληλα εκφράζεις την άποψή σου χωρίς φραγμό και κερδίζεις την συμπάθεια του άλλου, δίνοντας στον εαυτό σου μεγαλύτερες πιθανότητες να πετύχεις το ποθούμενο.

Επί του θέματος δόθηκε απάντηση. Έμεινες πεσμένος afk και έχανες ήττες. Το σημείο που οι BM κάνουν spawn kill κατά την μεταφορά στην πόλη ή στην είσοδο στον χάρτη διορθώθηκε και μέχρι να γεμίσει το HP δεν μπορεί να σας κάνει dmg το πνεύμα.
Το ό,τι το πνεύμα κάνει dmg γενικά στο safezone δεν αλλάζει γιατί δεν πρόκειται για δικό μας λάθος.
Η λύση όμως είναι πολύ απλή, δεν κάθεται κανείς afk σε χάρτη που έχει φτιαχτεί για μονομαχίες. Υπάρχουν και οι πόλεις.

Τα video που ανέβασες δείχνουν πως ήσουν παρών όταν έχανες τις ήττες, αλλά και πάλι μπορεί να τα έφτιαξες επί τούτου για να τα δείξεις ως παράδειγμα. Δεν εξακριβώνεται αυτό.

Ίσως να συμφωνείς να μηδενιστούν οι ήττες σου, ίσως όχι. Αυτό είναι προσωπικό θέμα που δεν αφορά το forum, οπότε θα πρέπει να κάνεις ticket.





Έχει επεξεργασθεί από τον/την [Admin]Alyx στις Δευ Ιουλ 16, 2012 1:30 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 1:28 pm

Νομίζω ότι παρατράβηξες πια.
Δεν νομίζω να σε αναγκάζει κάποιος ούτε εσένα ούτε κανένα ,να βάζει τα χρήματα που για donate. Η επιλογή είναι καθαρά προσωπική το τι θα κάνει ο καθένας μας και επίσης το σεβασμό δεν το απαιτούμε τον κερδίζουμε, οπότε σκεφτόμαστε τι λέμε!
Επίσης αν έχεις προσέξει καθόλου κάθε 12 δευτερόλεπτα σου περνάει μια ήττα άμα είσαι κάτω. Οπότε υπολόγισε τον χρόνο που παραμένει ένας παίκτης κάτω και διαίρεσε με το 12 και θα δεις πόσες ήττες παίρνεις.
Το να κάνεις εσύ άλλες δουλειές είναι δικό σου θέμα, αλλά να αφήσεις τον παίκτη σου αφκ σε χάρτη που είναι για μάχες? πήγαινε άσε τον στον πόλη.
Aν ήσουνα κοντά στον παίκτη σου και είχες παρατηρήσει ότι υπάρχει πρόβλημα σε εκείνο το σημείο δεν νομίζω να καθόσουν να φας -333, θα το είχες αναφέρει αυτό και θα διορθωνόταν,τώρα από την αφέλεια σου ωρύεσαι για τις ήττες που πήρες.
Εγώ απορώ ακόμα τι απάντηση περιμένεις να ακούσεις.
Ότι ο όλος ο κόσμος συμφωνεί μαζί σου?
* Ζητώ συγγνώμη για τον τρόπο έκφρασης αλλά όταν βλέπω να λένε ασυναρτησίες δεν μπορώ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:04 pm

[Admin]Alyx έγραψε:
Δεν είσαι όμως στην πλατεία με αρνητικό κάρμα και κανείς δεν σε σκότωσε παίρνοντάς σου items.

Μην γράφεις κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις ζητώντας προσοχή. Είναι αγενές.
Μην χρησιμοποιείς άστοχες κινδυνολογίες όπως "τα ευρώ κινδυνεύουν" και εκφράσεις όπως "σας ακουμπάνε τα ευρώ τους" γιατί είναι επίσης αγενές. Δεν είμαστε υπάλληλοι κανενός, δεν έχουν ξεχωριστή αντιμετώπιση όσοι κάνουν donate και κανείς δεν κινδυνεύει να χάσει τίποτα.

Το να εκφράζεσαι ποιοτικά είναι προνόμιο. Μπορείς να τα ισοπεδώνεις όλα, ή να μιλάς, να κινείσαι και να φέρεσαι ντελικάτα, δίνοντας στην ύπαρξή σου καλύτερη ποιότητα, ενώ παράλληλα εκφράζεις την άποψή σου χωρίς φραγμό και κερδίζεις την συμπάθεια του άλλου, δίνοντας στον εαυτό σου μεγαλύτερες πιθανότητες να πετύχεις το ποθούμενο.

Επί του θέματος δόθηκε απάντηση. Έμεινες πεσμένος afk και έχανες ήττες. Το σημείο που οι BM κάνουν spawn kill κατά την μεταφορά στην πόλη ή στην είσοδο στον χάρτη διορθώθηκε και μέχρι να γεμίσει το HP δεν μπορεί να σας κάνει dmg το πνεύμα.
Το ό,τι το πνεύμα κάνει dmg γενικά στο safezone δεν αλλάζει γιατί δεν πρόκειται για δικό μας λάθος.
Η λύση όμως είναι πολύ απλή, δεν κάθεται κανείς afk σε χάρτη που έχει φτιαχτεί για μονομαχίες. Υπάρχουν και οι πόλεις.

Τα video που ανέβασες δείχνουν πως ήσουν παρών όταν έχανες τις ήττες, αλλά και πάλι μπορεί να τα έφτιαξες επί τούτου για να τα δείξεις ως παράδειγμα. Δεν εξακριβώνεται αυτό.

Ίσως να συμφωνείς να μηδενιστούν οι ήττες σου, ίσως όχι. Αυτό είναι προσωπικό θέμα που δεν αφορά το forum, οπότε θα πρέπει να κάνεις ticket.



Καλησπέρα. Είμαι ο σούρα που απεικονίζεται στο video. Τέλος πάντων να μην αρχίζω και λέω διάφορα. Πιστεύω πως το πιο δίκαιο έιναι να μηδενιστούνε οι ήττες του GiorgosNet γιατί απλά δεν ήτανε ενημερωμένος με κάποιον τρόπο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:07 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Νομίζω ότι παρατράβηξες πια.
Δεν νομίζω να σε αναγκάζει κάποιος ούτε εσένα ούτε κανένα ,να βάζει τα χρήματα που για donate. Η επιλογή είναι καθαρά προσωπική το τι θα κάνει ο καθένας μας και επίσης το σεβασμό δεν το απαιτούμε τον κερδίζουμε, οπότε σκεφτόμαστε τι λέμε!
Επίσης αν έχεις προσέξει καθόλου κάθε 12 δευτερόλεπτα σου περνάει μια ήττα άμα είσαι κάτω. Οπότε υπολόγισε τον χρόνο που παραμένει ένας παίκτης κάτω και διαίρεσε με το 12 και θα δεις πόσες ήττες παίρνεις.
Το να κάνεις εσύ άλλες δουλειές είναι δικό σου θέμα, αλλά να αφήσεις τον παίκτη σου αφκ σε χάρτη που είναι για μάχες? πήγαινε άσε τον στον πόλη.
Γιατι, επειδή ήσουνα κοντά στον παίκτη σου και είχες παρατηρήσει ότι υπάρχει πρόβλημα σε εκείνο το σημείο δεν νομίζω να καθόσουν να φας -333, θα το είχες αναφέρει αυτό και θα διορθωνόταν,τώρα από την αφέλεια σου ωρύεσαι για τις ήττες που πήρες.
Εγώ απορώ ακόμα τι απάντηση περιμένεις να ακούσεις.
Ότι ο όλος ο κόσμος συμφωνεί μαζί σου?
* Ζητώ συγγνώμη για τον τρόπο έκφρασης αλλά όταν βλέπω να λένε ασυναρτησίες δεν μπορώ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Πολύ σωστά λες ότι η επιλογή για τα ευρό ειναι δική μας.
Δεν θέλω καμία αξαίρεση λόγο ευρό.

Ο Admin εύτιαξε ένα δρόμο που είχε καμουφλαρισμένη λακούβα και τον έδωσε σε κυκλοφορία όλο χαρά.
Εγώ πες άπο αφέλεια έριξα το αμάξι μέσα. Ο Admin κατάλαβε την κακοτεχνία του και εκλησε την λακούβα.
Εμένα το αμάξι ποιος θα μου το φτιάξει ; Και αν ο Admin δεν έχει ασφάλεια πρέπει να του κάνω ticket.
Δεν πρέπει να αναλλάβει την ευθήνη του σαν άντρας για το λάθος του; Να πει τυπικά και ενα SORY;

Δεν θα κάνω ticket γιατί το θέμα δεν είναι το -333. Είναι η αντιμετώπιση. Περιμένω να δω.

Οσο για σένα κοπελιά, σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια και σου υπόσχομαι οτι σε περίπτωση
που στο μέλον αδικηθείς άπο κάποιον, θα στο ανταποδόσω !!!

Και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:10 pm

Energia έγραψε:
Προσωπικα φιλοι μου δεν με αφορα πλεον αυτη η τραγικη καταταξη για αυτο αδιαφορω αν παω 1ος η 3ος η 8ος....Οπως επισης και για το ποιος ειναι πρωτος και ποιος τελευταιος...Αν δηλαδη εγω κανω ενα πβπ και χασω, και την ιδια στιγμη κολλησει το pc μου τι γινεται??? Παω απο τις 20 ας πουμε νικες μου ,στις -30???Παμε καλα??....Απλα τραγικο αυτο με τα - και τα 12 δευτερα....Oσοι διαφωνουν μαζι μου δεν με ενοχλει..


Εγω θα σταθω μονο σε αυτο εδω γιατι ολα τα υπολοιπα απαντηθηκαν ασχετα αν δεν ακουστηκε ενα δεν γνωριζαμε για το προβλημα με το πνευμα .....ο ενεργεια το λεει ξεκαθαρα και περιμεναμε και μια απαντηση επειδη ερωτηθηκε απο τον [MOD]Psycho Αυτό με τα 12 sec. γιατί είναι έτσι? Για ποιον λόγο υπάρχει?

Εμενα μου ειπες Admin σε post μου οτι Για να διορθωθεί κάτι, προϋποθέτει να είναι προβληματικό και οτι ετσι οπως προσπαθησες να μας ικανοποιησεις και να παιξουμε σωστα και χωρις γκρινιες είναι ο μόνος τρόπος να μετρούν και οι ήττες κατι που τελικα εαν δεις την καταταξη οι ητες των παιχτων δεν ειναι ισοτιμες με το ζητουμενο...εαν εσενα σε ικανοποιει και των οποιοδηποτε αυτο το αποτελεσμα τοτε να το δεχτω οχι μονο εγω αλλα και οσοι εχουν διαφωνια ασχετα αν δεν τους ειδες εδω να μιλανε ...

ευχαριστω




Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Δευ Ιουλ 16, 2012 2:25 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:10 pm

GiorgosNet έγραψε:
Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Νομίζω ότι παρατράβηξες πια.
Δεν νομίζω να σε αναγκάζει κάποιος ούτε εσένα ούτε κανένα ,να βάζει τα χρήματα που για donate. Η επιλογή είναι καθαρά προσωπική το τι θα κάνει ο καθένας μας και επίσης το σεβασμό δεν το απαιτούμε τον κερδίζουμε, οπότε σκεφτόμαστε τι λέμε!
Επίσης αν έχεις προσέξει καθόλου κάθε 12 δευτερόλεπτα σου περνάει μια ήττα άμα είσαι κάτω. Οπότε υπολόγισε τον χρόνο που παραμένει ένας παίκτης κάτω και διαίρεσε με το 12 και θα δεις πόσες ήττες παίρνεις.
Το να κάνεις εσύ άλλες δουλειές είναι δικό σου θέμα, αλλά να αφήσεις τον παίκτη σου αφκ σε χάρτη που είναι για μάχες? πήγαινε άσε τον στον πόλη.
Γιατι, επειδή ήσουνα κοντά στον παίκτη σου και είχες παρατηρήσει ότι υπάρχει πρόβλημα σε εκείνο το σημείο δεν νομίζω να καθόσουν να φας -333, θα το είχες αναφέρει αυτό και θα διορθωνόταν,τώρα από την αφέλεια σου ωρύεσαι για τις ήττες που πήρες.
Εγώ απορώ ακόμα τι απάντηση περιμένεις να ακούσεις.
Ότι ο όλος ο κόσμος συμφωνεί μαζί σου?
* Ζητώ συγγνώμη για τον τρόπο έκφρασης αλλά όταν βλέπω να λένε ασυναρτησίες δεν μπορώ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Πολύ σωστά λες ότι η επιλογή για τα ευρό ειναι δική μας.
Δεν θέλω καμία αξαίρεση λόγο ευρό.

Ο Admin εύτιαξε ένα δρόμο που είχε καμουφλαρισμένη λακούβα και τον έδωσε σε κυκλοφορία όλο χαρά.
Εγώ πες άπο αφέλεια έριξα το αμάξι μέσα. Ο Admin κατάλαβε την κακοτεχνία του και εκλησε την λακούβα.
Εμένα το αμάξι ποιος θα μου το φτιάξει ; Και αν ο Admin δεν έχει ασφάλεια πρέπει να του κάνω ticket.
Δεν πρέπει να αναλλάβει την ευθήνη του σαν άντρας για το λάθος του; Να πει τυπικά και ενα SORY;

Δεν θα κάνω ticket γιατί το θέμα δεν είναι το -333. Είναι η αντιμετώπιση. Περιμένω να δω.

Οσο για σένα κοπελιά, σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια και σου υπόσχομαι οτι σε περίπτωση
που στο μέλον αδικηθείς άπο κάποιον, θα στο ανταποδόσω !!!

Και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


Mε ένα ticket όμως φτιάχνετε και η λακούβα και το αμάξι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
GiorgosNet




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:12 pm

DeMoNeD έγραψε:
[Admin]Alyx έγραψε:
Δεν είσαι όμως στην πλατεία με αρνητικό κάρμα και κανείς δεν σε σκότωσε παίρνοντάς σου items.

Μην γράφεις κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις ζητώντας προσοχή. Είναι αγενές.
Μην χρησιμοποιείς άστοχες κινδυνολογίες όπως "τα ευρώ κινδυνεύουν" και εκφράσεις όπως "σας ακουμπάνε τα ευρώ τους" γιατί είναι επίσης αγενές. Δεν είμαστε υπάλληλοι κανενός, δεν έχουν ξεχωριστή αντιμετώπιση όσοι κάνουν donate και κανείς δεν κινδυνεύει να χάσει τίποτα.

Το να εκφράζεσαι ποιοτικά είναι προνόμιο. Μπορείς να τα ισοπεδώνεις όλα, ή να μιλάς, να κινείσαι και να φέρεσαι ντελικάτα, δίνοντας στην ύπαρξή σου καλύτερη ποιότητα, ενώ παράλληλα εκφράζεις την άποψή σου χωρίς φραγμό και κερδίζεις την συμπάθεια του άλλου, δίνοντας στον εαυτό σου μεγαλύτερες πιθανότητες να πετύχεις το ποθούμενο.

Επί του θέματος δόθηκε απάντηση. Έμεινες πεσμένος afk και έχανες ήττες. Το σημείο που οι BM κάνουν spawn kill κατά την μεταφορά στην πόλη ή στην είσοδο στον χάρτη διορθώθηκε και μέχρι να γεμίσει το HP δεν μπορεί να σας κάνει dmg το πνεύμα.
Το ό,τι το πνεύμα κάνει dmg γενικά στο safezone δεν αλλάζει γιατί δεν πρόκειται για δικό μας λάθος.
Η λύση όμως είναι πολύ απλή, δεν κάθεται κανείς afk σε χάρτη που έχει φτιαχτεί για μονομαχίες. Υπάρχουν και οι πόλεις.

Τα video που ανέβασες δείχνουν πως ήσουν παρών όταν έχανες τις ήττες, αλλά και πάλι μπορεί να τα έφτιαξες επί τούτου για να τα δείξεις ως παράδειγμα. Δεν εξακριβώνεται αυτό.

Ίσως να συμφωνείς να μηδενιστούν οι ήττες σου, ίσως όχι. Αυτό είναι προσωπικό θέμα που δεν αφορά το forum, οπότε θα πρέπει να κάνεις ticket.



Καλησπέρα. Είμαι ο σούρα που απεικονίζεται στο video. Τέλος πάντων να μην αρχίζω και λέω διάφορα. Πιστεύω πως το πιο δίκαιο έιναι να μηδενιστούνε οι ήττες του GiorgosNet γιατί απλά δεν ήτανε ενημερωμένος με κάποιον τρόπο Smile

Φιλαράκο σε ευχαριστώ που παίρνεις θέση. Και ξαναλέω, δεν έχω κάτι μαζί σου.

Σ' ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:13 pm

GiorgosNet έγραψε:
DeMoNeD έγραψε:
[Admin]Alyx έγραψε:
Δεν είσαι όμως στην πλατεία με αρνητικό κάρμα και κανείς δεν σε σκότωσε παίρνοντάς σου items.

Μην γράφεις κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις ζητώντας προσοχή. Είναι αγενές.
Μην χρησιμοποιείς άστοχες κινδυνολογίες όπως "τα ευρώ κινδυνεύουν" και εκφράσεις όπως "σας ακουμπάνε τα ευρώ τους" γιατί είναι επίσης αγενές. Δεν είμαστε υπάλληλοι κανενός, δεν έχουν ξεχωριστή αντιμετώπιση όσοι κάνουν donate και κανείς δεν κινδυνεύει να χάσει τίποτα.

Το να εκφράζεσαι ποιοτικά είναι προνόμιο. Μπορείς να τα ισοπεδώνεις όλα, ή να μιλάς, να κινείσαι και να φέρεσαι ντελικάτα, δίνοντας στην ύπαρξή σου καλύτερη ποιότητα, ενώ παράλληλα εκφράζεις την άποψή σου χωρίς φραγμό και κερδίζεις την συμπάθεια του άλλου, δίνοντας στον εαυτό σου μεγαλύτερες πιθανότητες να πετύχεις το ποθούμενο.

Επί του θέματος δόθηκε απάντηση. Έμεινες πεσμένος afk και έχανες ήττες. Το σημείο που οι BM κάνουν spawn kill κατά την μεταφορά στην πόλη ή στην είσοδο στον χάρτη διορθώθηκε και μέχρι να γεμίσει το HP δεν μπορεί να σας κάνει dmg το πνεύμα.
Το ό,τι το πνεύμα κάνει dmg γενικά στο safezone δεν αλλάζει γιατί δεν πρόκειται για δικό μας λάθος.
Η λύση όμως είναι πολύ απλή, δεν κάθεται κανείς afk σε χάρτη που έχει φτιαχτεί για μονομαχίες. Υπάρχουν και οι πόλεις.

Τα video που ανέβασες δείχνουν πως ήσουν παρών όταν έχανες τις ήττες, αλλά και πάλι μπορεί να τα έφτιαξες επί τούτου για να τα δείξεις ως παράδειγμα. Δεν εξακριβώνεται αυτό.

Ίσως να συμφωνείς να μηδενιστούν οι ήττες σου, ίσως όχι. Αυτό είναι προσωπικό θέμα που δεν αφορά το forum, οπότε θα πρέπει να κάνεις ticket.



Καλησπέρα. Είμαι ο σούρα που απεικονίζεται στο video. Τέλος πάντων να μην αρχίζω και λέω διάφορα. Πιστεύω πως το πιο δίκαιο έιναι να μηδενιστούνε οι ήττες του GiorgosNet γιατί απλά δεν ήτανε ενημερωμένος με κάποιον τρόπο Smile

Φιλαράκο σε ευχαριστώ που παίρνεις θέση. Και ξαναλέω, δεν έχω κάτι μαζί σου.

Σ' ευχαριστώ.
Χαίρομαι που δεν έχεις και είμαι διατεθημένος άμα υπάρξει κάποιο τέτοιο ζήτημα να αφερέθουν και τα kills που σου πήρα όσο ήσουνα αφκ προκειμένου να γυρίσεις στο 0 πάλι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:15 pm

δεν ιπαρχι λογοσ να μηδενιστισ και εσυ. ο γιοργοσνετ δεν ηξερε κατι το εμαθε θα μηδενιστουνε τα πβπ του και ολα οκ γιατι να το μπερδευουμε τοσο? εσυ σκοτωσεσ κ αλλους στην αρενα γιατι να πασ 0?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333   ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 2:17 pm

ΧελλRάιζεR έγραψε:
δεν ιπαρχι λογοσ να μηδενιστισ και εσυ. ο γιοργοσνετ δεν ηξερε κατι το εμαθε θα μηδενιστουνε τα πβπ του και ολα οκ γιατι να το μπερδευουμε τοσο? εσυ σκοτωσεσ κ αλλους στην αρενα γιατι να πασ 0?
Ναι ρε συ αλλά να πάει το παιδί τώρα -333 κρίμα είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
 
ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ <<ΚΑΤΑΦΕΡΑ>> ΤΟ -333
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δείτε..!!
» δειτε το
» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ
» Δειτε πλεασε
» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: