Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vasilis18120




Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2012

Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω   Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 10:23 am

Παω να μπω κανονικα και μου λεει οτι ειμαι τιμωρημενως παρολο που πριν κανα 2 ωρες ημουν κανονικα μεσα και δεν εκανα τπτ που απαγορευεται... Μπενω στο σιτε συνδεομαι παταω στις ποινες και ειναι καθαρο σαν να μην εχω καμια ποινη.. τι να κανω παρακαλω βοηθεια!?????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω   Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 10:26 am

Οι ποινές δεν είναι συζητήσιμες στο forum.
Μπορείς να στείλεις από εδώ ticket.
Επίσης διάβασε σε αυτό το θέμα.

Παράθεση :
Επιπλέον οι μέθοδοι για έλεγχο του bonus switcher αυτοματοποιήθηκαν και παγιώθηκαν.
Θα επιβάλλονται μόνιμοι αποκλεισμοί στους λογαριασμούς που το χρησιμοποιούν, αλλά και σε όλους όσους βρεθούν να έχουν σχέση με αυτούς.
Οι ποινές δεν θα αναγράφονται πουθενά.

Tickets με παράπονα για αυτές τις ποινές δεν θα απαντώνται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω   Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 10:27 am

θα έχεις spam όνομα , παράδειγμα ,asdkjhdhgaidh shdabihydga . Τέτοια ονόματα είναι spam και αυτά τιμωρούνται και δεν γράφουν αιτία μερικές φορές. Μπορείς να στείλεις ticket όμως εδώ http://www.reventon-metin2.gr/index.php?s=contact&category=other
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω   Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 10:29 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??
» Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !
» Πως μπορω να κατεβασω το client απο αλλου γιατι στο site λεει σφαλμα
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: