Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??

Πήγαινε κάτω 
+13
Doct0r-Heretics
PerastikoS
WarMan
cotshos97b
luxaRO
Unica
[Admin]Alyx
TwistedFate7
Κοτόπουλος-Jeff
NoName
kalhmeraki2
Anonymous Aka G-S-A
Zetsu
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 6:05 pm

Είναι λόγος για τιμωρία αν πεις σε κάποιον ........''θα μου κάνεις αυτό που μου κάνει η μάνα σου κάτω από το τραπέζι'' λίγο παράλογο θα ήταν αν αυτό είναι λόγος για τιμωρία γιατί ο άλλος δεν έβρισε μπορεί με αυτήν την φράση να ενοούσε το οτιδήποτε υπάρχουν χίλια δυο που μπορείς να κάνεις κάτω από το τραπέζι.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 6:11 pm

ρε φιλε να ειμαστε ηλικρινεις, εχει ακουσει εσυ ποτε ανθρωπο να πει τετιο πραγμα και να μην εννοει βρησια ?? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 6:17 pm

Το τι εννοεί μόνο ο ίδιος το ξέρει ....... οι κανόνες λένε για βρισίες σε αυτήν την φράση δεν υπάρχει βρισιά ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalhmeraki2

kalhmeraki2


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : kastoria
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 6:53 pm

ειναι σεξουαλικο υπονοουμενο με σκοπο....τι δουλεια εχει να μιλαει για την μανα του αλλου και ασ πιουνε και καφεδακι κατω απο το τραπεζι τον ξερει και απο χθες???ελα δεν εισαστε 10 χρονον μην κοροηδευομαστε τερμα η λουκιες και οι χουανιτες τις βαρεθηκαμε απο τον σσ φτανει ποια ολο κλαιτε ενο παντα εχετε κανει την βλακια ηδη οταν τα κανετε να τα σκεφτεστε οτι εχουν και συνεπειες φιλε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventonmetin.dyndns.org/
????????
Επισκέπτης




αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 7:50 pm

Συμφωνώ με τον kalhmeraki2, μόνο σβήσε το δεύτερο post αν προλαβαίνεις Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoName




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 7:59 pm

άστα αυτά που ξέρεις :P <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalhmeraki2

kalhmeraki2


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : kastoria
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 10:38 pm

καλα τα λες αλλα πως το διαγραφω το 2πλο ποστ αχχχ κατι χρονια πριν τα εκανα αυτα τα αθληματα πλεον εχω ξεχασει τα γεραματα βλεπεις πιασαμε τα 26 και σοζ ξερω ειναι τιμωρια τωρα το προσεξα το 2πλο ποστ ζηταω συγνωμη απο την δ,ο αλλα δεν θυμαμαι πως το διαγραφω αλλιος θα το ειχα κανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventonmetin.dyndns.org/
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 10:40 pm

Πανω δεξξια στο ποστ σου λεει Delete
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalhmeraki2

kalhmeraki2


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : kastoria
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 10:53 pm

δεν εχουν τα παραπανω εχει μονο το τελευταιο μου ποστ τα αλλα 2 δεν εχουν ¨(

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventonmetin.dyndns.org/
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 10:53 pm

kalhmeraki2 έγραψε:
καλα τα λες αλλα πως το διαγραφω το 2πλο ποστ αχχχ κατι χρονια πριν τα εκανα αυτα τα αθληματα πλεον εχω ξεχασει τα γεραματα βλεπεις πιασαμε τα 26 και σοζ ξερω ειναι τιμωρια τωρα το προσεξα το 2πλο ποστ ζηταω συγνωμη απο την δ,ο αλλα δεν θυμαμαι πως το διαγραφω αλλιος θα το ειχα κανει
Παππους καλημερακι :P. Παει ο καλημερακι γερασε...:P)Στο θεμα μας εγω αμα ειμουν αδμιν θα σκεφτομουν το σεξουαλικο υπονοουμενο οποτε φιλος απο εδω και περα προσεχε τι λες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 11:07 pm

kalhmeraki2 έγραψε:
δεν εχουν τα παραπανω εχει μονο το τελευταιο μου ποστ τα αλλα 2 δεν εχουν ¨(

Έχεις μία ώρα να διαγράψεις ένα post. Δε πειράζει τώρα, έγινε :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 12:03 am

Zetsu έγραψε:
Είναι λόγος για τιμωρία αν πεις σε κάποιον ........''θα μου κάνεις αυτό που μου κάνει η μάνα σου κάτω από το τραπέζι'' λίγο παράλογο θα ήταν αν αυτό είναι λόγος για τιμωρία γιατί ο άλλος δεν έβρισε μπορεί με αυτήν την φράση να ενοούσε το οτιδήποτε υπάρχουν χίλια δυο που μπορείς να κάνεις κάτω από το τραπέζι.......

Οι ποινές δεν είναι συζητήσιμες και δεν έχουνε καμία δουλειά στο forum , όπως επίσης δεν υπάρχουν και άδικα ban .

kalhmeraki2 έγραψε:
ελα δεν εισαστε 10 χρονον μην κοροηδευομαστε τερμα η λουκιες και οι χουανιτες τις βαρεθηκαμε




Δεκτή η άποψη σου, αλλά να σου τονίσω πως δεν είσαι ο μόνος παίκτης εδώ μέσα αλλά υπάρχουν και παιδιά τα οποία είναι μικρότερα από εσένα καλό είναι να τα σεβαστής. Τώρα ο κάθε άνθρωπος εκφράζεται με τον δικό του τρόπο δεν μπορείς ούτε εσύ αλλά ούτε κανείς να απαγορεύσει σε κάποιον να εκφράζεται επειδή είναι μικρότερος σε ηλικία. Εδώ θέλω να συμπληρώσω και κάτι ακόμα, ότι ο άνθρωπος δεν κρίνεται από την ηλικία του αλλά το πώς σκέφτεται και το πώς αντιμετωπίζει την κάθε κατάσταση . Οπότε και μεγάλος να είναι κάποιος μπορεί να είναι πιο μωρό από ένα δεκαπεντάχρονο, όλα έχουν να κάνουν με τον άνθρωπο και όχι την ηλικία του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 12:05 am

Όπως σου απάντησα και στο pm:

Είναι λόγος τιμωρίας γιατί συμπεριλαμβάνεται μέλος οικογένειας, το πιο σημαντικό μπορώ να προσθέσω, και υπονοούμενα-σπόντες με αυτό δεν κάνουμε ούτε γι' αστείο. Περιπτώσεις που εμπλέκονται οικογένειες, έθνη, απειλές για την ζωή και εκφοβισμός, τιμωρούνται πάντα ασχέτως του αν φαίνονται βρισιές ή όχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 1:05 am

Οκ βλεπω οσα αναφερονται και σκεφτομαι πραγματικα τι γινεται εδω..Κυριε ΑΛυχ για τσεκαρε μια εδω αυτο που θα σου πω...χθες Μ.Παρασκευη, ενα υποκειμενο ονοματι DaPa........ ( δεν λεω ονομα οχι για να μην τον κανω ρεζιλι αλλα επειδη απαγορευται) καθοταν επι 10-15 λεπτα στην κληση του κοκκινου βασιλειου και εβριζε τις μανες ολων μας χωρις να του εχει κανει κανεις τιποτα...και δεν εβριζε μονο μανες εβριζε τα παντα ακομα και τα θεια μερες που ειναι..Μην τα πολυλογω , του δινεις μπαν 20 μερες μονο (!!!)...ειναι λογικο??Ξερω φιλους που αντε να εχουν πει πανω στα νευρα τους μια τετοιου ειδους κουβεντα και να εχουν φαει 25 μερες...Δεν ειναι καπως αδικο αυτος ο καφρος να ξαναπαιξει στον σερβερ????....Το παιχνιδι ειναι δικο σου δεν σε κρινω για την δουλεια σου η οποια ειναι εξαιρετικη , απλως σε προτρεπω να ελεγξεις παλι το ενδεχομενο να τιμωρησεις αυτο το ατομο που εβριζε μη υπολογιζοντας οχι 1 ατομο αλλα ολοκληρους οσοι εκεινη την ωρα ηταν Online............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
luxaRO




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2012

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 1:21 am

Οκ βλεπω οσα αναφερονται και σκεφτομαι πραγματικα τι γινεται εδω..Κυριε ΑΛυχ για τσεκαρε μια εδω αυτο που θα σου πω...χθες Μ.Παρασκευη, ενα υποκειμενο ονοματι DaPa........ ( δεν λεω ονομα οχι για να μην τον κανω ρεζιλι αλλα επειδη απαγορευται) καθοταν επι 10-15 λεπτα στην κληση του κοκκινου βασιλειου και εβριζε τις μανες ολων μας χωρις να του εχει κανει κανεις τιποτα...και δεν εβριζε μονο μανες εβριζε τα παντα ακομα και τα θεια μερες που ειναι..Μην τα πολυλογω , του δινεις μπαν 20 μερες μονο (!!!)...ειναι λογικο??Ξερω φιλους που αντε να εχουν πει πανω στα νευρα τους μια τετοιου ειδους κουβεντα και να εχουν φαει 25 μερες...Δεν ειναι καπως αδικο αυτος ο καφρος να ξαναπαιξει στον σερβερ????....Το παιχνιδι ειναι δικο σου δεν σε κρινω για την δουλεια σου η οποια ειναι εξαιρετικη , απλως σε προτρεπω να ελεγξεις παλι το ενδεχομενο να τιμωρησεις αυτο το ατομο που εβριζε μη υπολογιζοντας οχι 1 ατομο αλλα ολοκληρους οσοι εκεινη την ωρα ηταν Online............




φιλε μιν το 4αχνις εγω εφαγα βαν γτ ο βρο μ εβριζε με τον πεχτι μ χορις να το 3ερο τον εμπιστεβομουνα βλεπις εχο κε αποδι3ις και εφαγα μονιμο κε ζιταο 10 λεπτα να φιγι το βαν εχο κατι να παρο πολι σιμαντικο γιαφτο σ λεω φιλος μιν το 4αχνις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cotshos97b

cotshos97b


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : δεν σου λεο :P
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 2:23 am

νε καλα μονο λογια ειστε οταν εκανα τιν βλακια μου κε ειπα σενα γμ δεν 8ιμαμε πιοσ ιταν να με ωοι8ισι να παρο ιτεμς πισο μου βρες αποδιχις τθπα να μπι καπιος απο σας τους γμ μεσα στο ακκ να δι τα ιτεμς πθ μ πιρε εκλε4ε κε κιταγε τα τραδε που εκανα για να δι ποσ δικα μ ιταν αλλα ελεγε δεν μπορο κε δεν μπορο εε πια ειναι ι δουλια σας αμα δεν μποριτε να κανετε κατι ελεος διλαδι*.*
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WarMan

WarMan


Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Greece
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 2:34 am

cotshos ειναι δικια σ ευθυνη οταν σε κλεβουν δεν σου φταινε οι γμ και ουτε προκειτε να περνεις ιτεμ πισω και οι δουλεια τους δεν ειναι αυτη δλδ να δινουν πισω τα ιτεμ των κλεμενων παιχτων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 2:50 am

Zetsu έγραψε:
υπάρχουν χίλια δυο που μπορείς να κάνεις κάτω από το τραπέζι.......

Δεν μπορώ... έχω λιώσει! Ειλικρίνα, βλέπω ξανά και ξανά την φράση και δεν μπορώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 2:54 am

[MOD]Origami έγραψε:
Zetsu έγραψε:
υπάρχουν χίλια δυο που μπορείς να κάνεις κάτω από το τραπέζι.......

Δεν μπορώ... έχω λιώσει! Ειλικρίνα, βλέπω ξανά και ξανά την φράση και δεν μπορώ!
Δυο εκδοχες υπαρχουν, ή ειναι πολυ αθωος ή πολυ προστυχος Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 3:25 am

Ναί όμως το μέλος της οικογένειας δεν προσβλήθηκε είπαμε δέν είναι και ο θεός ........ εξάλλου το είχα γράψει στην κλήση δεν πήγαινε σε κάποιον συγκεκριμένα και ένας πήρε φότο δεν έγραφα καν όνομα για κάποιον συγκεκριμένο παίκτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Doct0r-Heretics




Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : BEHIND YOU
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 4:13 am

εε αν δεν υπάρχει σε πιο απευθινόταν .... αυτος που πήρε την φότο ρόλο βαράει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 4:40 am

δεν με συμπαθεί ....... και επειδή μιλούσα πολύ ώρα στην κλήση έλεγε επειδή μας έπριξες θα σε κάνω να μην ξαναμιλήσεις .......:PP
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 5:22 am

Zetsu έγραψε:
Είναι λόγος για τιμωρία αν πεις σε κάποιον ........''θα μου κάνεις αυτό που μου κάνει η μάνα σου κάτω από το τραπέζι'' λίγο παράλογο θα ήταν αν αυτό είναι λόγος για τιμωρία γιατί ο άλλος δεν έβρισε μπορεί με αυτήν την φράση να ενοούσε το οτιδήποτε υπάρχουν χίλια δυο που μπορείς να κάνεις κάτω από το τραπέζι.......

Σιγά ρε παιδιά! Μπορεί να του έδενε τα κορδόνια κάτω από το τραπέζι! :P Πάντως ήταν σπόντα σίγουρα! Τα μυρίζω εγώ αυτά! Η ποινή λίγο υπερβολική...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 10:14 am

Πες τα ρε Radi καλά λέει μπορεί να μου έδενε τα κορδόνια η να μου έπλενε τα πόδια σιγά επειδή δηλαδή ανέφερε την μάνα πάει να πει αμέσως τιμωρία ?? ......δεν στέκει αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalhmeraki2

kalhmeraki2


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : kastoria
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 11:39 am

SGM PETALOYDA ΣΥΝΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠΩΨΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΩΣ Ο ΑΔΜΙΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΧΟΥΑΝΙΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΘΥΞΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΑΣΕ 1-1 ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΡΕΒΕΝΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΤΕ ΣΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΟΣΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΠΑΝΤΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΘΥΞΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟ ΧΟΥΑΝΗΤΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΩΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΓΓΟΙΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΡΡΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΦΑΝΗΚΕ ΜΕΙΩΤΙΚΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΙΔΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΙ2 ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ 20 ΩΡΕΣ ΤΟ 24 ΙΝ ΓΑΜΕ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ ΛΙΩΣΤΕ ΡΕΒΕΝΤΟΝ ΜΕΤΙΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΕΓΑΛΟΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟΝΕΙ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑ ¨)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventonmetin.dyndns.org/
 
αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» τι ειναι αυτο ???????
» τι ειναι αυτο?
» ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??
» Τι είναι αυτό??
» ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝ ΑΥΤΟ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: