Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??

Πήγαινε κάτω 
+13
Doct0r-Heretics
PerastikoS
WarMan
cotshos97b
luxaRO
Unica
[Admin]Alyx
TwistedFate7
Κοτόπουλος-Jeff
NoName
kalhmeraki2
Anonymous Aka G-S-A
Zetsu
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 13, 2012 6:05 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Είναι λόγος για τιμωρία αν πεις σε κάποιον ........''θα μου κάνεις αυτό που μου κάνει η μάνα σου κάτω από το τραπέζι'' λίγο παράλογο θα ήταν αν αυτό είναι λόγος για τιμωρία γιατί ο άλλος δεν έβρισε μπορεί με αυτήν την φράση να ενοούσε το οτιδήποτε υπάρχουν χίλια δυο που μπορείς να κάνεις κάτω από το τραπέζι.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 4:57 pm

kalhmeraki2 έγραψε:
SGM PETALOYDA ΣΥΝΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠΩΨΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΩΣ Ο ΑΔΜΙΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΧΟΥΑΝΙΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΘΥΞΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΑΣΕ 1-1 ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΡΕΒΕΝΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΤΕ ΣΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΟΣΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΠΑΝΤΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΘΥΞΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟ ΧΟΥΑΝΗΤΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΩΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΓΓΟΙΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΡΡΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΦΑΝΗΚΕ ΜΕΙΩΤΙΚΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΙΔΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΙ2 ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ 20 ΩΡΕΣ ΤΟ 24 ΙΝ ΓΑΜΕ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ ΛΙΩΣΤΕ ΡΕΒΕΝΤΟΝ ΜΕΤΙΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΕΓΑΛΟΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟΝΕΙ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑ ¨)


Μήπως θες να σε κάνει και GM???Ο Zetsu θέλει μια απάντηση από Admin ή SGM όχι να μας λες ιστορίες για το τι κάνεις και δεν κάνεις...Ξεφεύγεις τραγικά από το θέμα.....Sorry αλλά σε ένα θέμα απάντησες 10 φορές που λέει ο λόγος...Είπες την άποψή σου αλλά ως εκεί.... Σοβαρευτείτε λίγο....Επειδή είσαι 26 δεν σημάνει και τπτ ξες, που το είπες πιο πάνω.....Αν κάνουμε αυτό που κάνεις όλοι θα έχει ένα θέμα 15+ σελίδες....


Και Zetsu δεν είναι BAN αυτό....Πονηρές προτάσεις δεν υπάρχουν αλλά πονηρά μυαλά(για τη παραπάνω πρόταση μιλάω)....Και δεν μπορώ να καταλάβω γτ από τις τόσες ένειες προτημάτε να κρατάτε αυτό που ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 1000000...0000% σίγουρο αυτό που ενωεί.....Λιπόν αυτό που θέλω να πω είναι ότι κόψτε να δίνετε BAN σαν να είναι καραμέλες για κάτι που δεν είναι σίγουρο και απλά με το πως το πέρνετε εσείς κάνετε και ban....ΔΛΔ Ε Λ Ε Ο Σ..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 5:08 pm

έλα μου ντε ......μια φόρα είπαν μια φράση ότι δεν είναι GR εδώ για να χαρίζουν αλλά το έχουν καταντήσει κουραστικό με κάθε λέξη να ρίχνουν BAN μόνο και μόνο για να δείξουν οτι είναι ''πιο'' αυστηροί απο'τι στο GR ...........relax λίγο .....και αυτό που λέει ο Admin οτι δεν αναφέρουμε την μάνα ούτε για πλάκα ..........δηλαδή αν πω σε κάποιον της μάνας σου το τηγάνι ?? πάλι θα με τιμωρήσετε δηλαδή ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
miscreant




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : dipla sto dentraki tou katastimatarxi :*
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 6:03 pm

loipon gia na leme kai tou stravou to dikeo o zetsu opos ali8ia afto to minima afini pola iponooumena de ipir3e kapia vrisia i kati alo paranomo opos lei o kanonismos kai loipon ko4te tis malakies kai sovareftite leo ego Smile me poli agapi miscreant :* a kai kati akoma ama vriskoun aformes i gm kai i aloi.. apo piso gia tetia 8emata amesos! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 6:15 pm

Φτανει να φερεστε σαν παιδια, οριμαστε επιτελους -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 12:54 am

ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ Σ' ΑΥΤΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΙΛΑΜΕ? ΚΟΥΖΙΝΑΣ, ΣΑΛΟΝΙΟΥ, ΡΟΤΟΝΤΑ, ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 1:17 am

ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??   αυτο ειναι λογως για τιμωρια ?? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 1:40 am

@miscreant έχεις μια προειδοποίηση για greeklish.

Το κλείδωμα ενός θέματος μπορεί να το ζητήσει μόνο θεματοθέτης.
Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αυτο ειναι λογως για τιμωρια ??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» τι ειναι αυτο ???????
» τι ειναι αυτο?
» ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??
» Τι είναι αυτό??
» ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝ ΑΥΤΟ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: