Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??

Πήγαινε κάτω 
+3
[MOD]Psycho
[Admin]Alyx
alexakis9999
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alexakis9999




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 5:16 am

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??????????? :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 7:01 am

Κλείσε το patch "Έξοδος" και από το αρχείο Reventon επέλεξε "Εκκίνηση Παιχνιδιού".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
alexakis9999




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 1:47 am

mou vgazei na kanw patch!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 2:08 am

alexakis9999 τα greeklish απαγορεύονται ρίξε μια ματιά στους κανόνες.

Τι εννοείς όταν λες σου βγάζει να κάνεις patch?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexakis9999




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 2:33 am

συγγνωμη για τα greeklish παταω το reventon και μου λέει:εκκινηση παιχνιδιου(αμα το πατησω μου λεει να κανω Patch).Απο κατω μου λεει εκκινηση patch(αμα το κανω τελειωνει και μου λεει να πατησω απο εκει στο patch εκκινηση σκετο εκκινηση)αμα το πατησω μου λεει:can't mount metin2 client .bin τι να κανω σας παρακαλω λιγο βοηθεια???? :wall:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EmilyAnimexX

EmilyAnimexX


Αριθμός μηνυμάτων : 369
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Φεγγάρι
Φύλλο : Θηλυκό

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 2:41 am

ξέρω αυτό το πρόβλιμα κοίτα τι θα κάνεις...
1ο.Θα βάλεις τον φάλελο του ρέβεντον στον δισκο C:
2o.Θα κλίσεις το αντι βιρους σου θα κάνεις πατσ και μέτα ξαναάνιξε το αντι βιρους σου

Εγώ αυτό έκανα στον αρφότεκνο μου και δούλεψε δοκίμασε το Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexakis9999




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 11:45 pm

δεν γινεται τιποτα το ιδιο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DjElonMatana

DjElonMatana


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : TomorrowLand
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΚυρ Ιουν 17, 2012 12:14 am

δοκίμασε να βάλεις το φάκελο του ρεβεντον σε ένα usb και προσπάθα να κάνεις
το patch απο εκεί... και λογικά θα δουλέψει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ra

Ra


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Αθηνα :)
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΚυρ Ιουν 17, 2012 7:46 am

Παιδια λιγο βοηθεια αμαν πια τι σας επιασε και αλαξατε client δεν μπορω να καταλαβω...δεν μπορω να μπω μου λεει Start_Servise_Error(Errorcode=200) το εκανα και ως εκτελεση διαχειριστης αλλα τιποτα...αμα με βοηθησουατε λιγο θα το εκτιμουσα...ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΚυρ Ιουν 17, 2012 7:58 am

Δες εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwstis




Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2012

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΚυρ Ιουν 17, 2012 8:27 am

παιδες τα εχω κανει κι εγω ολα αυτα και δεν δουλεψε τπτ ....
δεν ξερω τι και γιατι το κανει σε μερικους αυτο ομως πρεπει να το εντοπίσετε και να βγει μια ανακοίνωση που αν δεν δεινει λυση εστω να δεινει μια εξήγηση ...
εγω απλα κουραστηκα να κανω εγκατασταη - απεγκατασταη στο παιχνιδι και το ΝΕΤ μπας και δουλεψει ....
αν βρεθει λυση ισως να τα ξαναπουμε ον λινε αλλιος θα πω κι εγω σηγα σηγα αντιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ra

Ra


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Αθηνα :)
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΚυρ Ιουν 17, 2012 9:42 am

Και εγω εχω κανει τα παντα δεν ξερω τι αλλο να κανω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexakis9999




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??   Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin  τι κανω λιγο βοηθεια?? EmptyΠαρ Ιουν 22, 2012 4:55 am

rr paidia ligo help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δεν μπορω να κανω Εκκινηση Patch
» Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch
» Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια
» Εκκίνηση Patch
» Εκκινηση και patch

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: