Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ProPavlos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΣαβ Ιουλ 21, 2012 11:56 pm

Γεια σας θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει με το Client γιατί θέλω να παίξω και μου βγάζει πολλά σφάλματα.

Σφάλμα 1) όταν πατάω εκκινήσει παιχνιδιού μου βγαζει τα έξεις
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/31/startgame.png/
Αυτό όταν πατάω εκκινήσει παιχνιδιού.

Όταν Πατάω εκκίνηση Patch μου βγάζει τα έξεις :
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/689/37168370.png/
Φορτίζει μέχρι το Patchconfig.cfg και μετά μου βγάζει αυτό. Όταν Επιλέξω το ( Ναι ) μου βγάζει τα έξεις :
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/29/84562317.png/
μετά επιλέγω το ( OK ) και μου ανοίγει το παραθυράκι τις εκκίνησης αλλά μου βγάζει πάλη το έξεις πρόβλημα :
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/546/97500303.png/

Έχω το Client Reventon_Metin2_V3 δεν ξέρω άμα έχει κάποια σημασία απλά μπορεί να σας βοηθήσει στο να καταλάβετε το πρόβλημα .

Το Έχω κατεβάσει από μTorrent και Web Installer. Σας Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 12:07 am

Καλημέρα,όσο αναφορά το σφάλμα ένα βάλτο στον C:: αν δεν είναι ήδη.
Στα υπόλοιπα όταν στα βγάζει και φορτίζει μπορείς να μπεις μετά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ProPavlos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 12:46 am

Όχι δεν μπορώ να μπω μου βγάζει κάτι για metin2client.bin αφού δεν μου κάνει πα Patch πώς θα μπει .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:28 am

Λοιπον ειχα και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα και εχς και εγω Norton.
Κοιτα προσεχτηκα τι θα κανεις:

Θα πεταξεις απο τον υπολογιστη σου ολον τον φακελο του μετιν.Μετα θα πας και θα το ξανακατεβασεις.Μολις το κατεβασεις θα κλεισεις το Νορτον Γκοστ τελειος.

Πως το κλεινεις:

Κανεις δεξι κλικ πανω στο ικονιδιο που σου βγαζει το Νορτον κατω δεξια και πατας την επιλογη που λεει Temporely Disable Protection οταν το πατησεις θα σ πει για ποσο χρονο να το απενεργοπεισει εσυ βαλε μεχρι την επομενη εκκινηση και το ενεργοπειεις μετα μονος σου.
Τροπος εγκαταστασης:
Αφου το κανεις αυτο πηγαινε εκει που εχεις κατεβασει το reventon(το καινουργιο οτι παλιο εχεις απο τον σερβερ σβηστω τελειος απο τον υπολογιστη)και καντω εχταρκτ κανονικα και αστο να το κανει ινσταλ(το αντιικο μην το ανοιξεις καθολου αστο απενεργοποιημενο).Αφου στο κανει ινσταλ ανοιξε το φακελο του Reventon και τρεξε το πατσ.ΠΡΟΣΕΧΕ μην το ενεργοποιησεις ακομα το αντιικο ασε να τελιωσει το πατσ καντο αλλη μια φορα και πατα να παιξεις.Κλεισε μετα το παιχνιδι εφοσον παιζει κανονικα.



Υ.Γ:Μετα για να ενεργοποιησεις το Νορτον κανεις τοιδιο τροπο που σου ειπα και για να το απενεργοποιησεις. Very Happy Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Αν εχεις αλλο αντιικο πες μου να σε βοηθησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WithoutMe

WithoutMe


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Drama,Greece
Φύλλο : Άντρας

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:30 am

μοδ και εγω εχω ενα προβλημα δεν μπορω να μπω στο μετιν παταω στην εφαρμογη και δεν ανιγει να μπω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:33 am

Δες στο δικο σου θεμα εσυ σου εχω γραψει τι να κανεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ProPavlos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:47 am

Παιδιά ευχαριστώ για την βοήθεια και το ενδιαφέρων, Απ ενεργοποίησα το Fire Wall μετά το έκανα εγκατάσταση στο δίσκο C:\ και το έτρεξα ως διαχειριστής και το πρόβλημα λύθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια    Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια  EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 3:19 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Metin2 Client Σφάλμα Βοήθεια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??
» Πως μπορω να κατεβασω το client απο αλλου γιατι στο site λεει σφαλμα
» Νέο client
» Νέο client?
» Κατέβασμα του client

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: