Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giwrgosreaper

giwrgosreaper


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 6:50 pm

Παιδια μετακομισα Αυστραλια για παντα εδω και 1 μηνα, εχθες δοκιμασα να κανω συνδεση στο παιχνιδι για πρωτη φορα και ειδα οτι δεν κανει αναβαθμιση το πατς μηπως φτεει οτι πλεων μενω αυστραλια;
Παρολα αυτα εγω εχω 1 παιχτη στο παιχνιδι 250λβλ θα ηθελα πολυ να ξαναρχισω να παιζω.
τον παιχτη μου τον λενε AvraMan


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giwrgosreaper στις Δευ Μάης 28, 2012 7:40 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 7:06 pm

Φιλε κανε εδιτ πριν παρεις προηδοποιησει εχεις χρονο...λοιπον στο φορουμ εχει μερικους οδηγους να ενας https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic ελπιζω να βοηθισα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwrgosreaper

giwrgosreaper


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 7:15 pm

για ποιο λογο ομως να παρω προειδοποιησει;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 7:18 pm

Γιατι εκανες διπλο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwrgosreaper

giwrgosreaper


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 7:21 pm

πως το διορθωνο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 7:27 pm

Πανω δεξια εχει ενα κουμπι που λεει εδιτ το πατας και περνεις οτι εχεις γραψει και τα βαζεις στο αρχικο σου ποστ αλλα προσεχε εχεις μονο μια ωρα αλλιος το κουμπι χανετε οποτε γρηγορα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwrgosreaper

giwrgosreaper


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 7:40 pm

δεν γινετε :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 7:47 pm

Κριμα αμα ημουν μοδ θα στο εφτιανχα εγω αλλα τεσπα πως παει με το προβλημα σου??εγινε τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΤρι Μάης 29, 2012 12:12 am

giwrgosreaper έγραψε:
Παιδια μετακομισα Αυστραλια για παντα εδω και 1 μηνα, εχθες δοκιμασα να κανω συνδεση στο παιχνιδι για πρωτη φορα και ειδα οτι δεν κανει αναβαθμιση το πατς μηπως φτεει οτι πλεων μενω αυστραλια;
Παρολα αυτα εγω εχω 1 παιχτη στο παιχνιδι 250λβλ θα ηθελα πολυ να ξαναρχισω να παιζω.
τον παιχτη μου τον λενε AvraMan

έχεις καθόλου συνδεθεί απο τοτε που πήγες Αυστραλία; Μπορείς να ανοίξεις τη σελίδα http://reventon-metin2.gr/
Δοκίμασε να συνδεθεις χωρις να κανείς patch. ή κανε το patch κλείσε και μετιν και ξανάνοιξε το κατευθείαν απο εκκίνηση παιχνιδιού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thor

Thor


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:27 am

Nομίζω η σελίδα του Reνnton δεν ανοίγει από άλλες χώρες και εγώ δοκίμασα επιδη έχω Ip σε αλλη χώρα και δεν γίνετε να συνδεθώ στο σιτε με πετάει εδώ http://reventon-metin2.gr/forbidden.html

Αλλά για σιγουριά ας απαντήσει ο Διαχειριστής αν ισχύει αυτό γιατί μπορεί αν έxω και άδικο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:38 am

Thor έγραψε:
Nομίζω η σελίδα του Reνnton δεν ανοίγει από άλλες χώρες και εγώ δοκίμασα επιδη έχω Ip σε αλλη χώρα και δεν γίνετε να συνδεθώ στο σιτε με πετάει εδώ http://reventon-metin2.gr/forbidden.html

Αλλά για σιγουριά ας απαντήσει ο Διαχειριστής αν ισχύει αυτό γιατί μπορεί αν έxω και άδικο


Γι αυτό ακριβώς ρώτησα. Αν δεν μπορεί να ανοίξει τη σελίδα δεν θα μπορεί να κάνει και patch. Αν θυμάμαι καλά. Οπότε θέλει ticket και επικοινωνία με τον ADMIN.
Αν την ανοίγει όμως, είναι από αλλού το σφάλμα και ίσως μπορούμε να βοηθήσουμε....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:53 am

Φτιάχτηκαν τα ποστ σου.

Επικοινώνησε με τον αλυξ για την διάγνωση του προβλήματος μέσω της φόρμας επικοινωνίας.(Βρίσκετε πάνω πάνω σε μία μαύρη μπάρα με πορτοκαλί γράμματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwrgosreaper

giwrgosreaper


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 5:38 am

δεν γινετε να ανιξω την σελιδα... ουτε να στειλω ticket γινετε γιατι χρησιμοποιητε η ιστοσελιδα του παιχνιδιου... το προβλημα ομως λυθηκε και ευχαριστω για την υποστιριξη σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch    Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch  EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 4:25 pm

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δεν μπορω να κανω συνδεση και να αναβαθμησω το Patch
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» δεν μπορω να κανω συνδεση στο παιχνιδι
» Δεν μπορω να κανω Εκκινηση Patch
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??
» Που μπορώ να κάνω ticket?
» Mε εκλεψαν τι μπορω να κανω?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: