Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 MISFITS vs Heretics

Πήγαινε κάτω 
+35
Μπαμπατζα
KaiGwSagapw
SooGood99<3
tipota
Dragonoos
SopaReAntra
[MOD]Tsunami
[GOD]Leftaas
Lefterisp1
TwistedFate7
Ειρηνη
AudiR8
Panther12
ImeSura
Krystalia
Bob1990
skate3
DreamSaman
Κοτόπουλος-Jeff
jiminy <3
Energia
fast.
Shamanoubis[G.E]
Choco
OnTime
GoddessIrida
TiropitaS
Odine
Im a Ninja
DevilMayCrys
xAssaSSiNx
SexyFairy
[MOD]Psycho
LearnToPlay
PerastikoS
39 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:16 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Δεν υπαρχει συγκεκριμενος λογος που το βαζω εδω αλλα απο τους 55 πολεμους μας δικαιουμαστε να βαλουμε 1:P
EDIT: 55 εννοω κανονικοι πολεμοι οχι με clan "DinwPontous"
Edit2: Tελικα εχουμε ανεβασει αλλους 2 πολεμους στο φορουμ:P
https://www.youtube.com/






---------Τsunami


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PerastikoS στις Τρι Ιουλ 03, 2012 1:39 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 5:39 am

SexyFairy έγραψε:
Choco ήτανε 40 MISFITS. Δεν καταλαβαίνω πιο το πρόβλημα στο οτι είμαστε 40 ατομα online. Αλλωστε έχουμε κάνει war και με λιγότερους με το ίδιο όμως αποτέλεσμα Very Happy
MISFITS είναι σύλλογος του Ολυμπιακού νομίζω της Καλλιθέας. Οπως βλέπεται και μόνοι σας δεν πήραμε μόνο το όνομα πήραμε και τη χάρη του πρωταθλητή :P . Odine κι εγώ σ'αγαπώωωω!!!!! :carrot2:
EDIT Choco ποση ώρα καλέ κάνατε buff? Μείναμε καμιά ώρα βαρεθήκαμε και φύγαμε!
αυτο λεω, πως και ησασταν τοσα πολλα ατομα ον. δεν σας εχω ξαναδει τοσους.
@EDIT καναμε στην αρχη αλλα αφου απορριπτατε το διαλυσαμε ο καθενας στις δουλειες του... εγω για παραδειγμα πηγα για ποτακι στο why sleep γκαζι :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
TiropitaS

TiropitaS


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 28
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 7:00 am

Όπα όπα ΣΤΟΠ!!!Η λέξη MISFITS αρχικά προήλθε από μια μπάντα ναι μπάντα καλά διαβάσατε του '61 (1961 :P ).Μετά άνοιξε ένα club προς τιμήν του Ολυμπιακού που μία άνοιγε και μια έκλεινε και όλοι οι παθιασμένοι βρισκόντουσαν εκεί.MISFITS επίσης είναι και πολύ μεγάλη clan στο Ελληνικό(μυρα τώρα δεν έχει πια αυτό το όνομα).Σαν παλιός παίχτης που είμαι από της αρχές των MISFITS κάναν πολέμους με αρκετά μεγάλες συντεχνίες και έτσι ήταν πάντα πρώτοι,γιατί είναι τόσο δύσκολο να το εμπεδώσουν κάποιοι οτι θα υπάρχει πάντα και παντού ένας καλύτερος και από κάτω ένας που προσπαθεί να πάρει την πρωτιά, και κάποια στιγμή φτάνει στο επίπεδο του πρώτου και ίσος κερδίσει ίσος χάσει και γίνετε αυτό συνέχεια μέχρι να βαρεθούνε όλοι. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OnTime

OnTime


Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 7:52 am

MISFITS επίσης ονομάζεται μια ομάδα δράσης στο Battlefield 3 όποιος έχει παίξει :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Odine

Odine


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Αλικαρνασσος Ηρακλειο Κρητης
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 8:18 am

MISFITS σημαινει Απροσαρμοστοι το ονομα δεν το πηραμε απο τον συνδεσμο του γαυρου γιατι πολυ απλα δεν θα εμπαινα καν τοτε :P Το ονομα το πηραμε απο το ομωνυμο συγκροτημα :guitar: .Ας τελειωσει αυτο θεμα επιτελους δεν εχουμε καμια σχεση με τα γαυρακια!!!!! Sad Και Choco κ εγω ειδα αρκετα αγαπημενα ατομα απο σας που ειχα να τα δω αρκετους μηνες πριν κ μου ειχαν λειψει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 8:25 am

Odine έγραψε:
Choco κ εγω ειδα αρκετα αγαπημενα ατομα απο σας που ειχα να τα δω αρκετους μηνες πριν κ μου ειχαν λειψει Very Happy
τι εννοεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 8:28 am

Odine έγραψε:
...Οσο κ γιαυτο που ειπε η SexyFairy θα διαφωνισω καθετα γιατι δεν μπορει μια τοσο ωραια συντεχνια να ταυτιζεται με τους γαυρους...αν ειναι δυνατον!!!Αυτα ειχα να πω καλη συνεχειαWink


Γιατι σου φαίνεται περιεργο; Και η μιση Ελλαδα ΓΑΥΡΟΙ ειναι. :P

TiropitaS έγραψε:
Όπα όπα ΣΤΟΠ!!!Η λέξη MISFITS αρχικά προήλθε από μια μπάντα ναι μπάντα καλά διαβάσατε του '61 (1961 :P ).Μετά άνοιξε ένα club προς τιμήν του Ολυμπιακού που μία άνοιγε και μια έκλεινε και όλοι οι παθιασμένοι βρισκόντουσαν εκεί.MISFITS επίσης είναι και πολύ μεγάλη clan στο Ελληνικό(μυρα τώρα δεν έχει πια αυτό το όνομα).Σαν παλιός παίχτης που είμαι από της αρχές των MISFITS κάναν πολέμους με αρκετά μεγάλες συντεχνίες και έτσι ήταν πάντα πρώτοι,γιατί είναι τόσο δύσκολο να το εμπεδώσουν κάποιοι οτι θα υπάρχει πάντα και παντού ένας καλύτερος και από κάτω ένας που προσπαθεί να πάρει την πρωτιά, και κάποια στιγμή φτάνει στο επίπεδο του πρώτου και ίσος κερδίσει ίσος χάσει και γίνετε αυτό συνέχεια μέχρι να βαρεθούνε όλοι. :P

Εντελως πληροφοριακα οι Misfits στο Ελληνικο αρχισαν να γίνονται μεγαλοι οταν σταματήσαν να υπαρχουν οι πραγματικα μεγαλες clan. Τυχαίνει να τους ξερω απο τη γέννηση τους μιας και οταν την εφτιαχνε το boss τους, φιλος αυτος, ειχε φαει τα λυσσακα του να βγω απο reapers με petter maria Παυλο Σουλα Αρη και ολα τα τοτε τουμπανα. :P μια πραγματικα μεγάλη και δυνατη τοτε clan.




ΥΓ.Να βγαζεται ανακοίνωση για τετοια war :P Ολα τα καλα τα χανω.........


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Τρι Ιουλ 03, 2012 8:33 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Odine

Odine


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Αλικαρνασσος Ηρακλειο Κρητης
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 8:30 am

Δεν εννοω κατι,το λεω ξεκαθαρα...Και εσεις που μαζευτηκατε 48 στους 48 μεσα ηταν αρκετοι που ειχα να τους δω μηνες...Απλα σου εξηγω γιαυτο που ειπες το οτι μαζευτηκαμε 40 ατομα κ σου εκανε εντυπωση...Αλλο τοσο εντυπωση μου εκανε κ μενα για εσας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 8:35 am

Odine έγραψε:
Δεν εννοω κατι,το λεω ξεκαθαρα...Και εσεις που μαζευτηκατε 48 στους 48 μεσα ηταν αρκετοι που ειχα να τους δω μηνες...Απλα σου εξηγω γιαυτο που ειπες το οτι μαζευτηκαμε 40 ατομα κ σου εκανε εντυπωση...Αλλο τοσο εντυπωση μου εκανε κ μενα για εσας Smile
μα εμεις παντα καπου τοσοι ειμαστε ον :Ρ αφου στα ντου απο το κοκκινο μονο σημαιακια χερετικς βλεπεις.
αν εννοεις τον FireBlade, που και εγω ειχα να τον δω καιρο, απλα ειχε προβλημα με το καινουριο client και τωρα παιζει κανονικα. δεν μου ερχεται αλλος σο μυαλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
Odine

Odine


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Αλικαρνασσος Ηρακλειο Κρητης
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 9:01 am

Οχι δεν εννοω τον FireBlade....Αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας απλα μια ανφορα εκανα,εμεις παιζουμε με δικους μας καθαρα παικτες,μας ενδιαφερει τι κανουμε εμεις κ οχι οι αντιπαλοι μας και ακομα κ οι 40 που ειδες δικοι μας ηταν κ οχι δανικοι και αυτο ειναι που εχει σημασια.(δεν εννοω οτι βαλατε δανεικους μην παραξηγηθω...Ακομα και να βαζατε δεν υπηρχε περιπτωση να σχολιασω η να παραπονεθω για κατι τετοιο αφου οπως ειπα κοιταω την κλαν μου κ μονο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Energia

Energia


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2012
Τόπος : Κρητη
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 9:30 am

ΠΑΜΕ ΡΕ MISFITS !!! AΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΤΟΝ Odine BOSS !! ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΑΥΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ MISFITS ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!! :thumpdump:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 9:46 am

Energia έγραψε:
ΠΑΜΕ ΡΕ MISFITS !!! AΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΤΟΝ Odine BOSS !! ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΑΥΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ MISFITS ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!! :thumpdump:
Πες τα Energia κι εγώ μαζί σου!!!! Τριζει η καρέκλα του Odine :tooth: :tooth: .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 9:52 am

Αααα τι ωραιος πολεμος..Σε ολο το war ημουν ορθια στο τελος επεσα..>.< Καποιο βρωμονιντζακι με ειχε βαλει στο ματι.. :P Μπραβο κ στις 2 μεριες!!!Να ρωτησω ρε παιδια τωρα,τις ευλογιες γτ τις εχει το ιτεμ σοπ??Για ομορφια???Οποιοι θελουν παιρνουν που ειναι το κακο??Κ εγω ειχα ευλογιες..Κ απο οτι βλεπω οντιμε στο βιντεο σου καποιος απο σας πρεπει να ειχε αν βλεπω καλα..χοχο.. :P Κ τσοκο αν στο war μπαινανε μονο οσοι ηταν απο κοκκινα κλαδια κ πανω ουτε 30 δν θα ειμασταν..^^ Αντε κ του χρονου..^^

Odinoulino ειναι καιρος να αλλαξεις ομαδα.. Shocked αλαλαλα <3
SexyFairy μολις σε συμπαθησα περισσοτερο..ο.ο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 10:28 am

Λέω κι εγώ γιατί ο Odine έπεφτε συνέχεια? lol!
Μπράβο και στις 2 μεριές αν και διαφωνώ στο ότι τους νικητές τους ξέραμε απο πριν.Το μετίν και συγκεκριμένα τα γορ είναι σαν το ποδόσφαιρο,ΔΕΝ ΝΙΚΑΕΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DreamSaman

DreamSaman


Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 10:37 am

Κάτι που μου αρέσει στον Odine αν και είναι αντίπαλος είναι ότι είναι βάζελος! Very Happy :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 12:13 pm

Jiminy <3 έγραψε:
τσοκο αν στο war μπαινανε μονο οσοι ηταν απο κοκκινα κλαδια κ πανω ουτε 30 δν θα ειμασταν..^^ Αντε κ του χρονου..^^
σε πληροφορω 65 ατομα εχουν τελειωσει κοκκινα κλαδια και 50 ειναι στον σεον το εχω ψαξει :P

Odine έγραψε:
Ολοι γνωριζαμε το αποτελεσμα απο πριν ακομα και οι ιδιοι οι κοκκινοι......
ουτε καν. δεν ξερω τισε ωθησε να το πεις αυτο. και αν ηταν τοοοσο σιγουρο, ο orlando μου λεει ξαναστειλε μετα στο καπακι αλλες λιγες φορες, αρα γιατι δε δεχτηκες? κριμα δεν ειναι να αφηνεις να πανε χαμενοι 4κ ποντοι αφου στους τους κανουμε "δωρο"?

DreamSaman έγραψε:
Κάτι που μου αρέσει στον Odine αν και είναι αντίπαλος είναι ότι είναι βάζελος!
παντρευτηκα ενα βαζελο? πανιωναρα ρεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
skate3

skate3


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : pantou
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:18 pm

DevilMayCrys έγραψε:
περαστικε μονο μια ερωτηση...βιντεο γιατι τραβαγαν μονο οι θεατες ; μαλλον δεν θελατε να φανουν οι ομαδες Question
γτ φιλέ μου 9α ειχαν τρομερο λαγ τα παιδια που πήραν μεροσ στο war και που τραβιξα το βιντεο ειχα τρομερο λαγγ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DreamSaman

DreamSaman


Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:54 pm

Choco για εσένα και μόνο εσένα αλλάζω και ομάδα αν χρειαστεί!Είδες τη καλός είμαι ε.... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:02 pm

Choco έγραψε:

και αν ηταν τοοοσο σιγουρο, ο orlando μου λεει ξαναστειλε μετα στο καπακι αλλες λιγες φορες, αρα γιατι δε δεχτηκες? κριμα δεν ειναι να αφηνεις να πανε χαμενοι 4κ ποντοι αφου στους τους κανουμε "δωρο"?
Χωρις καμια δοση ειρωνιας θα αναφερω οτι πριν ακομα αρχισει ο πολεμος ειχαμε πει μεταξυ μας οτι δεν θα κανουμε 2ο γιατι θα διαγραφοταν και αυτη η clan.
Αν θες και την προσωπικη μου αποψη εγω δεν συμφωνουσα ουτε στον 1ο γιατι πριν καν γινει,απο την προηγουμενη μερα , στελνανε εριστικα pm στον odine για να δεχτει ενα πολεμο που δεν ειχαμε και καμια ορεξη να κανουμε στο κατω κατω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bob1990

Bob1990


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : thessaloniki-euosmos
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:03 pm

@xAssaSSiNx
Δεν μπορω να καταλαβω πιο ειναι το προβλημα σου με τις ευλογιες δλδ....αμα τοσο σε πειραζει βρε φιλε στειλε μηνυμα στον αλυχ να τις βγαλει απο το παιχνιδι μεσα.....και πιστεψε με αν τις βγαλει οι περισσοτεροι απο σας θα ειχαν φυγει με το πρωτο αγγιγμα.....και να σε ειπε ο ενας και ο αλλος οτι ειχαμε ευλογιες και τις πειναμε....μια το ενα σας φταει μια το αλλο.....αποφασιστε κ πειτε μας.....
@DevilMayCrys
Για ποιες ομαδες αναφερεσαι φιλε μου??? Επαιζε μηπως ο Ανατολακης σε εμας πισω στην αμυνα?? Η ειχαμε τον γεωργατο να βγαζει σεντρες???
@choco
Την ιδια απαντηση και σε σενα οταν λες δλδ 40 ατομα μεσα??? Ποιον δεν ειχες ξανα δει μεσα να σου στειλω αναμνηστικη του φωτογραφια να τον θυμοσαστε.....Οπως λες και πανω με τον βιολογο ---σε πληροφορω 65 ατομα εχουν τελειωσει κοκκινα κλαδια και 50 ειναι στον σεον το εχω ψαξει---- τι εννοεις σε αυτο εδω??? Οι υπολοιποι που ειναι??? στα ορκ??? η εχουν τελειωσει ολες τις αποστολες???
@Odine
Μηπως ηρθε ο καιρος να αλλαξεις ομαδα??? Με αρχηγο βαζελο εγω δν με βλεπω να συνεχιζω στην κλαν μεσα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DevilMayCrys

DevilMayCrys


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα;)
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 3:28 pm

@undertaker12
Ομαδα καλε μου φιλε εννοω την προσκληση ομαδας που σου βγαζει οταν πατας δεξι κλικ διπλα απο το "προσθηκη φιλου" Smile
@OnTime
Το ιδιο σου το βιντεακι σε καρφωσε για τις ευλογιες δες στην ομαδα σου σαν ποτς τις πατανε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Krystalia

Krystalia


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Iraklio,Kritis
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 3:36 pm

Καταρχας γιατι καθε φορα το κανετε ζητιμα πιος νικαει και πιος χανει απο την στιγμη που και οι 2 πλευρες ειχανε ομαδες κ.τ.λ....
Αν δεν μποριτε να αποδεχτιτε το γεγονος οτι σε ενα WAR καπιος χανει και καπιος κερδιζει τοτε απλα μην μπενετε σε clan....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Odine

Odine


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Αλικαρνασσος Ηρακλειο Κρητης
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 9:15 pm

Odine έγραψε:
Ολοι γνωριζαμε το αποτελεσμα απο πριν ακομα και οι ιδιοι οι κοκκινοι......
ουτε καν. δεν ξερω τισε ωθησε να το πεις αυτο. και αν ηταν τοοοσο σιγουρο, ο orlando μου λεει ξαναστειλε μετα στο καπακι αλλες λιγες φορες, αρα γιατι δε δεχτηκες? κριμα δεν ειναι να αφηνεις να πανε χαμενοι 4κ ποντοι αφου στους τους κανουμε "δωρο"?

Επιδη φιλε Choco αυτο πιστευα και για μενα ηταν αναμενομενο...ακομα πολοι απο σας πιστευαν το ιδιο...Και να δεκτω ξανα γιατι?Ακουγα τοσα κ τοσα πριν τον πολεμο,καναμε και τωρα το προβλημα ειναι γιατι δεν ξανακαναμε στο καπακι???Να εισαι σιγουρος δεν θα γινοταν τιποτα διαφορετικο απο τον πρωτο...Εξαλου αυτο που ηθελα το πηρα δεν χρειαζοταν 2ο xD

Energeia και SaixyFairy -10 :thumpsdown: απο δω και περα θα προσθεσω και αλλο κρητιριο...Θα αφορα τους γαυρους!!θα σας ενημερωσω in game! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 10:17 pm

Choco έχει δίκιο ο Οdine σε αυτό που λέει... Πρώτοι το ζητήσατε και μάλιστα πολύ επίμονα. Ο αρχηγός σας βέβαια ακατάδεκτος δεν μίλησε ο ίδιος με πμ στον Odine παρά ανέθετε το βαρύ αυτό καθήκον σε άλλα μέλη της συντεχνίας...Ολη την προηγούμενη ημέρα απο την ώρα που άρχισε να συζητείται ο ενδεχόμενος πόλεμος οι ειρωνείες και τα σχόλια πηγαίνανε σύννεφο....οχι μόνο στον Odine άλλα και σε άλλα μέλη της συντεχνίας. Το war λοιπόν έγινε με το γνωστό σε όλους αποτέλεσμα...Ποιά η διαφορά αν γινότανε και δεύτερο και τρίτο και τέταρτο και και και....Δεν οδηγούνε οι υποθέσεις σε συμπεράσματα άλλα τα γεγονότα. Γεγονός είναι οτι κερδίσαμε όπως έχουμε ξανακερδίσει και ελπίζω να το επαναλάβουμε στο μέλλον!
Φυσικά στις μεταξύ σας κουβέντες μπορείτε να ψάχνετε δικαιολογίες, δεν σας αναιρώ το δικαίωμα να προσπαθείτε να κρατηθείτε απο κάπου απλά μην προσπαθείτε να μειώσετε την νίκη μας με τέτοιες δικαιολογίες.
@Odine Energeia και SaixyFairy -10 απο δω και περα θα προσθεσω και αλλο κρητιριο...Θα αφορα τους γαυρους!!θα σας ενημερωσω in game!
Boss, έλεος....δεν είπα κάτι κακό...Θα προτιμούσες να είμαστε οι Παναθηναικοί του Reventon? Πρόσεχε τι εύχεσαι...αντί να απολαμβάνεις όπως τώρα την πρωτιά θα έψαχνες για οικόπεδο (γήπεδο), μέλη για την συντεχνία (ποδοσφαιριστές), yang (euro) με λίγα λόγια θα σε έσωζε μόνο ο Piou το μαύρο πιστόλι. Για σκέψου λίγο και παρακαλώ αναθεώρησε :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 11:27 pm

ε καλα παιδια λετε για εριστικα πμ και ειρωνειες. εφοσον δεν ειμαι εγω αυτοςπου τα προκαλουσε αυτα, πως γινεται να τα γνωριζω? λετε να ρωτησα 1 1 τα παιδια "εστειλες κανενα εριστικο πμ σημερα?".εγω σας μιλαω οπως το βλεπω εγω και εσεις μου απαντατε οπως σας μιλαγαν οι αλλοι? Mad

@OnTime δεν ειπε κανεις οτι ειχες ΕΣΥ ευλογιες. δες τη ζωη των AudiR8 & Odine στην ομαδα πριν βαλεις την ερωτηση μοστρα στο βιντεο :Ρ
ο AudiR8 δεν επεσε καμια φορα και η ζωη του το πολυ μεχρι τη μεση ( :P ), ενω ο Odine επεσε 1 καταλαθος γιατι μαλλον εφαγε πολλα σκιλλς μαζι και επεσε αποτομα.

εγω δεν εχω προβλημα με τις ευλογιες ειχα και εγω 8 καλου κακου(ασχετο που απο τις 4 που πατησα δε επιασε καμια απο το λαγγ) αλλα μην εισαι τοσο εριστικος με τη φραση "βλεπετε πουθενα ευλογιες" να μενει μισο λεπτο μεσα στην οθονη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 04, 2012 12:15 am

Εεεμμμ λέω να μιλήσω και εγώ λίγο τώρα :P.Ναι λοιπόν και εγώ είχα 10 ευλογίες και έβαλα 4 αλλά εγώ τις είχα από τα event τις περισσότερες δεν τις αγόρασα :/ γι’αυτό παρακαλώ μην λέτε ότι πιστώνουμε για να πάρουμε ευλογίες :fail:.Αλλά ρε παιδιά το είπατε τα ότι οι περισσότεροι στο war δεν είχαν τελειώσει κόκκινα κλαδιά που δίνουν 10%άμυνα για όλους τους χαρακτήρες και πραγματικά τα κόκκινα κλαδιά κάνουν πολύ διαφορά εξάλλου για αυτόν το λόγο έγινε οπλουργίας επειδή αν γινόμουν οπλουργίας πριν τελειώσω κόκκινα κλαδιά θα έτρωγα 15κ από BM και 40κ από τοξότες :P.Το war ήταν πολύ ωραίο και δεν χρειάζονται αυτά τα θέματα εμένα ήταν και το πρώτο μου war στους MISFITS από τότε που μπήκα έχασα 1 war με Predenters,2 war με Luminus και 2 war με Twitters :crazy:.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ImeSura στις Τετ Ιουλ 04, 2012 12:53 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
MISFITS vs Heretics
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποχωρίσεις Μελών
» Shinsoo VS Chunjo , i MISFITS kriftikan!
» Παρακαλω πολυ να το δουν μελη της Heretics αλλα και ολο το μετιν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: