Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 MISFITS vs Heretics

Πήγαινε κάτω 
+35
Μπαμπατζα
KaiGwSagapw
SooGood99<3
tipota
Dragonoos
SopaReAntra
[MOD]Tsunami
[GOD]Leftaas
Lefterisp1
TwistedFate7
Ειρηνη
AudiR8
Panther12
ImeSura
Krystalia
Bob1990
skate3
DreamSaman
Κοτόπουλος-Jeff
jiminy <3
Energia
fast.
Shamanoubis[G.E]
Choco
OnTime
GoddessIrida
TiropitaS
Odine
Im a Ninja
DevilMayCrys
xAssaSSiNx
SexyFairy
[MOD]Psycho
LearnToPlay
PerastikoS
39 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:16 am

Δεν υπαρχει συγκεκριμενος λογος που το βαζω εδω αλλα απο τους 55 πολεμους μας δικαιουμαστε να βαλουμε 1:P
EDIT: 55 εννοω κανονικοι πολεμοι οχι με clan "DinwPontous"
Edit2: Tελικα εχουμε ανεβασει αλλους 2 πολεμους στο φορουμ:P
https://www.youtube.com/






---------Τsunami


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PerastikoS στις Τρι Ιουλ 03, 2012 1:39 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:35 am

Θα έχουμε καβγάδες πάλι ... Twisted Evil :evil_1:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:41 am

Φροντίστε να μην υπάρξουν λοιπόν :argument: γιατί θα πέσει :whip:
:banned:



Ο πόλεμος πολύ καλός μπράβο και στις 2 πλευρές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:44 am

Δεν νομίζω να αξίζει εντάσεις ενα θέμα που αφορά ένα war στο οποίο συμμετείχαν συνολικά 88 παίκτες και το παρακολουθήσαν 160+ θεατες. Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν, τέτοιοι πόλεμοι είναι διαφήμιση για τον σέρβερ θα μου επιτρέψετε όμως να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα μέλη των MISFITS ειδικά στους "νέους" που πρώτη φορά πήρανε μέρος σε τέτοιο war. Είμαστε ο Ολυμπιακός του server τέλος :P :P :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAssaSSiNx

xAssaSSiNx


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χάνθη
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:49 am

με ευλογιες και εμεις κσερουμε να πεζουμε γατακια αντε τωρα μια φορα δν πε3ατε χωρις ευλογιες ρε πεδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:50 am

Προφητης ο LearnToPlay Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAssaSSiNx

xAssaSSiNx


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χάνθη
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:53 am

ΠεραστικοΣ να σου πωω κατι ευλογιες ειχατε ολι ενταξει αντε τωρα να μιν τα παρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DevilMayCrys

DevilMayCrys


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα;)
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:55 am

περαστικε μονο μια ερωτηση...βιντεο γιατι τραβαγαν μονο οι θεατες ; μαλλον δεν θελατε να φανουν οι ομαδες Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAssaSSiNx

xAssaSSiNx


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χάνθη
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 1:57 am

σωστοσ ρε Δεβιλ αλλα γτ δν εβγαλε ενας απο τους ΜΙΣΦΙΤΣ... και γτ δν διχνουνε το καταλογο τους Ο ΠεραστικοΣ παντα ευλογιεσ θα εχει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:02 am

Ο καθε ενας μπορει να πιστευει οτι θελει αν δεν μπορει να διαχειριστει την ηττα.Απο θεωριες αλλο τιποτα.Παλια λεγανε οτι φταινε οι σφραγιδες μετα οτι σταματησε ενας gm τον πολεμο για να νικησουμε , οτι ειχαν μπει παικτες χωρις αντικειμενα για να μας δωσουν την νικη και τωρα οι ευλογιες.Η φαντασια δεν εχει ορια!Ενας (ακομη) πολεμος ηταν μην κανετε ετσι.Καλοκαιρι ειναι βγειτε να κανετε μπανιο και να φατε ενα παγωτο και μην παθιαζεστε με ενα παιχνιδι, καλη συνεχεια. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DevilMayCrys

DevilMayCrys


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα;)
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:12 am

Περαστικε πιστεψε με δεν παθιαζομαστε με κανενα game..Αντιθετως με εσας που για να κερδισετε ενα war δινετε στην clan ευλογιες..υπαρχει και αλλος τροπος να νικας.Ο πολεμος αυτοκρατιριων για αλλη μια φορα εδειξε το αποτελεσμα οταν δεν πεζεις με ευλογιες...Επισης καλη συνεχεια Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAssaSSiNx

xAssaSSiNx


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χάνθη
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:15 am

ασε μας ρε Περαστικε μιν μας μην μα σπας τα νευρα φενετε οτι ειχατε ολι ευλογιες αντε να λεγετε αφτο τωρα που σας στιλαμε παλι γτ δν δεχτικατε ρε Περαστικε εεεε νοοβαδες ειστε το κσερεις αμα ειχαμε και εμεις ευλογιες 8α σε ελεγα εγω αν ειθελα εβαζα 100 ευρο και εδινα ολλι τιν Ηερετικ γιαφτο... δν θα μιλατε αλλο ενταξει για το πολεμο με ευλογιες μωνο κσερετε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:23 am

Νομιζετε οτι ειμαστε διατεθιμενοι η εχουμε τη δυνατοτητα να παιρνουμε και να δινουμε ευλογιες σε 40 ατομα?Σε πια χωρα ζειτε?Δεν θα συμετασχω αλλο σε αυτην την δικαιολογια-παρανοια που βρηκατε.Παω (με το ελικοπτερο μου) στη δουλεια, [MOD]Psycho αν δεις οτι ξεφευγει κλειδωσε το.
Υ.Γ:Μπραβο για τον πολεμο αυτοκρατοριων αλλα ενα μεγαλυτερο μπραβο σε ολους οσους προτιμουν (και μπορουν) τις κυριακες να μην καθοντε στο σπιτι:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xAssaSSiNx

xAssaSSiNx


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χάνθη
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:36 am

να σου πω κατι Περαστικε δν κσερω πιος μου ειπε τωρα απο ΜΙΣΦΙΤΣ σ ολους δωσανε ευλογιες γιαφτο δν θελο αλλο να ασχολιεμε μαζι σου να μιν πω και καμια κουβεντα ασχιμη αλλα εγω ενα θα σου πω που χασαμε γτ δν κσανακανατε πολεμο εεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:40 am

Είδα τον πόλεμο και όχι σαν θεατής αλλά ήμουν δίπλα από έναν φίλο μου που ήταν MISFITS και είδα μία πολύ καλή οργάνωση και συνεργασία που αυτό δεν το είχα δει στους Heretics που ήμουν για μεγάλο διάστημα.Στους MISFITS είναι άτομα με καλές γενικές και προχωρημένο βιολόγο,και μην αρχίσετε να λέτε εμείς στους Heretics δεν θέλουμε άμυνες αλλά να είναι καλός άνθρωπος γιατί η κάθε συντεχνία θέλει να είναι η καλύτερη.Τώρα για τις ευλογίες δεν είναι θέμα γιατί εφόσον υπάρχουν στο παιχνίδι δεν απαγορεύονται,δεν μπορείς να τις βρεις μόνο στο σίτε και να δώσεις λεφτά αν ξέρεις αν είχες ελιξήρια όταν βγήκαν τα έκαναν ευλογίες και εγώ προσωπικά από εκεί είχα βρει 30+ και δεν υπάρχει κανόνας που να να λέει μην βάζετε ευλογίες.Δεν είμαι στους MISFITS αλλά μπορώ να πω πως ήταν πολύ καλύτεροι.Μπράβο MISFITS.
Και αυτά για άλλο πόλεμο καλύτερα να μην τα λέτε γιατί πολλές φορές είδα μέσα στο παιχνίδι να προκαλείτε και είδαμε πως χάσατε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:44 am

xAssaSSiNx, ηρέμησε σε παρακαλώ μην συνεχίσεις με το ίδιο ύφος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Odine

Odine


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Αλικαρνασσος Ηρακλειο Κρητης
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 2:53 am

Καλησπερα και απο μενα...Καταρχας -1 στον περαστικο που ανεβασε το βιντεο...Δεν θεωρω κανενα σημαντικο γεγονος το οτι κερδισαμε τους Heretics...Ολοι γνωριζαμε το αποτελεσμα απο πριν ακομα και οι ιδιοι οι κοκκινοι....Απλα το λαθος ηταν οι προσβλητικες δηλωσεις πριν απο τον πολεμο.Οποτε φιλε Περαστικε δεν βρισκω τον λογο που γινετε τοσο ντορος...λες κ δεν το εχουμε ξαναδει το εργο...Οσο κ γιαυτο που ειπε η SexyFairy θα διαφωνισω καθετα γιατι δεν μπορει μια τοσο ωραια συντεχνια να ταυτιζεται με τους γαυρους...αν ειναι δυνατον!!!Αυτα ειχα να πω καλη συνεχειαWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TiropitaS

TiropitaS


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 28
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 3:00 am

ασσασιν πρόσεχε πως μιλάς.Παίξαμε,χάσαμε ας είχαν ευλογίες,ας είχαν σφραγίδες,ας είχαν ότι θέλανε το αποτέλεσμα ήταν ότι χάσαμε.10+ 15- άτομα δεν είχαν τελειώσει καν κόκκινα που μπήκαν στον πόλεμο άμα είχανε καλύτερο βιολόγο θα παιζόταν.
Επίσης θα διαφωνήσω με τον Odine για το που ανέβασε ο περαστικός τον πόλεμο.Δεν νομίζω να το έκανε σκόπιμα για να μας προκαλέσει, αλλά θα συμφωνήσω με τις προσβλητικές δηλώσεις που κάναν και οι κίτρινοι και οι κόκκινοι πριν την αρχή και μετά την λήξη του πολέμου.Δεν νομίζω ότι 2 μεγάλες συντεχνίες θα έπρεπε να μαλώνουν για 1 απλό πόλεμο,για μένα αυτός ο πόλεμος ήταν απλά κάτι σαν φιλικός αγώνας. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 3:42 am

xAssaSSiNx έγραψε:
ασε μας ρε Περαστικε μιν μας μην μα σπας τα νευρα φενετε οτι ειχατε ολι ευλογιες αντε να λεγετε αφτο τωρα που σας στιλαμε παλι γτ δν δεχτικατε ρε Περαστικε εεεε νοοβαδες ειστε το κσερεις αμα ειχαμε και εμεις ευλογιες 8α σε ελεγα εγω αν ειθελα εβαζα 100 ευρο και εδινα ολλι τιν Ηερετικ γιαφτο... δν θα μιλατε αλλο ενταξει για το πολεμο με ευλογιες μωνο κσερετε.....
Assanin πραγματικά με κούρασε η προσπαθεια και μόνο να καταλάβω τι γράφεις... Oi MISFITS είναι η παλιότερη συντεχνία του παιχνιδιού, απο τις ενεργες τουλάχιστον. Την πρώτη θέση στη βαθμολογία δεν μας την έχει χαρίσει κανείς...όλα μας τα war ήτανε καθαρά, ουδέποτε έχουμε κάνει στημένο ακόμη κι όταν συντεχνίες με στημένα καταφέρανε να μας ξεπεράσουν. Είμαστε πρώτοι και αήττητοι και αυτό σημαίνει κάτι...Ναι, απολαμβάνουμε την πρωτιά μας, νομίζω έχουμε κάθε δικαίωμα να το κάνουμε αυτό. Ακόμη και όταν έρθει η ήττα (παράλογοι δεν είμαστε και η ήττα στο παιχνίδι είναι) ελπίζω θα την διαχειριστούμε κατάλληλα...Αλλωστε μια ήττα δεν θα χαλάσει το όνομα των MISFITS, η μια και μοναδικλη συντεχνια που έμεινε για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα αήττητη και στην κορυφή χωρίς λαμογιές και στημένα...
Οσων αφορά τις ευλογίες, αν νομίζετε οτι οι ευλογίες κάνουνε τις συντεχνίες κάνετε λάθος...Δεν έχετε δικαιωμα να μιλάτε για ευλογίες απο τη στιγμη που μέλος της συντεχνίας σας κέρδισε pvp πίνοντας ευλογίες και μάλιστα το ανέβασε και στο YouTοube θέλοντας να μας αποδείξει οτι χρειαζόμαστε οφθαλμίατρο και επανάληψη στην αριθμητική της Γ Δημοτικού.
Και πάλι μπράβο στην συντεχνία μας, θα γράψω κάτι που το έχω ξαναγράψει...Χαίρομαι που στο παιχνίδι αυτό σας έχω δίπλα μου, δεν θα μπορούσα να έχω καλύτερη παρέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 3:53 am

TiropitaS με κάλυψες +1
να συμπληρώσω και εγώ πως αν έχουν αποδείξεις πως κάποιος έχει ευλογίες εδώ είμαστε να τις δούμε.... κακά τα ψέματα όντως δεν έχουμε οργάνωση και όχι μόνο στους heretics αλλά γενικά σαν βασίλειο....τι θέλω να πω? φωνάζεις στην κλίση για ντου και ζήτημα είναι να σε ακούσουν 3 άτομα....για αυτόν τον λόγω και καταλήγουμε πάντα heretics vs κίτρινο.....και είναι τραγικό να έχουμε άτομα στην clan που δεν έχουν τελειώσει βιολόγο....για αυτό ας σταματήσουμε να κατηγορούμε τους κίτρινους και ας αρχίσουμε λίγο να κρίνουμε τον τρόπο με τον οποίο έχουμε φτιάξει τον παίκτη μας....

να πω επίσης πως κάπου πήρε το αφτί μου πως έχουμε κατασκόπους στην clan o.0 (άτομα που μπαίνουν επίτηδες χωρίς items) θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι αλήθεια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 3:57 am

να πω επίσης πως κάπου πήρε το αφτί μου πως έχουμε κατασκόπους στην clan o.0 (άτομα που μπαίνουν επίτηδες χωρίς items) θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι αλήθεια....
Το ίδιο λέγανε χθες και σε εμάς... Οτι υπάρχουνε Heretics στην συντεχνεία... Προσωπικα όμως είμαι σχεδόν σίγουρη οτι αυτά τα λένε κάποιοι για να το παίξουνε έξυπνοι άλλα και για να βάζουνε λόγια στα μέλη της συντεχνίας και να μην έχει εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει μπορεί και οι 2 να έχουμε επισκέπτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OnTime

OnTime


Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 4:25 am

https://www.youtube.com/watch?v=D8P3GB8_vBY&feature=plcp Ορίστε και εδώ και παρακαλώ τα σχόλια περί των ευλογιών να σταματήσουν για ειλικρινά είναι σπαστικά...Και όποιος ξαναμιλήσει για ευλογίες ορίστε το βίντεο απόδειξη Smile))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 5:04 am

εγω δε θελω να δικαιολογηθω ή να παραπονεθω, καθως δικαια χασαμε αφου μπαινουν στον πολεμο ατομα που δεν εχουν τελειωσει κοκκινα κλαδια, αν και εγω φωναζω καθε μερα.
απλα μου δημιουργηθηκε μια απορια κατα την εναρξη του πολεμου: ποτε ειχατε ξανα 40 online ατομα? :P σε ολους τους πολεμους σας που εχω δει ηταν κοντα 25 νομιζω

@Odine η λεξη Misfits εχω την εντυπωση οτι εχει σχεση με το γαυρο, αν και ειμαι πανιωνιος και δεν πολυασχολουμαι με λληνικο ποδοσφαιρο

@OnTime να σχολιασω το τελος του ΔΙΚΟΥ σου βιντεο: ειναι πολυ ακυρο γιατι δεν ειναι κανενας απο Heretics εκει γιατι μαζευτηκαμε περιοχη συντεχνιας για μπαφ και ξαναστειλαμε πολεμο (απορριψατε). οποτε προς τι η εριστικη φραση "και το βασιλειο σας"? απλα ειχατε ερθει και αραξατε δεν πολεμαγε κανεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 5:15 am

Choco ήτανε 40 MISFITS. Δεν καταλαβαίνω πιο το πρόβλημα στο οτι είμαστε 40 ατομα online. Αλλωστε έχουμε κάνει war και με λιγότερους με το ίδιο όμως αποτέλεσμα Very Happy
MISFITS είναι σύλλογος του Ολυμπιακού νομίζω της Καλλιθέας. Οπως βλέπεται και μόνοι σας δεν πήραμε μόνο το όνομα πήραμε και τη χάρη του πρωταθλητή :P . Odine κι εγώ σ'αγαπώωωω!!!!! :carrot2:
EDIT Choco ποση ώρα καλέ κάνατε buff? Μείναμε καμιά ώρα βαρεθήκαμε και φύγαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

MISFITS vs Heretics Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MISFITS vs Heretics   MISFITS vs Heretics EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 5:36 am

εγω θα πω ενα bravo και στις 2 συντεχνιες,αλλα απορω γιατι κανετε ολοκληρη φασαρια για ενα πολεμο... ενα παιχνιδι ειναι βρε παιδια!! για πλακα παιζουμε!!
Τωρα οσο για το βιντεο θα πω ενα bravo στον περαστικο καθως τετιοι πολεμοι μπορουν να γινουν μεγαλη διαφημιση για τον server!!
+1 στην GoddessIrida το κοκκινο ειναι τελιως ανοργανωτο και καλα θα κανουμε να κοιταξουμε το πως θα βελτιωθουμε αντι να κραζουμε για την ηττα μας!!
Για τις ευλογιες τωρα...δεν ειναι παρανομες..οποιος θελει ανοιγει το itemshop της σελιδας και παιρνει... ασε που οσοι droparan τα ελιξιρια του ηλιου ηταν πιο τυχεροι Wink
Αυτα απο εμενα...καλη συνεχια και μην περνεται τοσο σοβαρα ενα παιχνιδι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
MISFITS vs Heretics
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποχωρίσεις Μελών
» Shinsoo VS Chunjo , i MISFITS kriftikan!
» Παρακαλω πολυ να το δουν μελη της Heretics αλλα και ολο το μετιν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: