Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Προσοχη για το λεκανοπεδιο

Πήγαινε κάτω 
+8
Choco
[MOD]Tsunami
[MOD]Psycho
Suigetsu
PerastikoS
nataly
KillerDe4th
PsiXoO
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:47 am

Καλησπερα παιδια,
κυκλοφορει ενα νεο "φρουτο" στο λεκανοπεδιο που απαγαγει ασυνοδευτα παιδια(για δωρητες οργανων).Εχουν αναφερθει απαγωγες και στα δυτικα προαστια οποτε σε ολη την Αττικη προσοχη(Υπαρχουν κ αλλεσ λεπτομερειες αλλα δεν ειναι καταλληλες για το φορουμ κατα τη γνωμη μου).ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ!! .Το σχετικο λινκ εδω:http://www.inout.gr/showthread.php?t=64966
Οποιος κυκλοφορει μονος του να χει τα ματια του ανοιχτα αν βλεπει αυτοκινητο καθε μερα την ιδια ωρα στο δρομο του
Παρακαλω τους mod να μεινει για μια μερα εδω το θεμα γιατι οι περισοτεροι μπαινουν σε αυτη την ενότητα και να μεταφερθει αυριο αν γινεται.
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:51 am

άκουσα κάτι παρόμοιο στην γειτονιά μου δεν μπορώ να το πιστέψω :nono:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nataly




Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : εδω πιο κει παραπερα
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:53 am

και σε μενα το ιδιο κιλλερ πριν 1-2 βδομαδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 1:55 am

Ντροπή! Ντροπη!! Ντροπή αίσχος και όνειδος! Αυτοί οι άνθρωποι δεν πρέπει να μείνουν ατιμώρητοι!! Δεν ξέρω τι να πω... συγχαρητήρια στους γονείς αυτών των ανθρώπων που μεγάλωσαν με τέτοιο τρόπο τα παιδιά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:01 am

Καλη η ενημερωση αν και με καθυστερηση 2 χρονων (δημοσιευση 20/06/2010) :stupid:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PerastikoS στις Τρι Μάης 29, 2012 2:02 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:02 am

PerastikoS έγραψε:
Καλη η ενημερωση αν και με καθυστερηση 2 χρονων (δημοσιευση 20/06/20010) :stupid:

scratch έχεις δίκαιο χαχαχα!! Τώρα που δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας να το μεταφέρω? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:03 am

Περαστικε το ξερω οτι ειναι παλιο.Αλλα δεν λεω για την ημερομονια υπαρχει κ φετινο συμβαν με τετοια γεγονοτα απλα δε βρηκα το αρθρο.Εχουν ακουστει πολλα οτι παιρνουν παιδια κ τα αφηνουν στο σημειο απο το οποιο τα πηραν χωρις ολα τους τα οργανα.Αυτοι οι ανθρωποι πραγματικα θελουν ηλεκτρικη καρεκλα.Η θανατικη ποινη επρεπε να ισχυει

Edit:Μετεφερε το απλα το γεγονος ισχυει σε ολο το λεκανοπεδιο υπαρχει αυτο το προβλημα.Εδω που ειμαι εγω ακουγεται για audi με φιμε τζαμια και εχουν ανακοινωθει 6 θυματα εδω.Δεν γνωριζω αν ειναι αληθεια για τα 6 θυματα,αλλα ο τυπος με το audi/bmw δεν ξερω κ εγω τι ειναι υπαρχει.Αλλα κ αν δεν ειναι αληθεια καλυτερα συνηδειτοποιημενος για κατι που δεν υπαρχει παρα ασυνειδητος,κ αυτος να μην υπαρχει δεν παυουν να υπαρχουν τετοιου ειδους ανθρωποι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PsiXoO στις Τρι Μάης 29, 2012 2:07 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:04 am

PerastikoS έγραψε:
Καλη η ενημερωση αν και με καθυστερηση 2 χρονων (δημοσιευση 20/06/2010) :stupid:
χαχαχαχα νατος πεταχτηκε και ειπε για αλλη μια φορα το σωστο lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:18 am

Συμφωνω στην ενημερωση αλλα διαφωνω με την τρομοκρατια των blogs.Στην αμερικη τετοιου ειδους αστικοι μυθοι υπαρχουν χρονια κι εχουν γινει και αφορμη για μια σειρα ταινιων θριλερ (urban legend) που λογο της παγκοσμιοποιησης εφτασαν και στη χωρα μας:P Για παραδειγμα δειτε αυτο. Ναι στην προσοχη αλλα οχι στον φοβο γιατι ο φοβος μας φτανει στα ακρα με αποτελεσμα να στρεφομαστε σε λαθος λυσεις οπως ενα συγκεκριμενο κομα που μπηκε στη βουλη. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:26 am

Τωρα το κατα ποσο ειναι λαθος αυτο το κομα δεν θα το συζητησουμε γιατι θα κανω το δικηγορο του διαβολου :P.Και οσα ειπες για το φοβο αν δεν νιωσεις φοβο δεν θα γινεις ποτε ανθρωπος.(οχι φοβο οπως τον εννοεις εσυ :P να πεσουμε απο το γκρεμο π.χ. , αλλα να νιωσεις εστω αγωνια για κατι).Αλλα δεν γινεται ολα να ναι ψεματα.Η τομικη αστυνομια εχει κινητοποιηθει "υποτιθεται"...Δεν κατηγορω την αστυνομια εε μην μου πει κανενας "εισαι κ εσυ απο τους δηθεν επαναστατες", απλα λεω οτι το κρατος παει απο το κακο στο χειροτερο...(οπως ηταν παντα δηλαδη)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:27 am

Πριν 2 εβδομάδες όταν γύρναγα από την δουλεία και πάρκαρα,είδα ένα παιδί τρομαγμένο γύρω στα 16 έτοιμο να βάλει τα κλάματα.Όταν τον ρώτησα να μου πει τι συμβαίνει μου είπε πως τον κυνηγούσε ένα audi σκουρόχρωμο με φιμέ τζάμια χωρίς πινακίδες.Το πρόβλημα ήταν και παλιά και ήρθε πάλι στην επιφάνεια.
Προσοχή πολύ παιδιά,το παιδί το έβαλα στο αμάξι και πήγαμε στην αστυνομία,μας είπαν πως απαντάνε καθημερινά κλήσεις με παρόμοια συμβάντα.Νέα Λιόσια,Περιστέρι,Πετρούπολη,Ίλιον,Καματερό, Χαϊδάρι.
Δεν είναι τρομοκρατία,ούτε φόβος.Είναι ενημέρωση.
Το βάζουμε στο σπαμ,το κοιτάνε και εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 2:32 am

Και αναρωτιεμαι τωρα η δηθεν ασφαλεια που παρεχει το κρατος που ειναι?Χαθηκε μαζι με την αξιοπρεπεια καποιων ανθρωπων μαλλον.Βεβαια το θεμα αυτο ειναι κ σε αλλες περιοχες στον Κολωνο ας πουμε εχω ακουσει απο φιλο μου κυκλοφορει citroen.Δηλαδη να μη βγαινουμε εξω απ οτο σπιτι μας ή να παρουμε καμια χραπα χρουπα κ να βγουμε?
Δεν παμε καλα ρεεεεε
Και οι κρατικοι φορεις σε καποιες περιοχες Sleep ή τα χουν κανει πλακακια με τους τυπους με τα αμαξια...Που πιο πιθανο ειναι το δευτερο,αφου δεν υπαρχουν λεφτα γιατι να μην βγαλουμε?Αυτα μας εφαγαν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:29 am

Έλεος, τι γίνεται,ποιος είναι ο σκοπός τους ?-.-''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:30 am

[MOD]Psycho έγραψε:
Πριν 2 εβδομάδες όταν γύρναγα από την δουλεία και πάρκαρα,είδα ένα παιδί τρομαγμένο γύρω στα 16 έτοιμο να βάλει τα κλάματα.Όταν τον ρώτησα να μου πει τι συμβαίνει μου είπε πως τον κυνηγούσε ένα audi σκουρόχρωμο με φιμέ τζάμια χωρίς πινακίδες.Το πρόβλημα ήταν και παλιά και ήρθε πάλι στην επιφάνεια.
Προσοχή πολύ παιδιά,το παιδί το έβαλα στο αμάξι και πήγαμε στην αστυνομία,μας είπαν πως απαντάνε καθημερινά κλήσεις με παρόμοια συμβάντα.Νέα Λιόσια,Περιστέρι,Πετρούπολη,Ίλιον,Καματερό, Χαϊδάρι.
Δεν είναι τρομοκρατία,ούτε φόβος.Είναι ενημέρωση.
Το βάζουμε στο σπαμ,το κοιτάνε και εκεί.
για 16 χρονων παιδι δεν εχει και πολυ μυαλο που μπηκε στο αμαξι σου αν δε σε ηξερε παντως... βασικοι κανονες ασφαλειας ειναι αυτοι θα μπορουσες να ησουν εσυ ο απαγωγεας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:34 am

Δεν το πιστευω οτι παιζει κατι τετοιο και εγω στην γειτονια μου για bmw εχω ακουσει μα πως γινετε να μπορει καποιος να το κανει αυτο :busted:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:40 am

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Images?q=tbn:ANd9GcRerFbmayPBewJvSaYxC0iZIBcW06zasC4WeWVU0NQuSy-Uh6E_FJcpBg0GIA Σε λιγο με 2 απο αυτα θα πρεπει να κυκλοφορει ο καθενας για να μπορει να βγει εξω για να πιει το καφε του ησυχος.Οτι πρεπει να γινει πρεπει να γινει κατι αλλα πιος θα το κανει εγω ή εσυ και εσυ και εσυ??Το κρατος πρεπει να παρει αυστηροτερα μετρα για καπια ατομα :busted: .Παντως για αυτον τον λογο ειναι οι πολεμικες τεχνες εστω για να μπορεσεις να τους καθυστερησεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrShark

MrShark


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : ΚΥΠΡΟΣ
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:46 am

απατεονες κλεβουνε παιδια και πουλανε οργανα για να Crying or Very sad χιλιαδες εσχος και ντροπη ρε παιδια διτε που καταντισαμε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 3:51 am

κατερινιοτη +1 σε αυτό που είπες για της πολεμικές τέχνες άλλα η περισσότερη βαριούνται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[GOD]Leftaas

[GOD]Leftaas


Αριθμός μηνυμάτων : 351
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : L.A. CA
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 4:29 am

Ευτυχος που η κυβερνηση και το F.B.I. θα τους φροντίσουν... :P
Αυτοί οι ανθρωποι δεν θα πιαστουν ποτέ μέχρι να πλουτίσουν ή να τους σκοτώσουν ή να φύγουν απ τη χώρα ή να πιαστουν (δεν το αποκλειω)

Τωρα απ τις πληροφοριες που ειδα κατάλαβα πως μάλλον είναι κλεμμένα αμάξια(οπότε μάλλον έχουμε να κάνουμε με αλλοδαπούς) Και φυσικά η ηλικία τους κυμαίνεται από 20-59 ετων. Η αστυνομια κατα την γνώμη μου πρέπει να δει τη βάση δεδομένων (αν υπάρχει ) 1ον για κλεμμένα αμάξια audi και bwm μπλε/μαυρο τα 2 τελευταια χρονια 2ον να ενημερωσει την δημαρχεια και να ενημερωσουν αυτοί με τη σειρα τους τα σχολεία τα οποία θα εκδόσουν φυλλάδια για τους γονείς και αν γινεται η δημαρχεια να εμφανισει το περιστατικο στη τηλεωραση (το πιο διαδεδωμενο μεσο ενημερωσης) και να κανει πιο συχνες περιπολιες. Αν παρατηρηθει κατι υποπτο αναφερεται κατετθειαν στη αστυνομια η οποια με τη σειρα της σημειωνει περιοχη και ωρα ετσι ωστε να εντοπισουν περιοχη κινησης και ωρες επιθεσεων / παρακολουθησεων.

Εδιτ : δεν αποκλειω να ειναι Εληηνας και επισης να ειναι ενας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 4:44 am

PsiXoO έγραψε:
Και αναρωτιεμαι τωρα η δηθεν ασφαλεια που παρεχει το κρατος που ειναι?Χαθηκε μαζι με την αξιοπρεπεια καποιων ανθρωπων μαλλον....
:roflmfao: :imfao: :imfao:

Καλο αυτο!
Η ασφαλεια του κρατους, εξαντλητε στις κλησεις για κρανος, ζωνη, αντε και κανα κινητο. Για την ασφαλεια μας φυσικά!! Οπως οι λακουβες στους δρομους, τα σαμαρακια, οι αντιθετης κλίσης στροφες... και αυτα για την ασφαλεια μας υπαρχουν..........



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Προσοχη για το λεκανοπεδιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσοχη για το λεκανοπεδιο   Προσοχη για το λεκανοπεδιο EmptyΤρι Μάης 29, 2012 5:51 am

Για τις πολεμικες τεχνες.Υπαρχουν ατομα που λογω των πολλων ωρων φροντηστιριου δεν υπαρχει χρονος.Παραδειγμα εγω :P 18 ωρες φροντηστηριο τη βδομαδα.Σιγα μην παω κ πολεμικες τεχνες,και πολεμικες τεχνες να ξερεις αμα σου τυχει ι στραβη θα σκαλωσεις,σιγα μην αντισταθεις ... το καλυτερο που χεις να κανεις ειναι να τρεξεις..Και σιγα μην ειναι μονο ενας ο τυπος με τη bmw/audi
Και οπως ειπε και ο fast το κρατος ενδιαφερεται για την ασφαλεια βαζωντας μας προστιμα ειναι καινουρια μεθοδος αυτη xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προσοχη για το λεκανοπεδιο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΣΟΧΗ
» ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!
» ΠΡΟΣΟΧΗ!
» Fake g.m, προσοχή!!
» New κλέφτικι σελίδα προσοχή!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: