Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Fake g.m, προσοχή!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Fake g.m, προσοχή!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Fake g.m, προσοχή!!   Fake g.m, προσοχή!! EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 1:22 pm

Καλησπέρα,
Σημερα το βραδυ ενας παιχτης με ονομα HeavenDast προσπαθουσε να κλεψουν άτομα με τον συνήθες τρόπο που έχουν οι νουμπαδες,παριστάνοντας καποιον gm.Καθως γραφει σε pm προσθετει και [GM] στην αρχη του μηνύματος γιατι υποτίθεται οτι θα φανει αληθινο(?).
Ρωταει στην αρχη αν εχω κλεψει καποιο ατομο. Λεω οχι.Λεει σιγουρα?Κ του λεω ναι.Και λεει οτι για να ειναι σιγουρος πρεπει να του δωσω τα στοιχεια ωστε να ελεγξει το account για τυχον κλεμμένα αντικείμενα ή hack?(ΛΟΛ!)
Προσοχή,μην του δωσει κανεις στοιχεία γιατι παλια την ειχα πατησει έτσι οταν ημουν καινουριος σε παιχνιδια στο νετ.

Καλη συνέχεια και με λιγοτερους noobs σαν τον προαναφερθέντα Laughing Very Happy

(εχω screenshots αλλα δεν ξερω αν επιτρεπονται στο forum οποτε δεν παραθετω links.Αν παλι κρινεται αναγκαίο να δωσω links με screens,ας μου πειτε και θα ανεβασω τα screens)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Fake g.m, προσοχή!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fake g.m, προσοχή!!   Fake g.m, προσοχή!! EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 1:37 pm

Δεν είναι απαραίτητα τα ss διότι με τέτοιο όνομα χαρακτήρα, υπάρχουν όλα τα απαραίτητα πιστοποιητικά για αποκλεισμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
SolariumREAL

SolariumREAL


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα-Νίκαια
Φύλλο : Άντρας

Fake g.m, προσοχή!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fake g.m, προσοχή!!   Fake g.m, προσοχή!! EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 5:41 pm

Αχαχαχαχα.Μου έτυχε και η καλήτερη απάντηση?Ναι έχω κλέψει.Ο άλλος ξενερώνει την ζωή του Αχαχαχαχαχαχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.brazzer.com
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Fake g.m, προσοχή!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fake g.m, προσοχή!!   Fake g.m, προσοχή!! EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:10 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Fake g.m, προσοχή!! Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Fake g.m, προσοχή!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πως να φτιάξετε Fake Virus,, και να κλείνει το PC
» Fake Site για Donate Items
» ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!
» ΠΡΟΣΟΧΗ!
» ΠΡΟΣΟΧΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: