Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αγησίλαος

Αγησίλαος


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!    ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  EmptyΤρι Απρ 03, 2012 10:59 am

ΠΡΟΣΟΧΗ τισ τελευτεες μερες ενα ατομο πολη ηλιθειο χρισιμοποιη τα ονοματα αλλον παικτων και κλεβει ιτεμς!!!

π.χ αν ο παικτης ο κανονικος ονομαζετε KiTKat αυτος θα φτιαξει ενα νεο παιχτη με ονομα ΚιΤKatDrop και θα κλεπσει ατομα ανιποπσιαστα οτι μιλανε με τον αληθεινο KiTKat

π.χ αλλη περιπτωση αν ο παιχτης ονομαζεται OnTime θα κανει παικτη OnTimeDropera και θα προσπαθησει να κλεπσει χρισιμοποιοντασ το ονομα του OnTime

ΠΡΟΣΟΧΗγια το καλο σας μεγαλη παικτες δν εχουν δροπερ και ποτε δν ζητανε ιτεμς!!!!

Μην ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΣΑΣ κλεπσαμε , υπαρχη αυτη η μαλακια που κανει αυτος!ο ασχετος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Treliarhs15

Treliarhs15


Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!    ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:01 am

ρε οταν ειχα μπει εγω στο ρεβεντον με τον τρελιαρη;15 το νιντζακι μου δεν υπαρχη κανενα αλλο παρομειο ονομα εκτος απο ενα παιδια που ξεκινησαμε μαζι το εχει γεμισει

τρελος
τρελιαρης
και αλλα

προσοχη δεν ειμαι εγω :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WolfHeart

WolfHeart


Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!    ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:06 am

Το ξέρω και εμένα μου κάνανε pm.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Treliarhs15

Treliarhs15


Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!    ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:12 am

αστα να πανε εχει γεμισει ρε ελεος δηλαδη λες και δεν μπρουν να βαλουν ενα δικο τους ονομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!    ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  EmptyΤετ Απρ 04, 2012 12:34 am

@Αγησίλαος έχεις μια προειδοποίηση για βρισιές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!    ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:08 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!  Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΣΟΧΗ!
» ΠΡΟΣΟΧΗ
» Fake g.m, προσοχή!!
» Προσοχη για το λεκανοπεδιο
» New κλέφτικι σελίδα προσοχή!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: