Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Metin2.bin Προβλημα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SmellDeath

SmellDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Metin2.bin Προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Metin2.bin Προβλημα   Metin2.bin Προβλημα EmptyΔευ Μάης 28, 2012 1:52 am

Οταν παταω εκκινηση παιχνιδιου μ λεει (Το στοιχειο που ειναι απαραιτητο για την εκκινηση τοθ παιχνιδιου δεν βρεθηκε.Παρακαλουμε εκκινηστε τον patch για ενημερωση η μετακινηστε τον client στον δισκο C:/)
Οταν κανω εκκινηση Patch μου βγαζει Symantec AntiVirus Detection Results και μου εχει το Metin2client.bin
δεν χερω τη να κανω βοηθια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2.bin Προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2.bin Προβλημα   Metin2.bin Προβλημα EmptyΔευ Μάης 28, 2012 2:00 am

Έχεις το McAfee? αν ναι θα πρέπει να το απενεργοποιείς κάθε φορά που θες να παίξεις... το απανεργοποιείς και τρέχεις το patch. Αν τώρα, δεν έχεις το mcafee και έχεις avira ή panda μπορείς να κοιτάξεις και εδώ: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2759-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SmellDeath

SmellDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Metin2.bin Προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2.bin Προβλημα   Metin2.bin Προβλημα EmptyΔευ Μάης 28, 2012 2:14 am

Antivirus εχω μονο και τα ιδια μου λεει Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2.bin Προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2.bin Προβλημα   Metin2.bin Προβλημα EmptyΔευ Μάης 28, 2012 2:16 am

Ναι τι Antivirus έχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2.bin Προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2.bin Προβλημα   Metin2.bin Προβλημα EmptyΔευ Μάης 28, 2012 2:20 am

Εφόσον έγραψε Symantec έχει το Norton ή κάτι παρόμοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2.bin Προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2.bin Προβλημα   Metin2.bin Προβλημα EmptyΔευ Μάης 28, 2012 2:22 am

Ωραία τότε μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic εκεί που λέει "άλλα antivirus".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Metin2.bin Προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» metin2 patcher v1.1 O.0
» EDO 8A BRIZETE TON METIN2 *******
» Metin2 cliend-bin
» Metin2 SteelStrider Ο Καλυτερος Ελληνικος Private Server
» Προβλημα Με ΕΧΠ.. Bug??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: