Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Metin2 cliend-bin

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 9:06 am

Καλησπέρα έχω ενα πρόβλημα όταν κάνω εκκίνηση patch μου βγάζει οτι το cliend bin έχει ιο και σταματάει αν το αφήσω να συνέχισή υπαρχh περίπτωση να μου βλάψει το pc αν οχι τι να κάνω για να μην μου το βγάζει (δεν θέλω να γεμίσω ιούς κάθε φορά που κάνω εκκίνηση patch)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:10 am

Το θέμα που άνοιξες είναι ακριβώς ίδιο με αυτό: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2003-topic ... Απλά πρωτού γράψεις νέο θέμα να κάνεις καμιά αναζήτηση :P Ακολούθα τις οδηγίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:58 pm

Το είχα δει αυτό το θέμα το έχω εγκατάστασή στο δίσκο C κανο εκκίνησή patch φορτονη κανονικά και μόλις παει να ολοκληρωθεί ι ενημέρωση για το metin2 clined bin μου πετάει το antivirus και λέει πως το συγκεκριμένο αρχείο το metin2 cliend bin έχει ιο..και σταματάει εκεί και μου λέει να κανο διαγραφή ι να συνέχισή πατάω να συνέχισή και μπαίνω κανονικά στο παιχνίδι και μετά απο λίγη ώρα που πετάει πάλη το πινακακι απο το antiv..και λέει πως υπαρχη ιός..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:02 am

Ποιό anti virus έχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:11 am

ESET NOD32 4.0437.0 Έπαιζα απο τότε που άνοιξε ο ρεβεντον και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το antivirus τώρα με της τελευταίες αλλαγές μου το κάνει αυτό.. :hmmm:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KillerDe4th στις Σαβ Απρ 28, 2012 2:14 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:14 am

Πρέπει να εξαιρέσειςς το metin2client.bin. Ακολούθησε τις οδηγίες από εδώ πέρα http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2153
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kritikos

kritikos


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Κρήτη
Φύλλο : Άντρας

Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 2:32 am

αυτό το πρόβλημα που έχω και εγώ είναι .... :wall: :hammerhead: :surrender:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 12:42 pm

Λοιπόν, μπορείς να κοιτάξεις εδώ: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic πρόσθεσα και μια λύση για το πρόβλημα που έχεις. Αν αντιμετωπίσεις πρόβλημα πες το μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDe4th

KillerDe4th


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 9:53 pm

Βρήκα μια λύση για τώρα προς το παρών δεν μου έχει πρόβλημα σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια μπορεί να κλειδώσει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 11:29 pm

100 θέματα για το ιδιο θεμα ρε φιλε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metin2 cliend-bin  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metin2 cliend-bin    Metin2 cliend-bin  EmptyΚυρ Απρ 29, 2012 2:20 am

@TosoMonos έχεις μια προειδοποίηση για spam.

Μου είπες ότι το έλυσες οπότε
#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Metin2 cliend-bin
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Metin2.bin Προβλημα
» metin2 patcher v1.1 O.0
» EDO 8A BRIZETE TON METIN2 *******
» Metin2 SteelStrider Ο Καλυτερος Ελληνικος Private Server
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: