Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Τι πρεπει να κανω?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ken




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2012
Τόπος : πλανήτη Γη
Φύλλο : Άντρας

Τι πρεπει να κανω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι πρεπει να κανω?   Τι πρεπει να κανω? EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 1:59 pm

Μολις εκανα λογαριασμο και μπηκα στο e-mail και το ενεργοποιησα αλλα οταν παω να συνδεθω στο παιχνιδι μου λεει λογαριασμος απενερεργοποιημενος. Ελεγξτε το e-mail σας για ενεργοποιηση. Το ελεγξα αλλα τιποτα... ολα ειναι μια χαρα. Τι πρέπει να κάνω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι πρεπει να κανω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι πρεπει να κανω?   Τι πρεπει να κανω? EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 2:03 pm

Πρώτα απ' όλα έκανες λογαριασμό από εδώ: http://reventon-metin2.gr/index.php?s=register έτσι? Για να σου λέει ότι είναι απανεργοποιημένος σημαίνει ότι κάτι δεν έκανες σωστά... στο email ενεργοποιήσεις σου ήρθε και ένας σύνδεσμος. Τον πάτησες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ken




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2012
Τόπος : πλανήτη Γη
Φύλλο : Άντρας

Τι πρεπει να κανω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι πρεπει να κανω?   Τι πρεπει να κανω? EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 2:04 pm

φυσικα τον πατησα και τον ξαναπατησα οταν μου ειπε πως ειναι απενεργοποιημενος.... και μου εγραψε συγγνωμη δεν υπαρχει αυτος ο χρηστης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ken




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2012
Τόπος : πλανήτη Γη
Φύλλο : Άντρας

Τι πρεπει να κανω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι πρεπει να κανω?   Τι πρεπει να κανω? EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:49 pm

αντε ρε παιδια σας παρακαλω πεστε μου τι αλλο να κανω... δοκιμασα τα παντα και τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Τι πρεπει να κανω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι πρεπει να κανω?   Τι πρεπει να κανω? EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:27 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Τι πρεπει να κανω? Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι πρεπει να κανω?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κανω εκκινηση Patch,το τελειωνει παταω εκκινηση και μου λεει:can't mount metin2 client bin τι κανω λιγο βοηθεια??
» Τι πρέπει να αλλάξω ?
» ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟ?
» ποσα ποστ πρεπει να εχω κανει :\
» ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: