Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ

Πήγαινε κάτω 
+9
kaliteros
GoddessIrida
TiropitaS
Grinder
fast.
DjElonMatana
Ειρηνη
RENOOB
dimitris@
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimitris@

dimitris@


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012
Τόπος : athens
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:08 am

ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ EVENT ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RENOOB

RENOOB


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : κουτσομπόλη
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:09 am

-1 μια χαρά είναι μόνο στην 250lv φτιάξτε δροπερ όλα εγώ θα τα λέω??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:22 am

-1 υπάρχει έστω ένα πράγμα για το οποίο να μην υπάρχει γκρίνια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris@

dimitris@


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012
Τόπος : athens
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:33 am

ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 250 LEVEL ΕΧΕΙ ΠΟΡΟΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 500Κ +.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΝ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:43 am

-1 ΜΕ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ.ΤΟ ΕVΕΝΤ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΤΟΥ ΚΥΤΤΑΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ!!
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!

:Rose:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DjElonMatana

DjElonMatana


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : TomorrowLand
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:52 am

εμένα με τρώει η περιέργεια... να μάθω πιος είναι αυτός ο καμένος που έχει φτάσει σε τέτοιο
ρεκόρ..παρακαλώ να απαντήσει.. :lolhard:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 5:58 am

dimitris@ έγραψε:
ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 250 LEVEL ΕΧΕΙ ΠΟΡΟΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 500Κ +.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΝ!!!!


Μα για κάθε επίπεδο είναι ξεχωριστά δεν είναι όλα μαζί τα επίπεδα να συναγωνίζονται. Επίσης το αν έχει φτάσει κάποιος έναν συγκεκριμένο αριθμό kill στα τέρατα δεν σημαίνει πως είναι καμένος απλώς έχει όρεξη και το κάνει. Αυτός που βαριέται θα φτάσει στα 5.000 και θα πει εεε φτάνει βαριέμαι. Ναι οκ δεν είπα να κάθεται κάποιος όλη μέρα στα τέρατα, αλλά αυτοί που έχουν όρεξη το κάνουν.
ορίστε δες εδώ. https://reventon-forum.forumgreek.com/t3456-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 8:54 am

Ρetalouda έγραψε:
dimitris@ έγραψε:
ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 250 LEVEL ΕΧΕΙ ΠΟΡΟΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 500Κ +.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΝ!!!!


Μα για κάθε επίπεδο είναι ξεχωριστά δεν είναι όλα μαζί τα επίπεδα να συναγωνίζονται. Επίσης το αν έχει φτάσει κάποιος έναν συγκεκριμένο αριθμό kill στα τέρατα δεν σημαίνει πως είναι καμένος απλώς έχει όρεξη και το κάνει. Αυτός που βαριέται θα φτάσει στα 5.000 και θα πει εεε φτάνει βαριέμαι. Ναι οκ δεν είπα να κάθεται κάποιος όλη μέρα στα τέρατα, αλλά αυτοί που έχουν όρεξη το κάνουν.
ορίστε δες εδώ. https://reventon-forum.forumgreek.com/t3456-topic

Προσωπικά ορεξη για καμια μακαροναδα με κύημα και εσυ για φραουλες, μπωρει να εχουμε. Να κανουμε 589.000 κιλλ σε 3 μερες σε τερατα δεν το βλεπω. :P
Και οπως εχω ξαναπει, Αν κοιμάσαι 6 ωρες την ημερα Χ3= 18Χ60=1080 λεπτα υπνο. 589000:(4320-1080)=182 τερατα το λεπτο χωρις τουαλετα. affraid Προτείνω να του κανουμε δώρο και μια παπια, θα σκασει ο κακομοιρης :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Grinder

Grinder


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Athina,Menidi
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 8:59 am

απλα αφήνεις κατι βαρύ πανω στο space
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:04 am

fast. έγραψε:
Προσωπικά ορεξη για καμια μακαροναδα με κύημα και εσυ για φραουλες, μπωρει να εχουμε. Να κανουμε 589.000 κιλλ σε 3 μερες σε τερατα δεν το βλεπω. :P
Και οπως εχω ξαναπει, Αν κοιμάσαι 6 ωρες την ημερα Χ3= 18Χ60=1080 λεπτα υπνο. 589000:(4320-1080)=182 τερατα το λεπτο χωρις τουαλετα. affraid Προτείνω να του κανουμε δώρο και μια παπια, θα σκασει ο κακομοιρης :P


καλά δεν ξέρω από μαθηματικά , ξέρω μαγειρική αν θες πες μου να κανονίσω να σου μαγειρέψω μακαρόνια.. <3 :P .


και με το space δεν μπορείς να είσαι για πάντα ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TiropitaS

TiropitaS


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 28
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:08 am

-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:12 am

@και με το space δεν μπορείς να είσαι για πάντα ....


στα λίγα χρόνια που ζω έχω μάθει πως όλα γίνονται και αν δεν κάνω λάθος με τα καινούρια φίλτρα που έχουν βγει (αυτά που λειτουργούν μόνα τους... διορθώστε με αν κάνω λάθος γιατί μόνο ακουστά τα έχω) + καλές άμυνες για τέρατα μια χαρά τα καταφέρεις για να μην μιλήσω για άλλα bonus :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:18 am

GoddessIrida έγραψε:
@και με το space δεν μπορείς να είσαι για πάντα ....


στα λίγα χρόνια που ζω έχω μάθει πως όλα γίνονται και αν δεν κάνω λάθος με τα καινούρια φίλτρα που έχουν βγει (αυτά που λειτουργούν μόνα τους... διορθώστε με αν κάνω λάθος γιατί μόνο ακουστά τα έχω) + καλές άμυνες για τέρατα μια χαρά τα καταφέρεις για να μην μιλήσω για άλλα bonus :P


Δεν υπάρχουν ποια αυτόματα φίλτρα, έχουν αφαιρεθεί για κάποιο συγκεκριμένο λόγο.
Τώρα πάνω στο άλογο να είναι κάποιος θα κουραστεί το άλογο και θα εξαφανιστεί. Ξέρω γω ας πατάει σπάσε , για μπάνιο πάμε θα πάρει πετρούλα και θα το βάλει και είναι κομπλέ ξέρω γω... ότι να νε.... κάνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 10:24 am

και να κουραστεί το άλογο πάλι ο παίκτης θα συνεχίσει να βαράει
και για την HP υπάρχει και η αναγέννηση
:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:09 am

GoddessIrida έγραψε:
και να κουραστεί το άλογο πάλι ο παίκτης θα συνεχίσει να βαράει
και για την HP υπάρχει και η αναγέννηση
:P


εεεε θα καεί ο υπολογιστής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaliteros

kaliteros


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : mistiko:P
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:11 am

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nataly




Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : εδω πιο κει παραπερα
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:20 am

Ρetalouda έγραψε:
GoddessIrida έγραψε:
και να κουραστεί το άλογο πάλι ο παίκτης θα συνεχίσει να βαράει
και για την HP υπάρχει και η αναγέννηση
:P


εεεε θα καεί ο υπολογιστής...


μπααα εγω τον εχω αφισει και μηνα χωρις να τον κλεισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SunLight




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 12/05/2012

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:33 am

o Papasfikas ine autos p 8a nikisi...aplos exi ore3i gia t event..den ine kako brv t !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:36 am

Δεν υπαρχει λογος να πατας το space συνεχεια, αδιαβαστες σας πιάνω. :P καλα δεν μαζευατε ποτε yang sto GR; Shocked καλές αμυνες θελει και οπλο με μεγαλη μεση. τωρα αv εχεις και σουρα οπλουργιας, μια χαρα. Με καθε χιτ εχει και HP. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΠεμ Ιουν 28, 2012 2:19 am

dimitris@ έγραψε:
ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ EVENT ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ +1


Συμφωνώ άπολυτα μάζι σου δημήτρη για τον λόγο οτι ο κύριος που ειναι με το ρεκόρ που αναγράφεται ίσως ειναι και τρία πουλάκια κάθονταν διότι αν ειναι ο ίδιος παίχτης που έχει κάνει το ρεκόρ που βλέπουμε αυτή την στιγμή
θα έπρεπε είδη να έχει τελειώσει πάνω κάτω να μετράει το kill τεράτων απο μένα επειδη ξεκινησα μετα απο κείνον κατά 7 ώρες περίπου και υπολογίζοντας στο σκορ μου το πρωί που μπήκα εαν ήταν σταματημένος θα υπήρχε νέο ρεκόρ.. απλά το παρατάω με 400 υπολοιπομένο χρόνο γιατι ειναι δούλεμα κανονικό!!!


* πυστεύω οτι δεν υπάρχει άλλος παίχτης που να ξεκίνησε να τον συναγωνιστεί ΕΑΝ όμως μου αποδείξετε το αντίθετο θα ζητήσω δημόσια Συγνώμη οτι Έκανα ΛΑΘΟΣ!!!

και κάτι ακόμα στις τρείς μέρες είχαμε και αρκετά λεπτά χαμένα εκτός παιχνιδιού γιατι μας πέταγε ο server συν οτι θα έπρεπε να εισαι πάνω απο τον παίχτη να χτυπάς κάπες και κάθε δέκα λεπτά να βάζεις ζωάκι γιατι το βασικό πήγενε για ύπνο επειδή κουραζότανε και κάτι τελευταίο δεν υπάρχει άνθρωπος να είναι 72 ώρες χωρίς ύπνο μόνο τα Μποτάκια ξαγρυπνούν!!! να σημειωθούν όλα σας παρακαλώ....ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΠεμ Ιουν 28, 2012 3:18 am

SunLight,διάβασε τους κανόνες απαγορεύονται τα greeklish.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΠεμ Ιουν 28, 2012 3:27 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
dimitris@ έγραψε:
ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ EVENT ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ +1


Συμφωνώ άπολυτα μάζι σου δημήτρη για τον λόγο οτι ο κύριος που ειναι με το ρεκόρ που αναγράφεται ίσως ειναι και τρία πουλάκια κάθονταν διότι αν ειναι ο ίδιος παίχτης που έχει κάνει το ρεκόρ που βλέπουμε αυτή την στιγμή
θα έπρεπε είδη να έχει τελειώσει πάνω κάτω να μετράει το kill τεράτων απο μένα επειδη ξεκινησα μετα απο κείνον κατά 7 ώρες περίπου και υπολογίζοντας στο σκορ μου το πρωί που μπήκα εαν ήταν σταματημένος θα υπήρχε νέο ρεκόρ.. απλά το παρατάω με 400 υπολοιπομένο χρόνο γιατι ειναι δούλεμα κανονικό!!!


* πυστεύω οτι δεν υπάρχει άλλος παίχτης που να ξεκίνησε να τον συναγωνιστεί ΕΑΝ όμως μου αποδείξετε το αντίθετο θα ζητήσω δημόσια Συγνώμη οτι Έκανα ΛΑΘΟΣ!!!

και κάτι ακόμα στις τρείς μέρες είχαμε και αρκετά λεπτά χαμένα εκτός παιχνιδιού γιατι μας πέταγε ο server συν οτι θα έπρεπε να εισαι πάνω απο τον παίχτη να χτυπάς κάπες και κάθε δέκα λεπτά να βάζεις ζωάκι γιατι το βασικό πήγενε για ύπνο επειδή κουραζότανε και κάτι τελευταίο δεν υπάρχει άνθρωπος να είναι 72 ώρες χωρίς ύπνο μόνο τα Μποτάκια ξαγρυπνούν!!! να σημειωθούν όλα σας παρακαλώ....ευχαριστώ

*Περιμένω μια ουσιαστική και σαφές απάντηση στο θέμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris@

dimitris@


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012
Τόπος : athens
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΠεμ Ιουν 28, 2012 1:15 pm

:lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ    ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ  EmptyΠεμ Ιουν 28, 2012 2:28 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αυτο πρεπει να το δειτε ολοι :(
» Ανοίξτε αυτό το θέμα και δείτε τι γράφει!
» ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ :D
» Εγγραφή Βίντεο Δείτε Όλοι σας ;)
» Τι πρεπει να κανω?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: