Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !

Πήγαινε κάτω 
+24
jianniscrete
LaLoSm0080
D15Cf2
WarMan
rafailakos7
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
zafis
AtlantisGR
koterk2012
Pexths
IDontCare
Crusader
ShamanPower4
YouAreDead
PowerOFsurA
DreamSaman
ℛenato
[MOD]Tsunami
QueenOfKiss
Angelina Lovex
Wesley
BergBergBerg
TopWarriorG3
SUP3RSAYAJIN12
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SUP3RSAYAJIN12




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν μπορώ να μπώ στο παιχνιδι!!   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 1:59 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Μολις το κατεβασα και δεν με βαζει. Εκανα αλαγη IP adress και ετρεξα το patch αλλα τιποτα. Καμια βοηθεια?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jianniscrete




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : tous1 in game
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:28 am

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.
https://reventon-forum.forumgreek.com/t1633-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:29 am

Crusader έγραψε:
το ενδεχομενο οτι ανεβηκαν τα ρατες κατα 100% χωρις ρεμπουτ σας λεει οτι μπορει να αποφερει διαφορες παρενεργειες στον σερβερ ?
Ανταμοιβή από το event είναι αυτό. :haha:
(Στα υπόλοιπα δεν απαντώ και εδώ, γιατί ξεκίνησα να γράφω εδώ. :P )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
bobek




Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Planet X
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:31 am

υπομονή φίλε μου... θα ξαναβγεί οnline σε λίγες ωρες προφανός κανενα bug θα εμφανίστηκε στο server
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LaLoSm0080




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2012

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:34 am

Ναι Παιδια αλλα συνγκεκριμενη ωρα υπαρχει? Ευχαριστω παντος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poromenos7




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : πακισταν

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:53 am

παιδια ειναι ευκολο να μου πειτε κατα τι ωρα ανοιγει ο σερβερ???? μπραβο παντος στον αντμιν ο οποιος προσπαθει παντα για το καλυτερο.... Ευχαριστουμε πολυ αντμιν ¨)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:54 am

#Συγχωνεύεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:59 am

@koterk2012 και @zafis έχετε μια προειδοποίηση για greeklish.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πότε θα ανήξει ο σερβερ Alyx?   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:39 am

σε πόση ώρα περίπου ανήγει?? :imfao:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:42 am

Καλήτερα να ακούσεις και την άποψη του admin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 9:51 am

#Μεταφέρεται και συγχωνεύεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:20 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 3 Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω
» Άλογο
» Άλογο!
» Δεν βγαίνει το άλογο
» ΠΩς ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΟΓΟ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: