Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !

Πήγαινε κάτω 
+24
jianniscrete
LaLoSm0080
D15Cf2
WarMan
rafailakos7
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής
zafis
AtlantisGR
koterk2012
Pexths
IDontCare
Crusader
ShamanPower4
YouAreDead
PowerOFsurA
DreamSaman
ℛenato
[MOD]Tsunami
QueenOfKiss
Angelina Lovex
Wesley
BergBergBerg
TopWarriorG3
SUP3RSAYAJIN12
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SUP3RSAYAJIN12




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν μπορώ να μπώ στο παιχνιδι!!   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 1:59 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Μολις το κατεβασα και δεν με βαζει. Εκανα αλαγη IP adress και ετρεξα το patch αλλα τιποτα. Καμια βοηθεια?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ShamanPower4




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : karditsa
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 5:45 am

ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΑΙΔΙΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crusader

Crusader


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : in your nightmares
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 5:50 am

το ενδεχομενο οτι ανεβηκαν τα ρατες κατα 100% χωρις ρεμπουτ σας λεει οτι μπορει να αποφερει διαφορες παρενεργειες στον σερβερ ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShamanPower4




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : karditsa
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 5:52 am

ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Ο Crusader...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 5:55 am

Δεν θα κλείση ο SERVER!!!Απλός υπάρχη καποιο τεχνητό πρόβλημα με τον Server
που σύντομα θα αντιμετοπιστη επυτηχος!!!!
1.Ισως ο Server Μας να δέχτηκε χτυπιματα απο Hack....
Αλλα ισως να μην ειναι και τυποτα^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pexths

Pexths


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αριστερά και 10.000 χιλιόμετρα στην Κοπεγχάγη
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:03 am

MyName έγραψε:
Υπάρχουν δύο ενδεχόμενα.
1) Ο σέρβερ να αντιμετωπίζει ένα τεχνικό πρόβλημα. Μπορεί ακόμα να μήν το αντιλήφθηκαν οι διαχειρηστές και γιαυτό να μην φτιάχτηκε.

2) Το δεύτερο ενδεχόμενο που ελπείζω να ψεύδομαι κιόλας είναι ο σέρβερ να δέχτηκε επίθεση hack επειδή όπως ξέρουμε πολλοί των ζηλεύουν. Για να γίνει αυτό που συμβαίνει με τα npc δηλαδή να γράφουν στο chat "Το παιχνίδι θα κλήσει...Παρακαλώ Περιμένετε" είναι θέμα των quest στο filezilla και για να εφαρμοστούν τέτοιες αλλαγές στο σέρβερ μέσω filezilla και navicat χρειάζεται reboot πράγμα που δεν έγινε στο σέρβερ..

Φιλε επειδη ξερω κλά απο σερβερ αυτο το 2 αποκλιεται γιατι πως γινεται να βρικε το pass tou vpc , navicat kai filezilia αποκλιεται !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr/
koterk2012




Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:06 am

DEN THA KLISEI GIA PANTA LEMEEEEE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:08 am

Αποκλίεται; Υπάρχουν προγγράματα και άτομα που γνωρίζουν πως να hackarοun και να βρούν το κωδικό του Navicat, Filezilla και VPC.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AtlantisGR




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:20 am

Πραγματι!Ειναι πιθανον να σπασανε τον Κωδικο του Navicat!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:24 am

mexri prin apo mish ora epeza enw tora oute login dn kanw
Ti kanoume?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crusader

Crusader


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : in your nightmares
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΕΡΒΕΡ reboot   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:26 am

απο οτι ειδατε πραγματοποιηθικε το ρεμπουτ στον σερβερ τωρα ολα θα ειναι παλι μια χαρα.καταλαβαινει ρε ο αλυξ απο τετοια?σε λιγο θα δεχτει προταση απο τους anonymous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AtlantisGR




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:28 am

Για αυτό αυτές οι καταστάσεις απαιτούν λίγο υπομονή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crusader

Crusader


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : in your nightmares
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:30 am

ακριβως αλλα μαλλον ολοι τρομοκρατηθικαν να φανταστεις ενας ζητουσε τα 300 ευρω που εβαλε καλα ρε φιλε τι πηρε με 300 ευρω με 50 ευρω εισαι τουμπανο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AtlantisGR




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:32 am

Ισως το προβλημα πραγματι να ειναι απο το exp rate!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:33 am

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ REBOOT! ΗΡΕΜΗΣΕ ΦΙΛΕ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:33 am

Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής

ℛ@[)! ο Καρδιοκατακτητής


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανιά, Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:36 am

Crusader δεν πιστεύω.... Γιαυτό φτιάχτηκε και αυτός ο GM code που αλλάζει τα rates... Δεν πιστεύω να χρειάζεται reboot... Μπορεί να μπήκανε στο Filezilla του Alyx...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:40 am

Δεν χρειάζεται reboot όταν βάλεις νέα rates. Αντιθέτως με το reboot θα χάνονταν εντελώς τα rates. Αυτό που λέτε για τα rates είναι εκτός. :relative:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafailakos7




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: :(((((((((((   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:42 am

ρε παιδια ο server γιατι εκλεισε??? θα ξαναανοιξει??;(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WarMan

WarMan


Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Greece
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:43 am

ρε φιλε ελεος δηλαδη ΕΛΕΟΟΟΟΣ 1ον κοιταξε σε αλλο 1 ποστ π εχει γινει και 2ον δεν προκειτε να κλεισει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 6:44 am

#Συγχωνεύονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SUP3RSAYAJIN12




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : αθηνα
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γιατι δεν μπαινει???????????????????????????????????   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 7:00 am

Θα με βοηθησει καποιος τωρα ρε παιδια ελεος ωραιο φορουμ εκανα ποστ και το σβησανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D15Cf2

D15Cf2


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 7:02 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 7:13 am

#Συγχωνεύεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TopWarriorG3

TopWarriorG3


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσσαλονικη
Φύλλο : Άντρας

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !   Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 7:37 am

το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να περιμενουμ娴/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LaLoSm0080




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2012

Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πότε ξανα ανοιγει ο server;    Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε ! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 8:25 am

Ξέρω ότι ολοι έχουμε μεγάλη αγωνία και σε κανέναν δεν ανοιγει ο σέρβερ παρακαλώ αυτό το μήνυμα είναι προς απάντηση για όλους απαντηστε Gm και οπιοι ξέρετε ποτέ ανοιγει ο σέρβερ έχουμε καραφλίαση από αγωνία Sad

Ευχαρηστω cheers cheers :guitar: :guitar: :haha: :haha: :hellyeah: :hellyeah: :rockband: :thanx: :thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δεν εχω τιμωρια κιομως μ λεει οτι εχω
» Άλογο
» Άλογο!
» Δεν βγαίνει το άλογο
» ΠΩς ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΟΓΟ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: