Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 χρειαζομαι βοηθεια!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HelpMe




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

χρειαζομαι βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χρειαζομαι βοηθεια!!!   χρειαζομαι βοηθεια!!! EmptyΔευ Απρ 09, 2012 3:09 am

παιδια εχω και εγω το ιδιο προβλημα με τον ShamanPower4 https://reventon-forum.forumgreek.com/t1395-topic...θελω επειγοντος μια λυση!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HelpMe




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

χρειαζομαι βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειαζομαι βοηθεια!!!   χρειαζομαι βοηθεια!!! EmptyΔευ Απρ 09, 2012 5:41 am

παιδια υπαρχει καποια λυση??δεν μπορω να καταλαβω εφοσον πριν μια βδομαδα εμπαινε κανονικα γτ τρ μ βγαζει error.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

χρειαζομαι βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειαζομαι βοηθεια!!!   χρειαζομαι βοηθεια!!! EmptyΔευ Απρ 09, 2012 5:48 am

Φίλε αν δεν μας πείς ακρυβός ποιό είναι το σφάλμα, τί σου γράφει και ποιο πρόβλημα υπάρχει δυστηχός δεν θα μπορέσουμε να βοηθήσουμε. Ξεκαθάρισε το λίγο δεν μυριζώμαστε τα νύχια μας.

Πάνω απο ένα ποστ απαγορεύτεαι σύμφονα με τους κανόνες, κάνε edit το διπλό post όσο προλαβένεις πριν το δούν.. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HelpMe




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

χρειαζομαι βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειαζομαι βοηθεια!!!   χρειαζομαι βοηθεια!!! EmptyΔευ Απρ 09, 2012 5:53 am

οταν παταω εκκινηση patch μου βγαζει ενα παραθυρο που γραφε:η λιστα αρχειων ειναι ακυρη 1 απο 143 λαθη.Η ενημερωση ακυρωνεται.Ο patcher θα προσπαθησει ν ξεκινησει τον client χωρις ενημερωση.Αυτο μπορει να οδηγησει σε σφαλματα.και μολις παταω οκ μ γραφει:παρακαλουμε επικοινωνιστε με τον διαχειριστη αν το προβλημα επιμενει.PatchlistError4_msg=Περιεχομενα
αυτο μ γραφει...Ακριβως το ιδιο με τν ShamanPower4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

χρειαζομαι βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειαζομαι βοηθεια!!!   χρειαζομαι βοηθεια!!! EmptyΔευ Απρ 09, 2012 6:03 am

Χμμ... Το έχω ακούσει απο πολούς αυτό το πρόβλημα. Δεν είμαι σίγουρος στο τί πρέπει να κάνεις αλλά κάντω delete και μετά δοκίμασε να το ξανακάνεις install στην επιφάνει εργασείας σου ή να το μεταφέρεις απο ένα USB στον υπολογιστή σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HelpMe




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

χρειαζομαι βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειαζομαι βοηθεια!!!   χρειαζομαι βοηθεια!!! EmptyΔευ Απρ 09, 2012 6:07 am

το ξαναεκανα install θα προσπαθησω και αυτο με το USB
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

χρειαζομαι βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειαζομαι βοηθεια!!!   χρειαζομαι βοηθεια!!! EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:16 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

χρειαζομαι βοηθεια!!! Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
χρειαζομαι βοηθεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» χρειαζομαι βοηθεια
» Χρειαζομαι Βοηθεια
» ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΓΩΝ
» ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ GΜ ΓΙΑ TICKET
» εμ... :P χρειάζομαι κάτι....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: